TeamPoule
DWK CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse C
DWK Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
DWK Da2 (Dames) 2e klasse A
DWK DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 1e klasse (oost) A
DWK EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
DWK H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DWK H3 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:45 De Breuly H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)Lentebad
14 dec 18:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)Veluwehal
14 dec 18:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)Veluwehal
14 dec 19:00 ZVV CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Koekoek
14 dec 19:30 DWK Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Veluwehal
14 dec 20:15 DWK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Veluwehal
11 jan 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
11 jan 17:20 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
11 jan 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Bosbad Putten
11 jan 19:15 DWK Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)Veluwehal
11 jan 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Veluwehal
11 jan 20:05 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)Valkenhuizen
11 jan 21:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
18 jan 15:45 De Mors Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Koerbelt
18 jan 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
18 jan 18:00 PFC Rheden H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)De Grote Koppel
18 jan 19:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)t Timpke
18 jan 20:10 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
25 jan 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
25 jan 19:30 DWK Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Veluwehal
25 jan 20:00 Triton Putten Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Bosbad Putten
25 jan 20:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Veluwehal
25 jan 21:15 DWK H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Veluwehal
1 feb 15:30 Thetis H2 (Heren) - DWK H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
1 feb 17:00 ZEW H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Calluna
1 feb 17:40 EZC Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Het Slagman
1 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
1 feb 18:55 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
8 feb 15:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
8 feb 16:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
8 feb 16:45 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Veluwehal
8 feb 17:30 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)Veluwehal
8 feb 18:15 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Veluwehal
8 feb 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Veluwehal
8 feb 20:00 DWK Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Veluwehal
8 feb 20:45 DWK H3 (Heren) - EZPC H2 (Heren)Veluwehal
15 feb 16:15 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
15 feb 20:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)Tijenraan
29 feb 17:00 De Spreng H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Rhienderoord
29 feb 17:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
29 feb 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
29 feb 17:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
29 feb 17:45 RZC H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)MFC Doelum
29 feb 18:15 DWK Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)Veluwehal
29 feb 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Veluwehal
29 feb 20:10 WS Twente H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
7 maa 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Sprenkelaar
7 maa 17:45 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Jaspers
7 maa 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
7 maa 18:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)t Timpke
14 maa 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
14 maa 18:45 De Woelwaters H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
14 maa 19:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13)Veluwehal
14 maa 19:45 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)Veluwehal
14 maa 20:00 Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - DWK Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
14 maa 20:45 DWK H3 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)Veluwehal
21 maa 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
21 maa 18:45 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)Veluwehal
21 maa 19:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren)Veluwehal
21 maa 20:10 De Houtrib Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Koploper
21 maa 20:15 DWK Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Veluwehal
21 maa 21:20 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)De Vrolijkheid
28 maa 17:00 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
28 maa 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
28 maa 18:00 De Grunte H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)De Slag
28 maa 19:00 Flevo H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)Jaap van der Krol Bad
4 apr 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
4 apr 16:45 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
4 apr 17:15 TZC-Vahalis H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
4 apr 17:15 DWK Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Veluwehal
4 apr 18:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Veluwehal
4 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)De Scheg
4 apr 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Veluwehal
4 apr 20:00 DWK H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Veluwehal
18 apr 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
18 apr 17:30 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)Veluwehal
18 apr 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Vrolijkheid
18 apr 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
18 apr 18:15 DWK H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)Veluwehal
18 apr 18:30 Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Bosbad Emmeloord
18 apr 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)Veluwehal
18 apr 21:00 EZC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Het Slagman
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:30 DWK Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 9 - 6
7 dec 19:30 DWK Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
7 dec 18:45 DWK H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 10 - 4
7 dec 18:00 DWK H3 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) 10 - 8
7 dec 18:00 ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 12
7 dec 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 11
7 dec 15:15 WWV Winterswijk H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 3 - 14
30 nov 21:15 De Rijn H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) 8 - 6
30 nov 19:50 PFC Rheden H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) 9 - 9
30 nov 19:45 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 17 - 12
30 nov 19:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 0
30 nov 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 9 - 6
30 nov 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 15 - 5
30 nov 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
23 nov 19:30 DWK H3 (Heren) - Flevo H4 (Heren) 6 - 12
23 nov 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 10 - 16
23 nov 18:15 Triton Putten H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 10 - 9
23 nov 17:45 DWK Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 5 - 10
23 nov 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 3
23 nov 17:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 11
16 nov 19:00 Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
16 nov 18:30 WS Twente H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) 12 - 4
16 nov 18:00 Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 12 - 2
16 nov 16:55 De Meer CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 6
9 nov 20:30 DWK H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) 13 - 9
9 nov 19:45 DWK Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 9 - 5
9 nov 19:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 6
9 nov 18:15 Proteus H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 10 - 7
9 nov 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
9 nov 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 4
2 nov 20:00 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 10 - 10
2 nov 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) 14 - 8
2 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 13 - 3
2 nov 18:15 DWK H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren) 12 - 9
2 nov 17:30 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
2 nov 16:45 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 5
2 nov 16:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
26 okt 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 13 - 12
26 okt 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 11 - 21
26 okt 18:15 WS Twente H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) 10 - 5
26 okt 18:15 DWK H3 (Heren) - RZC H1 (Heren) 7 - 14
26 okt 17:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 1
26 okt 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 14
26 okt 16:30 Deltasteur Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 10 - 7
12 okt 21:15 DWK H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 8 - 7
12 okt 20:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 19 - 3
12 okt 19:30 DWK Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 9 - 15
12 okt 18:45 DWK Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 8 - 4
12 okt 18:05 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
12 okt 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 6
6 okt 17:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 14 - 4
5 okt 19:45 DWK Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 3 - 6
5 okt 19:00 DWK H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 12 - 12
5 okt 18:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 1
5 okt 17:25 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 1
5 okt 17:10 Losser H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 10 - 14
5 okt 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 16 - 11
5 okt 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) 19 - 5
29 sep 18:00 EZPC H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) 9 - 6
28 sep 20:45 DWK H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 4 - 20
28 sep 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 19 - 8
28 sep 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 7 - 22
28 sep 18:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15) 26 - 1
28 sep 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
21 sep 21:15 EZPC H3 (Heren) - DWK H3 (Heren) 10 - 12
21 sep 20:55 Piranha H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 13 - 12
21 sep 18:00 VZ&PC Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 8 - 14
21 sep 17:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 15 - 5
21 sep 16:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 8
14 sep 18:00 DWK H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 6 - 12
14 sep 17:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
14 sep 17:15 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
14 sep 16:45 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 12
Verenigingsinformatie
NaamDWK
AccommodatiegegevensVeluwehal
BARNEVELD