TeamPoule
Hydrofiel Da1 (Dames) 1e klasse A
Hydrofiel Da2 (Dames) 3e klasse B
Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
Hydrofiel H2 (Heren) 2e klasse C
Hydrofiel H3 (Heren) 4e klasse F
DatumTijdWedstrijdLocatie
25 okt 16:35 NDD H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
31 okt 17:20 Hydrofiel H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
31 okt 18:05 Hydrofiel Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
1 nov 16:20 Schuurman BZC Da4 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)t Timpke
1 nov 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
7 nov 15:30 Thetis Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 nov 20:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
7 nov 21:45 EZPC H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)De Helster
14 nov 14:00 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
14 nov 16:30 Hydrofiel H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
14 nov 17:00 De Gendten Da1 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
14 nov 17:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
14 nov 18:30 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
21 nov 15:15 De Meer H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Waterlinie
21 nov 17:10 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)t Timpke
21 nov 18:00 Hydrofiel H3 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
21 nov 18:45 Hydrofiel Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
21 nov 21:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
28 nov 16:45 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 18:30 TZC-Vahalis H2 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
28 nov 19:15 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 20:15 EZPC Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)De Helster
29 nov 16:45 De Spreng Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Rhienderoord
5 dec 14:00 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
12 dec 17:45 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
12 dec 18:30 DWK Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Veluwehal
12 dec 18:50 Hydrofiel H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
13 dec 18:50 Hydrofiel H3 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 dec 19:50 Hydrofiel Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 dec 13:15 Hydrofiel H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 14:00 Hydrofiel Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 15:45 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
19 dec 17:15 Thetis Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
1 jan 00:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
1 jan 00:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
9 jan 15:30 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Peppel
9 jan 18:10 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De IJsselslag
9 jan 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
16 jan 16:30 Thetis H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
16 jan 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Vrolijkheid
16 jan 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
23 jan 16:30 Hydrofiel Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
23 jan 21:00 EZPC H1 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Helster
24 jan 14:15 Hydrofiel H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 jan 15:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 jan 16:15 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
30 jan 14:50 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 17:20 Hydrofiel H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 19:25 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
6 feb 13:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 14:00 Hydrofiel H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 14:55 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 18:55 De Rijn H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 20:45 Nunspeet Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Brake
20 feb 14:45 Hydrofiel H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
28 feb 17:05 Hydrofiel H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
28 feb 17:50 Hydrofiel Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
28 feb 19:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
6 maa 16:15 DWV H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Zwembad Den Helder
6 maa 17:00 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 15:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 19:00 Proteus Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)De Schaeck
13 maa 13:15 Hydrofiel Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 maa 14:30 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 maa 16:45 TZC-Vahalis H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
13 maa 18:20 NDD H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
20 maa 14:45 Hydrofiel H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
20 maa 15:45 Hydrofiel Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
20 maa 16:50 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)De IJsselslag
20 maa 18:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
27 maa 14:45 Hydrofiel H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
27 maa 15:30 Hydrofiel Da2 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 18:15 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 19:20 Hydrofiel Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 20:00 PFC Rheden H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Biljoenbad
17 apr 14:00 Hydrofiel H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
17 apr 16:00 DOS Da2 (Dames) - Hydrofiel Da2 (Dames)Van Pallandtbad
17 apr 17:55 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)Valkenhuizen
17 apr 19:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
24 apr 15:15 De Meer H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Waterlinie
25 apr 15:15 Hydrofiel Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
25 apr 16:00 Hydrofiel H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
25 apr 16:45 Hydrofiel Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
25 apr 18:00 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
Verenigingsinformatie
NaamHydrofiel
AccommodatiegegevensErica Terpstra Sportfondsenbad
NIJMEGEN