DatumTijdWedstrijdLocatie
25 sep 16:30 AquAmigos H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Zwembad Olympia
25 sep 16:45 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
2 okt 18:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
2 okt 18:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
2 okt 19:10 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)Zwembad De Stok
9 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
9 okt 17:10 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
9 okt 18:45 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)De Schelp
16 okt 18:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
16 okt 18:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
30 okt 19:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)Zwembad De Stok
6 nov 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
6 nov 20:20 De Vennen H3 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)De Vennen
13 nov 18:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
13 nov 18:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
13 nov 19:10 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad De Stok
20 nov 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
20 nov 19:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Optisport AquaAltena
27 nov 18:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
27 nov 18:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
27 nov 19:55 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - SBC2000 H5 (Heren)Zwembad De Stok
11 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
11 dec 18:00 AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Olympia
18 dec 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
18 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
18 dec 17:10 De Warande H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)De Warande
15 jan 18:15 Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)De Schelp
15 jan 19:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
15 jan 19:45 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)De Schelp
22 jan 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
22 jan 16:00 AquAmigos H5 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Zwembad Olympia
23 jan 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
29 jan 18:15 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
29 jan 19:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Schelp
5 feb 16:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
5 feb 18:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
6 feb 17:45 TRB-RES H1 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Drieburcht
12 feb 18:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
12 feb 18:30 De Dokkelaers H2 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
12 maa 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
12 maa 16:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
12 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 18:45 Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)De Schelp
19 maa 19:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
19 maa 20:15 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)De Schelp
26 maa 18:15 Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)De Schelp
26 maa 19:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
26 maa 19:45 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)De Schelp
2 apr 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
2 apr 17:20 De Vennen H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)De Vennen
2 apr 18:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
9 apr 18:15 Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)De Schelp
9 apr 19:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
9 apr 19:45 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)De Schelp
23 apr 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
23 apr 16:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamHieronymus
AccommodatiegegevensZwembad De Stok
ROOSENDAAL