DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
5 feb 13:45 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
5 feb 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
5 feb 17:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
5 feb 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
5 feb 18:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)De Hoge Devel B.V.
5 feb 19:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
5 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
12 feb 15:05 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 feb 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)Binnenzee
12 feb 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
12 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)Zuiderparkbad
19 feb 18:15 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Sniep
12 maa 15:25 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)De Kulk
12 maa 16:30 ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)De Hofstee
12 maa 17:00 ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)De Wellen
12 maa 17:15 ZPS Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)De Hofstee
12 maa 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
12 maa 18:00 d'ELFT Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Kerkpolder
12 maa 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
12 maa 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)De Hoge Devel B.V.
12 maa 19:15 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
19 maa 15:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
19 maa 16:20 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
19 maa 17:05 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
19 maa 17:50 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
19 maa 18:35 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
19 maa 20:05 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
19 maa 20:50 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
26 maa 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
26 maa 17:10 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
26 maa 17:55 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
26 maa 18:00 ZVS H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Wellen
26 maa 18:40 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Hoge Devel B.V.
26 maa 19:25 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Hoge Devel B.V.
26 maa 20:10 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
27 maa 16:30 MNC Dordrecht H9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportboulevard
2 apr 13:45 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
2 apr 18:00 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
2 apr 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
2 apr 18:05 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
2 apr 18:30 WZC (SG) Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)De Veur
2 apr 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)De Hoge Devel B.V.
2 apr 19:45 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
9 apr 14:55 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 apr 16:10 WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)De Veur
9 apr 17:05 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
9 apr 17:20 SVH H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
9 apr 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
9 apr 18:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
9 apr 19:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames)De Hoge Devel B.V.
9 apr 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
23 apr 14:15 Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 apr 15:05 SVH Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
23 apr 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
23 apr 17:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)De Fakkel
23 apr 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
23 apr 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)De Hoge Devel B.V.
23 apr 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
23 apr 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
14 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
21 mei 15:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
28 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 5 - 7
27 nov 18:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 9 - 4
27 nov 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 6
27 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 14 - 1
27 nov 17:25 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 10 - 1
27 nov 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 1
20 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
20 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 6 - 3
20 nov 18:30 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 7 - 5
20 nov 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - SVH H6 (Heren) 6 - 10
20 nov 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 17 - 0
20 nov 16:45 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
20 nov 16:45 SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 0 - 7
20 nov 16:25 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 11
13 nov 19:25 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 10 - 12
13 nov 18:55 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
13 nov 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 2 - 3
13 nov 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 24
13 nov 17:00 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 5 - 10
13 nov 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 12 - 8
13 nov 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) 15 - 4
13 nov 14:00 De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 13
7 nov 16:00 Alkemade Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) 4 - 5
7 nov 14:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 9
6 nov 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
6 nov 18:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 4 - 14
6 nov 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 8 - 10
6 nov 17:25 De Plas Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 5 - 3
6 nov 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 10
6 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 9
30 okt 18:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 3 - 5
30 okt 18:10 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 2 - 4
30 okt 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) 11 - 3
30 okt 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 4
30 okt 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 9
30 okt 15:35 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 12 - 3
30 okt 14:15 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 7 - 2
30 okt 14:00 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 4
16 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
9 okt 19:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) 10 - 19
9 okt 18:30 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 0 - 6
9 okt 17:45 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames) 13 - 5
9 okt 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15) 17 - 0
9 okt 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13) 23 - 0
9 okt 13:00 ZZ&PC De Devel MINI1 (Mini polo) - ZZ&PC De Devel MINI1 (Mini polo) 0 - 0
3 okt 16:30 De Lansingh H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 6 - 4
2 okt 20:25 ZVVS H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 8 - 7
2 okt 19:40 BZC H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
2 okt 18:10 Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 4
2 okt 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 8
2 okt 16:30 BZC Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 6
2 okt 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 7
26 sep 16:30 De Lansingh Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) 4 - 6
25 sep 18:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 4 - 6
25 sep 17:40 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
25 sep 17:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 4 - 8
25 sep 17:05 BZ&PC Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 4
25 sep 16:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 12 - 0
25 sep 16:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - NieMo Barracuda NieMo Barracuda CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 4
18 sep 19:40 NieMo Barracuda H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 5 - 2
18 sep 18:55 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 11
18 sep 18:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 3 - 11
18 sep 18:10 ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 5 - 6
18 sep 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15) 3 - 7
18 sep 16:40 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
18 sep 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 17
18 sep 15:15 DWF H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 6 - 14
Verenigingsinformatie
NaamZZ&PC De Devel
AccommodatiegegevensDe Hoge Devel B.V.
ZWIJNDRECHT