TeamPoule
Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse B
Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 1e klasse A
Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) Bond Ronde 1 A
Het Y Da2 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie A
Het Y Da3 (Dames 1e deel) 1e klasse A
Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
Het Y EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
Het Y H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
Het Y H4 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Het Y H5 (Heren) 3e klasse B
Het Y H6 (Heren) 3e klasse A
Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) 2e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 18:05 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
14 dec 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
14 dec 18:35 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
14 dec 19:30 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - Aquarijn Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
14 dec 20:30 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
14 dec 21:15 BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Het Y H1 (Heren (Bond))Brandenburg
14 dec 21:25 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportfondsenbad Oost
15 dec 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 15:00 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
15 dec 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 dec 15:50 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
15 dec 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Groenhovenbad
21 dec 18:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
11 jan 16:05 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sloterparkbad
11 jan 17:30 WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
11 jan 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
11 jan 18:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
11 jan 18:30 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Brandenburg
11 jan 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
11 jan 18:35 DAW H4 (Heren) - Het Y H6 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
11 jan 18:40 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)Weth. F.B. Duran
11 jan 18:45 ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11)De Planeet
11 jan 19:10 De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)Duikerdel
11 jan 19:25 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
11 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 20:00 VZV Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)De Heerenduinen
11 jan 20:20 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
11 jan 20:40 DWT H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)Boerhaavebad
11 jan 21:40 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
18 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
18 jan 14:40 De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11)De Crommenije
18 jan 16:30 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
18 jan 17:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Slag
18 jan 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
18 jan 18:45 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
18 jan 19:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
18 jan 20:25 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
18 jan 21:30 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Oost
19 jan 14:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
19 jan 15:20 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
25 jan 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Het Heersdiep
25 jan 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Hofbad
25 jan 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Zijl
25 jan 18:00 Het Y H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
25 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
25 jan 18:30 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
25 jan 18:45 Het Y H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
25 jan 19:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
25 jan 20:15 Het Y H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
26 jan 14:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
26 jan 14:40 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
26 jan 15:15 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
26 jan 16:00 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
1 feb 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
1 feb 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - Het Y H6 (Heren)De Slag
1 feb 17:45 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
1 feb 18:00 De Meeuwen Diemen EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11)Weth. F.B. Duran
1 feb 18:40 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportfondsenbad Oost
1 feb 19:00 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
1 feb 19:20 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Slagman
1 feb 19:40 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - DAW Da1 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Oost
1 feb 19:50 West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Waterhoorn
1 feb 20:40 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
1 feb 21:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
2 feb 17:45 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
2 feb 19:45 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Mirandabad
2 feb 20:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)De Mirandabad
8 feb 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
8 feb 16:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
8 feb 17:45 Het Y H6 (Heren) - AZVD H1 (Heren)Sportfondsenbad Oost
8 feb 18:00 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
8 feb 18:30 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
8 feb 18:45 Oceanus Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)De Waterlelie
8 feb 19:15 Het Y H5 (Heren) - VZV H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
8 feb 20:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
8 feb 20:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
8 feb 21:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale)Sportfondsenbad Oost
9 feb 13:30 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
9 feb 14:15 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
9 feb 15:05 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 feb 16:00 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Livo Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 feb 16:30 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)De Meerkamp
15 feb 17:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
15 feb 18:00 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
15 feb 18:45 Het Y H6 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Sportfondsenbad Oost
15 feb 19:00 VZV H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
15 feb 19:30 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
15 feb 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
15 feb 20:30 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportfondsenbad Oost
16 feb 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
22 feb 19:00 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Heerenduinen
29 feb 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportfondsenbad Oost
29 feb 18:45 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportfondsenbad Oost
29 feb 18:45 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Weth. F.B. Duran
29 feb 20:05 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)Sportfondsenbad Oost
1 maa 18:30 ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Planeet
7 maa 14:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Slag
7 maa 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
7 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)De Kwakel
