DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:10 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)De Crommenije
14 dec 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
14 dec 15:00 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)De Crommenije
14 dec 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
14 dec 15:45 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)De Crommenije
14 dec 16:30 De Ham H7 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)De Crommenije
14 dec 17:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 17:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
14 dec 18:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Crommenije
14 dec 18:15 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames)De Krommerijn
14 dec 18:30 De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)Duikerdel
14 dec 19:15 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
14 dec 19:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Peppel
14 dec 20:40 De Reuring Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Duikerdel
14 dec 20:55 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Het Heersdiep
14 dec 21:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
15 dec 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
15 dec 16:15 ZPCH H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 16:15 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
15 dec 17:30 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
15 dec 19:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Crommenije
15 dec 19:15 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)De Meerkamp
15 dec 20:00 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Crommenije
21 dec 14:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
21 dec 15:00 De Ham Da4 (Dames) - UZSC Da4 (Dames 1e deel)De Crommenije
21 dec 16:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
21 dec 16:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
21 dec 16:45 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Slag
21 dec 17:15 De Waterwolf H2 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sloterparkbad
21 dec 17:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Slag
11 jan 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
11 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
11 jan 15:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
11 jan 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
11 jan 15:45 De Ham H6 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)De Crommenije
11 jan 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
11 jan 16:30 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
11 jan 17:15 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
11 jan 17:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Het Heersdiep
11 jan 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Zwembad de Witte Brug
11 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
11 jan 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Planeet
11 jan 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
11 jan 18:35 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
11 jan 18:45 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
11 jan 18:55 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
11 jan 19:55 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Wasbeek
12 jan 14:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
12 jan 15:45 De Ham H5 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Crommenije
12 jan 16:30 De Ham Da5 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames)De Crommenije
12 jan 17:15 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
12 jan 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
18 jan 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)De Crommenije
18 jan 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
18 jan 14:40 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11)De Crommenije
18 jan 15:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
18 jan 16:00 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
18 jan 16:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
18 jan 17:50 De Ham H4 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Crommenije
18 jan 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sloterparkbad
18 jan 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
18 jan 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
18 jan 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
18 jan 18:50 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
18 jan 19:15 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)De Planeet
18 jan 20:15 BZC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Hofstee
18 jan 20:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames)De Kwakel
18 jan 20:50 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Planeet
19 jan 14:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
19 jan 14:45 De Ham H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)De Crommenije
19 jan 15:30 De Ham Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Crommenije
19 jan 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
25 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
25 jan 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)De Crommenije
25 jan 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
25 jan 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
25 jan 15:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Slag
25 jan 15:45 De Ham H7 (Heren) - Aquarius H1 (Heren)De Crommenije
25 jan 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
25 jan 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
25 jan 17:15 De Ham Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Crommenije
25 jan 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)De Slag
25 jan 18:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Fletiomare
25 jan 18:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
25 jan 18:45 Het Y H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
25 jan 19:00 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Spurd-Leeghwaterbad
25 jan 19:15 De Ham H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Crommenije
25 jan 20:15 De Ham Da3 (Dames) - KZC Da1 (Dames 1e deel)De Crommenije
25 jan 20:25 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
25 jan 20:25 ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale)De Planeet
25 jan 21:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Crommenije
25 jan 21:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
26 jan 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
26 jan 16:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
26 jan 17:00 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)Het Veenweidebad
1 feb 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)De Crommenije
1 feb 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
1 feb 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
1 feb 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
1 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
1 feb 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)De Heerenduinen
1 feb 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)De Crommenije
1 feb 16:25 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 16:30 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
1 feb 17:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
1 feb 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Waterlelie
1 feb 17:45 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Slag
