DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:35 VZC H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Vallei
14 dec 17:30 UZSC H6 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Krommerijn
14 dec 18:00 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
14 dec 19:30 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Lieberg
15 dec 15:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Krommerijn
21 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Aquarena
11 jan 16:10 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)De Lieberg
11 jan 17:50 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
11 jan 18:30 HZC de Robben H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Lieberg
11 jan 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)De Lieberg
11 jan 20:10 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vrolijkheid
11 jan 20:35 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
18 jan 17:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)De Lieberg
18 jan 17:30 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
18 jan 18:10 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
18 jan 18:35 VZC H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Vallei
18 jan 18:55 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Lieberg
25 jan 17:15 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Wetering
25 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Kwakel
25 jan 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Almere Poort
25 jan 18:45 GoSwim H1 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Wetering
25 jan 19:30 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
25 jan 20:15 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Almere Poort
1 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
1 feb 17:05 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
1 feb 17:45 HZC de Robben H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)De Lieberg
1 feb 18:30 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)De Lieberg
1 feb 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Lieberg
1 feb 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportcentrum Rozengaarde
8 feb 16:30 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
8 feb 17:00 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)De Lieberg
8 feb 18:25 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Lieberg
8 feb 19:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
8 feb 19:30 De Fuut H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)MFA Safari
8 feb 20:00 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
15 feb 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Koerbelt
29 feb 19:30 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Orca H1 (Heren (Bond))De Lieberg
7 maa 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
7 maa 18:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
7 maa 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportbad Twentebad
7 maa 21:15 De Vuursche H1 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)De Trits
7 maa 21:15 De Vaart H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Duker
8 maa 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
14 maa 19:15 De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcentrum De Zandzee
14 maa 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Meerkamp
14 maa 20:15 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
14 maa 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 maa 16:35 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)De Lieberg
21 maa 17:20 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
21 maa 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Lieberg
21 maa 18:35 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
21 maa 18:45 HZC de Robben H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Lieberg
21 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportstad Heerenveen BV
28 maa 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel)De Lieberg
28 maa 17:20 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
28 maa 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)De Lieberg
28 maa 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
28 maa 19:30 HZC de Robben H2 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Lieberg
4 apr 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
4 apr 16:00 UZSC H7 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Krommerijn
4 apr 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Het Heersdiep
4 apr 19:30 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
4 apr 20:05 ZPC Woerden H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)Het Batensteinbad
18 apr 18:00 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
18 apr 18:45 HZC de Robben H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)De Lieberg
18 apr 20:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Valkenhuizen
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:00 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 7
7 dec 19:30 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
7 dec 17:45 Watervlo H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 7 - 15
30 nov 19:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 15 - 12
30 nov 18:45 HZC de Robben H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 16 - 10
30 nov 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 8 - 7
30 nov 17:20 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
30 nov 13:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 7 - 6
24 nov 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 11
23 nov 18:30 HZC de Robben H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 24 - 2
23 nov 18:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 10 - 12
23 nov 17:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 2
23 nov 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 12 - 8
16 nov 19:35 IJsselmeer H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 8 - 16
16 nov 18:30 Aquarijn H2 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 10 - 9
16 nov 18:30 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 nov 17:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
16 nov 17:30 WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 12 - 5
16 nov 17:15 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 13 - 4
9 nov 20:40 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 23 - 13
9 nov 18:50 HZC de Robben H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 12 - 5
9 nov 18:05 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
9 nov 17:20 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 12 - 7
9 nov 15:55 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 7
9 nov 15:15 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 9
3 nov 17:00 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 22 - 4
2 nov 19:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 10
2 nov 18:45 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 5
2 nov 16:30 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 21 - 2
26 okt 20:00 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 27 - 12
26 okt 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 14 - 6
19 okt 19:55 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 15 - 19
12 okt 20:00 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - NDD H1 (Heren (Bond)) 20 - 12
12 okt 19:00 GoSwim H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 10 - 12
12 okt 17:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 10
12 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 9 - 11
12 okt 15:15 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 11 - 4
12 okt 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 7
5 okt 19:20 HZC de Robben H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 12 - 2
5 okt 18:35 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
5 okt 17:50 HZC de Robben H3 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 10 - 12
5 okt 17:10 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 9
5 okt 16:40 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 13 - 6
29 sep 16:30 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 21 - 1
28 sep 20:15 Aquarijn H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 20 - 7
28 sep 18:15 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 13 - 9
28 sep 18:05 BZC Brandenburg H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 3 - 14
28 sep 17:30 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 12
28 sep 17:00 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) 12 - 0
21 sep 20:15 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
21 sep 19:30 HZC de Robben H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 12 - 5
21 sep 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 7 - 17
21 sep 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - VZC H4 (Heren) 9 - 6
21 sep 17:20 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 9
21 sep 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 8
14 sep 19:30 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 12 - 13
14 sep 18:30 De Vuursche H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 10 - 15
Verenigingsinformatie
NaamHZC de Robben
AccommodatiegegevensDe Lieberg
HILVERSUM