DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 15:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
31 okt 15:40 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
31 okt 17:10 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)Zwembad Maesemunde
31 okt 17:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)Zwembad Maesemunde
31 okt 18:40 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
31 okt 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
7 nov 13:55 De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
7 nov 15:15 De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
7 nov 15:40 SVH EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
7 nov 16:45 De Kempvis H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)Rivièrabad
7 nov 18:40 d'ELFT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)Kerkpolder
7 nov 19:45 ZVS H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)De Wellen
7 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
14 nov 17:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
14 nov 17:40 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
14 nov 19:10 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Zwembad Maesemunde
14 nov 19:55 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
14 nov 20:40 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
21 nov 16:05 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)De Veur
21 nov 17:45 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 nov 18:45 Alkemade AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
21 nov 20:45 Z&PC Rotterdam H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 nov 21:05 OZV H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))H2O
22 nov 14:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
28 nov 16:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
28 nov 16:40 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
28 nov 17:20 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
28 nov 18:05 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
28 nov 18:50 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
28 nov 19:35 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
5 dec 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
12 dec 16:50 SVH H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
12 dec 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Rozenburcht
12 dec 21:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
13 dec 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)De Rozenburcht
13 dec 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
9 jan 14:30 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
9 jan 15:10 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
9 jan 15:50 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
9 jan 17:20 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Zwembad Maesemunde
9 jan 18:05 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)Zwembad Maesemunde
9 jan 18:50 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
9 jan 19:55 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
9 jan 20:40 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
16 jan 14:30 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
16 jan 15:10 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
16 jan 15:50 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
16 jan 16:35 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)Zwembad Maesemunde
16 jan 17:20 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
16 jan 18:05 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
16 jan 19:10 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - BZC H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
23 jan 14:15 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 15:50 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)De Kulk
23 jan 17:20 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)De Veur
23 jan 19:40 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Veur
23 jan 20:00 Poseidon'56 H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)De Fakkel
30 jan 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
30 jan 17:40 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
30 jan 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Zwembad Maesemunde
30 jan 19:10 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Zwembad Maesemunde
30 jan 19:55 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Zwembad Maesemunde
30 jan 20:40 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
30 jan 21:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
6 feb 14:40 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
6 feb 15:30 MNC Dordrecht H10 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)Sportboulevard
6 feb 16:00 ZPV Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)Polderbad
6 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Zijl
6 feb 19:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
13 feb 16:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
13 feb 16:40 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
13 feb 17:20 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
13 feb 19:35 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - d'ELFT Da4 (Dames)Zwembad Maesemunde
13 feb 20:20 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
13 feb 21:00 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Waterthor
13 feb 21:05 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZVS H1 (Heren)Zwembad Maesemunde
27 feb 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
6 maa 15:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)Kerkpolder
6 maa 17:35 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Sniep
6 maa 18:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Warande
7 maa 19:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 20:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)Zuiderparkbad
13 maa 17:00 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
13 maa 17:40 Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
13 maa 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)Zwembad Maesemunde
13 maa 19:55 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
13 maa 20:40 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
13 maa 21:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
20 maa 14:00 ZZ&PC De Devel de Devel EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)De Hoge Devel B.V.
20 maa 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
21 maa 14:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
21 maa 14:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
21 maa 16:45 Sassenheim Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)Wasbeek
21 maa 17:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
27 maa 16:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
27 maa 17:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)Zwembad Maesemunde
27 maa 18:10 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
27 maa 18:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - ZPV Barracuda H6 (Heren)Zwembad Maesemunde
27 maa 19:40 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
10 apr 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
10 apr 16:45 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)Caribabad
10 apr 17:30 ZPV Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)Polderbad
10 apr 18:15 ZPV Barracuda H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)Polderbad
10 apr 18:15 De Plas Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Wel
10 apr 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
17 apr 15:15 Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
17 apr 15:55 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
17 apr 17:20 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)Zwembad Maesemunde
17 apr 18:05 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
17 apr 18:50 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - SVH H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
17 apr 19:35 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
24 apr 13:15 SVH SVH EG*3 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 14:05 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
24 apr 15:30 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 16:15 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)De Kulk
24 apr 17:25 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
24 apr 19:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Waterthor
24 apr 19:40 Wave H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
24 apr 21:00 De Lansingh H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)De Lansingh
Verenigingsinformatie
NaamZwemvereniging Westland
AccommodatiegegevensZwembad Maesemunde
'S-GRAVENZANDE