TeamPoule
BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) 2e klasse B
BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) Bond Ronde 1 A
BZ&PC Da2 (Dames) 1e klasse A
BZ&PC Da3 (Dames) 3e klasse B
BZ&PC Da4 (Dames) 3e klasse A
BZ&PC Da5 (Dames) 4e klasse A
BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 2e klasse F
BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
BZ&PC H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
BZ&PC H4 (Heren) 2e klasse A
BZ&PC H5 (Heren) 3e klasse B
BZ&PC H6 (Heren) 4e klasse B
BZ&PC H7 (Heren) 5e klasse A
BZ&PC H8 (Heren) 5e klasse B
BZ&PC MINI (Mini polo) GR BZ&PC
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 13:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)De Kuil
14 dec 14:15 BZ&PC H8 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)De Kuil
14 dec 15:00 BZ&PC H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Kuil
14 dec 15:40 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
14 dec 15:45 BZ&PC H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Kuil
14 dec 16:30 BZ&PC Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Kuil
14 dec 16:45 Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
14 dec 17:20 BZ&PC Da4 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)De Kuil
14 dec 17:30 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Vallei
14 dec 18:05 BZ&PC Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)De Kuil
14 dec 18:15 Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)Zwembad Maesemunde
14 dec 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)t Walfort
14 dec 18:50 BZ&PC Da5 (Dames) - ZPS Da2 (Dames)De Kuil
14 dec 19:35 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
14 dec 20:30 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Kuil
4 jan 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)De Rozenburcht
11 jan 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Vijf Meibad
11 jan 15:00 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 17:00 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)H2O
11 jan 17:30 NZ&PC Da1 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames)Binnenzee
11 jan 17:35 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
11 jan 18:15 De Plas Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)De Wel
11 jan 18:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
11 jan 19:15 OZV H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)H2O
11 jan 19:40 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale)De Kuil
11 jan 19:50 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Berenschot
11 jan 20:10 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Planeet
11 jan 20:45 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
12 jan 19:35 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 13:30 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)De Kuil
18 jan 14:10 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)De Kuil
18 jan 14:55 BZ&PC H8 (Heren) - DWF H2 (Heren)De Kuil
18 jan 15:35 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
18 jan 15:40 BZ&PC H6 (Heren) - AZL H2 (Heren)De Kuil
18 jan 16:10 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
18 jan 16:25 BZ&PC Da4 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)De Kuil
18 jan 17:10 BZ&PC Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Kuil
18 jan 17:55 BZ&PC Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)De Kuil
18 jan 18:45 BZ&PC H5 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Kuil
18 jan 19:30 BZ&PC H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)De Kuil
18 jan 20:15 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Kuil
18 jan 20:30 AZL H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)De Fluit
19 jan 18:30 ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Planeet
25 jan 14:00 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)De Kuil
25 jan 14:40 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)De Kuil
25 jan 15:25 BZ&PC Da5 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames)De Kuil
25 jan 15:35 ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11 1e deel) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
25 jan 16:10 BZ&PC Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Kuil
25 jan 16:55 BZ&PC Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames)De Kuil
25 jan 17:30 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
25 jan 17:40 BZ&PC H6 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)De Kuil
25 jan 18:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
25 jan 18:25 BZ&PC H8 (Heren) - BZC H5 (Heren)De Kuil
25 jan 18:35 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 18:55 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
25 jan 19:10 BZ&PC Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)De Kuil
25 jan 20:00 BZ&PC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Kuil
25 jan 20:25 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Kulk
25 jan 20:45 BZ&PC H5 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)De Kuil
25 jan 21:00 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
1 feb 09:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)AquaRijn
1 feb 16:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Caribabad
1 feb 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)De Wel
1 feb 17:00 d'ELFT Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)Kerkpolder
1 feb 17:10 Katwijk Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Aquamar
1 feb 17:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)De Sniep
1 feb 18:00 BZ&PC H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)De Kuil
1 feb 18:00 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)De Veur
1 feb 18:15 De Plas H4 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)De Wel
1 feb 18:45 Wiekslag H6 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren)Sportcentrum Blokweer
1 feb 18:45 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
1 feb 19:40 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Veur
1 feb 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))De Kuil
1 feb 20:30 De Plas H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)De Wel
2 feb 16:35 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
2 feb 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames)Zuiderparkbad
8 feb 13:30 BZ&PC H8 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Kuil
8 feb 14:15 BZ&PC H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)De Kuil
8 feb 15:00 BZ&PC Da5 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)De Kuil
8 feb 15:45 BZ&PC Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Kuil
8 feb 16:20 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
8 feb 16:30 BZ&PC Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)De Kuil
8 feb 17:15 BZ&PC Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)De Kuil
