DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 15:05 De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Almere Poort
31 okt 15:10 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
31 okt 15:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)De Mirandabad
31 okt 18:15 Watervlo Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Fletiomare
31 okt 18:40 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
31 okt 19:15 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Planeet
31 okt 20:35 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
1 nov 18:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
7 nov 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
7 nov 14:45 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
7 nov 16:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Mirandabad
7 nov 16:20 De Dolfijn H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Sloterparkbad
7 nov 17:20 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)De Slag
7 nov 17:30 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
7 nov 19:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
7 nov 20:30 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
14 nov 16:15 Oceanus H4 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)De Waterlelie
14 nov 17:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
14 nov 18:15 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Weth. F.B. Duran
14 nov 19:00 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
21 nov 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
21 nov 14:45 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
21 nov 15:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
21 nov 15:25 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
21 nov 17:55 De Dolfijn H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)Sloterparkbad
21 nov 18:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sloterparkbad
21 nov 19:25 De Dolfijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sloterparkbad
21 nov 20:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
21 nov 21:25 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
22 nov 17:35 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
28 nov 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
28 nov 15:55 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
28 nov 16:45 De Dolfijn H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Sloterparkbad
28 nov 17:35 De Dolfijn H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Sloterparkbad
28 nov 19:10 De Reuring Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Duikerdel
28 nov 19:45 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)Dijnselburg
28 nov 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Aquamar
29 nov 15:45 Triton EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Victoriabad
5 dec 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
5 dec 14:55 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
5 dec 15:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)Sloterparkbad
5 dec 17:00 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Brandenburg
5 dec 19:15 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
5 dec 20:20 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
6 dec 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)De Meerkamp
12 dec 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
12 dec 17:30 DJK-ZAR H5 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)Sportplaza Mercator
12 dec 18:10 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
12 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Kwakel
12 dec 18:20 UZSC H7 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Krommerijn
12 dec 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
12 dec 19:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
19 dec 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
19 dec 19:00 ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)De Planeet
19 dec 19:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
1 jan 00:00 De Dolfijn Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)Sloterparkbad
1 jan 00:00 West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)De Waterhoorn
1 jan 00:00 De Dolfijn H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)Sloterparkbad
1 jan 00:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
1 jan 00:00 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
1 jan 00:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
9 jan 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
9 jan 14:50 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
9 jan 15:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sloterparkbad
9 jan 16:35 De Dolfijn H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren)Sloterparkbad
9 jan 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
9 jan 17:20 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
9 jan 17:40 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
9 jan 18:00 Het Y H5 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
16 jan 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
16 jan 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
16 jan 16:10 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
16 jan 16:50 De Dolfijn H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sloterparkbad
16 jan 17:40 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
16 jan 18:15 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
16 jan 18:45 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
16 jan 19:45 De Aalscholver H2 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Almere Poort
16 jan 20:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
16 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Waterhoorn
23 jan 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
23 jan 14:45 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
23 jan 14:50 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)De Slag
23 jan 15:25 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
23 jan 16:15 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Sloterparkbad
23 jan 17:00 De Meerkoeten H2 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)Het Sporthuis
23 jan 17:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
23 jan 19:50 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
30 jan 15:55 De Dolfijn H4 (Heren) - KZC H5 (Heren)Sloterparkbad
30 jan 16:45 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
30 jan 17:35 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
30 jan 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportplaza Mercator
30 jan 18:15 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Weth. F.B. Duran
30 jan 18:30 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
30 jan 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
30 jan 19:25 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))De Kulk
6 feb 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
6 feb 14:45 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
6 feb 15:25 De Dolfijn H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Sloterparkbad
6 feb 17:05 De Dolfijn H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sloterparkbad
6 feb 17:30 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
6 feb 19:50 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
6 feb 21:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
7 feb 19:00 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)MFA Safari
13 feb 14:15 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
13 feb 14:55 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
13 feb 15:40 De Dolfijn H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)Sloterparkbad
13 feb 16:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 feb 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 feb 16:30 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
13 feb 17:20 De Dolfijn Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sloterparkbad
13 feb 18:15 De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
27 feb 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
27 feb 14:50 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
27 feb 15:30 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
27 feb 16:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
27 feb 16:15 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
27 feb 17:10 De Dolfijn H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Sloterparkbad
27 feb 18:00 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sloterparkbad
27 feb 18:50 De Dolfijn Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)Sloterparkbad
27 feb 19:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))De Vennen
6 maa 14:50 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
6 maa 15:40 De Dolfijn H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sloterparkbad
6 maa 16:30 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)De Crommenije
6 maa 17:15 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
6 maa 17:20 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)Sloterparkbad
6 maa 18:25 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
7 maa 18:40 ZPCH H2 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 13:30 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
13 maa 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
13 maa 18:30 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 19:00 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)Sloterparkbad
13 maa 19:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Slag
14 maa 16:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Wasbeek
20 maa 15:15 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
20 maa 16:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
20 maa 16:50 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)Sloterparkbad
20 maa 17:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
20 maa 18:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
20 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)De Kwakel
20 maa 18:30 DWT EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
21 maa 19:45 De Ham H7 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)Zaangolf
27 maa 17:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
27 maa 18:00 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
27 maa 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
10 apr 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
10 apr 16:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)Fletiomare
10 apr 17:00 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
10 apr 18:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
10 apr 18:15 De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
10 apr 19:45 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
10 apr 19:45 ZPCH Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 apr 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
17 apr 14:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
17 apr 14:45 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
17 apr 15:00 De Dolfijn H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)Sloterparkbad
17 apr 15:50 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
17 apr 16:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
17 apr 17:40 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
17 apr 17:45 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
17 apr 18:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sloterparkbad
24 apr 15:00 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
24 apr 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
24 apr 15:40 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
24 apr 16:25 De Dolfijn H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)Sloterparkbad
24 apr 17:15 De Dolfijn H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)Sloterparkbad
24 apr 17:15 De Ham Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)De Crommenije
24 apr 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
24 apr 18:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Fletiomare
25 apr 13:30 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
1 mei 19:15 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
Verenigingsinformatie
NaamDe Dolfijn
AccommodatiegegevensSloterparkbad
AMSTERDAM