DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
14 dec 15:05 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
14 dec 15:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)t Timpke
14 dec 15:45 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
14 dec 16:40 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)t Timpke
14 dec 16:55 Het Ravijn H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)Het Ravijn
14 dec 17:05 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Groenhovenbad
14 dec 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
14 dec 17:40 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
14 dec 19:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
14 dec 19:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 dec 19:50 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
14 dec 20:20 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Het Ravijn
15 dec 12:30 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
15 dec 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
21 dec 16:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
21 dec 17:50 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
21 dec 19:00 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Het Ravijn
1 jan 00:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
11 jan 15:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
11 jan 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
11 jan 15:45 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
11 jan 16:20 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
11 jan 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
11 jan 17:15 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
11 jan 17:25 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
11 jan 18:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
11 jan 18:35 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Tongelreep
11 jan 19:00 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Slag
11 jan 19:15 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
12 jan 12:30 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Tongelreep
12 jan 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
12 jan 16:40 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
12 jan 19:00 Scholtenhagen H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)De Wilder
18 jan 13:35 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 14:45 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
18 jan 15:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
18 jan 16:00 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 16:15 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
18 jan 16:55 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
18 jan 19:00 De Dinkel H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)Dorper Esch
19 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
25 jan 13:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
25 jan 14:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
25 jan 15:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
25 jan 16:10 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
25 jan 16:40 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Peppel
25 jan 17:20 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
25 jan 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
25 jan 18:35 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
25 jan 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Peppel
25 jan 20:05 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
26 jan 13:00 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
26 jan 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
26 jan 14:00 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
26 jan 14:55 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
26 jan 16:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
26 jan 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
1 feb 15:55 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
1 feb 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
1 feb 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
1 feb 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
1 feb 17:05 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Zijl
1 feb 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
1 feb 17:30 Het Ravijn H4 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)Het Ravijn
1 feb 18:05 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Dorper Esch
1 feb 19:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))De Crommenije
1 feb 19:20 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Zijl
1 feb 20:30 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
1 feb 20:40 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
2 feb 13:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Het Slagman
2 feb 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
2 feb 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
2 feb 16:15 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
2 feb 16:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)t Timpke
2 feb 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
8 feb 14:15 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
8 feb 14:50 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
8 feb 15:35 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
8 feb 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
8 feb 16:25 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
8 feb 16:45 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
8 feb 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
8 feb 17:35 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
8 feb 19:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
8 feb 20:20 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Het Ravijn
9 feb 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
9 feb 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
15 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
15 feb 15:30 Het Ravijn H4 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)Het Ravijn
15 feb 16:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
15 feb 17:00 WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)Jaspers
15 feb 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))De Slag
15 feb 19:20 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Slag
15 feb 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
16 feb 13:40 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
16 feb 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
22 feb 17:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
22 feb 18:25 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Ravijn
22 feb 19:45 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
29 feb 13:45 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
29 feb 14:15 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
29 feb 14:45 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
29 feb 15:25 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
29 feb 16:10 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
29 feb 16:40 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Groenhovenbad
29 feb 17:05 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
29 feb 18:20 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
29 feb 18:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
29 feb 19:05 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
29 feb 19:20 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
29 feb 19:40 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
1 maa 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
1 maa 15:20 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
1 maa 16:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
1 maa 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
7 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)De Stamper
7 maa 15:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
7 maa 16:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
7 maa 16:40 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
7 maa 17:00 WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)Jaspers
7 maa 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
7 maa 17:25 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
7 maa 18:50 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
7 maa 19:10 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
7 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
7 maa 20:10 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Het Ravijn
7 maa 21:45 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Krommerijn
8 maa 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
