DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 18:30 Katwijk H5 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)Aquamar
7 dec 20:00 Katwijk Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Aquamar
7 dec 21:40 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Planeet
14 dec 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
14 dec 16:15 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
14 dec 17:00 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)Aquamar
14 dec 17:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
14 dec 17:00 SVH Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
14 dec 17:45 Katwijk H5 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)Aquamar
14 dec 18:30 Katwijk H6 (Heren) - AZL H1 (Heren)Aquamar
14 dec 18:45 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Zwemcentrum Rotterdam
14 dec 19:05 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
14 dec 19:15 Katwijk H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Aquamar
14 dec 20:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
14 dec 20:25 d'ELFT Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Kerkpolder
14 dec 21:10 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
4 jan 19:30 d'ELFT H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Kerkpolder
11 jan 13:55 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
11 jan 14:45 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
11 jan 15:30 Katwijk Da3 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)Aquamar
11 jan 16:00 NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
11 jan 16:15 Katwijk H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)Aquamar
11 jan 17:10 Katwijk Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Aquamar
11 jan 18:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
11 jan 19:00 NZ&PC H1 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)Binnenzee
11 jan 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))Aquamar
11 jan 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Aquamar
11 jan 20:45 De Kempvis H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Rivièrabad
11 jan 20:45 WZC (SG) H4 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Veur
18 jan 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 16:15 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
18 jan 16:55 De Kempvis Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Rivièrabad
18 jan 17:00 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Aquamar
18 jan 17:45 Katwijk H5 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)Aquamar
18 jan 18:30 Katwijk H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Aquamar
18 jan 19:15 Katwijk H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)Aquamar
18 jan 19:35 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Sportboulevard
18 jan 19:55 Wiekslag H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)Sportcentrum Blokweer
18 jan 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Aquamar
25 jan 15:30 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
25 jan 16:15 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Aquamar
25 jan 17:00 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
25 jan 17:45 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)Aquamar
25 jan 18:00 Poseidon'56 Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)De Fakkel
25 jan 18:30 Katwijk H5 (Heren) - BZC H2 (Heren)Aquamar
25 jan 18:45 Z&PC De Gouwe H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)De Sniep
25 jan 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
25 jan 19:15 Katwijk H6 (Heren) - BZC H3 (Heren)Aquamar
25 jan 20:00 Katwijk H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)Aquamar
25 jan 20:00 Wiekslag Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Sportcentrum Blokweer
25 jan 20:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))De Kwakel
25 jan 21:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
1 feb 13:55 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
1 feb 14:45 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Aquamar
1 feb 15:00 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 15:30 Katwijk Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)Aquamar
1 feb 16:05 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)Vijf Meibad
1 feb 16:15 Katwijk H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)Aquamar
1 feb 17:10 Katwijk Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Aquamar
1 feb 18:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
1 feb 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))Aquamar
1 feb 19:15 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)Sterrenbad
1 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Aquamar
1 feb 20:20 OZV H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)H2O
8 feb 12:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 15:45 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
8 feb 17:00 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
8 feb 17:30 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Katwijk H1 (Heren (Bond))De Mirandabad
8 feb 17:45 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Aquamar
8 feb 18:30 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
8 feb 19:15 Katwijk H6 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)Aquamar
8 feb 19:25 WZC (SG) Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)De Veur
8 feb 20:00 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Aquamar
8 feb 20:15 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)De Zijl
8 feb 20:40 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
8 feb 21:15 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 15:45 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
15 feb 16:35 Katwijk Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)Aquamar
15 feb 16:45 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
15 feb 17:15 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)Kerkpolder
15 feb 17:20 Katwijk H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)Aquamar
15 feb 17:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Sportboulevard
15 feb 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Aquamar
15 feb 18:20 Alkemade H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Tweesprong
15 feb 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Aquamar
15 feb 19:10 Alkemade H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Tweesprong
15 feb 19:35 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
15 feb 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))Aquamar
22 feb 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Aquamar
29 feb 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
29 feb 19:00 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Blokweer
7 maa 15:45 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Aquamar
7 maa 16:35 Katwijk Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)Aquamar
7 maa 17:20 Katwijk H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)Aquamar
7 maa 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)De Wel
7 maa 18:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
7 maa 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)Aquamar
7 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
7 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)Zuiderparkbad
7 maa 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Aquamar
7 maa 19:15 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Does
7 maa 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Aquamar
7 maa 20:30 De Plas H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Wel
7 maa 20:30 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)De Sniep
14 maa 14:35 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)Aquamar