1 feb 18:00 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
1 feb 19:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))De Crommenije
1 feb 19:55 DWT Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames)Boerhaavebad
1 feb 20:30 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
1 feb 20:45 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Planeet
1 feb 20:50 KZC H5 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
2 feb 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
2 feb 16:15 De Ham H7 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)De Crommenije
2 feb 16:20 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
2 feb 17:00 De Ham H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)De Crommenije
2 feb 17:45 De Ham Da5 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Crommenije
8 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
8 feb 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Crommenije
8 feb 14:10 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)De Crommenije
8 feb 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
8 feb 15:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
8 feb 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
8 feb 16:30 De Ham H6 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Crommenije
8 feb 17:15 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Crommenije
8 feb 18:00 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
8 feb 18:00 De Meeuwen Diemen EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Weth. F.B. Duran
8 feb 18:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
8 feb 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale)De Planeet
8 feb 19:50 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Zijl
8 feb 19:55 De Reuring H2 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Duikerdel
8 feb 20:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Crommenije
8 feb 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Waterhoorn
8 feb 21:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
8 feb 21:10 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
8 feb 21:25 De Reuring H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Duikerdel
9 feb 14:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sprenkelaar
9 feb 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
9 feb 16:15 De Ham Da3 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)De Crommenije
9 feb 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)Sportboulevard de Engh
9 feb 18:15 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 feb 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
15 feb 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
15 feb 18:00 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
15 feb 19:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
15 feb 20:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))De Crommenije
16 feb 14:45 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
16 feb 16:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
22 feb 14:30 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
22 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
22 feb 19:05 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Aquamar
29 feb 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)De Crommenije
29 feb 14:40 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11)De Crommenije
29 feb 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
29 feb 15:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13)De Crommenije
29 feb 16:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
29 feb 16:45 De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Crommenije
29 feb 17:25 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Sniep
29 feb 17:30 De Ham Da5 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Crommenije
29 feb 18:15 De Ham H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Crommenije
29 feb 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
29 feb 19:45 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
1 maa 15:20 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
1 maa 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Drie Essen
7 maa 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)De Slag
7 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
7 maa 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
7 maa 15:00 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)De Crommenije
7 maa 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
7 maa 16:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)De Slag
7 maa 17:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Crommenije
7 maa 18:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
7 maa 18:15 Aquafit H2 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Zwembad de Witte Brug
7 maa 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Fletiomare
7 maa 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))De Crommenije
7 maa 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale)De Zijl
7 maa 21:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
8 maa 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
8 maa 16:15 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Crommenije
8 maa 17:45 De Ham Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Crommenije
8 maa 18:30 De Ham Da3 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)De Crommenije
14 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
14 maa 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
14 maa 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
14 maa 15:00 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Waterhoorn
14 maa 15:45 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
14 maa 16:30 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
14 maa 17:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
14 maa 17:10 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
14 maa 17:15 De Ham H6 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Crommenije
14 maa 18:00 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
14 maa 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)Sportcentrum De Zandzee
14 maa 18:45 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
14 maa 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Zijl
14 maa 19:45 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportcentrum Blokweer
14 maa 20:15 De Ham H5 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)De Crommenije
14 maa 20:30 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)Weth. F.B. Duran
14 maa 21:00 De Ham Da3 (Dames) - UZSC Da4 (Dames 1e deel)De Crommenije
15 maa 12:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Tongelreep
15 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
15 maa 14:40 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
15 maa 15:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
15 maa 19:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Mirandabad
21 maa 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)De Crommenije
21 maa 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
21 maa 15:45 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
21 maa 16:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
21 maa 16:30 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)De Slag
21 maa 17:45 De Ham H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)De Crommenije
21 maa 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
21 maa 18:15 ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
