TeamPoule
De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse D
De Houtrib Da1 (Dames) 2e klasse A
De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
De Houtrib H1 (Heren) 1e klasse (oost) A
De Houtrib H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
De Houtrib H3 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 16:00 Octopus DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Berghuizerbad
30 okt 17:15 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
30 okt 18:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)De Koploper
30 okt 18:45 De Houtrib H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)De Koploper
30 okt 19:45 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)De Koploper
30 okt 20:45 De Houtrib H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)De Koploper
6 nov 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
6 nov 17:55 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)De Vrolijkheid
6 nov 18:00 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
6 nov 18:45 De Houtrib Da1 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)De Koploper
6 nov 19:30 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)De Koploper
13 nov 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
13 nov 17:50 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)Jaspers
13 nov 18:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)De Koploper
13 nov 18:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Jaspers
20 nov 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Koploper
20 nov 18:00 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
20 nov 18:45 De Houtrib Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)De Koploper
20 nov 19:30 De Houtrib H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)De Koploper
20 nov 20:15 De Houtrib H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Koploper
27 nov 16:40 Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
27 nov 17:35 Hydrofiel H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
27 nov 19:45 WS Twente H4 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)t Wooldrik
11 dec 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
11 dec 18:00 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
11 dec 18:45 De Houtrib H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Koploper
11 dec 19:45 De Houtrib H3 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)De Koploper
18 dec 15:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
18 dec 17:30 Octopus H2 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)Berghuizerbad
18 dec 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)MFC Doelum
18 dec 18:50 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)Weth. F.B. Duran
18 dec 20:00 EZC H2 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)Het Slagman
19 dec 18:15 Proteus H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)De Schaeck
8 jan 16:30 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
8 jan 17:15 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
8 jan 18:00 De Houtrib Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)De Koploper
8 jan 18:45 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)De Koploper
8 jan 19:45 De Houtrib H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)De Koploper
8 jan 20:45 De Houtrib H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)De Koploper
15 jan 17:15 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)Veluwehal
15 jan 18:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Koploper
15 jan 18:45 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)De Koploper
15 jan 19:45 De Houtrib H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Koploper
15 jan 20:45 De Houtrib H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Koploper
22 jan 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De IJsselslag
22 jan 18:00 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
22 jan 18:15 PFC Rheden H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Biljoenbad
22 jan 19:30 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)De Stamper
29 jan 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
29 jan 18:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De Koploper
29 jan 18:45 De Houtrib H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)De Koploper
29 jan 19:45 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)De Koploper
29 jan 20:45 De Houtrib H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)De Koploper
5 feb 17:00 Piranha H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Het Slagman
5 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)Waterwyck
5 feb 17:00 ZEW BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)Calluna
5 feb 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
5 feb 18:40 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
5 feb 20:15 Flevo Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Jaap van der Krol Bad
12 feb 17:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
12 feb 17:45 De Breuly Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Lentebad
12 feb 18:00 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
12 feb 18:45 De Houtrib H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)De Koploper
12 feb 19:00 DWK H2 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)Veluwehal
19 feb 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 feb 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Zwembad De Steur
5 maa 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
5 maa 19:00 Triton Putten Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Bosbad Putten
5 maa 19:00 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)De Koploper
5 maa 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)De Koploper
12 maa 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Sprenkelaar
13 maa 14:30 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 maa 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
19 maa 18:55 SWOL 1894 H7 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)De Vrolijkheid
20 maa 16:30 De Rijn Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 17:15 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
26 maa 18:00 De Houtrib Da1 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)De Koploper
26 maa 18:45 De Houtrib H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)De Koploper
26 maa 19:45 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)De Koploper
2 apr 17:45 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
2 apr 19:15 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
2 apr 19:30 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)De Marke
9 apr 17:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
9 apr 17:45 De Houtrib Da1 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)De Koploper
9 apr 18:30 De Houtrib H3 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Koploper
9 apr 19:15 De Houtrib H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)De Koploper
9 apr 20:15 De Houtrib H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)De Koploper
23 apr 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)Aat de Jonge bad
23 apr 17:30 WS Twente H3 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)Twentebad
23 apr 19:55 De Grunte H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)De Slag
23 apr 20:15 EZPC Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)De Helster
Verenigingsinformatie
NaamDe Houtrib
AccommodatiegegevensDe Koploper
LELYSTAD