DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
29 jan 17:40 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
29 jan 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
29 jan 19:10 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)Zwembad Maesemunde
29 jan 19:55 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
30 jan 16:55 Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)De Sniep
5 feb 16:30 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
5 feb 17:10 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
5 feb 17:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
5 feb 18:40 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
5 feb 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
5 feb 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
5 feb 21:15 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
12 feb 13:55 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
12 feb 14:30 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
12 feb 15:15 WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)Groenhovenbad
12 feb 17:45 ZVS H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)De Wellen
12 feb 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Rozenburcht
12 feb 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19)De Rozenburcht
13 feb 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)Zuiderparkbad
19 feb 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))H2O
12 maa 17:00 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
12 maa 17:45 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
12 maa 18:30 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Zwembad Maesemunde
12 maa 19:15 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
19 maa 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
19 maa 17:40 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - AZC Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
19 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)Sterrenbad
19 maa 18:25 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
19 maa 19:10 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)Zwembad Maesemunde
20 maa 15:25 Wave H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
26 maa 15:30 BZ&PC H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)De Kuil
26 maa 17:20 ZVVS H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)De Kulk
26 maa 17:40 Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)Wasbeek
26 maa 17:50 ZVL-1886 Center Da8 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)De Zijl
26 maa 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
27 maa 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
2 apr 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
2 apr 17:40 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
2 apr 18:25 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
2 apr 19:10 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
2 apr 19:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
2 apr 20:40 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
9 apr 15:40 De Kempvis Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)Rivièrabad
9 apr 15:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
9 apr 17:40 WZC (SG) H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)De Veur
9 apr 17:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)De Hoge Devel B.V.
9 apr 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
9 apr 21:05 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Veur
10 apr 16:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19)Zuiderparkbad
23 apr 16:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
23 apr 16:40 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
23 apr 17:25 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Den Haag (SG) WP Den Haag/de Reigers CJ*1 (Jongens-C <15)Zwembad Maesemunde
23 apr 18:10 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Zwembad Maesemunde
23 apr 18:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
23 apr 19:40 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19)Zwembad Maesemunde
23 apr 20:25 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)Zwembad Maesemunde
23 apr 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
14 mei 18:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))De Warande
21 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
28 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:55 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 14
27 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 4 - 7
27 nov 17:00 BZ&PC Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 7 - 5
27 nov 14:40 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
27 nov 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 11 - 14
20 nov 21:15 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 4 - 4
20 nov 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 5
20 nov 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
20 nov 18:40 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren) 0 - 7
20 nov 17:55 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 6 - 4
20 nov 17:10 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 18
20 nov 16:25 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 11
20 nov 15:45 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 8
13 nov 18:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 10
13 nov 18:10 SVH DG3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
13 nov 18:10 De Vliet (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 5 - 11
13 nov 17:10 ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 10 - 2
13 nov 13:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
6 nov 20:40 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 6 - 19
6 nov 19:55 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 13 - 1
6 nov 19:10 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren) 7 - 6
6 nov 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 9 - 11
6 nov 17:40 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - Sassenheim CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 4
31 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 3
30 okt 19:15 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 14
30 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 7 - 1
16 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
9 okt 21:15 Zwemvereniging Westland H2 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 10 - 7
9 okt 20:30 Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 19 - 1
9 okt 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
9 okt 18:40 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 11 - 4
9 okt 17:55 Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 7 - 3
9 okt 17:10 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK Widex GZC DONK CJ*2 (Jongens-C <15) 6 - 16
9 okt 16:25 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 10
9 okt 15:45 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 19 - 2
2 okt 18:30 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren) 3 - 13
2 okt 17:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) 23 - 1
2 okt 17:45 De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 8
2 okt 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 11
2 okt 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 5 - 5
2 okt 16:15 Aquadraat (SG) H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 4 - 9
2 okt 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 9 - 9
25 sep 18:25 Zwemvereniging Westland H3 (Heren) - AZL H3 (Heren) 4 - 5
25 sep 17:40 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 10
25 sep 17:40 SVH H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren) 2 - 8
25 sep 17:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 1 - 8
25 sep 17:15 Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 17
25 sep 17:00 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
25 sep 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 1
18 sep 21:10 NieMo Barracuda H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren) 6 - 6
18 sep 19:15 WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 15
18 sep 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H2 (Heren) 5 - 8
18 sep 17:00 - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 2 - 6
18 sep 16:40 ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 21 - 3
18 sep 16:00 NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 7
18 sep 14:45 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 15
Verenigingsinformatie
NaamZwemvereniging Westland
AccommodatiegegevensZwembad Maesemunde
'S-GRAVENZANDE