8 maa 14:45 Piranha H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)Het Slagman
8 maa 15:15 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
8 maa 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
8 maa 16:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
14 maa 17:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
14 maa 18:05 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
14 maa 18:30 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
14 maa 19:10 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
14 maa 20:05 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Helperbad
14 maa 20:15 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
14 maa 21:35 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Ravijn
15 maa 13:30 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
15 maa 14:00 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
15 maa 14:35 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
15 maa 15:30 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
15 maa 19:45 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
21 maa 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
21 maa 13:35 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
21 maa 14:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
21 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
21 maa 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
21 maa 15:00 Het Ravijn H4 (Heren) - Losser H3 (Heren)Het Ravijn
21 maa 15:45 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Het Ravijn
21 maa 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)Van Pallandtbad
21 maa 16:55 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Het Ravijn
21 maa 17:35 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
21 maa 18:15 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
21 maa 18:45 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
21 maa 19:35 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Zijl
22 maa 13:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)Het Slagman
22 maa 13:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
22 maa 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
22 maa 17:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
28 maa 16:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
28 maa 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
28 maa 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
28 maa 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
28 maa 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
28 maa 17:00 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
29 maa 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
29 maa 14:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Sprenkelaar
29 maa 15:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
29 maa 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
29 maa 16:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)t Timpke
4 apr 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
4 apr 14:05 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
4 apr 14:40 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
4 apr 15:10 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
4 apr 15:50 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
4 apr 16:35 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
4 apr 16:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
4 apr 17:40 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
4 apr 17:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
4 apr 18:00 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
4 apr 18:25 Het Ravijn H4 (Heren) - EZC H5 (Heren)Het Ravijn
4 apr 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))AquaRijn
4 apr 20:00 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))Het Slagman
4 apr 20:50 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)AquaRijn
5 apr 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
5 apr 17:30 SVH H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
5 apr 18:50 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportcentrum de Wilgenring
11 apr 16:45 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
11 apr 18:10 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
11 apr 19:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
11 apr 20:55 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Het Ravijn
18 apr 14:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
18 apr 14:40 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
18 apr 15:45 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
18 apr 15:55 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 16:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)t Timpke
18 apr 16:35 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
18 apr 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)De Vlaskoel
18 apr 17:40 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
18 apr 18:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
18 apr 19:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
19 apr 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
19 apr 15:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
19 apr 15:05 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
25 apr 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
26 apr 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
26 apr 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Drie Essen
9 mei 17:00 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
16 mei 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 16:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 10 - 15
8 dec 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 14 - 5
7 dec 21:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 18 - 10
7 dec 19:50 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 10
7 dec 19:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 5
7 dec 19:15 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
7 dec 18:50 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
7 dec 18:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 22 - 5
7 dec 17:55 Losser Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 8 - 6
7 dec 17:25 Het Ravijn H4 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 21 - 6
7 dec 16:40 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 13
7 dec 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 25
7 dec 15:55 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 1
7 dec 15:40 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 4
7 dec 15:15 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) 15 - 0
7 dec 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 12 - 17
1 dec 16:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 3 - 11
1 dec 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 14
1 dec 15:15 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 16
1 dec 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 14 - 7
30 nov 20:40 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 11
30 nov 19:15 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 13 - 3
30 nov 18:10 EZC H5 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 10 - 6
30 nov 18:05 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 4 - 6
30 nov 17:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 12
30 nov 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 11 - 11
30 nov 16:10 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 12 - 10
30 nov 16:00 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 24 - 8
30 nov 15:20 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 5
30 nov 14:40 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
30 nov 13:55 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
30 nov 13:15 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 5
24 nov 19:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) 14 - 6
24 nov 17:45 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 8
24 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 27
24 nov 15:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) 20 - 1
23 nov 19:45 De Grunte H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 6 - 20
23 nov 19:30 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 9
23 nov 18:15 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
23 nov 18:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 9
23 nov 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 5
23 nov 16:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 6
23 nov 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 27
23 nov 15:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 27
23 nov 15:00 WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 12
