DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 15:30 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)De Banakker
29 jan 16:20 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Banakker
29 jan 18:35 AquAmigos H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad Olympia
5 feb 16:45 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
12 feb 15:30 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)De Banakker
12 feb 16:20 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)De Banakker
12 feb 16:45 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
5 maa 16:00 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)De Banakker
5 maa 16:50 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)De Banakker
12 maa 15:30 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)De Banakker
12 maa 16:20 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)De Banakker
12 maa 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)De Banakker
19 maa 18:20 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
19 maa 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
26 maa 17:10 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)De Warande
26 maa 19:50 DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
2 apr 15:30 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Banakker
2 apr 16:20 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)De Banakker
9 apr 18:10 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad Olympia
9 apr 19:30 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Stok
9 apr 20:05 Nayade H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 apr 16:00 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)De Banakker
23 apr 16:50 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)De Banakker
23 apr 17:40 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)De Banakker
6 mei 00:00 Arethusa H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Golfbad Oss
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 14:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
27 nov 16:00 Nayade H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 10 - 6
20 nov 17:40 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 6 - 8
20 nov 16:50 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 7 - 4
20 nov 16:00 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 14
13 nov 19:20 DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 7 - 6
13 nov 18:55 AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 5 - 4
6 nov 16:20 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 7 - 8
6 nov 15:30 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - DBD H3 (Heren) 8 - 4
30 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 7 - 6
30 okt 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 4
30 okt 16:50 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 7 - 6
23 okt 15:30 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 8 - 4
9 okt 18:45 AquAmigos H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 9 - 6
9 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 6 - 8
2 okt 16:50 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 2 - 17
2 okt 16:00 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 9
25 sep 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 9 - 4
25 sep 16:15 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 10 - 8
25 sep 15:30 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 6
19 sep 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
18 sep 19:55 Arethusa H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 17 - 4
18 sep 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 3 - 11
Verenigingsinformatie
NaamDIO
AccommodatiegegevensDe Banakker
ETTEN-LEUR