DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)De Sniep
14 dec 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 17:15 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)De Hofstee
14 dec 17:30 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Sniep
14 dec 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
14 dec 18:15 Vivax Vivax CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15)Poelmeer
14 dec 18:25 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))De Sniep
14 dec 18:45 Poseidon'56 H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)De Fakkel
14 dec 19:20 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Sniep
14 dec 19:55 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)De Zijl
14 dec 21:10 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 dec 13:00 Wave Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Kerkpolder
4 jan 19:30 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Sniep
11 jan 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11 1e deel)De Sniep
11 jan 09:00 ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)Overbosch
11 jan 15:30 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)De Does
11 jan 16:45 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
11 jan 17:30 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)De Sniep
11 jan 18:15 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)De Sniep
11 jan 18:30 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Does
11 jan 18:35 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Zijl
11 jan 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
11 jan 19:55 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)De Sniep
11 jan 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sterrenbad
11 jan 20:40 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)De Sniep
12 jan 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)De Sniep
12 jan 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)De Sniep
18 jan 09:00 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)De Kuil
18 jan 16:00 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
18 jan 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Zijl
18 jan 18:00 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17)De Sniep
18 jan 18:10 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Kulk
18 jan 18:10 De Vliet (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum Forum Kwadraat
18 jan 18:30 OZV H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)H2O
18 jan 18:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)De Sniep
18 jan 19:00 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportcentrum Blokweer
18 jan 19:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Sniep
18 jan 20:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)De Sniep
18 jan 20:25 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
18 jan 20:45 Wave H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Kerkpolder
19 jan 20:25 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 09:00 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)De Kuil
25 jan 13:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 15:15 WZC (SG) H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)De Veur
25 jan 16:15 AZC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)AquaRijn
25 jan 17:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)De Sniep
25 jan 17:20 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
25 jan 17:35 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)Sportcentrum Blokweer
25 jan 18:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)De Sniep
25 jan 18:00 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Kulk
25 jan 18:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)De Sniep
25 jan 19:15 DSZ DSZ/DES CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15)Overbosch
25 jan 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
25 jan 20:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)De Rozenburcht
25 jan 20:35 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Sniep
26 jan 17:35 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17)De Sniep
26 jan 18:20 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Sniep
26 jan 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Hofbad
1 feb 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Sniep
1 feb 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Sniep
1 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Hofbad
1 feb 16:45 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)De Sniep
1 feb 17:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)De Sniep
1 feb 17:40 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Wasbeek
1 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))De Sniep
1 feb 18:40 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportfondsenbad Oost
1 feb 18:50 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Warande
1 feb 19:10 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - AZL H3 (Heren)De Sniep
1 feb 19:55 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)De Sniep
1 feb 20:40 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)De Sniep
2 feb 15:45 Alkemade Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)De Tweesprong
2 feb 17:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
2 feb 17:30 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
2 feb 18:15 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
2 feb 19:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)De Sniep
8 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
8 feb 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
8 feb 16:45 NZ&PC H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Binnenzee
8 feb 17:30 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Hoge Devel B.V.
8 feb 17:45 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)De Sniep
8 feb 18:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Sniep
8 feb 19:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 feb 19:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)De Sniep
8 feb 19:30 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Zijl
8 feb 20:10 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Sniep
8 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
8 feb 21:20 De Kempvis H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Rivièrabad
9 feb 16:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)De Sniep
9 feb 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Sniep
9 feb 18:05 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11)De Sniep
15 feb 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Sniep
15 feb 16:45 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)De Sniep
15 feb 17:10 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)De Hofstee
15 feb 17:30 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) CJ1 (Jongens-C <15)De Sniep
15 feb 18:00 WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)De Veur
15 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)De Sniep
15 feb 18:40 BZC H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Hofstee
15 feb 18:45 De Lansingh H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)De Lansingh
15 feb 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Sniep
15 feb 20:05 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)De Sniep
15 feb 20:50 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - OZV H3 (Heren)De Sniep
16 feb 16:45 Sassenheim Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Wasbeek
16 feb 17:45 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Sniep
16 feb 18:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)De Sniep
22 feb 19:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Planeet
29 feb 17:25 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Sniep
29 feb 19:15 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))De Sniep
29 feb 19:30 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
6 maa 20:30 BZC Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)De Hofstee
7 maa 16:15 Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)De Does
7 maa 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
7 maa 18:00 SVH H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 18:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)De Sniep
7 maa 18:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 19:00 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
7 maa 19:10 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Kulk