21 maa 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
21 maa 18:45 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
21 maa 18:45 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Planeet
21 maa 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 20:00 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)De Waardergolf
21 maa 20:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
22 maa 14:45 De Ham Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Crommenije
22 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
22 maa 15:30 De Ham Da5 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)De Crommenije
22 maa 16:15 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Crommenije
22 maa 17:00 De Ham H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)De Crommenije
28 maa 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)De Crommenije
28 maa 14:15 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
28 maa 14:55 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Crommenije
28 maa 14:55 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Crommenije
28 maa 15:45 De Ham H7 (Heren) - KZC H4 (Heren)De Crommenije
28 maa 16:30 De Ham Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Crommenije
28 maa 17:00 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Brandenburg
28 maa 17:10 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
28 maa 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
28 maa 17:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
28 maa 18:00 De Ham Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel)De Crommenije
28 maa 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
28 maa 18:15 DAW H4 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
28 maa 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
28 maa 19:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve)De Crommenije
28 maa 19:30 DWT H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Boerhaavebad
28 maa 20:40 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)Sportcentrum De Zandzee
29 maa 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
29 maa 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
29 maa 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Mirandabad
4 apr 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)De Slag
4 apr 14:10 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)De Crommenije
4 apr 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Meeuwen Diemen EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
4 apr 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)De Crommenije
4 apr 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
4 apr 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
4 apr 16:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
4 apr 16:30 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)De Crommenije
4 apr 17:00 Aquarius H1 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Kombibad De Wiel
4 apr 17:15 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
4 apr 17:15 VZC Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Vallei
4 apr 18:00 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
4 apr 18:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Slag
4 apr 19:10 KZC Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 19:15 De Ham H4 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)De Crommenije
4 apr 19:40 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
4 apr 20:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))De Crommenije
4 apr 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Meerkamp
5 apr 14:45 De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Crommenije
5 apr 15:30 AZVD H1 (Heren) - De Ham H5 (Heren)De Crommenije
5 apr 16:30 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
5 apr 16:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
5 apr 17:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
5 apr 17:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
5 apr 18:45 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Crommenije
5 apr 20:15 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
11 apr 16:50 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
11 apr 18:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
11 apr 18:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
18 apr 14:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
18 apr 15:00 De Ham Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Crommenije
18 apr 15:45 De Ham Da4 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)De Crommenije
18 apr 16:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)Noorderparkbad
18 apr 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 apr 16:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
18 apr 16:30 De Ham Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames 1e deel)De Crommenije
18 apr 16:45 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale)De Heerenduinen
18 apr 18:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Crommenije
18 apr 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportfondsenbad Oost
18 apr 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
18 apr 18:25 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
18 apr 19:30 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
18 apr 20:15 De Snippen H3 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Meerkamp
19 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
19 apr 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
19 apr 17:30 De Ham H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Crommenije
25 apr 14:15 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
25 apr 14:55 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
25 apr 14:55 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Crommenije
25 apr 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
26 apr 13:30 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
9 mei 14:30 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
9 mei 15:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)De Slag
16 mei 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 16:35 UZSC Da5 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 10 - 4
8 dec 16:15 De Ham H4 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 5 - 9
8 dec 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 19 - 6
8 dec 14:45 De Ham H6 (Heren) - DWT H4 (Heren) 9 - 3
8 dec 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 9
7 dec 21:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 7 - 17
7 dec 20:55 KZC H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 4 - 6
7 dec 20:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 11 - 2
7 dec 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 15 - 14
7 dec 19:15 Watervlo Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 8 - 9
7 dec 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 16 - 14
7 dec 18:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 7 - 3
7 dec 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 12 - 2
7 dec 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 15 - 4
7 dec 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 18 - 6
7 dec 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 7
7 dec 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
7 dec 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
7 dec 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 6
1 dec 18:40 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 13 - 10
