DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:15 VZC H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Vallei
31 okt 17:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
31 okt 17:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Mirandabad
31 okt 17:15 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)De Duker
31 okt 18:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Meent
31 okt 18:30 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
31 okt 19:20 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
7 nov 16:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
7 nov 16:40 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
7 nov 17:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
7 nov 18:00 HZC de Robben H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)De Lieberg
7 nov 18:45 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
7 nov 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
7 nov 19:30 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
7 nov 20:15 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
14 nov 17:00 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Fletiomare
14 nov 18:00 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
14 nov 18:40 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Lieberg
14 nov 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
21 nov 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Duker
21 nov 16:50 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
21 nov 17:30 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
21 nov 17:30 HZC de Robben H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Lieberg
21 nov 18:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
21 nov 19:00 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
21 nov 19:00 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Welle
28 nov 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
28 nov 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
28 nov 17:20 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
28 nov 18:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Het Slagman
28 nov 18:45 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Lieberg
28 nov 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Lieberg
28 nov 20:55 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
29 nov 20:15 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
5 dec 13:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
6 dec 18:15 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)De Lieberg
6 dec 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
6 dec 18:30 UZSC H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Krommerijn
6 dec 18:45 De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
12 dec 15:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
12 dec 17:20 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
12 dec 17:30 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
12 dec 17:45 De Albatros H1 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
12 dec 18:00 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Lieberg
12 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Aquarena
1 jan 00:00 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Lieberg
9 jan 16:00 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Lieberg
9 jan 16:40 HZC de Robben H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)De Lieberg
9 jan 17:25 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
9 jan 18:10 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Lieberg
9 jan 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Planeet
9 jan 20:15 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))De Lieberg
10 jan 15:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
16 jan 16:10 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
16 jan 16:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
16 jan 18:00 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
16 jan 18:45 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
16 jan 19:30 De Fuut H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)MFA Safari
17 jan 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard de Engh
23 jan 17:30 Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Dijnselburg
23 jan 19:25 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Hoornsevaart
23 jan 20:30 Livo H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))t Walfort
30 jan 17:00 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
30 jan 18:00 De Vaart H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Duker
30 jan 18:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)De Lieberg
30 jan 19:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
30 jan 19:35 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
30 jan 20:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
6 feb 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)Sportcomplex Amerena
6 feb 16:05 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
6 feb 16:35 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
6 feb 17:15 HZC de Robben H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Lieberg
6 feb 17:30 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
6 feb 18:00 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
6 feb 18:45 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Lieberg
6 feb 19:45 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
13 feb 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
13 feb 17:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
13 feb 17:30 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
13 feb 17:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
13 feb 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
13 feb 18:10 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Lieberg
13 feb 18:55 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
27 feb 17:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Fletiomare
27 feb 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
6 maa 16:20 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Krommerijn
6 maa 16:45 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
6 maa 17:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
6 maa 18:40 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)De Lieberg
6 maa 19:25 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Lieberg
7 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 maa 17:00 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
13 maa 16:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
13 maa 16:30 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
13 maa 17:10 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
13 maa 17:20 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)MFA Safari
13 maa 18:40 HZC de Robben H3 (Heren) - UZSC H9 (Heren)De Lieberg
13 maa 19:25 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
13 maa 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
20 maa 15:45 De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Crommenije
20 maa 16:00 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Almere Poort
20 maa 17:30 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
20 maa 18:00 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
20 maa 18:40 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)De Lieberg
20 maa 19:25 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))De Lieberg
20 maa 20:40 Het Zinkstuk H1 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)De Krommerijn
20 maa 21:00 DAW H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
10 apr 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
10 apr 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
10 apr 16:40 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
10 apr 17:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Stamper
10 apr 18:05 HZC de Robben H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)De Lieberg
10 apr 18:50 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham De Ham/Het Y AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
10 apr 19:35 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Lieberg
17 apr 17:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Crommenije
17 apr 18:45 HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Lieberg
17 apr 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Lieberg
18 apr 16:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
24 apr 15:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - HZC de Robben AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
24 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Kwakel
24 apr 17:45 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
24 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Kwakel
Verenigingsinformatie
NaamHZC de Robben
AccommodatiegegevensDe Lieberg
HILVERSUM