7 maa 19:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren)De Sniep
7 maa 20:00 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Veur
7 maa 20:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)De Sniep
7 maa 21:15 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)De Sniep
7 maa 21:25 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Wasbeek
8 maa 15:15 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
8 maa 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - ZDHC ZDHC CJ*1 (Jongens-C <15)De Sniep
8 maa 17:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren)De Sniep
14 maa 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
14 maa 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
14 maa 16:30 DWF H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)De Lockhorst
14 maa 17:00 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)H2O
14 maa 17:55 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Slag
14 maa 18:05 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)De Sniep
14 maa 18:50 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)De Sniep
14 maa 19:35 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)De Sniep
14 maa 20:20 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Sniep
14 maa 20:25 De Vliet (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
15 maa 16:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)De Sniep
15 maa 17:10 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Sniep
21 maa 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Sniep
21 maa 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)De Wel
21 maa 17:00 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
21 maa 17:15 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)De Sniep
21 maa 18:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie CJ*1 (Jongens-C <15)De Sniep
21 maa 18:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - SVH H5 (Heren)De Sniep
21 maa 19:00 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
21 maa 19:30 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))De Lieberg
21 maa 19:30 WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)De Veur
21 maa 19:30 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Sniep
21 maa 20:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Kerkpolder
21 maa 20:25 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)De Sniep
21 maa 20:30 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Does
21 maa 21:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Sniep
22 maa 14:20 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
22 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)De Sniep
22 maa 17:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)De Sniep
29 maa 15:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))t Walfort
4 apr 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG2 (Gemengd-E <11)De Sniep
4 apr 13:30 BZ&PC Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)De Kuil
4 apr 15:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
4 apr 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Sniep
4 apr 17:45 De Lansingh H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)De Lansingh
4 apr 18:10 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)De Sniep
4 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
4 apr 18:55 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)De Zijl
4 apr 19:05 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Sniep
4 apr 19:50 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Vijf Meibad
4 apr 20:10 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)De Sniep
5 apr 16:15 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17)De Sniep
5 apr 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)De Sniep
18 apr 17:15 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)Sportboulevard
18 apr 17:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15)De Sniep
18 apr 17:25 Katwijk Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Aquamar
18 apr 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 18:00 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)De Sniep
18 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)De Sniep
18 apr 19:30 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Hoge Devel B.V.
18 apr 19:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)De Sniep
19 apr 15:40 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
19 apr 17:45 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)De Sniep
19 apr 18:30 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)De Sniep
25 apr 18:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Sniep
9 mei 20:05 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:55 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 12 - 6
8 dec 17:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 4 - 9
8 dec 15:15 d'ELFT H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 12 - 8
7 dec 20:40 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 12 - 0
7 dec 19:50 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond)) 15 - 9
7 dec 18:55 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 10
7 dec 18:30 BZC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 6 - 5
7 dec 18:10 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 5 - 8
7 dec 17:45 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) 4 - 2
7 dec 17:25 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 12 - 5
7 dec 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 10
7 dec 16:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 13
7 dec 16:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) 8 - 4
1 dec 19:00 AZC Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 9 - 2
1 dec 17:00 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 3 - 8
1 dec 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) 13 - 0
30 nov 21:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 5 - 9
30 nov 20:25 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) 9 - 6
30 nov 20:00 AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 17
30 nov 19:40 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 7 - 7
30 nov 19:05 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 14 - 12
30 nov 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 17 - 8
30 nov 18:55 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 4 - 11
30 nov 18:10 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 2
30 nov 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 18
30 nov 17:25 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13) 12 - 3
30 nov 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 13 - 2
30 nov 16:10 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 10 - 10
24 nov 17:45 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) 17 - 12
24 nov 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 16
24 nov 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) 3 - 10
24 nov 16:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
23 nov 20:55 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) 9 - 11
23 nov 20:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 5 - 20
23 nov 19:30 d'ELFT H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 12 - 2
23 nov 19:25 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren) 9 - 7
23 nov 18:40 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - NZ&PC H3 (Heren) 7 - 3
23 nov 17:55 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 22
23 nov 17:30 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 7 - 4
23 nov 17:15 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 1
23 nov 15:30 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 8
17 nov 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Residentie CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 12
17 nov 16:35 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 2
17 nov 14:15 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
16 nov 21:05 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Wave H1 (Heren (Bond)) 13 - 4
16 nov 20:55 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 6
16 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 3 - 7
16 nov 20:15 SVH H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 11 - 2
16 nov 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 7 - 4
16 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 13 - 2
16 nov 19:25 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) 6 - 12
16 nov 19:20 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 11 - 11
