TeamPoule
Hydrofiel Da1 (Dames) 1e klasse A
Hydrofiel Da2 (Dames) 3e klasse B
Hydrofiel H1 (Heren) 1e klasse (oost) A
Hydrofiel H2 (Heren) 2e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
2 okt 17:00 De Berkelduikers Da1 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)De Beemd
2 okt 18:00 De Woelwaters H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
2 okt 21:30 De Rijn H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
10 okt 14:30 Hydrofiel Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
10 okt 15:30 Hydrofiel H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
10 okt 16:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
10 okt 17:30 Hydrofiel H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
16 okt 21:00 EZPC H1 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Helster
24 okt 14:30 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
30 okt 16:30 Hydrofiel Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
30 okt 17:30 Hydrofiel H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
30 okt 18:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
30 okt 19:30 Hydrofiel H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
6 nov 15:00 Thetis Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
6 nov 18:45 PFC Rheden H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)Biljoenbad
6 nov 19:00 Hydrofiel H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
6 nov 20:00 Proteus Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Schaeck
13 nov 13:30 Hydrofiel H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 nov 14:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 nov 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Peppel
20 nov 17:25 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
20 nov 19:00 DWK Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Veluwehal
20 nov 19:10 Piranha H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)Het Slagman
20 nov 19:30 De Breuly Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)Lentebad
27 nov 15:55 Hydrofiel H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
27 nov 17:00 Hydrofiel H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
11 dec 17:00 De Meer H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Waterlinie
11 dec 18:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)Jaspers
18 dec 16:55 Hydrofiel H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
18 dec 17:55 Hydrofiel Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
18 dec 18:55 Hydrofiel H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
8 jan 15:50 Thetis Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
8 jan 17:05 NDD Da3 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
15 jan 16:00 Hydrofiel H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 19:50 Hydrofiel Da2 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
15 jan 20:30 Flevo H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
22 jan 17:00 De Gendten Da1 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
22 jan 18:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Vrolijkheid
22 jan 19:45 Proteus H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)De Schaeck
22 jan 20:15 Flevo H1 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
29 jan 13:15 Hydrofiel H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 14:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
29 jan 15:15 Hydrofiel H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
5 feb 16:00 DOS Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)Van Pallandtbad
5 feb 16:40 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)t Timpke
5 feb 18:50 Losser H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)Brilmansdennen
6 feb 18:30 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
12 feb 17:25 Hydrofiel Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 18:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 19:15 Hydrofiel H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
12 feb 20:45 De Rijn H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
19 feb 19:45 Hydrofiel Da2 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
5 maa 16:30 Hydrofiel H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
5 maa 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De IJsselslag
5 maa 19:00 Natare H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)t Walfort
12 maa 20:15 EZPC H1 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Helster
19 maa 18:15 Hydrofiel H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
19 maa 19:00 Hydrofiel Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
20 maa 14:30 Hydrofiel Da2 (Dames) - De Breuly Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
20 maa 15:30 Hydrofiel H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 18:00 PFC Rheden Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)Biljoenbad
26 maa 18:45 De Houtrib H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)De Koploper
2 apr 19:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
2 apr 20:30 Hydrofiel H2 (Heren) - Flevo H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
3 apr 19:00 Hydrofiel H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 apr 16:00 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Peppel
9 apr 19:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Valkenhuizen
9 apr 19:45 Aquapoldro H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)Sprenkelaar
23 apr 13:30 Hydrofiel Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
23 apr 14:15 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
23 apr 15:00 Hydrofiel Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 sep 19:30 Nunspeet Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 14 - 8
18 sep 19:10 De Grunte H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren) 8 - 7
Verenigingsinformatie
NaamHydrofiel
AccommodatiegegevensErica Terpstra Sportfondsenbad
NIJMEGEN