1 dec 16:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 3 - 11
1 dec 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 37
30 nov 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 17
30 nov 20:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames) 8 - 9
30 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 13 - 15
30 nov 19:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 17 - 3
30 nov 18:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) 8 - 10
30 nov 18:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 12 - 9
30 nov 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 7 - 8
30 nov 17:15 De Ham H5 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 6 - 9
30 nov 16:30 De Ham Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 2 - 1
30 nov 15:45 De Ham Da4 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 9 - 9
30 nov 15:35 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 15
30 nov 15:20 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 10
30 nov 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 6
30 nov 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) 4 - 9
30 nov 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 2 - 11
30 nov 14:10 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
24 nov 18:30 De Ham H5 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 9 - 6
24 nov 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 16 - 7
24 nov 17:45 De Ham Da5 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 3 - 9
24 nov 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 12
24 nov 16:15 De Ham H6 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 11 - 5
24 nov 15:30 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 16
24 nov 14:40 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
24 nov 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 12
23 nov 21:20 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 17 - 12
23 nov 20:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 5 - 10
23 nov 20:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 5 - 10
23 nov 18:45 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 17 - 2
23 nov 18:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 9 - 6
23 nov 18:30 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) 4 - 13
23 nov 18:15 Aquafit H2 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 13 - 4
23 nov 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 7 - 8
23 nov 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 6
23 nov 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 18
23 nov 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 8 - 2
23 nov 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
23 nov 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
17 nov 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 11
17 nov 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
17 nov 16:00 De Meerkoeten H2 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 4 - 11
17 nov 14:00 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 7
16 nov 21:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 7
16 nov 20:45 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 14 - 11
16 nov 20:15 DWT H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 7 - 7
16 nov 20:15 UZSC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
16 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) 20 - 17
16 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames) 10 - 8
16 nov 19:30 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 10 - 3
16 nov 19:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
16 nov 18:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 4 - 4
16 nov 18:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 8
16 nov 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 13
16 nov 17:10 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13) 16 - 2
16 nov 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 14 - 11
16 nov 16:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 20
16 nov 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) 3 - 3
16 nov 15:15 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 8 - 8
16 nov 15:00 De Ham H7 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 12 - 4
16 nov 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
16 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 1
10 nov 19:20 ZPCH Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 6 - 1
10 nov 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 14
10 nov 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 14
9 nov 21:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 7
9 nov 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 14
9 nov 20:15 De Ham Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 11 - 10
9 nov 19:50 ZPC Woerden Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 9 - 6
9 nov 19:30 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 10
9 nov 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
9 nov 18:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 7 - 2
9 nov 18:05 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 5 - 21
9 nov 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 4 - 13
9 nov 17:30 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 10 - 6
9 nov 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 21 - 9
9 nov 16:30 De Ham H6 (Heren) - KZC H5 (Heren) 8 - 1
9 nov 16:25 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 13 - 10
9 nov 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
9 nov 15:45 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 9
9 nov 15:35 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 12 - 4
9 nov 14:50 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
9 nov 14:50 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 13
9 nov 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 2 - 8
3 nov 17:55 De Ham Da5 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 2 - 6
3 nov 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 9
3 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames) 11 - 4
3 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 30 - 6
3 nov 16:25 De Ham H5 (Heren) - DAW H4 (Heren) 11 - 10
3 nov 15:40 De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 10 - 10
3 nov 14:45 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
3 nov 14:45 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 2 - 12
2 nov 19:45 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 11 - 14
2 nov 19:35 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) 9 - 9
2 nov 18:15 De Ham H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) 14 - 10
2 nov 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 10
2 nov 17:15 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 8
2 nov 17:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 12 - 7
2 nov 17:00 Aquarius H1 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 9 - 2
2 nov 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) 6 - 12
2 nov 16:25 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 17 - 6
2 nov 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) 17 - 1
2 nov 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
2 nov 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 6 - 9
2 nov 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 4
2 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
27 okt 18:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 20 - 2
27 okt 17:05 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 13 - 1
27 okt 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 8 - 9