16 nov 18:45 De Kempvis H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 8 - 5
16 nov 18:40 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 8 - 2
16 nov 17:55 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 8
16 nov 17:10 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
16 nov 16:30 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 4
16 nov 14:00 WZC (SG) Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 8 - 6
10 nov 17:00 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 1
10 nov 16:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 9 - 10
9 nov 21:10 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
9 nov 20:30 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 6 - 2
9 nov 20:05 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 8 - 10
9 nov 20:00 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 4 - 8
9 nov 19:10 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 4 - 3
9 nov 18:15 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 16 - 7
9 nov 17:55 Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 8 - 1
9 nov 17:45 ZDHC ZDHC CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 19
9 nov 17:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - SVH H4 (Heren) 11 - 17
9 nov 17:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
9 nov 16:45 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 1 - 5
9 nov 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 11 - 7
9 nov 15:45 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) 6 - 7
9 nov 15:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 4 - 10
9 nov 14:40 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 6
3 nov 17:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 11 - 8
3 nov 16:15 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren) 7 - 3
2 nov 21:25 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - DWF H1 (Heren) 4 - 6
2 nov 21:10 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 14 - 7
2 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 14 - 11
2 nov 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 8 - 6
2 nov 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 3 - 2
2 nov 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 17
2 nov 18:50 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 2
2 nov 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 7 - 7
2 nov 18:05 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
2 nov 17:55 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 11
2 nov 17:25 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 10
2 nov 17:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 12 - 7
2 nov 17:00 d'ELFT Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 16 - 6
2 nov 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 2
26 okt 18:45 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 12 - 7
26 okt 17:40 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - BZC H1 (Heren (Bond)) 17 - 7
26 okt 17:30 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 3 - 5
26 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 16 - 6
26 okt 16:00 d'ELFT d'Elft CJ*2 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 10
19 okt 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 8 - 12
19 okt 16:15 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 13 - 15
13 okt 16:35 MNC Dordrecht H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 11 - 2
13 okt 16:00 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
13 okt 14:00 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 14 - 6
12 okt 20:50 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Warande H1 (Heren (Bond)) 10 - 3
12 okt 19:55 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 3 - 5
12 okt 19:45 AZL H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 10 - 2
12 okt 19:25 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 7 - 12
12 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) 10 - 12
12 okt 18:40 BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 7 - 5
12 okt 18:35 d'ELFT H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 9 - 4
12 okt 18:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 11 - 5
12 okt 18:15 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 6 - 2
12 okt 17:30 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 5
12 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 4 - 5
12 okt 16:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 14 - 7
12 okt 15:50 WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) 15 - 2
12 okt 14:40 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
12 okt 14:20 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) 5 - 6
6 okt 17:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - AZC H5 (Heren) 6 - 10
6 okt 16:15 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) 8 - 7
5 okt 20:25 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 1 - 7
5 okt 20:15 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 4
5 okt 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 8 - 13
5 okt 19:40 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 7 - 10
5 okt 18:55 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 6 - 4
5 okt 18:10 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - DSZ DSZ/DES CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 4
5 okt 18:00 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 13 - 7
5 okt 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 27
5 okt 17:25 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
5 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 6
5 okt 16:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 11 - 3
5 okt 16:20 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 8
29 sep 14:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 2
28 sep 20:25 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 27 - 1
28 sep 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 8 - 6
28 sep 19:25 ZVVS H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 12 - 7
28 sep 19:20 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 14 - 4
28 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 11 - 2
28 sep 18:25 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) 8 - 5
28 sep 17:45 d'ELFT Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 14 - 3
28 sep 17:40 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 8 - 5
28 sep 17:30 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 9 - 7
28 sep 17:30 Poseidon'56 H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 2 - 10
28 sep 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 4
28 sep 16:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 15
21 sep 19:15 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 15 - 5
21 sep 19:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 12 - 8
21 sep 18:35 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 16 - 9
21 sep 18:00 d'ELFT H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 7 - 5
21 sep 17:40 BZ&PC H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 6 - 2
21 sep 17:30 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 10 - 8
21 sep 17:00 WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 14
21 sep 16:45 Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) - Vivax Vivax CJ*1 (Jongens-C <15) 9 - 4
21 sep 15:25 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 9
21 sep 14:40 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) 21 - 7
21 sep 14:10 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 6 - 7
15 sep 17:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren) 5 - 9
15 sep 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 4 - 16
15 sep 16:15 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
14 sep 20:20 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 10 - 4
14 sep 20:00 OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 11 - 11
14 sep 19:35 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren) 7 - 8
14 sep 19:00 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 9 - 11
14 sep 18:50 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 4 - 2
14 sep 18:35 Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 13 - 0
14 sep 18:05 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
14 sep 17:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 8 - 9
14 sep 17:25 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 14 - 2
14 sep 16:45 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 2 - 13
Verenigingsinformatie
NaamZ&PC De Gouwe
AccommodatiegegevensDe Sniep
WADDINXVEEN