DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 15:30 [Concept]DIO CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Banakker
17 sep 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)De Banakker
17 sep 17:05 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)De Banakker
24 sep 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H2 (Heren)De Banakker
24 sep 19:15 [Concept]De Dokkelaers H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
1 okt 14:20 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
1 okt 16:30 [Concept]De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
1 okt 18:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
8 okt 15:30 [Concept]DIO CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
8 okt 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Banakker
15 okt 17:30 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Zwembad Olympia
15 okt 17:45 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
15 okt 20:35 [Concept]DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
5 nov 20:05 Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)De Schelp
12 nov 19:35 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)De Schelp
12 nov 20:15 [Concept]De Zuidwesthoek H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
19 nov 15:30 [Concept]DIO CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)De Banakker
19 nov 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)De Banakker
19 nov 17:10 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)De Banakker
26 nov 15:30 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Banakker
26 nov 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren)De Banakker
3 dec 15:30 [Concept]DIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
3 dec 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)De Banakker
3 dec 17:10 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)De Banakker
10 dec 14:20 [Concept]SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
10 dec 18:30 [Concept]De Dokkelaers H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
11 dec 16:50 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)De Warande
14 jan 15:30 [Concept]DIO CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
14 jan 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)De Banakker
14 jan 19:30 [Concept]Waterpolo West-Brabant (SG) H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)De Schelp
21 jan 15:30 DIO CG1 (Gemengd-C <15) - Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
21 jan 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)De Banakker
28 jan 15:30 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)De Banakker
28 jan 16:25 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)De Banakker
4 feb 14:20 [Concept]SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
4 feb 16:50 [Concept]AquAmigos H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad Olympia
25 feb 16:20 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)De Banakker
4 maa 15:30 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)De Banakker
4 maa 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Banakker
11 maa 17:15 [Concept]De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
11 maa 21:00 [Concept]Arethusa H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Golfbad Oss
18 maa 15:30 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)De Banakker
25 maa 15:30 [Concept]DIO CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
25 maa 16:20 [Concept]DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H2 (Heren)De Banakker
25 maa 17:10 [Concept]DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)De Banakker
1 apr 15:15 [Concept]SBC2000 H4 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad de Wisselaar
1 apr 16:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
1 apr 20:20 [Concept]DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
15 apr 15:30 [Concept]DIO CG1 (Gemengd-C <15) - Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15)De Banakker
15 apr 16:00 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
15 apr 20:10 [Concept]De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)De Warande
22 apr 19:00 [Concept]Arethusa H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Golfbad Oss
22 apr 20:15 [Concept]De Zuidwesthoek H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDIO
AccommodatiegegevensDe Banakker
ETTEN-LEUR