DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
14 dec 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
14 dec 15:45 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)De Crommenije
14 dec 16:35 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)De Slag
14 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)De Kwakel
14 dec 18:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)De Kwakel
14 dec 19:30 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Lieberg
14 dec 19:50 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)De Planeet
14 dec 20:20 DJK-ZAR H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportplaza Mercator
21 dec 14:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
21 dec 18:00 GoSwim H1 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)De Wetering
22 dec 17:05 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)De Meerkamp
11 jan 14:40 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
11 jan 15:20 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)Sloterparkbad
11 jan 16:05 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
11 jan 16:55 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)Sloterparkbad
11 jan 17:30 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
11 jan 17:40 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sloterparkbad
11 jan 18:35 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
11 jan 20:00 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel)Sloterparkbad
18 jan 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
18 jan 14:15 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)De Waterhoorn
18 jan 17:45 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 19:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)De Waardergolf
18 jan 19:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
18 jan 20:00 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Spurd-Leeghwaterbad
18 jan 20:00 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
18 jan 20:15 DWT Da1 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)Boerhaavebad
19 jan 17:05 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
25 jan 17:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
25 jan 17:20 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)Brandenburg
25 jan 18:00 Het Y H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
25 jan 18:25 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)De Krommerijn
25 jan 18:45 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)De Heerenduinen
25 jan 18:45 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)Sloterparkbad
25 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Valkenhuizen
25 jan 19:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
25 jan 21:15 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)Sportcentrum De Zandzee
26 jan 14:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
1 feb 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
1 feb 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
1 feb 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
1 feb 16:00 De Dolfijn H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sloterparkbad
1 feb 16:45 De Dolfijn Da2 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)Sloterparkbad
1 feb 17:35 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)Sloterparkbad
1 feb 18:20 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
1 feb 19:10 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sloterparkbad
1 feb 20:10 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
1 feb 21:30 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames)Sloterparkbad
8 feb 14:45 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
8 feb 16:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
8 feb 17:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)De Slag
8 feb 17:45 Aquarijn Da3 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
8 feb 17:55 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
8 feb 18:40 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Weth. F.B. Duran
8 feb 19:25 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
8 feb 19:45 De Dolfijn H3 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Sloterparkbad
8 feb 20:05 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
8 feb 20:35 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sloterparkbad
9 feb 16:15 De Ham Da3 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)De Crommenije
15 feb 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
15 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Aquarena
21 feb 20:30 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Welle
29 feb 18:15 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
29 feb 18:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
29 feb 19:15 De Dolfijn H3 (Heren) - VZV H4 (Heren)Sloterparkbad
29 feb 20:10 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - NDD H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
7 maa 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
7 maa 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
7 maa 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
7 maa 16:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)Sloterparkbad
7 maa 16:50 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
7 maa 17:45 De Dolfijn Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sloterparkbad
7 maa 18:35 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
7 maa 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Planeet
7 maa 19:25 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sloterparkbad
7 maa 20:10 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
14 maa 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
14 maa 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
14 maa 16:00 VZV H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Heerenduinen
14 maa 16:05 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)Sloterparkbad
14 maa 16:55 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
14 maa 17:50 De Dolfijn Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sloterparkbad
14 maa 18:40 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)Sloterparkbad
14 maa 19:35 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Sloterparkbad
14 maa 20:30 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel)Sloterparkbad
15 maa 17:10 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)De Meerkamp
21 maa 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
21 maa 15:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
21 maa 16:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
21 maa 17:05 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
21 maa 18:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)Sloterparkbad
21 maa 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)Fletiomare
21 maa 18:50 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sloterparkbad
21 maa 19:35 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Weth. F.B. Duran
21 maa 19:40 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
21 maa 20:05 KZC Da1 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Beverwijk
22 maa 15:30 De Ham Da5 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)De Crommenije
28 maa 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)Fletiomare
28 maa 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
28 maa 17:15 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel)Sloterparkbad
28 maa 17:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
28 maa 18:00 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sloterparkbad
28 maa 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Stamper
28 maa 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
28 maa 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
28 maa 19:25 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sloterparkbad
4 apr 17:30 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
4 apr 18:15 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)De Heerenduinen
4 apr 18:15 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