7 maa 18:30 KZC H3 (Heren) - Het Y H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 18:35 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
7 maa 18:35 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Kuil
7 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
7 maa 19:20 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportfondsenbad Oost
7 maa 19:25 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)Het Heersdiep
7 maa 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))De Kuil
7 maa 20:15 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Oost
7 maa 21:00 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Planeet
8 maa 13:40 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
8 maa 14:20 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG3 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
8 maa 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
8 maa 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
14 maa 17:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Wasbeek
14 maa 18:15 Aquafit CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Witte Brug
14 maa 18:30 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
14 maa 18:30 Aquarijn Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)Sportcomplex Merwestein
14 maa 18:45 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
14 maa 18:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Slag
14 maa 19:35 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Sloterparkbad
15 maa 14:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
15 maa 14:40 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
15 maa 15:15 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
15 maa 16:00 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
21 maa 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
21 maa 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
21 maa 17:45 Het Y H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
21 maa 18:05 ZV De Zaan H8 (Heren) - Het Y H6 (Heren)De Slag
21 maa 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
21 maa 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
21 maa 19:20 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 19:30 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Vondersweijde
21 maa 19:30 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
21 maa 20:20 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
21 maa 20:25 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
21 maa 21:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale)Sportfondsenbad Oost
22 maa 15:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
22 maa 15:45 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Oost
22 maa 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
28 maa 15:45 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)De Waterhoorn
28 maa 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
28 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)De Kwakel
28 maa 18:00 Het Y H6 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)Sportfondsenbad Oost
28 maa 18:45 Het Y H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
28 maa 19:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
28 maa 20:30 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
29 maa 14:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
29 maa 14:40 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
29 maa 17:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
29 maa 20:05 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 17:30 DJK-ZAR H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)Sportplaza Mercator
4 apr 17:30 Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11)Zwembad de Witte Brug
4 apr 18:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
4 apr 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
4 apr 18:20 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
4 apr 18:45 Het Y H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
4 apr 19:15 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
4 apr 19:20 WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Veur
4 apr 19:30 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportfondsenbad Oost
4 apr 19:50 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)Sportcentrum De Zandzee
5 apr 13:30 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Oost
5 apr 14:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
5 apr 14:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
5 apr 15:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
5 apr 17:50 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
18 apr 14:15 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
18 apr 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
18 apr 16:15 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
18 apr 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportfondsenbad Oost
18 apr 18:15 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
18 apr 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)Boerhaavebad
18 apr 19:00 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)Sportfondsenbad Oost
18 apr 19:15 De Reuring H2 (Heren) - Het Y H6 (Heren)Duikerdel
18 apr 20:10 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
18 apr 20:25 DAW Da1 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)Sportcomplex Hoornsevaart
18 apr 21:30 Het Y H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
19 apr 14:00 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Oost
19 apr 14:40 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad Oost
19 apr 15:25 Het Y H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)Sportfondsenbad Oost
19 apr 16:10 Het Y H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
25 apr 18:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Sniep
9 mei 19:00 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)Sportfondsenbad Oost
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 16:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 22 - 5
8 dec 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 5
8 dec 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
7 dec 19:30 DWT H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 10 - 9
7 dec 19:30 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
7 dec 18:45 DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 33 - 1
7 dec 18:45 Het Y H6 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 5 - 8
7 dec 18:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 7 - 3
7 dec 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 7 - 15
7 dec 18:05 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 15 - 8
7 dec 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 15 - 4
7 dec 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 9 - 7
30 nov 21:40 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
30 nov 21:20 ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 2
30 nov 20:35 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 14 - 6
30 nov 20:20 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 24 - 12
30 nov 19:35 Het Y H5 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 10 - 3
30 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 10
30 nov 18:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) 14 - 6
30 nov 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
30 nov 17:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 13
30 nov 14:00 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 10
24 nov 17:00 AZVD H1 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 7 - 7
24 nov 16:00 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
24 nov 15:15 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 2
23 nov 20:00 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 17
23 nov 20:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 16 - 10
23 nov 18:30 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 12 - 6
23 nov 16:00 VZV H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 3 - 10
