TeamPoule
DWT Da1 (Dames 1e deel) 1e klasse A
DWT Da2 (Dames) 3e klasse C
DWT DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) 1e klasse A
DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 2e klasse B
DWT H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
DWT H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DWT H3 (Heren) 3e klasse B
DWT H4 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 18:30 WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
14 dec 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
14 dec 19:30 DWT H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Boerhaavebad
14 dec 19:35 De Snippen H3 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Meerkamp
14 dec 20:00 WZ&PC Purmerend Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
14 dec 20:15 DWT H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Boerhaavebad
14 dec 20:40 KZC Da1 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Beverwijk
15 dec 20:00 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - DWT H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
21 dec 20:00 DWT H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Boerhaavebad
11 jan 10:00 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)Boerhaavebad
11 jan 18:30 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
11 jan 19:00 WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)Spurd-Leeghwaterbad
11 jan 19:10 DWT H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)Boerhaavebad
11 jan 19:55 DWT Da2 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)Boerhaavebad
11 jan 20:40 DWT H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)Boerhaavebad
11 jan 21:25 DWT H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
12 jan 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
18 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Kwakel
18 jan 17:30 DAW CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)Sportcomplex Hoornsevaart
18 jan 18:45 DWT H3 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)Boerhaavebad
18 jan 18:45 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
18 jan 19:30 DWT H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
18 jan 20:15 DWT Da1 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)Boerhaavebad
18 jan 20:45 AquaWaarD Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Waardergolf
19 jan 18:10 ZPCH H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sloterparkbad
25 jan 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
25 jan 19:05 DWT H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
25 jan 20:00 KZC H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Beverwijk
25 jan 20:05 DWT H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Boerhaavebad
25 jan 20:35 Watervlo Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames 1e deel)Fletiomare
25 jan 20:50 DWT Da2 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)Boerhaavebad
1 feb 16:00 De Dolfijn H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sloterparkbad
1 feb 16:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Slag
1 feb 18:30 De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)Duikerdel
1 feb 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
1 feb 19:10 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sloterparkbad
1 feb 19:15 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
1 feb 19:55 DWT Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames)Boerhaavebad
1 feb 20:55 DWT H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
8 feb 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Crommenije
8 feb 18:30 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
8 feb 19:00 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
8 feb 19:15 DWT H4 (Heren) - KZC H5 (Heren)Boerhaavebad
8 feb 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Planeet
8 feb 20:00 DWT H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
8 feb 21:05 DWT H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Boerhaavebad
8 feb 21:50 DWT H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
15 feb 18:45 DWT Da1 (Dames 1e deel) - UZSC Da4 (Dames 1e deel)Boerhaavebad
15 feb 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DWT H1 (Heren (Bond))De Waterthor
29 feb 20:00 DWT H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
1 maa 17:10 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)De Meerkamp
7 maa 14:15 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
7 maa 16:25 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 16:45 VZV H4 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Heerenduinen
7 maa 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
7 maa 19:25 DWT H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Boerhaavebad
7 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel)De Kwakel
7 maa 20:10 DWT Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Boerhaavebad
7 maa 21:20 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportcentrum De Zandzee
7 maa 21:20 DAW H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
14 maa 18:30 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
14 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Kwakel
14 maa 19:00 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
14 maa 19:40 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
14 maa 20:25 DWT Da1 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel)Boerhaavebad
14 maa 21:25 DWT Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)Boerhaavebad
15 maa 16:00 De Meerkoeten H2 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Mirandabad
15 maa 18:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Mirandabad
21 maa 17:15 ZPCH H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 17:45 De Ham H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Crommenije
21 maa 18:30 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel)De Krommerijn
21 maa 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
21 maa 19:15 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
21 maa 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
21 maa 20:00 DWT Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames)Boerhaavebad
21 maa 20:45 DWT H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)Boerhaavebad
21 maa 21:30 DWT H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Boerhaavebad
28 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Slag
28 maa 17:15 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel)Sloterparkbad
28 maa 17:20 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
28 maa 18:40 KZC Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
28 maa 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
28 maa 19:30 DWT H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Boerhaavebad
28 maa 20:15 DWT H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Boerhaavebad
28 maa 21:00 DWT H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Boerhaavebad
