DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 14:05 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
31 okt 14:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
31 okt 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
31 okt 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
31 okt 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
31 okt 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)De Hoge Devel B.V.
31 okt 18:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVS H2 (Heren)De Hoge Devel B.V.
31 okt 19:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)De Hoge Devel B.V.
31 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
7 nov 12:45 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
7 nov 14:30 Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Aquamar
7 nov 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
7 nov 17:30 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 nov 19:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Warande
7 nov 19:25 d'ELFT Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Kerkpolder
14 nov 14:45 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
14 nov 15:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
14 nov 15:30 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
14 nov 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
14 nov 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
14 nov 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
14 nov 18:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)De Hoge Devel B.V.
14 nov 19:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZPS H2 (Heren)De Hoge Devel B.V.
14 nov 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
21 nov 14:40 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
21 nov 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
21 nov 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
21 nov 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
21 nov 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
21 nov 18:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 nov 18:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
21 nov 19:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
21 nov 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
28 nov 13:40 ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
28 nov 14:25 d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
28 nov 14:35 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
28 nov 15:00 DWF H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Lockhorst
28 nov 16:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
28 nov 16:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)De Waterlinie
28 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
28 nov 19:35 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
4 dec 19:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
5 dec 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
12 dec 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 14:35 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 14:50 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
12 dec 15:20 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 16:05 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
12 dec 16:05 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 16:50 De Kempvis Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Rivièrabad
12 dec 18:30 De Lansingh H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Lansingh
12 dec 19:10 Wave H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
13 dec 17:25 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Groenhovenbad
9 jan 14:15 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
9 jan 14:55 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
9 jan 15:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - BZC CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
9 jan 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
9 jan 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
9 jan 18:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
9 jan 18:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - SVH Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
9 jan 19:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
9 jan 20:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - BZC H4 (Heren)De Hoge Devel B.V.
9 jan 21:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
16 jan 14:00 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
16 jan 14:40 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
16 jan 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
16 jan 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BJ*1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
16 jan 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
16 jan 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
16 jan 18:30 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
16 jan 19:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
23 jan 15:00 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 15:30 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
23 jan 15:50 WZC (SG) Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)De Veur
23 jan 17:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Blokweer
23 jan 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Sportboulevard
23 jan 18:00 Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)De Sniep
23 jan 18:30 Wiekslag H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 jan 19:15 Wiekslag H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
23 jan 21:30 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Sniep
30 jan 15:15 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
30 jan 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - ZPV Barracuda CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
30 jan 16:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
30 jan 17:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
30 jan 18:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
30 jan 19:00 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
30 jan 19:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - DWF H1 (Heren)De Hoge Devel B.V.
30 jan 20:30 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
6 feb 14:00 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
6 feb 15:35 AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)AquaRijn
6 feb 16:30 BZ&PC Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)De Kuil
6 feb 16:50 De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
6 feb 18:00 ZVS H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Wellen
6 feb 18:25 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)De Kulk
6 feb 18:30 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Waterstee
6 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
13 feb 16:05 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
13 feb 16:45 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
13 feb 17:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Katwijk Katwijk CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
13 feb 18:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
13 feb 19:00 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
13 feb 19:45 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
27 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
6 maa 09:10 ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 10:05 ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
6 maa 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
6 maa 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Groenhovenbad
6 maa 15:50 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
6 maa 16:35 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)De Hofstee
6 maa 17:55 ZVVS H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Kulk
6 maa 18:50 ZPS H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Hofstee
7 maa 18:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))H2O
12 maa 19:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)De Hoge Devel B.V.
13 maa 15:15 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Berenschot
13 maa 16:00 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)Berenschot
13 maa 16:05 SVH H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
13 maa 16:45 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)Berenschot
13 maa 17:30 De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG/de Meer BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)Berenschot
13 maa 17:45 ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Vijf Meibad
13 maa 18:30 WZC (SG) H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Veur
13 maa 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
20 maa 14:00 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
20 maa 14:40 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
20 maa 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ3 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
20 maa 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - d'ELFT BJ1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
20 maa 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
20 maa 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
20 maa 18:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
20 maa 19:10 Sassenheim Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Wasbeek
20 maa 19:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)De Hoge Devel B.V.
20 maa 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
27 maa 14:00 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
27 maa 14:40 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
27 maa 15:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
27 maa 16:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
27 maa 17:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
27 maa 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
27 maa 18:30 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
27 maa 19:15 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
27 maa 20:00 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
10 apr 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
10 apr 16:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
10 apr 16:55 ZVVS H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Kulk
10 apr 17:15 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)De Rozenburcht
10 apr 17:20 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
10 apr 17:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Caribabad
10 apr 18:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)De Rozenburcht
10 apr 18:45 SCOMZeehondDuck (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)De Rozenburcht
10 apr 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
10 apr 19:40 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
17 apr 14:20 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
17 apr 15:00 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
17 apr 15:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
17 apr 16:30 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
17 apr 17:15 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
17 apr 18:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM*1 (Meisjes-C <15)De Hoge Devel B.V.
17 apr 18:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
17 apr 19:30 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Hoge Devel B.V.
17 apr 20:15 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
17 apr 21:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
24 apr 14:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 16:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
24 apr 16:50 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 17:00 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon BJ*1 (Jongens-B <17)De Lansingh
24 apr 17:15 BZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/ZVS/Poseidon CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
24 apr 17:45 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)De Lansingh
24 apr 18:20 SVH Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 18:45 BZC H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Hofstee
24 apr 18:45 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 21:10 BZC H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))De Hofstee
Verenigingsinformatie
NaamZZ&PC De Devel
AccommodatiegegevensDe Hoge Devel B.V.
ZWIJNDRECHT