TeamPoule
DBD BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse A
DBD CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse B
DBD Da1 (Dames) 2e klasse A
DBD Da2 (Dames) 3e klasse B
DBD DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
DBD H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
DBD H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DBD H3 (Heren) 2e klasse A
DBD H4 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
14 dec 16:40 DBD Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
14 dec 17:25 DBD H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
14 dec 19:15 DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
14 dec 20:00 DBD H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
14 dec 20:45 DBD H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
14 dec 21:30 DBD H4 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
11 jan 14:45 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
11 jan 15:15 Nayade Classic Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
11 jan 15:30 De Warande H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)De Warande
11 jan 16:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
11 jan 17:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
11 jan 17:50 De Vennen D3 (Dames) - DBD Da2 (Dames)De Vennen
11 jan 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
11 jan 19:45 De Punderman H1 (Heren) - DBD H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
18 jan 15:30 DIO CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
18 jan 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)De Banakker
18 jan 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
25 jan 15:15 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 16:40 DBD Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 17:25 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 18:10 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 19:15 DBD H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 20:00 DBD H4 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 20:45 DBD Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 21:30 DBD H3 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
1 feb 13:25 Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DBD H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
2 feb 15:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
2 feb 16:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
2 feb 18:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
2 feb 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - DBD H4 (Heren)Zwembad Molenheide
8 feb 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 16:55 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 17:40 De Meer H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
8 feb 17:45 DBD Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 18:30 DBD H3 (Heren) - Aegir H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 19:20 DBD H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
8 feb 20:20 DBD H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
15 feb 15:30 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)De Banakker
15 feb 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
15 feb 18:15 De Treffers Da3 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
15 feb 18:40 Arethusa H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)Golfbad Oss
15 feb 19:15 De Dokkelaers Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
15 feb 19:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
15 feb 19:35 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
15 feb 19:55 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
16 feb 16:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
29 feb 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
29 feb 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
29 feb 16:55 DBD Da2 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
29 feb 17:40 DBD H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
29 feb 18:25 DBD Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
29 feb 19:10 DBD H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
29 feb 19:55 DBD H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
7 maa 18:30 De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
7 maa 19:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
7 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
7 maa 21:15 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
8 maa 17:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - DBD H4 (Heren)Zwembad Molenheide
8 maa 18:45 TRB-RES Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Drieburcht
14 maa 15:50 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
21 maa 15:15 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 16:40 DBD Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 17:25 DBD Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 18:10 DBD H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 19:15 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 20:00 DBD H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 20:45 DBD H4 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 21:30 DBD H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 16:55 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 17:40 DBD Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 18:25 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 19:30 DBD Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 19:40 Arethusa H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)Golfbad Oss
4 apr 20:15 DBD H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
11 apr 16:00 Waterproof Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Geusseltbad
18 apr 16:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
18 apr 17:05 Nayade Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
18 apr 17:30 De Treffers Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
18 apr 17:50 Nayade H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
18 apr 18:00 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Stok
18 apr 19:15 SBC2000 H4 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
19 apr 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
1 mei 00:00 DBD H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
1 mei 00:00 SBC2000 H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad de Wisselaar
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 19:55 DBD H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
7 dec 19:10 DBD Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 5 - 15
7 dec 18:25 DBD H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 12 - 4
7 dec 17:40 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 6
7 dec 17:15 ZVDO'74 H2 (Heren) - DBD H4 (Heren) 8 - 3
7 dec 16:55 DBD Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 11 - 5
7 dec 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
7 dec 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
1 dec 20:10 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 6 - 14
1 dec 19:10 De Rog H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 6 - 12
1 dec 18:25 De Rog Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 7 - 10
30 nov 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames) 7 - 5
30 nov 17:45 DBD H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 5 - 18
30 nov 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 20
30 nov 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
24 nov 17:30 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 9
17 nov 16:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames) 3 - 7
16 nov 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 4 - 9
16 nov 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 4 - 9
16 nov 17:30 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 5
16 nov 17:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 8 - 7
16 nov 17:00 De Punderman H1 (Heren) - DBD H4 (Heren) 9 - 8
16 nov 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 5 - 3
16 nov 16:30 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 2
9 nov 21:00 DBD H4 (Heren) - Gorgo H2 (Heren) 6 - 13
9 nov 20:15 DBD H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 10 - 3
9 nov 19:30 DBD Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 8 - 14
9 nov 18:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
9 nov 17:40 DBD H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 16 - 9
9 nov 16:55 DBD H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 4 - 4
9 nov 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
9 nov 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
2 nov 19:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - DBD H4 (Heren) 7 - 6
2 nov 19:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 2
2 nov 18:45 Arethusa Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 2 - 7
2 nov 18:30 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - DBD H3 (Heren) 9 - 10
2 nov 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
2 nov 17:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
2 nov 17:00 BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames) 4 - 10
26 okt 20:25 DBD H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) 13 - 16
26 okt 19:40 DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 10 - 10
26 okt 19:15 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 8 - 15
26 okt 18:55 DBD H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 5 - 21
26 okt 18:10 DBD Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames) 9 - 7
26 okt 17:25 DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 6 - 2
26 okt 16:40 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 2
26 okt 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
26 okt 15:15 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
19 okt 19:35 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 24 - 9
19 okt 19:30 Lutra H2 (Heren) - DBD H4 (Heren) 13 - 7
19 okt 18:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 7 - 5
19 okt 18:30 Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
19 okt 17:45 Aegir H1 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 4
19 okt 17:45 Lutra Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 11 - 11
12 okt 21:35 DBD H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 9 - 8
12 okt 20:50 DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 8 - 11
12 okt 20:05 DBD H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve) 8 - 4
12 okt 19:20 DBD Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 8 - 5
12 okt 18:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 8
12 okt 17:30 DBD Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 4 - 14
12 okt 16:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 5
12 okt 16:00 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 1
12 okt 15:20 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
5 okt 20:45 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
5 okt 20:15 Gorgo H2 (Heren) - DBD H4 (Heren) 11 - 3
5 okt 19:45 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 8 - 8
5 okt 19:15 HZPC Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 8 - 3
5 okt 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 10
5 okt 18:00 Hellas-Glana Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames) 7 - 7
5 okt 17:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 8
5 okt 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
28 sep 20:20 DBD H4 (Heren) - De Punderman H1 (Heren) 7 - 10
28 sep 19:35 DBD H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 6 - 10
28 sep 18:50 DBD Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 7 - 7
28 sep 18:05 DBD Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames) 5 - 6
28 sep 17:00 DBD H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 21 - 8
28 sep 16:15 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 2
28 sep 15:30 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 15
21 sep 19:30 VZC H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 20 - 10
21 sep 17:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 3
21 sep 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 18
14 sep 20:30 Thalassa H2 (Heren) - DBD H4 (Heren) 16 - 10
14 sep 19:30 - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 12
14 sep 18:35 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 11 - 6
14 sep 17:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 13 - 10
14 sep 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 7 - 6
14 sep 16:45 VZV Njord Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 7 - 7
14 sep 16:45 Nuenen Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames) 11 - 4
14 sep 16:00 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 8
Verenigingsinformatie
NaamDBD
AccommodatiegegevensZIB Zwemcentrum Best BV
BEST