TeamPoule
VZC CJ2 (Jongens-C <15) 1e klasse A
VZC DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
VZC H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
VZC H3 (Heren) 2e klasse A
VZC H4 (Heren) 3e klasse A
VZC H5 (Heren) 4e klasse B
VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 mei 17:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
22 mei 16:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
21 mei 19:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) 19 - 12
21 mei 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 5
21 mei 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 11
15 mei 18:15 ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
15 mei 15:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 23 - 10
14 mei 17:15 VZC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
14 mei 14:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
12 mei 21:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
12 mei 19:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 13
7 mei 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 6
7 mei 14:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
24 apr 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
23 apr 20:05 IJsselmeer H1 (Heren) - VZC H3 (Heren) 3 - 7
23 apr 19:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 6 - 14
23 apr 19:15 IJsselmeer H2 (Heren) - VZC H5 (Heren) 10 - 5
23 apr 18:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 15 - 13
23 apr 18:30 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 9 - 4
23 apr 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 7
16 apr 17:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
10 apr 15:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 16
9 apr 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 10
9 apr 18:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 11 - 19
9 apr 17:55 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 15 - 10
9 apr 16:30 VZC H3 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 9 - 6
9 apr 15:45 VZC H4 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 14 - 8
9 apr 15:00 VZC H5 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 4 - 12
9 apr 14:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 10 - 3
2 apr 20:15 UZSC H7 (Heren) - VZC H4 (Heren) 7 - 6
2 apr 19:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
2 apr 18:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 14
2 apr 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 20
2 apr 17:00 Watervlo H4 (Heren) - VZC H5 (Heren) 12 - 4
2 apr 16:30 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 11 - 5
2 apr 16:25 ZV De Zaan H4 (Heren) - VZC H3 (Heren) 9 - 5
26 maa 19:45 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 16 - 9
26 maa 15:45 VZC H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 3 - 7
26 maa 15:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 14
26 maa 15:00 VZC H4 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 10 - 4
26 maa 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 5
20 maa 15:25 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 15 - 19
19 maa 18:30 De Fuut H2 (Heren) - VZC H4 (Heren) 5 - 7
19 maa 17:45 De Fuut H3 (Heren) - VZC H5 (Heren) 13 - 2
12 maa 18:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
12 maa 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - VZC H5 (Heren) 6 - 9
12 maa 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 10
12 maa 17:30 De Vuursche H1 (Heren) - VZC H3 (Heren) 3 - 15
12 maa 17:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 13
12 maa 16:00 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
12 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 10 - 3
5 maa 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 10
19 feb 20:00 VZC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 10 - 5
19 feb 19:15 VZC H4 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 6 - 4
19 feb 19:10 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 16 - 15
19 feb 18:30 VZC H5 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 4 - 12
19 feb 17:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 0
19 feb 15:00 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 11
12 feb 16:30 VZC H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 2 - 3
12 feb 15:45 VZC H4 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 7 - 3
12 feb 15:00 VZC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 5 - 11
12 feb 14:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 22
12 feb 14:10 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 12 - 3
12 feb 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 20 - 0
6 feb 18:30 De Duinkikkers H3 (Heren) - VZC H5 (Heren) 7 - 5
5 feb 20:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 5 - 7
5 feb 19:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 7 - 16
5 feb 18:45 HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 5 - 15
5 feb 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 7
5 feb 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 19
29 jan 21:15 VZC H4 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 6 - 7
29 jan 20:30 VZC H5 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 4 - 10
29 jan 18:00 VZC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 14 - 13
27 nov 19:00 VZC H3 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 7 - 4
27 nov 18:15 VZC H4 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 7 - 6
27 nov 17:30 VZC H5 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 4 - 9
27 nov 15:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 22 - 18
20 nov 20:00 De Albatros H1 (Heren) - VZC H4 (Heren) 4 - 7
20 nov 19:55 ZPC Woerden H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 2 - 7
20 nov 19:15 De Albatros H2 (Heren) - VZC H5 (Heren) 3 - 10
20 nov 18:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
20 nov 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 24
20 nov 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 18
13 nov 21:05 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 7 - 19
13 nov 17:15 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 20
13 nov 16:30 VZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 6 - 4
13 nov 15:45 VZC H4 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 11 - 3
13 nov 15:00 VZC H5 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 4 - 10
13 nov 14:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 8
13 nov 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 6
7 nov 16:00 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 18 - 1
6 nov 19:15 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
6 nov 18:50 VZC H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
6 nov 18:00 Aquarijn H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 8 - 8
6 nov 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 12
6 nov 17:15 Aquarijn H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 9 - 6
6 nov 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 37
30 okt 20:15 VZC H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 11 - 0
30 okt 19:30 VZC H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 3 - 15
30 okt 18:45 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 2
30 okt 18:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 24 - 2
30 okt 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 20 - 6
23 okt 19:15 Watervlo H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 5 - 15
16 okt 18:30 SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 5 - 10
16 okt 15:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 10
10 okt 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 6 - 10
9 okt 19:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
9 okt 19:45 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - VZC H4 (Heren) 1 - 9
9 okt 18:55 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 14 - 3
9 okt 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 11
9 okt 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 19
9 okt 16:20 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 28
9 okt 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - VZC H5 (Heren) 5 - 4
2 okt 21:30 VZC H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 14 - 1
2 okt 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 20 - 8
2 okt 20:50 MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
2 okt 20:45 VZC H4 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 7 - 5
2 okt 20:00 VZC H5 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren) 3 - 3
2 okt 19:15 VZC CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 4 - 16
2 okt 18:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 33 - 0
2 okt 16:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 22 - 6
26 sep 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 9 - 9
25 sep 18:25 ZPC Woerden H3 (Heren) - VZC H5 (Heren) 15 - 2
25 sep 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - VZC H4 (Heren) 4 - 12
25 sep 17:05 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
18 sep 19:15 VZC H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 11 - 2
18 sep 18:30 VZC H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 3 - 7
18 sep 17:45 VZC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 2 - 22
18 sep 17:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
Verenigingsinformatie
NaamVZC
AccommodatiegegevensDe Vallei
VEENENDAAL