27 okt 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 29 - 6
26 okt 19:25 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
26 okt 16:45 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 8
26 okt 15:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 10 - 3
26 okt 14:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 5
20 okt 16:00 Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 12 - 17
20 okt 14:30 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 8 - 12
19 okt 20:30 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 7 - 14
19 okt 19:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 14 - 14
19 okt 17:30 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 8 - 20
19 okt 16:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) 12 - 9
13 okt 18:00 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
13 okt 16:15 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 8 - 16
13 okt 15:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 4 - 3
13 okt 14:45 De Ham H7 (Heren) - KZC H4 (Heren) 5 - 4
12 okt 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 6 - 8
12 okt 19:30 DWT H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 6 - 9
12 okt 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
12 okt 18:30 Aquarijn Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 6 - 6
12 okt 18:15 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 11
12 okt 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 15
12 okt 18:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 11 - 21
12 okt 17:50 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 7
12 okt 17:30 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 3
12 okt 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 4
12 okt 17:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) 9 - 4
12 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 4 - 18
12 okt 15:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 21 - 7
12 okt 15:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 11 - 8
12 okt 14:10 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 9
12 okt 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 7
6 okt 17:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 15 - 6
6 okt 17:00 De Ham Da5 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 8 - 3
6 okt 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 10
6 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 13 - 9
6 okt 15:30 De Ham H5 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 6 - 3
6 okt 14:45 De Ham H6 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 21 - 1
5 okt 20:50 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 13
5 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 12 - 7
5 okt 19:05 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 27 - 6
5 okt 18:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 7 - 12
5 okt 18:45 De Ham Da3 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 6 - 12
5 okt 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 12 - 4
5 okt 18:00 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 9
5 okt 18:00 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 15 - 3
5 okt 17:45 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
5 okt 17:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 26 - 6
5 okt 17:35 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 14 - 18
5 okt 17:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 2 - 3
5 okt 16:30 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
5 okt 15:45 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 2
5 okt 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
5 okt 15:00 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 8 - 6
5 okt 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 3
5 okt 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 6
29 sep 19:30 De Ham H6 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren) 1 - 6
29 sep 18:45 De Ham Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 3 - 6
29 sep 17:45 De Ham H4 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 7 - 2
29 sep 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 12 - 11
29 sep 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 11
28 sep 21:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 6
28 sep 20:45 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) 13 - 9
28 sep 19:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames) 5 - 7
28 sep 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 16
28 sep 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 14 - 17
28 sep 19:10 De Reuring H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 3 - 12
28 sep 19:05 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 20 - 3
28 sep 18:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 11 - 4
28 sep 18:20 KZC H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 1 - 8
28 sep 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 13 - 6
28 sep 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 19 - 9
28 sep 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 5
28 sep 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) 6 - 14
28 sep 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 3 - 11
28 sep 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
28 sep 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 17
28 sep 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
22 sep 15:30 De Ham Da5 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 3 - 6
22 sep 14:45 De Ham H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 10 - 1
21 sep 21:25 KZC H5 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 2 - 17
21 sep 20:45 DAW H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 8 - 9
21 sep 20:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 13 - 6
21 sep 19:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 16 - 12
21 sep 18:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 4 - 9
21 sep 18:00 De Ham Da3 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 5 - 13
21 sep 17:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 4
21 sep 16:55 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 20
21 sep 16:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 16 - 3
21 sep 16:00 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 5
21 sep 15:45 De Ham H7 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 7 - 9
21 sep 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 1
21 sep 14:40 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 8
21 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 14 - 5
21 sep 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 8
21 sep 13:30 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 22 - 7
15 sep 18:00 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13) 3 - 6
14 sep 21:15 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 9 - 8
14 sep 20:30 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 10 - 5
14 sep 20:00 De Ham Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 14 - 4
14 sep 19:15 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 3 - 10
14 sep 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 13
14 sep 14:55 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 3
14 sep 14:10 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 6 - 7
14 sep 14:10 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 5
8 sep 17:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 0 - 0
Verenigingsinformatie
NaamDe Ham
AccommodatiegegevensDe Crommenije
KROMMENIE