8 feb 18:05 BZ&PC H5 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Kuil
8 feb 18:50 BZ&PC H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)De Kuil
8 feb 19:35 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)De Kuil
8 feb 19:45 BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Brandenburg
8 feb 20:40 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
8 feb 21:20 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))De Veur
15 feb 14:00 DWF H2 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren)De Lockhorst
15 feb 15:15 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Polderbad
15 feb 16:15 De Kempvis Da3 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Rivièrabad
15 feb 16:30 WZC (SG) Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)De Veur
15 feb 17:25 Wiekslag Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
15 feb 18:10 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)De Kuil
15 feb 18:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
15 feb 18:55 BZ&PC H7 (Heren) - AZL H3 (Heren)De Kuil
15 feb 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Sniep
15 feb 19:15 De Kempvis H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)Rivièrabad
15 feb 19:45 AZL H2 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)De Fluit
15 feb 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Kuil
15 feb 20:00 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)De Zijl
15 feb 21:00 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
16 feb 14:20 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
22 feb 19:20 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)De Kuil
22 feb 20:40 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))De Kuil
29 feb 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
29 feb 20:10 EZC Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Slagman
7 maa 14:30 BZ&PC Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)De Kuil
7 maa 15:05 Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
7 maa 15:20 BZ&PC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)De Kuil
7 maa 15:55 WZC (SG) Da4 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)De Veur
7 maa 16:10 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
7 maa 17:00 AZC H7 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)AquaRijn
7 maa 17:05 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)De Kuil
7 maa 17:50 BZ&PC H7 (Heren) - OZV H3 (Heren)De Kuil
7 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
7 maa 18:35 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Kuil
7 maa 18:55 De Vliet (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames)Sportcentrum Forum Kwadraat
7 maa 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Kuil
7 maa 20:15 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))De Kulk
7 maa 21:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
14 maa 14:05 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Kuil
14 maa 14:45 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13)De Kuil
14 maa 15:30 BZ&PC Da5 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames)De Kuil
14 maa 16:15 BZ&PC Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)De Kuil
14 maa 16:45 NZ&PC H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)Binnenzee
14 maa 16:55 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)De Kulk
14 maa 17:00 BZ&PC H8 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)De Kuil
14 maa 17:00 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
14 maa 17:45 BZ&PC H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Kuil
14 maa 18:30 BZ&PC H5 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Kuil
14 maa 18:35 SVH Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
14 maa 19:15 BZ&PC H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Kuil
14 maa 19:25 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)Zuiderparkbad
14 maa 20:00 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Kuil
21 maa 15:00 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11)De Kuil
21 maa 15:40 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Kuil
21 maa 16:20 BZ&PC H8 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)De Kuil
21 maa 17:00 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
21 maa 17:05 BZ&PC H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)De Kuil
21 maa 17:50 BZ&PC Da5 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)De Kuil
21 maa 18:35 BZ&PC H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)De Kuil
21 maa 19:05 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)De Zijl
21 maa 19:20 BZ&PC H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)De Kuil
21 maa 19:40 De Vliet (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
21 maa 20:05 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Kuil
21 maa 20:30 ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))De Planeet
21 maa 20:40 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
22 maa 17:45 De Kempvis Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Rivièrabad
28 maa 13:30 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Kuil
28 maa 14:10 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)De Kuil
28 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportstad Heerenveen BV
4 apr 13:30 BZ&PC Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)De Kuil
4 apr 14:15 BZ&PC Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)De Kuil
4 apr 15:05 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
4 apr 15:30 WZC (SG) H3 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)De Veur
4 apr 16:00 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Kuil
4 apr 16:15 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)De Veur
4 apr 16:45 ZVVS Da5 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)De Kulk
4 apr 16:45 BZ&PC H8 (Heren) - ZVS H2 (Heren)De Kuil
4 apr 17:20 AZC H5 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)AquaRijn
4 apr 17:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
4 apr 17:50 ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Overbosch
4 apr 18:25 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Kuil
4 apr 19:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))De Kuil
4 apr 20:50 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
5 apr 16:15 DES H1 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)Overbosch
18 apr 13:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 14:20 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Kuil
18 apr 15:00 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)De Kuil
18 apr 15:45 BZ&PC Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames)De Kuil
18 apr 15:50 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
18 apr 16:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 16:30 BZ&PC H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)De Kuil
