TeamPoule
DWV BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
DWV CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
DWV Da1 (Dames) 2e klasse B
DWV DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
DWV H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
DWV H2 (Heren) 2e klasse B
DWV H3 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:00 DWV H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)Zwembad Den Helder
14 dec 17:00 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
14 dec 17:00 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
14 dec 18:20 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
15 dec 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Rozengaarde
11 jan 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
11 jan 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
11 jan 17:30 DWV H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)Zwembad Den Helder
11 jan 17:30 Proteus H2 (Heren) - DWV H3 (Heren)De Schaeck
11 jan 18:15 DWV Da1 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad Den Helder
11 jan 19:30 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
18 jan 17:15 Montferland Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
25 jan 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
25 jan 16:15 Natare H2 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Walfort
25 jan 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
25 jan 17:30 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)Zwembad Den Helder
25 jan 18:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
25 jan 18:15 DWV Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Zwembad Den Helder
25 jan 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
1 feb 17:00 Natare H1 (Heren) - DWV H2 (Heren)t Walfort
1 feb 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
1 feb 18:25 De Rijn Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
1 feb 18:45 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)De Grote Koppel
1 feb 19:00 EZPC DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)De Helster
8 feb 16:00 DWV H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)Zwembad Den Helder
8 feb 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
8 feb 16:45 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Zwembad Den Helder
8 feb 16:45 DOS Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Van Pallandtbad
8 feb 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
15 feb 16:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
15 feb 16:45 DWV H3 (Heren) - Natare H2 (Heren)Zwembad Den Helder
15 feb 17:30 DWV Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Zwembad Den Helder
15 feb 18:25 De Meer H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
29 feb 15:30 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
29 feb 17:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
29 feb 19:15 De Berkelduikers H1 (Heren) - DWV H2 (Heren)De Beemd
29 feb 19:55 DBD H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 16:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
7 maa 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
7 maa 16:45 DWV H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)Zwembad Den Helder
7 maa 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
7 maa 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)MFC Doelum
7 maa 20:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DWV H3 (Heren)De IJsselslag
14 maa 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 maa 19:30 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
14 maa 20:15 DWV H3 (Heren) - DOS H1 (Heren)Zwembad Den Helder
14 maa 21:00 DWV Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)Zwembad Den Helder
15 maa 18:45 NDD H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
21 maa 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
21 maa 17:00 De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
21 maa 17:30 DWV H3 (Heren) - NDD H3 (Heren)Zwembad Den Helder
21 maa 17:45 NDD Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 18:15 DWV H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Zwembad Den Helder
21 maa 20:20 Nayade H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
28 maa 15:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
28 maa 16:00 DWV H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)Zwembad Den Helder
28 maa 16:30 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
28 maa 16:45 DWV Da1 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)Zwembad Den Helder
28 maa 17:05 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
28 maa 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 19:00 Schuurman BZC H6 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Timpke
4 apr 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
4 apr 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Helder
4 apr 17:30 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
4 apr 18:15 DWV H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)Zwembad Den Helder
4 apr 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
18 apr 13:25 Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DWV H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
18 apr 16:15 Livo H4 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Walfort
18 apr 17:00 Livo H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)t Walfort
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:45 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - DWV H3 (Heren) 14 - 4
7 dec 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 17
7 dec 16:45 DWV H2 (Heren) - Livo H3 (Heren) 9 - 8
7 dec 16:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 14
1 dec 13:30 EZC H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 10 - 5
30 nov 21:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 10 - 6
30 nov 17:20 PFC Rheden Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 1 - 5
30 nov 16:30 TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 16
30 nov 15:15 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 4
23 nov 20:15 DWV Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 16 - 1
23 nov 19:45 De Dinkel H1 (Heren) - DWV H2 (Heren) 11 - 8
23 nov 19:30 DWV H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 4 - 11
23 nov 18:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 1
23 nov 18:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 6
23 nov 16:55 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 17
16 nov 20:15 EZPC Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 11 - 9
16 nov 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
16 nov 18:15 DWV H2 (Heren) - NDD H2 (Heren) 10 - 6
16 nov 17:30 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 1
16 nov 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 6
16 nov 16:45 DOS H1 (Heren) - DWV H3 (Heren) 5 - 4
16 nov 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
9 nov 20:20 Losser H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 4 - 11
9 nov 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
9 nov 16:20 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
9 nov 15:50 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 8
3 nov 19:45 NDD Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 3 - 4
3 nov 16:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 7
2 nov 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
2 nov 17:30 DWV H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 14 - 8
2 nov 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 5
2 nov 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - EZPC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
26 okt 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
26 okt 18:15 ZPC De Hof H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 8 - 8
26 okt 18:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
26 okt 17:30 DWV Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 6 - 3
26 okt 16:45 DWV H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 9 - 7
26 okt 16:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 1
12 okt 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 12 - 19
12 okt 17:50 NDD H4 (Heren) - DWV H3 (Heren) 6 - 3
12 okt 17:30 DWV Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 13 - 11
12 okt 16:45 DWV H2 (Heren) - Natare H1 (Heren) 13 - 3
12 okt 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 5
12 okt 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 6
6 okt 19:15 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
5 okt 18:30 Livo Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 5 - 8
5 okt 17:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 7 - 13
28 sep 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 9 - 19
28 sep 17:30 DWV Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) 4 - 4
28 sep 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 0
28 sep 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
28 sep 16:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 5
22 sep 16:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 1
21 sep 18:35 NDD H3 (Heren) - DWV H3 (Heren) 7 - 8
21 sep 18:15 OZ&PC H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 9 - 12
21 sep 16:00 Natare DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
21 sep 14:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames) 5 - 5
14 sep 18:45 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
14 sep 18:15 DWV Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 4 - 9
14 sep 17:30 DWV H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 4 - 10
14 sep 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 8
14 sep 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
Verenigingsinformatie
NaamDWV
AccommodatiegegevensZwembad Den Helder
DOESBURG