Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H1 (Heren) 7 - 9
14 apr 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17) 1 - 12
14 apr 17:00 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 4
14 apr 15:30 De Amstel Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 3 - 6
7 apr 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames) 11 - 1
6 apr 21:15 DWT H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 13 - 6
6 apr 19:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 17 - 1
6 apr 17:55 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 6
6 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 6 - 2
6 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 9
31 maa 18:30 AZ&PC De Futen H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 11 - 9
31 maa 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 6 - 7
31 maa 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 8 - 2
31 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 24
30 maa 19:20 Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 8
30 maa 17:50 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 1 - 14
24 maa 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
24 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) 4 - 18
23 maa 19:55 De Reuring H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 13 - 13
23 maa 17:45 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 5 - 3
23 maa 17:15 De Vaart H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 6 - 5
23 maa 17:10 GoSwim DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 21 - 1
17 maa 19:15 De Duinkikkers H2 (Heren) - VZC H4 (Heren) 5 - 7
17 maa 18:30 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 4 - 6
17 maa 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) 5 - 19
17 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 9
17 maa 15:00 Alkemade H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 12 - 10
16 maa 19:55 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 5
10 maa 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 9 - 13
10 maa 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 1
10 maa 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) 11 - 8
9 maa 19:25 Watervlo H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 11 - 2
9 maa 17:10 Watervlo Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 8 - 5
9 maa 16:05 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 7 - 3
23 feb 20:30 ZPCH H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 17 - 5
16 feb 18:30 GoSwim DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 23 - 2
10 feb 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Snippen H1 (Heren) 3 - 10
10 feb 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 5
10 feb 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
10 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 4 - 6
9 feb 19:30 HZC de Robben H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 7 - 11
8 feb 20:30 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 10 - 9
3 feb 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 5 - 5
3 feb 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 2
3 feb 16:40 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 5
2 feb 21:30 DJK-ZAR H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 6 - 7
2 feb 18:50 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 19 - 5
27 jan 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Dolfijn H1 (Heren) 3 - 17
27 jan 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
27 jan 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPCH ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1* (Meisjes-B <17) 5 - 4
26 jan 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 16 - 1
26 jan 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 12 - 5
20 jan 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 5 - 7
20 jan 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - GoSwim DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
19 jan 19:40 DAW H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 7 - 2
19 jan 17:55 AquaWaarD BM1 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 14 - 5
19 jan 16:30 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 14
17 jan 21:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 4 - 7
13 jan 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 11 - 0
13 jan 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 12 - 1
12 jan 19:50 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 9
12 jan 16:30 BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 15
12 jan 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 1 - 12
16 dec 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 5
16 dec 17:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 4 - 15
16 dec 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 7 - 0
15 dec 19:00 De Vaart H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 4 - 2
9 dec 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 11 - 5
8 dec 18:00 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 4
8 dec 17:05 VZC H4 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 8 - 4
8 dec 16:50 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
8 dec 15:00 West-Friesland (SG) H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 13 - 5
8 dec 14:30 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 12 - 3
2 dec 20:00 De Duinkikkers H1 (Heren) - DWT H1 (Heren) 1 - 7
2 dec 19:15 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 12 - 3
2 dec 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren) 3 - 13
2 dec 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) 10 - 3
2 dec 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
1 dec 21:40 ZPC Woerden Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 3 - 12
25 nov 19:15 De Duinkikkers H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H1 (Heren) 8 - 15
25 nov 18:30 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 5
25 nov 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17) 17 - 3
25 nov 17:15 Aquarijn Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 3 - 12
25 nov 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 2
25 nov 16:45 UZSC H7 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 3 - 5
18 nov 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 7 - 9
18 nov 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 8 - 4
18 nov 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 7 - 2
17 nov 18:00 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 19 - 1
17 nov 16:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 13
17 nov 16:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
11 nov 17:45 De Duinkikkers H1 (Heren) - Alkemade H1 (Heren) 5 - 4
11 nov 17:00 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 4
10 nov 19:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 16 - 7
10 nov 18:00 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 13
10 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 10 - 5
10 nov 17:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 12 - 3
4 nov 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 7 - 11
4 nov 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 4 - 11
4 nov 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 25
3 nov 19:55 De Rijn H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 14 - 6
3 nov 15:45 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 5 - 7
28 okt 17:00 De Duinkikkers H1 (Heren) - ZPCH H1 (Heren) 6 - 11
14 okt 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - VZC H4 (Heren) 1 - 10
14 okt 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 7 - 3
14 okt 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
13 okt 21:20 De Snippen H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 10 - 5
13 okt 17:30 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 4
7 okt 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 5 - 4
7 okt 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 12 - 3
7 okt 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) 4 - 5
6 okt 18:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 9 - 1
6 okt 17:30 De Vaart Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 9 - 8
6 okt 15:30 Watervlo H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 15 - 1
30 sep 19:25 ZPCH ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1* (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 5 - 9
30 sep 17:00 De Duinkikkers H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 5 - 5
30 sep 16:30 BZC Brandenburg DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 7 - 17
29 sep 19:50 De Dolfijn H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 16 - 8
29 sep 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
23 sep 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 8 - 10
23 sep 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 13
23 sep 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
22 sep 18:55 HZC de Robben H3 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 8 - 6
22 sep 18:15 VZC Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 11 - 3
21 sep 19:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 2
15 sep 19:50 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 11
Verenigingsinformatie
NaamDe Duinkikkers
AccommodatiegegevensSportboulevard de Engh
SOEST