DatumTijdWedstrijdLocatie
1 okt 18:15 Aquapoldro H5 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Malkander
1 okt 19:00 Losser H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Brilmansdennen
8 okt 16:00 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Zwembad De Steur
8 okt 17:30 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
8 okt 17:40 Aquapoldro H4 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Sprenkelaar
8 okt 18:00 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
8 okt 18:15 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)De Koploper
8 okt 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)De Koploper
15 okt 17:15 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Zuiderzeezwemmers ZZZ/Zignea EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
15 okt 17:45 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
15 okt 18:00 WWV Winterswijk H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Jaspers
15 okt 18:30 De Houtrib H2 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)De Koploper
22 okt 18:00 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)Zwembad De Steur
22 okt 18:15 Triton Putten H2 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Bosbad Putten
5 nov 17:00 SWOL 1894 Swol 1894/ZPC Hatto-Heim (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
5 nov 17:30 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
5 nov 18:15 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Koploper
5 nov 19:00 De Houtrib H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)De Koploper
5 nov 21:10 Nunspeet H4 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)De Brake
12 nov 17:45 De Breuly Da1 (Dames) - De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames)Lentebad
12 nov 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13)De Koploper
12 nov 18:00 ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Marke
12 nov 18:45 De Houtrib H2 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)De Koploper
12 nov 19:30 De Woelwaters H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)De Koploper
13 nov 13:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
17 nov 20:00 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - Flevo Da1 (Dames)De Koploper
19 nov 17:00 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
19 nov 18:30 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
19 nov 19:00 Proteus H4 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)De Schaeck
19 nov 19:15 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - Proteus Da2 (Dames)De Koploper
19 nov 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - Flevo H1 (Heren)De Koploper
26 nov 19:15 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
26 nov 20:00 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - EZPC Da1 (Dames)De Koploper
26 nov 20:45 De Houtrib H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)De Koploper
3 dec 16:00 Zuiderzeezwemmers ZZZ/Zignea EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Aat de Jonge bad
3 dec 17:30 Triton Putten Da1 (Dames) - De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames)Bosbad Putten
3 dec 18:15 Triton Putten H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Bosbad Putten
10 dec 17:00 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)Zwembad De Steur
10 dec 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
10 dec 18:30 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
10 dec 19:15 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
10 dec 19:15 De Houtrib H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)De Koploper
17 dec 17:15 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
17 dec 18:00 De Houtrib H2 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Koploper
17 dec 18:45 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
18 dec 15:55 Thetis H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 jan 17:20 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad De Steur
14 jan 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
14 jan 16:20 Piranha H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Het Slagman
14 jan 17:15 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)De Koploper
14 jan 18:00 De Houtrib H2 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)De Koploper
14 jan 18:45 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)Jaap van der Krol Bad
14 jan 20:15 Flevo Da1 (Dames) - De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames)Jaap van der Krol Bad
21 jan 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 Swol 1894/ZPC Hatto-Heim (Gemengd-D <13)De Koploper
21 jan 18:45 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
21 jan 19:30 De Houtrib H1 (Heren) - Thetis H1 (Heren)De Koploper
28 jan 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
28 jan 18:30 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
28 jan 19:15 De Houtrib H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)De Koploper
29 jan 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
4 feb 16:45 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
4 feb 17:30 Proteus H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)De Schaeck
4 feb 18:30 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Zuiderzeezwemmers ZZZ/Zignea EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
4 feb 19:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
4 feb 19:25 De Rijn Da2 (Dames) - De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
4 feb 19:45 De Houtrib H2 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)De Koploper
18 feb 16:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames)De IJsselslag
18 feb 18:00 Deltasteur H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Zwembad De Steur
4 maa 18:00 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
4 maa 18:30 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
4 maa 18:45 De Houtrib H2 (Heren) - Aquapoldro H5 (Heren)De Koploper
4 maa 19:30 De Houtrib H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Koploper
11 maa 17:15 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
11 maa 17:45 Natare H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)t Walfort
11 maa 18:00 De Houtrib H2 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Koploper
11 maa 18:00 De Woelwaters Da1 (Dames) - De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames)Sportcentrum De Sijpel
12 maa 13:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
18 maa 16:40 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Schaeck
18 maa 18:00 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)Zwembad De Steur
18 maa 20:15 De Houtrib H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)De Koploper
25 maa 17:20 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Aat de Jonge bad
25 maa 18:00 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
25 maa 18:45 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
25 maa 19:30 De Houtrib H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)De Koploper
1 apr 17:15 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
1 apr 17:15 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Koploper
1 apr 18:00 De Houtrib H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)De Koploper
1 apr 19:00 Proteus Da2 (Dames) - De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames)De Schaeck
1 apr 19:30 Flevo H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Jaap van der Krol Bad
15 apr 18:15 SWOL 1894 Swol 1894/ZPC Hatto-Heim (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
15 apr 19:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)De Vrolijkheid
15 apr 19:55 Hydrofiel H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
15 apr 20:15 EZPC Da1 (Dames) - De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames)De Helster
22 apr 19:00 De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)De Koploper
22 apr 19:00 ZVV H2 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)Koekoek
22 apr 19:45 De Houtrib De Houtrib/Deltasteur (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)De Koploper
22 apr 20:30 De Houtrib H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren)De Koploper
23 apr 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
Verenigingsinformatie
NaamDe Houtrib
AccommodatiegegevensDe Koploper
LELYSTAD