18 apr 17:15 BZ&PC Da5 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)De Kuil
18 apr 17:30 ZVVS Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)De Kulk
18 apr 18:00 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)De Kuil
18 apr 18:50 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
18 apr 18:55 BZ&PC H4 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)De Kuil
18 apr 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Hofbad
18 apr 19:40 BZ&PC H5 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Kuil
18 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)Zuiderparkbad
18 apr 20:25 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))De Kuil
18 apr 20:40 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren)De Rozenburcht
18 apr 21:05 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
25 apr 19:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Vondersweijde
9 mei 20:00 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))De Kuil
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 16:55 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 22
8 dec 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 4
7 dec 20:25 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 7 - 9
7 dec 19:15 Katwijk H4 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 7 - 5
7 dec 19:05 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 25 - 3
7 dec 18:55 Wiekslag Da3 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames) 4 - 8
7 dec 18:30 Katwijk H5 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 3 - 7
7 dec 18:20 BZ&PC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 11 - 5
7 dec 17:55 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 5 - 4
7 dec 17:35 BZ&PC H8 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 3 - 10
7 dec 16:50 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) 10 - 6
7 dec 16:20 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 18 - 18
7 dec 16:05 BZ&PC Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 5 - 3
7 dec 15:15 BZ&PC Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 8 - 3
6 dec 21:15 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 6 - 7
1 dec 17:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 3 - 8
30 nov 21:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 9
30 nov 19:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 13 - 18
30 nov 19:30 BZ&PC H6 (Heren) - DES H1 (Heren) 16 - 5
30 nov 18:55 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 4 - 11
30 nov 18:45 BZ&PC Da3 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 5 - 6
30 nov 18:30 ZVS H2 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 7 - 2
30 nov 18:15 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 0
30 nov 18:15 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 15 - 17
30 nov 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 9
30 nov 18:00 BZ&PC H4 (Heren) - AZC H5 (Heren) 9 - 6
30 nov 17:05 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 9
30 nov 16:20 BZ&PC H5 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 6 - 4
30 nov 14:50 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 4
30 nov 14:15 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 5 - 10
30 nov 14:10 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 6 - 5
30 nov 13:30 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) 18 - 2
24 nov 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
24 nov 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
23 nov 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 4 - 15
23 nov 20:45 Sassenheim Da3 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 3 - 14
23 nov 20:30 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 5 - 15
23 nov 19:45 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 11 - 14
23 nov 19:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 8 - 15
23 nov 19:00 BZC Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 3 - 6
23 nov 18:40 BZ&PC H7 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 8 - 7
23 nov 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames) 2 - 9
23 nov 17:45 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 14
23 nov 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 8
23 nov 17:25 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 2 - 7
23 nov 15:45 AZC H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 6 - 15
23 nov 14:00 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 7 - 10
23 nov 13:30 BZ&PC MINI (Mini polo) - BZ&PC MINI (Mini polo) 0 - 0
16 nov 21:20 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 4 - 21
16 nov 20:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 8
16 nov 19:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) 9 - 11
16 nov 18:50 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 8
16 nov 18:20 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 8
16 nov 18:00 Poseidon'56 Da2 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames) 4 - 10
16 nov 17:40 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 8 - 14
16 nov 17:35 BZ&PC Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 3 - 13
16 nov 17:30 ZVVS H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 8 - 7
16 nov 17:20 MNC Dordrecht H10 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 9 - 3
16 nov 16:50 BZ&PC H7 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 11 - 2
16 nov 16:00 BZ&PC Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 3 - 5
16 nov 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 5
10 nov 16:15 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
9 nov 21:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
9 nov 20:25 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 10 - 13
9 nov 20:00 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 7 - 5
9 nov 19:40 BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 12 - 7
9 nov 18:55 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 13
9 nov 18:55 BZ&PC H6 (Heren) - AZC H7 (Heren) 14 - 8
9 nov 18:30 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
9 nov 18:10 BZ&PC Da3 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 16 - 3
9 nov 17:45 OZV H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 3 - 5
9 nov 17:25 BZ&PC Da5 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames) 10 - 3
9 nov 16:50 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 12
9 nov 16:00 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 24 - 1
9 nov 16:00 WZC (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 6 - 4
3 nov 17:30 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 6
2 nov 21:30 BZC H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 7 - 13
2 nov 20:30 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 7
2 nov 20:10 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