4 apr 16:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 17:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
4 apr 18:30 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
4 apr 19:15 DWT H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)Boerhaavebad
4 apr 19:45 Aquafit Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Zwembad de Witte Brug
4 apr 20:00 DWT Da1 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames)Boerhaavebad
4 apr 21:00 DWT H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Boerhaavebad
4 apr 21:45 DWT H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)Boerhaavebad
5 apr 16:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
11 apr 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Boerhaavebad
18 apr 16:30 De Ham Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames 1e deel)De Crommenije
18 apr 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
18 apr 19:25 DWT Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)Boerhaavebad
18 apr 20:10 DWT H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
19 apr 14:40 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
19 apr 16:10 Het Y H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
8 dec 14:45 De Ham H6 (Heren) - DWT H4 (Heren) 9 - 3
7 dec 20:45 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 2 - 3
7 dec 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 11 - 2
7 dec 20:15 DWT Da1 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) 9 - 5
7 dec 19:30 DWT H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 10 - 9
7 dec 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 33 - 1
30 nov 20:55 DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 4 - 10
30 nov 20:10 DWT Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 7 - 2
30 nov 19:25 DWT H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren) 5 - 4
30 nov 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
30 nov 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 12 - 6
30 nov 18:00 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 11 - 11
30 nov 17:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) 7 - 18
30 nov 15:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - DWT H3 (Heren) 7 - 7
23 nov 21:35 DAW H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 11 - 7
23 nov 20:40 DWT H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 17 - 3
23 nov 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - DWT H3 (Heren) 9 - 13
23 nov 19:55 DWT Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 2 - 1
23 nov 19:15 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 5
23 nov 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 6
23 nov 18:10 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) 13 - 14
16 nov 20:35 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DWT H1 (Heren (Bond)) 10 - 3
16 nov 20:30 KZC H5 (Heren) - DWT H4 (Heren) 3 - 11
16 nov 20:15 DWT H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 7 - 7
16 nov 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 3
16 nov 17:55 DAW Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 6 - 7
16 nov 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - DWT H3 (Heren) 14 - 4
16 nov 17:30 VZV Da2 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel) 7 - 2
10 nov 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 35
9 nov 21:50 DWT H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 8 - 4
9 nov 21:05 DWT H3 (Heren) - VZV H4 (Heren) 14 - 8
9 nov 20:00 DWT H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
9 nov 19:15 DWT H2 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) 9 - 6
9 nov 18:30 DWT Da1 (Dames 1e deel) - UZSC Da4 (Dames 1e deel) 8 - 8
9 nov 17:30 VZV Da3 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 10 - 3
9 nov 14:50 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 13
3 nov 20:00 DJK-ZAR H4 (Heren) - DWT H3 (Heren) 11 - 12
3 nov 18:30 DWT H4 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 5 - 9
3 nov 17:45 DWT Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 3 - 12
3 nov 17:00 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 22 - 4
3 nov 16:30 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 10
2 nov 20:55 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
2 nov 19:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 17 - 12
2 nov 19:40 DAW Da1 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel) 5 - 4
2 nov 18:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) 8 - 15
26 okt 19:50 DWT Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da2 (Dames) 1 - 7
26 okt 18:45 DWT H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 6 - 10
19 okt 17:35 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 8 - 4
12 okt 21:45 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel) 17 - 5
12 okt 21:20 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 12 - 6
12 okt 21:00 DWT H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 6 - 11
12 okt 20:15 DWT H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 8 - 8
12 okt 19:30 DWT H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 6 - 9
12 okt 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 28 - 0
12 okt 18:15 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 6 - 13
12 okt 18:00 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 23
5 okt 21:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 14 - 11
5 okt 19:30 DWT H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
5 okt 19:15 De Reuring Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 11 - 13
5 okt 18:45 DWT Da1 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 5 - 9
5 okt 18:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - DWT H3 (Heren) 9 - 6
5 okt 16:45 De Meerkoeten H2 (Heren) - DWT H4 (Heren) 4 - 9
29 sep 14:10 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 12
28 sep 20:15 DWT H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 4 - 6
28 sep 19:40 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 12 - 1
28 sep 19:30 DWT H4 (Heren) - KZC H5 (Heren) 9 - 2
28 sep 19:15 Het Y H5 (Heren) - DWT H3 (Heren) 3 - 8
28 sep 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 6 - 6
28 sep 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) 8 - 9
28 sep 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
21 sep 19:55 DWT Da1 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) 5 - 2
21 sep 19:15 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 8
21 sep 18:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - DWT H3 (Heren) 13 - 8
21 sep 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 9
21 sep 18:15 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) 0 - 20
21 sep 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 5 - 6
21 sep 14:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H4 (Heren) 8 - 2
Verenigingsinformatie
NaamDWT
AccommodatiegegevensBoerhaavebad
HAARLEM