DatumTijdWedstrijdLocatie
24 okt 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
24 okt 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
24 okt 19:10 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Zwembad De Stok
24 okt 19:55 Hieronymus H1 (Heren) - Aegir H2 (Heren)Zwembad De Stok
31 okt 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
31 okt 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
31 okt 18:05 AquAmigos H3 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)Zwembad Olympia
7 nov 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
7 nov 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
7 nov 19:10 Hieronymus H1 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Zwembad De Stok
14 nov 16:00 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
14 nov 18:45 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
14 nov 19:15 De Dokkelaers H1 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
14 nov 21:10 De Vennen H3 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)De Vennen
21 nov 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
21 nov 18:40 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)Zwembad De Stok
21 nov 19:25 Hieronymus H1 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Zwembad De Stok
28 nov 14:15 SBC2000 H4 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)Zwembad de Wisselaar
28 nov 15:30 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
28 nov 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
28 nov 18:30 De Dokkelaers H2 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
12 dec 16:30 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
12 dec 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)Zwembad Olympia
12 dec 19:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
13 dec 19:45 TRB-RES H1 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)Drieburcht
9 jan 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
9 jan 19:30 Hieronymus H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad De Stok
16 jan 16:00 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
16 jan 16:15 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)De Banakker
16 jan 16:30 ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Optisport AquaAltena
16 jan 18:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)Optisport AquaAltena
23 jan 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
23 jan 18:40 Hieronymus H1 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Zwembad De Stok
23 jan 20:15 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)De Schelp
30 jan 14:15 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
30 jan 15:00 De Vennen EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)De Vennen
30 jan 16:30 Aegir H2 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)Ir. Ottenbad
6 feb 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
6 feb 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
6 feb 19:55 Hieronymus H1 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)Zwembad De Stok
20 feb 18:45 Arethusa H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)Golfbad Oss
27 feb 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
27 feb 17:05 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)De Banakker
27 feb 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
6 maa 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
6 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
6 maa 19:55 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Zwembad De Stok
6 maa 20:40 Hieronymus H1 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)Zwembad De Stok
13 maa 17:20 De Warande H3 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)De Warande
13 maa 18:30 De Vennen H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)De Vennen
13 maa 19:15 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
20 maa 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
20 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
20 maa 19:10 Hieronymus H1 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Zwembad De Stok
20 maa 20:15 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)De Schelp
27 maa 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
27 maa 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
27 maa 19:10 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)Zwembad De Stok
27 maa 19:55 Hieronymus H1 (Heren) - DBD H3 (Heren)Zwembad De Stok
10 apr 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
10 apr 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
10 apr 18:45 DBD H3 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 19:00 OZC'57 H1 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)Zwembad den Donk
17 apr 18:00 Hieronymus EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad De Stok
17 apr 18:30 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
17 apr 19:10 Hieronymus H1 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Zwembad De Stok
17 apr 20:15 Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)De Schelp
24 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
24 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
Verenigingsinformatie
NaamHieronymus
AccommodatiegegevensZwembad De Stok
ROOSENDAAL