DatumTijdWedstrijdLocatie
25 okt 17:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
25 okt 18:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
25 okt 19:00 DZT'62 H4 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)Zwembad De Wiemel
31 okt 18:15 SWNZ (SG) H3 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Zwembad Molenheide
31 okt 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
31 okt 20:00 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
31 okt 20:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
31 okt 21:00 DZT'62 Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
1 nov 17:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
1 nov 18:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
7 nov 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
7 nov 15:15 Nuenen CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
7 nov 19:00 Argo H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Zwembad Molenheide
7 nov 19:45 Argo Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
7 nov 20:00 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Combibad Kwekkelstijn
8 nov 17:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
8 nov 18:15 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
8 nov 19:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
14 nov 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
15 nov 15:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
15 nov 15:45 DZT'62 Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad De Wiemel
15 nov 16:45 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
15 nov 17:50 DZT'62 H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Zwembad De Wiemel
15 nov 19:00 De Rog H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
21 nov 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
21 nov 18:00 Gorgo H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)De Beemd
21 nov 18:00 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
21 nov 18:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Molenheide
22 nov 16:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
22 nov 17:00 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
22 nov 18:00 DZT'62 Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
28 nov 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
28 nov 18:00 Gorgo H1 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)De Beemd
28 nov 21:30 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
29 nov 15:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
29 nov 16:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
29 nov 17:05 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
29 nov 18:05 DZT'62 Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
5 dec 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
5 dec 17:00 Thalassa H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
6 dec 15:30 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
6 dec 16:30 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
6 dec 17:35 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
6 dec 19:00 De Treffers H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
12 dec 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
12 dec 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Geusseltbad
12 dec 17:45 BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad t Hoogkoor
12 dec 20:00 Argo H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Zwembad Molenheide
13 dec 15:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
13 dec 16:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
13 dec 17:05 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
13 dec 18:05 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
19 dec 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Aquamar
1 jan 00:00 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
1 jan 00:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
9 jan 18:00 Gorgo H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)De Beemd
9 jan 19:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
9 jan 19:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
10 jan 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
10 jan 17:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Drieburcht
10 jan 18:05 DZT'62 Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad De Wiemel
16 jan 17:00 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
16 jan 18:10 DBD H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 jan 20:35 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
17 jan 17:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
17 jan 17:45 DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)Zwembad De Wiemel
17 jan 18:30 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
17 jan 19:30 DZT'62 H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)Zwembad De Wiemel
23 jan 16:00 VZV Njord Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
23 jan 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
23 jan 20:00 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
23 jan 21:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
24 jan 18:30 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
30 jan 15:35 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 18:00 Gorgo H1 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)De Beemd
30 jan 18:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
30 jan 18:50 De Vennen H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De Vennen
30 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Fletiomare
31 jan 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
31 jan 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
31 jan 18:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
6 feb 16:00 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 19:10 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Stok
6 feb 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
7 feb 16:00 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
7 feb 17:00 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
7 feb 18:00 DZT'62 H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
7 feb 18:25 De Rog Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)De IJzeren Man
27 feb 15:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
27 feb 18:00 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum Blokweer
28 feb 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
28 feb 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
28 feb 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
28 feb 18:30 DZT'62 Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
28 feb 19:15 DZT'62 H4 (Heren) - Argo H2 (Heren)Zwembad De Wiemel
6 maa 16:00 VZV Njord BJ2 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Den Ekkerman
6 maa 18:25 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
6 maa 18:30 AquAmigos H5 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Zwembad Olympia
6 maa 19:30 De Treffers Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
7 maa 17:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
7 maa 18:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
7 maa 19:15 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad De Wiemel
13 maa 17:00 Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
13 maa 18:30 De Dokkelaers Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
13 maa 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 maa 15:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
14 maa 16:15 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
14 maa 17:20 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
14 maa 18:20 DZT'62 H4 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)Zwembad De Wiemel
20 maa 15:35 PSV H4 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
20 maa 17:10 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
20 maa 17:45 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
20 maa 18:35 DBD Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 18:55 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Kulk
21 maa 16:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
21 maa 16:45 DZT'62 H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad De Wiemel
27 maa 15:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
27 maa 17:00 Thalassa H2 (Heren) - DZT'62 H4 (Heren)Recreatiebad De Wissen
27 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
28 maa 16:00 DZT'62 Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad De Wiemel
28 maa 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
10 apr 17:45 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
10 apr 17:45 Lutra Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
10 apr 18:00 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
11 apr 15:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
11 apr 15:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
11 apr 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
11 apr 18:05 DZT'62 H4 (Heren) - DBD H4 (Heren)Zwembad De Wiemel
17 apr 15:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))De Vennen
17 apr 18:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De Warande
17 apr 20:00 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
18 apr 17:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
18 apr 18:15 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC (Boxmeer) BZ&PC-BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Wiemel
18 apr 19:00 DZT'62 Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
18 apr 19:45 DZT'62 H4 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Zwembad De Wiemel
24 apr 17:55 Arethusa Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Golfbad Oss
24 apr 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
25 apr 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Wiemel
25 apr 17:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
1 mei 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Wasbeek
8 mei 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
Verenigingsinformatie
NaamDZT'62
AccommodatiegegevensZwembad De Wiemel
DEURNE