DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
31 okt 16:30 De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)Almere Poort
1 nov 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Meerkamp
1 nov 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)De Meerkamp
1 nov 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
7 nov 15:30 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Sloterparkbad
7 nov 19:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
7 nov 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Waterhoorn
7 nov 21:10 DAW H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
8 nov 17:15 AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Meerkamp
8 nov 18:00 AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
14 nov 18:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
15 nov 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)De Krommerijn
15 nov 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Meerkamp
15 nov 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)De Meerkamp
15 nov 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
21 nov 18:55 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
21 nov 19:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
21 nov 20:00 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
22 nov 18:15 AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
22 nov 19:00 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Meerkamp
22 nov 19:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
28 nov 17:15 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)De Duker
28 nov 17:30 DJK-ZAR H5 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Sportplaza Mercator
28 nov 18:05 ZV De Zaan H5 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Slag
29 nov 15:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
29 nov 17:15 AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - Watervlo CJ1 (Jongens-C <15)De Meerkamp
5 dec 19:30 KZC H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
6 dec 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)De Meerkamp
6 dec 18:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
12 dec 16:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
12 dec 18:15 De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Zandzee
12 dec 19:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
13 dec 17:40 AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)De Meerkamp
13 dec 18:25 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)De Meerkamp
19 dec 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
1 jan 00:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Meerkamp
9 jan 16:15 Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)Fletiomare
9 jan 18:55 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
9 jan 19:40 AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
9 jan 20:25 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
10 jan 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Meerkamp
10 jan 18:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
16 jan 16:30 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
16 jan 19:30 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)Weth. F.B. Duran
17 jan 16:30 AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
17 jan 17:15 AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Meerkamp
17 jan 18:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Meerkamp
17 jan 19:30 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Meerkamp
17 jan 20:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
23 jan 15:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Mirandabad
23 jan 17:45 De Meerkoeten H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)Het Sporthuis
23 jan 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
24 jan 17:15 AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15)De Meerkamp
24 jan 18:00 AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
30 jan 17:00 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
31 jan 14:15 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
31 jan 16:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)Fletiomare
31 jan 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)De Meerkamp
31 jan 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)De Meerkamp
31 jan 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
6 feb 16:50 VZV H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Heerenduinen
6 feb 17:00 Oceanus H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Waterlelie
6 feb 20:25 DWT H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
7 feb 17:00 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
7 feb 17:40 AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Meerkamp
7 feb 18:25 AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
13 feb 17:45 VZC VZC/Polar Bears CJ2 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)De Vallei
13 feb 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
14 feb 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)De Meerkamp
14 feb 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Meerkamp
20 feb 19:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
27 feb 17:10 De Dolfijn H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Sloterparkbad
27 feb 18:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
28 feb 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
6 maa 19:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
6 maa 19:45 De Ham H7 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Zaangolf
6 maa 19:45 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)Het Heersdiep
7 maa 19:30 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 17:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Wel
14 maa 14:15 Het Y H5 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
14 maa 17:15 AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Meerkamp
14 maa 18:00 AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
14 maa 18:45 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)De Meerkamp
20 maa 16:15 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)De Trits
20 maa 18:15 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
21 maa 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Meerkamp
21 maa 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Meerkamp
21 maa 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
10 apr 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
11 apr 17:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Meerkamp
17 apr 15:30 Watervlo CJ1 (Jongens-C <15) - AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15)Fletiomare
17 apr 19:35 AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
17 apr 19:45 Aquafit H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)Zwembad de Witte Brug
18 apr 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Meerkamp
18 apr 18:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
24 apr 17:00 De Meerkoeten H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)Het Sporthuis
24 apr 19:00 De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen De Futen/De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Zandzee
24 apr 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))Veluwehal
25 apr 17:15 AZ&PC De Futen CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)De Meerkamp
25 apr 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)De Meerkamp
Verenigingsinformatie
NaamAZ&PC De Futen
AccommodatiegegevensDe Meerkamp
AMSTELVEEN