2 nov 19:30 De Lansingh Da1 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames) 2 - 6
2 nov 19:00 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 19 - 5
2 nov 18:30 d'ELFT H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 9 - 10
2 nov 18:10 BZ&PC Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 6 - 3
2 nov 17:45 d'ELFT Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 12 - 9
2 nov 17:35 ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11 1e deel) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 0 - 23
2 nov 17:30 Poseidon'56 H4 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 17 - 3
2 nov 17:15 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 12
2 nov 16:30 BZ&PC H7 (Heren) - NZ&PC H3 (Heren) 13 - 3
2 nov 15:45 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 10
2 nov 15:45 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
2 nov 13:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 6 - 14
26 okt 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 4 - 16
26 okt 19:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
26 okt 18:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 8
26 okt 17:30 BZ&PC H5 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 5 - 8
26 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 7 - 14
20 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 6 - 10
19 okt 20:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 9
19 okt 19:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 14 - 12
19 okt 19:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 6 - 12
19 okt 18:40 WZC (SG) H7 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 6 - 3
19 okt 18:30 BZ&PC H8 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren) 7 - 5
19 okt 17:35 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 10
19 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
19 okt 16:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 13 - 15
19 okt 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 2
14 okt 21:15 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 14 - 8
12 okt 21:15 BZ&PC H6 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 20 - 3
12 okt 20:30 BZ&PC H5 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 11 - 3
12 okt 19:45 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 5 - 7
12 okt 19:45 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
12 okt 19:25 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 7 - 12
12 okt 18:40 BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 7 - 5
12 okt 17:50 BZ&PC Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 8 - 9
12 okt 17:05 BZ&PC Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 14 - 4
12 okt 16:20 BZ&PC Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 9 - 6
12 okt 15:35 BZ&PC Da5 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 5 - 4
12 okt 14:50 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
12 okt 14:10 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) 25 - 0
12 okt 13:30 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 22
6 okt 18:25 SVH Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 2 - 6
6 okt 16:40 Sassenheim Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 8 - 3
6 okt 16:20 MNC Dordrecht H6 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 3 - 13
5 okt 21:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
5 okt 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 16 - 14
5 okt 19:30 BZC H5 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 7 - 3
5 okt 19:10 Alkemade H3 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 2 - 16
5 okt 19:00 Aquadraat (SG) Da3 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames) 1 - 11
5 okt 18:45 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 6
5 okt 18:30 WZC (SG) H5 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 8 - 6
5 okt 18:15 WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 8
5 okt 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 8 - 7
5 okt 17:50 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 14
5 okt 17:05 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 9
5 okt 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 14
5 okt 15:30 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 18
29 sep 16:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
28 sep 20:50 BZ&PC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 14 - 7
28 sep 20:05 BZ&PC H5 (Heren) - OZV H2 (Heren) 13 - 6
28 sep 19:50 MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
28 sep 19:15 BZ&PC Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 0 - 8
28 sep 19:15 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 7 - 16
28 sep 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 14
28 sep 18:30 BZ&PC Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 7 - 5
28 sep 18:30 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 15 - 9
28 sep 17:45 BZ&PC Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 6 - 10
28 sep 17:00 BZ&PC Da5 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames) 5 - 0
28 sep 16:15 BZ&PC H8 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 4 - 7
28 sep 15:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 24 - 1
21 sep 20:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
21 sep 19:15 De Kempvis H7 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 11 - 2
21 sep 18:30 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 9
21 sep 18:00 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 9 - 13
21 sep 17:40 BZ&PC H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 6 - 2
21 sep 17:00 De Kempvis H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 6 - 15
21 sep 16:55 BZ&PC Da4 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 9 - 10
21 sep 16:10 BZ&PC H6 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 15 - 4
21 sep 14:40 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) 21 - 7
21 sep 14:00 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) 8 - 5
14 sep 20:00 Alkemade Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 2 - 14
14 sep 18:30 Alkemade Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 7 - 7
14 sep 18:20 d'ELFT H6 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 8 - 14
14 sep 17:30 NZ&PC H1 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 5 - 9
14 sep 17:15 ZPS Da2 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames) 2 - 5
14 sep 16:30 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 15 - 10
14 sep 16:00 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
14 sep 15:45 BZ&PC H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) 7 - 7
14 sep 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 11
14 sep 15:00 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 17
Verenigingsinformatie
NaamBZ&PC
AccommodatiegegevensDe Kuil
BODEGRAVEN