4 apr 18:25 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 19:15 De Ham H4 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)De Crommenije
4 apr 19:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - UZSC Da4 (Dames 1e deel)Sloterparkbad
4 apr 20:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Blauwe Golf
4 apr 20:05 ZPCH Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Planeet
5 apr 14:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
18 apr 14:30 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)Noorderparkbad
18 apr 15:15 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)Noorderparkbad
18 apr 15:45 Watervlo Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)Fletiomare
18 apr 16:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)Noorderparkbad
18 apr 16:50 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Noorderparkbad
18 apr 17:45 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Noorderparkbad
18 apr 18:35 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)Noorderparkbad
18 apr 19:40 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Noorderparkbad
18 apr 20:45 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Noorderparkbad
18 apr 21:30 De Dolfijn H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Noorderparkbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:15 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 12
7 dec 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 9 - 2
7 dec 19:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
7 dec 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 3 - 8
7 dec 17:55 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
7 dec 17:45 DAW H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 12 - 5
7 dec 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) 23 - 6
30 nov 20:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames) 8 - 9
30 nov 20:00 De Dolfijn Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 3 - 17
30 nov 18:55 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Orca H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
30 nov 18:30 De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
30 nov 18:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 12 - 9
30 nov 17:15 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 7
30 nov 16:25 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 11
30 nov 15:35 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 5 - 8
30 nov 14:45 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 17
30 nov 14:00 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 10
24 nov 16:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 10 - 6
23 nov 19:45 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 9 - 7
23 nov 18:55 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 12
23 nov 18:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 5 - 9
23 nov 18:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 8
23 nov 17:05 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 13
23 nov 16:15 De Dolfijn Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 6 - 6
23 nov 15:25 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 9
23 nov 14:40 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 2 - 17
23 nov 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 6 - 11
17 nov 16:00 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) 2 - 12
17 nov 14:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
16 nov 18:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 9 - 6
16 nov 17:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 17 - 7
16 nov 16:00 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 12
16 nov 16:00 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
16 nov 15:15 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 8 - 8
16 nov 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 12
10 nov 18:35 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) 12 - 4
10 nov 17:50 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) 20 - 5
10 nov 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 11
9 nov 19:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - Aquarijn Da1 (Dames) 6 - 14
9 nov 19:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 9 - 11
9 nov 18:35 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 21 - 5
9 nov 17:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 14 - 3
9 nov 17:15 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 5 - 4
9 nov 15:45 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 9
3 nov 16:30 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 10
2 nov 20:35 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) 9 - 6
2 nov 17:45 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 11
2 nov 17:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 6 - 5
2 nov 17:10 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 11 - 7
2 nov 17:05 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 0
2 nov 16:25 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 17 - 6
2 nov 15:35 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 8 - 24
2 nov 14:40 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 15
2 nov 14:00 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
26 okt 20:00 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
19 okt 20:05 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 7
12 okt 21:00 DWT H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 6 - 11
12 okt 20:15 DWT H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 8 - 8
12 okt 19:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames) 5 - 9
12 okt 19:05 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 8
12 okt 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 11
12 okt 18:00 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) 19 - 5
12 okt 17:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 5
12 okt 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 6 - 7
12 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
12 okt 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 7
5 okt 20:50 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
5 okt 20:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) 7 - 5
5 okt 19:50 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) 14 - 8
5 okt 19:05 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
5 okt 18:10 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) 3 - 6
5 okt 17:25 De Dolfijn H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 7 - 2
5 okt 16:40 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) 5 - 11
5 okt 15:50 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 7
5 okt 15:10 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
5 okt 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 18
5 okt 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 0
29 sep 18:30 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) 11 - 9
29 sep 16:20 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) 31 - 4
28 sep 20:40 De Reuring Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 16 - 7
28 sep 19:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames) 5 - 7
28 sep 17:40 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 3
28 sep 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 8 - 11
21 sep 19:15 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 9 - 9
21 sep 19:15 Watervlo Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) 9 - 7
21 sep 18:30 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 11
21 sep 17:45 De Dolfijn H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 4 - 10
21 sep 17:30 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 10 - 8
21 sep 16:55 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 20
21 sep 16:05 De Dolfijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 3 - 8
21 sep 15:20 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 10 - 6
21 sep 14:40 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 8
21 sep 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) 17 - 3
15 sep 17:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 8 - 12
14 sep 19:30 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 13
Verenigingsinformatie
NaamDe Dolfijn
AccommodatiegegevensSloterparkbad
AMSTERDAM