DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 15:30 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)De Banakker
29 jan 18:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
29 jan 18:00 Aegir H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)Ir. Ottenbad
29 jan 18:45 Zwemsport Parkstad H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
29 jan 20:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
5 feb 20:30 Lutra H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
6 feb 14:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
6 feb 15:15 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
6 feb 16:00 DZT'62 Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)LACO sportcentrum
6 feb 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
6 feb 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
12 feb 18:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
12 feb 18:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
12 feb 18:30 DBD Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
12 feb 20:05 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
13 feb 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
13 feb 17:45 DZT'62 H3 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)LACO sportcentrum
13 feb 18:30 DZT'62 H2 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)LACO sportcentrum
19 feb 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
12 maa 17:50 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
12 maa 19:45 Spio H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Feel Fit Center Venray
12 maa 20:30 Argo H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)Zwembad de Neul
13 maa 17:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
13 maa 18:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
13 maa 19:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
19 maa 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
19 maa 17:35 Nayade Classic H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
19 maa 18:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
19 maa 19:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
19 maa 20:00 DZT'62 Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)LACO sportcentrum
19 maa 21:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
26 maa 16:00 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
26 maa 19:05 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Kulk
27 maa 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
27 maa 16:45 DZT'62 H3 (Heren) - HZPC H3 (Heren)LACO sportcentrum
27 maa 17:30 DZT'62 H2 (Heren) - RZ H1 (Heren)LACO sportcentrum
2 apr 19:10 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Feel Fit Center Venray
2 apr 20:25 SWNZ (SG) H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)Zwembad Molenheide
2 apr 20:40 Spio H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren)Feel Fit Center Venray
3 apr 16:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
3 apr 16:45 DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)LACO sportcentrum
3 apr 17:45 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
9 apr 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 18:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
9 apr 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
9 apr 20:00 DZT'62 H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)LACO sportcentrum
9 apr 20:45 DZT'62 H2 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)LACO sportcentrum
10 apr 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
10 apr 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
23 apr 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 apr 16:30 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Recreatiebad De Wissen
23 apr 16:45 Nuenen H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
24 apr 16:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
24 apr 16:45 DZT'62 H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren)LACO sportcentrum
24 apr 17:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)LACO sportcentrum
30 apr 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
1 mei 00:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
2 mei 17:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
2 mei 17:45 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
2 mei 18:30 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
2 mei 19:15 DZT'62 H2 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)LACO sportcentrum
21 mei 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Fletiomare
29 mei 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:00 Argo Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 9 - 5
27 nov 17:00 Aegir H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren) 7 - 10
21 nov 19:45 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
21 nov 18:45 DZT'62 Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 4 - 10
21 nov 18:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 7
21 nov 17:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 1
20 nov 21:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren) 5 - 7
20 nov 16:15 Waterproof H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren) 12 - 9
14 nov 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 23
14 nov 17:45 DZT'62 H3 (Heren) - Spio H2 (Heren) 17 - 2
14 nov 16:45 DZT'62 H2 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 13 - 2
14 nov 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 7
13 nov 19:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 7 - 12
13 nov 18:35 VZV Njord Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 5 - 6
7 nov 18:30 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
7 nov 18:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
7 nov 17:30 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) 23 - 1
6 nov 20:00 RZ H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren) 12 - 7
6 nov 18:45 HZPC H3 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren) 8 - 10
31 okt 18:50 DZT'62 H2 (Heren) - Argo H1 (Heren) 8 - 6
31 okt 18:05 DZT'62 H3 (Heren) - Spio H1 (Heren) 10 - 12
31 okt 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 8
30 okt 17:15 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 31
30 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 15
23 okt 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 10 - 19
16 okt 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
10 okt 19:30 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
10 okt 18:30 DZT'62 Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 9 - 10
10 okt 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 4
10 okt 17:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
9 okt 19:30 De Krabben H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren) 5 - 9
9 okt 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren) 1 - 13
9 okt 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
3 okt 18:45 De Rog Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 5 - 12
3 okt 18:15 DZT'62 H3 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 7 - 11
3 okt 17:30 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 2
2 okt 19:45 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 9
2 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
2 okt 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
26 sep 18:30 DZT'62 H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) 14 - 4
26 sep 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 3
26 sep 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
25 sep 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 3 - 11
25 sep 17:00 Thalassa H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren) 11 - 15
25 sep 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 4
19 sep 18:15 DZT'62 H2 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 4 - 14
19 sep 17:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 2 - 6
19 sep 16:45 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 2
19 sep 16:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 0
18 sep 18:30 De Dokkelaers H1 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren) 18 - 2
Verenigingsinformatie
NaamDZT'62
AccommodatiegegevensLACO sportcentrum
DEURNE