TeamPoule
IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
IJsselmeer H1 (Heren) 2e klasse A
IJsselmeer H2 (Heren) 4e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
17 sep 17:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
17 sep 17:45 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
17 sep 18:30 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcentrum De Meent
17 sep 19:20 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
24 sep 18:30 [Concept]De Albatros H2 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
24 sep 19:55 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Het Batensteinbad
25 sep 13:30 [Concept]Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
25 sep 14:10 [Concept]Mokum (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
1 okt 16:00 [Concept]Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
1 okt 18:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
1 okt 18:45 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
2 okt 17:00 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
8 okt 18:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
8 okt 18:45 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcentrum De Meent
8 okt 19:35 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportcentrum De Meent
15 okt 15:30 [Concept]UZSC DG3 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
15 okt 16:00 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Almere Poort
15 okt 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Kwakel
5 nov 18:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
5 nov 18:45 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
5 nov 19:30 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportcentrum De Meent
12 nov 17:45 [Concept]ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
12 nov 18:00 [Concept]De Meerkoeten H1 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Het Sporthuis
12 nov 20:45 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Trits
19 nov 17:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
19 nov 17:45 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
19 nov 18:30 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
19 nov 19:20 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)Sportcentrum De Meent
26 nov 16:30 [Concept]De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)De Duker
26 nov 16:35 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Slag
26 nov 18:00 [Concept]Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
26 nov 20:00 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Trits
3 dec 17:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
3 dec 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
3 dec 21:15 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
4 dec 17:15 [Concept]Het Zinkstuk H2 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Krommerijn
10 dec 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
10 dec 18:15 [Concept]Aquarijn H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
11 dec 16:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
11 dec 17:00 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
17 dec 13:30 [Concept]VZC DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)De Vallei
17 dec 18:00 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportcentrum De Meent
17 dec 18:50 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sportcentrum De Meent
14 jan 17:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
14 jan 17:45 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - Mokum (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
14 jan 18:30 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
14 jan 19:20 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
21 jan 15:45 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Fletiomare
21 jan 17:05 [Concept]De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)MFA Safari
22 jan 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
28 jan 18:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
28 jan 18:45 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
28 jan 19:30 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
4 feb 16:15 [Concept]HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
4 feb 17:20 [Concept]ZV De Zaan H5 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Slag
4 feb 17:30 [Concept]VZC H5 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Vallei
4 maa 17:15 [Concept]De Vaart H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)De Duker
4 maa 18:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - Mokum (SG) DG4 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
4 maa 18:45 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
4 maa 19:30 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
11 maa 16:45 [Concept]BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
12 maa 17:45 [Concept]UZSC H6 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Krommerijn
25 maa 18:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
25 maa 18:45 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)Sportcentrum De Meent
25 maa 19:35 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcentrum De Meent
1 apr 15:30 [Concept]UZSC DG3 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
1 apr 17:00 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
1 apr 19:10 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Het Batensteinbad
2 apr 17:45 [Concept]Het Zinkstuk H1 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Krommerijn
15 apr 17:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
15 apr 17:45 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
15 apr 18:30 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportcentrum De Meent
15 apr 19:20 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcentrum De Meent
22 apr 17:00 [Concept]IJsselmeer DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
22 apr 17:45 [Concept]IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
22 apr 18:30 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
22 apr 19:20 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamIJsselmeer
AccommodatiegegevensSportcentrum De Meent
HUIZEN