23 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 17
23 nov 15:15 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 1
17 nov 16:05 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 0
17 nov 15:30 VZV Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 8 - 14
17 nov 15:20 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 15 - 1
17 nov 14:40 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
17 nov 14:00 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 7
16 nov 20:15 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 9
16 nov 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 7 - 7
16 nov 20:00 MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
16 nov 19:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 8
16 nov 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 3
16 nov 19:15 ZV Haerlem H5 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 4 - 15
16 nov 19:05 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 7 - 5
16 nov 18:45 Het Y H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 5 - 4
16 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 10 - 9
16 nov 15:15 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
10 nov 18:30 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 16
10 nov 16:10 Het Y H6 (Heren) - KZC H3 (Heren) 5 - 6
10 nov 15:25 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 5 - 9
10 nov 14:40 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 29
10 nov 14:00 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 14
9 nov 21:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
9 nov 20:15 DAW Da1 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 14 - 11
9 nov 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 10
9 nov 18:55 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 13
9 nov 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) 14 - 11
9 nov 17:45 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
9 nov 17:15 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 20
9 nov 15:55 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 7
9 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 11
3 nov 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 13
3 nov 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 8 - 3
2 nov 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 9
2 nov 20:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 5 - 6
2 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 5 - 13
2 nov 19:35 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) 9 - 9
2 nov 19:35 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 9 - 8
2 nov 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
2 nov 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 7 - 4
2 nov 18:50 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 6
2 nov 18:40 DAW H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 12 - 7
2 nov 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 11
2 nov 18:00 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) 14 - 3
2 nov 18:00 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 11 - 8
2 nov 17:30 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
27 okt 15:50 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 8
27 okt 15:10 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 16 - 4
27 okt 14:30 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 6
26 okt 21:15 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 8 - 4
26 okt 19:55 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 13 - 9
26 okt 18:45 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 5 - 8
26 okt 18:15 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 10
26 okt 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
19 okt 18:00 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 9 - 10
19 okt 16:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 8
19 okt 15:00 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
13 okt 15:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 24 - 4
13 okt 15:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
13 okt 14:25 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 1
13 okt 13:45 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 2
12 okt 21:45 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel) 17 - 5
12 okt 20:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 10 - 8
12 okt 20:20 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 14 - 12
12 okt 19:55 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 3 - 5
12 okt 19:35 VZC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 15 - 16
12 okt 19:15 Het Y H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 16 - 2
12 okt 18:30 Het Y H6 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 2 - 12
12 okt 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 4
6 okt 15:30 De Ham H5 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 6 - 3
6 okt 15:30 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
5 okt 21:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 7 - 18
5 okt 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 12
5 okt 19:05 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
5 okt 19:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) 3 - 7
5 okt 18:55 DAW CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 0
5 okt 18:15 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 5
5 okt 18:00 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
5 okt 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 9 - 7
5 okt 17:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 7
5 okt 17:25 De Dolfijn H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 7 - 2
29 sep 17:45 De Ham H4 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 7 - 2
29 sep 16:20 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) 31 - 4
29 sep 15:35 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
29 sep 14:50 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 5
29 sep 14:10 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 12
29 sep 09:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 8
28 sep 21:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 8
28 sep 20:00 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 8 - 6
28 sep 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
28 sep 19:15 Het Y H5 (Heren) - DWT H3 (Heren) 3 - 8
28 sep 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 11
28 sep 18:30 Het Y H6 (Heren) - DAW H4 (Heren) 7 - 10
28 sep 17:45 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 4
28 sep 17:05 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 5
28 sep 15:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 11
22 sep 15:40 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) 11 - 9
22 sep 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 5
21 sep 20:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
21 sep 20:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 12 - 6
21 sep 19:30 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) 9 - 7
21 sep 18:50 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 14
21 sep 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 5 - 6
21 sep 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 16
21 sep 17:30 WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 0
21 sep 16:00 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 5 - 9
21 sep 14:10 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 8
21 sep 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) 17 - 3
15 sep 15:30 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 7
14 sep 21:05 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 8 - 11
14 sep 19:45 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 7
14 sep 18:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 14 - 2
14 sep 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 21 - 5
Verenigingsinformatie
NaamHet Y
AccommodatiegegevensSportfondsenbad Oost
AMSTERDAM