TeamPoule
HZPC Da1 (Dames) 1e klasse A
HZPC H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
HZPC H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
HZPC H3 (Heren) 2e klasse B
HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse C
HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
31 okt 17:00 HZPC Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
31 okt 18:00 HZPC H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
31 okt 19:00 HZPC H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad De Berkel
31 okt 19:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
7 nov 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
7 nov 17:40 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
7 nov 17:45 Thalassa H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Recreatiebad De Wissen
7 nov 18:30 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
7 nov 21:30 De Treffers H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Combibad Kwekkelstijn
8 nov 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
14 nov 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
14 nov 17:45 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
14 nov 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
14 nov 19:35 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Zwembad De Berkel
14 nov 20:20 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
21 nov 16:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
21 nov 16:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
21 nov 17:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
21 nov 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad Dr Pool
21 nov 21:30 De Treffers Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
28 nov 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
28 nov 17:45 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
28 nov 18:30 HZPC H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren)Zwembad De Berkel
28 nov 19:15 HZPC Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
28 nov 20:15 HZPC H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
28 nov 21:15 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
12 dec 14:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
12 dec 16:15 Waterproof H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Geusseltbad
12 dec 16:20 De Vennen H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Vennen
12 dec 17:00 Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
12 dec 17:00 HZPC Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
12 dec 18:00 HZPC H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
9 jan 14:45 PSV Da3 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De Tongelreep
9 jan 17:00 HZPC H3 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Zwembad De Berkel
9 jan 17:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
9 jan 18:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
10 jan 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
16 jan 17:00 HZPC Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
16 jan 18:00 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
16 jan 19:05 HZPC H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
16 jan 19:10 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
23 jan 16:45 Nayade H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 jan 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
23 jan 19:15 SBC2000 Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
23 jan 20:00 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
24 jan 16:15 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 jan 18:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
30 jan 17:00 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
30 jan 17:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
30 jan 18:45 HZPC Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
30 jan 19:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
30 jan 20:50 HZPC H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Zwembad De Berkel
6 feb 18:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 18:30 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
6 feb 19:15 TRB-RES Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Drieburcht
6 feb 19:55 Arethusa H3 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Golfbad Oss
7 feb 19:25 PSV H4 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
27 feb 14:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
27 feb 17:00 HZPC Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
27 feb 18:00 HZPC H3 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Zwembad De Berkel
27 feb 18:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
27 feb 19:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
27 feb 19:50 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
6 maa 16:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
6 maa 16:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De Warande
6 maa 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
7 maa 17:30 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
7 maa 18:25 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
13 maa 17:00 HZPC H3 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Zwembad De Berkel
13 maa 17:45 HZPC Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
13 maa 18:30 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
13 maa 18:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
13 maa 19:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
20 maa 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
20 maa 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
20 maa 17:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
20 maa 18:00 Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Dr Pool
20 maa 19:20 DBD H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
27 maa 17:00 Nayade Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
27 maa 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
27 maa 17:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
27 maa 17:45 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
27 maa 18:30 HZPC H3 (Heren) - Spio H1 (Heren)Zwembad De Berkel
27 maa 19:15 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
10 apr 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 18:00 HZPC Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
10 apr 19:00 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
10 apr 19:15 Spio H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)De Sprank
11 apr 12:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
11 apr 17:55 De Rog H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
17 apr 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
17 apr 17:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13)Zwembad De Berkel
17 apr 17:45 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
17 apr 18:30 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
17 apr 19:30 HZPC H3 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)Zwembad De Berkel
17 apr 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
24 apr 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
24 apr 17:30 HZPC Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Zwembad De Berkel
24 apr 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
24 apr 19:15 Merlet H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Laco Sportcentrum De Kwel
24 apr 20:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
Verenigingsinformatie
NaamHZPC
AccommodatiegegevensZwembad De Berkel
HORST