17 nov 17:30 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 11
17 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 22 - 9
17 nov 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 21
16 nov 19:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 19 - 11
16 nov 18:45 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 12 - 12
16 nov 18:35 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 15 - 9
16 nov 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
16 nov 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 10
16 nov 17:50 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 2
16 nov 17:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 13 - 7
16 nov 17:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 9 - 9
16 nov 17:30 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 27 - 2
16 nov 17:15 Losser H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 4 - 12
16 nov 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 38
16 nov 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 16
10 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 22
10 nov 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 14
10 nov 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 26 - 7
9 nov 20:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 22
9 nov 19:50 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 9 - 14
9 nov 19:35 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 12 - 8
9 nov 18:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 13 - 18
9 nov 17:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 3 - 14
9 nov 17:25 Het Ravijn H4 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 10 - 7
9 nov 17:20 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 9
9 nov 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 10
9 nov 16:30 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) 9 - 3
9 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 9
9 nov 15:45 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 1
9 nov 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 30
3 nov 18:35 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 11
3 nov 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 9 - 15
3 nov 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 8
2 nov 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 6 - 18
2 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 9 - 12
2 nov 17:45 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 8
2 nov 17:15 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 8
2 nov 16:55 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 15
2 nov 16:45 De Zandstuve H1 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 7 - 12
2 nov 16:10 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 12
2 nov 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 4 - 4
2 nov 15:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 2
2 nov 15:20 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 12 - 6
2 nov 14:50 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 22 - 1
2 nov 14:10 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 21
2 nov 13:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
27 okt 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 12
27 okt 14:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) 15 - 1
27 okt 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 21 - 5
26 okt 20:30 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 6 - 16
26 okt 19:10 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
26 okt 17:20 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) 16 - 9
26 okt 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
26 okt 16:25 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 4 - 4
26 okt 16:00 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 13
26 okt 15:35 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 8
26 okt 15:15 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 6
26 okt 13:15 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 30
20 okt 15:20 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 11 - 7
20 okt 14:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) 9 - 3
19 okt 21:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 13 - 7
19 okt 19:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 10 - 3
19 okt 18:15 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 9
19 okt 18:00 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 9 - 10
19 okt 17:30 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 8 - 20
19 okt 15:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
13 okt 18:30 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 12
13 okt 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 19 - 11
12 okt 21:00 Het Ravijn H4 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 21 - 1
12 okt 19:30 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
12 okt 18:15 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 17 - 9
12 okt 17:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 12 - 15
12 okt 17:15 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 25
12 okt 16:55 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 8 - 6
12 okt 16:00 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
12 okt 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 2
12 okt 15:40 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 12 - 8
12 okt 14:35 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 11
12 okt 13:50 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) 24 - 0
6 okt 19:45 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 28
6 okt 14:35 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 13 - 6
6 okt 13:30 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 12
5 okt 20:50 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 13
5 okt 19:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) 10 - 10
5 okt 18:10 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 11 - 7
5 okt 17:45 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
5 okt 16:50 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) 13 - 10
5 okt 16:10 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 2
5 okt 15:35 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 10 - 11
5 okt 15:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 2
5 okt 14:55 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 24
5 okt 14:20 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 10
29 sep 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 23 - 3
29 sep 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 11
29 sep 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 19 - 14
28 sep 21:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 18 - 13
28 sep 20:05 Het Ravijn H4 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 14 - 3
28 sep 19:00 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) 24 - 3
28 sep 18:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 31
28 sep 17:45 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 7
28 sep 17:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 18 - 10
28 sep 16:30 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 6
28 sep 15:00 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 0
28 sep 15:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 7
28 sep 14:20 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
28 sep 14:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 7 - 18
28 sep 13:15 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 11
28 sep 12:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
22 sep 17:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 8 - 6
21 sep 21:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 17 - 30
21 sep 16:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 3 - 21
21 sep 14:50 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 3
21 sep 14:10 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 4
21 sep 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
20 sep 21:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 17
15 sep 16:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 6
14 sep 18:25 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 9
14 sep 17:45 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 0
14 sep 17:05 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
14 sep 16:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 3
14 sep 16:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 3
14 sep 15:45 VZ&PC H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 11 - 25
14 sep 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 4
Verenigingsinformatie
NaamHet Ravijn
AccommodatiegegevensHet Ravijn
NIJVERDAL