DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:00 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
3 okt 17:00 [Concept]Aquarijn H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
3 okt 19:15 [Concept]Aquarijn H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
4 okt 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
4 okt 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportboulevard de Engh
4 okt 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
4 okt 19:15 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - VZC Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
10 okt 09:45 [Concept]De Albatros H2 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
10 okt 10:00 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Fletiomare
10 okt 17:00 [Concept]Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
10 okt 19:15 [Concept]Aquarijn Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
11 okt 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
11 okt 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - VZC H3 (Heren)Sportboulevard de Engh
11 okt 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
24 okt 09:00 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
24 okt 16:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
24 okt 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)De Kwakel
24 okt 19:30 [Concept]ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Het Batensteinbad
25 okt 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
25 okt 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
25 okt 18:30 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)Sportboulevard de Engh
31 okt 09:40 [Concept]De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Duker
31 okt 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
31 okt 14:05 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Trits
31 okt 18:40 [Concept]ZPC Woerden H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Het Batensteinbad
1 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
1 nov 17:45 [Concept]Watervlo Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)Fletiomare
1 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
7 nov 09:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
7 nov 09:45 [Concept]De Vaart Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)De Duker
7 nov 11:15 [Concept]De Vaart H3 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)De Duker
7 nov 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Kwakel
8 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
8 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
8 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
14 nov 18:45 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Het Batensteinbad
14 nov 19:10 [Concept]KZC H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
15 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
15 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportboulevard de Engh
15 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
21 nov 18:00 [Concept]De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sloterparkbad
21 nov 20:40 [Concept]De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
21 nov 21:15 [Concept]Aquarijn H4 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
22 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
22 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
22 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - Triton H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
28 nov 09:00 [Concept]De Fuut H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)MFA Safari
28 nov 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
28 nov 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
28 nov 17:00 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
29 nov 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
29 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportboulevard de Engh
29 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sportboulevard de Engh
5 dec 10:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
5 dec 11:55 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)De Trits
5 dec 13:25 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)De Trits
6 dec 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
6 dec 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
6 dec 18:30 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportboulevard de Engh
6 dec 19:15 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
12 dec 18:00 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Almere Poort
12 dec 19:30 [Concept]GoSwim H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Wetering
12 dec 21:05 [Concept]De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Weth. F.B. Duran
13 dec 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
13 dec 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)Sportboulevard de Engh
13 dec 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)Sportboulevard de Engh
9 jan 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)De Kwakel
10 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
10 jan 17:00 [Concept]De Ham Da5 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Crommenije
10 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
10 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportboulevard de Engh
10 jan 19:15 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
16 jan 09:00 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)Dijnselburg
16 jan 11:10 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
16 jan 21:30 [Concept]VZC H5 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)De Vallei
17 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
17 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
17 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
17 jan 19:45 [Concept]VZC Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Vallei
23 jan 18:35 [Concept]VZC H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Vallei
23 jan 18:45 [Concept]De Waterwolf H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Sloterparkbad
24 jan 16:00 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
24 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
24 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
24 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
30 jan 09:00 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
30 jan 10:30 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
30 jan 11:05 [Concept]De Vaart H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)De Duker
30 jan 12:05 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Fletiomare
31 jan 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportboulevard de Engh
31 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportboulevard de Engh
31 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
6 feb 09:00 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Dijnselburg
6 feb 11:50 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Brandenburg
6 feb 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
6 feb 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
7 feb 17:00 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
7 feb 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)Sportboulevard de Engh
7 feb 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
13 feb 09:00 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Dijnselburg
13 feb 09:00 [Concept]BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
13 feb 17:00 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)Sportboulevard de Engh
13 feb 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
13 feb 20:30 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Almere Poort
14 feb 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
6 maa 09:45 [Concept]De Albatros Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)Sportcentrum Helsdingen
6 maa 11:25 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Fletiomare
6 maa 16:35 [Concept]HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
6 maa 18:30 [Concept]Aquarijn Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
7 maa 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
7 maa 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
7 maa 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
13 maa 09:45 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
13 maa 10:30 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
13 maa 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
13 maa 20:30 [Concept]Triton H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Victoriabad
14 maa 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
14 maa 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Sportboulevard de Engh
14 maa 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
20 maa 12:00 [Concept]De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Duker
20 maa 17:05 [Concept]ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Slag
20 maa 18:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 maa 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
21 maa 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportboulevard de Engh
21 maa 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
21 maa 19:15 [Concept]Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)De Krommerijn
10 apr 09:40 [Concept]De Reuring H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Duikerdel
10 apr 18:00 [Concept]IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
10 apr 19:45 [Concept]UZSC H6 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Krommerijn
11 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
11 apr 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportboulevard de Engh
11 apr 18:30 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportboulevard de Engh
11 apr 19:15 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
17 apr 09:00 [Concept]De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Trits
17 apr 18:15 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)Almere Poort
17 apr 18:30 [Concept]UZSC Da5 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Krommerijn
17 apr 19:45 [Concept]De Aalscholver H4 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Almere Poort
18 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
18 apr 17:45 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
18 apr 18:30 [Concept]De Duinkikkers H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
24 apr 09:00 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
24 apr 16:50 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Slag
24 apr 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
25 apr 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportboulevard de Engh
25 apr 17:45 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
25 apr 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sportboulevard de Engh
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamDe Duinkikkers
AccommodatiegegevensSportboulevard de Engh
SOEST