14 maa 14:40 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
14 maa 15:20 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)Aquamar
14 maa 16:05 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
14 maa 16:50 Katwijk H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)Aquamar
14 maa 17:35 Katwijk H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)Aquamar
14 maa 18:15 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 18:15 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 18:20 Katwijk H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)Aquamar
14 maa 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))Aquamar
21 maa 15:30 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
21 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
21 maa 16:15 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)Aquamar
21 maa 16:15 AZC Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)AquaRijn
21 maa 17:00 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
21 maa 17:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))Wasbeek
21 maa 17:40 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
21 maa 17:45 Katwijk H5 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)Aquamar
21 maa 18:30 Katwijk H6 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)Aquamar
21 maa 19:00 Alkemade Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)De Tweesprong
21 maa 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Caribabad
21 maa 19:15 Katwijk H4 (Heren) - AZC H5 (Heren)Aquamar
21 maa 20:00 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
21 maa 20:00 Katwijk H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)Aquamar
4 apr 14:40 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
4 apr 14:55 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
4 apr 15:25 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15)Aquamar
4 apr 16:10 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
4 apr 16:55 Katwijk H5 (Heren) - AZC H6 (Heren)Aquamar
4 apr 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Sniep
4 apr 17:40 Katwijk H6 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Aquamar
4 apr 18:25 Katwijk H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Aquamar
4 apr 19:00 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
4 apr 19:10 Katwijk Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)Aquamar
4 apr 20:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
4 apr 20:45 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Zwembad De Wiemel
4 apr 21:05 Wave Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)Kerkpolder
18 apr 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Hofbad
18 apr 16:40 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Aquamar
18 apr 16:55 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
18 apr 17:25 Katwijk Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)Aquamar
18 apr 17:30 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)Polderbad
18 apr 18:10 Katwijk H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)Aquamar
18 apr 18:55 BZ&PC H4 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)De Kuil
18 apr 19:00 AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)De Fluit
18 apr 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))Aquamar
18 apr 19:40 BZ&PC H5 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Kuil
18 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Aquamar
DatumTijdWedstrijdUitslag
30 nov 20:45 Sassenheim H3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 2 - 16
30 nov 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 8 - 10
30 nov 19:05 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 14 - 12
30 nov 18:55 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 10 - 3
30 nov 18:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 8
30 nov 18:10 Katwijk H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren) 4 - 11
30 nov 17:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 15
30 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 7 - 5
30 nov 17:25 Katwijk Da3 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 3 - 6
30 nov 17:10 AZC H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 10 - 7
30 nov 17:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 3
30 nov 16:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 2
30 nov 16:40 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 19
30 nov 15:50 Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG4 (Gemengd-E <11) 2 - 10
30 nov 15:10 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 8
23 nov 20:25 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 6 - 6
23 nov 20:00 Katwijk H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren) 4 - 5
23 nov 19:10 Katwijk Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 5 - 4
23 nov 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 12
23 nov 18:25 Katwijk Da3 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) 5 - 10
23 nov 18:10 Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 2
23 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 5 - 3
23 nov 17:40 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 5 - 8
23 nov 17:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 5
23 nov 16:50 Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
23 nov 16:10 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 16
16 nov 20:30 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 6 - 8
16 nov 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
16 nov 19:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 17 - 3
16 nov 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 13
16 nov 18:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 14 - 2
16 nov 17:55 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 8
16 nov 17:45 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 7
16 nov 17:10 Katwijk Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 13 - 0
16 nov 17:00 WZC (SG) H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 14 - 1
16 nov 16:40 AZC H5 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 8 - 5
16 nov 16:25 Katwijk Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 4 - 4
16 nov 15:40 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 16 - 2
16 nov 15:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 9
9 nov 20:40 ZVVS Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 5 - 8
9 nov 20:00 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
9 nov 20:00 Katwijk H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 4 - 8
9 nov 19:25 Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 10 - 6
9 nov 19:15 Katwijk H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 5 - 8
9 nov 18:30 Katwijk H5 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 7 - 6
9 nov 18:25 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 9 - 7
9 nov 17:45 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 19 - 4
9 nov 17:45 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 6 - 1
9 nov 17:00 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 13
9 nov 16:40 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 1
9 nov 16:15 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 6
9 nov 15:30 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 17
2 nov 20:30 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond)) 7 - 11
2 nov 19:35 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 9 - 8
2 nov 19:25 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 7 - 6
2 nov 18:40 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 3 - 8
2 nov 18:30 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 16
2 nov 17:10 ZVVS H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 9 - 5
2 nov 16:25 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 23
2 nov 15:40 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 8
2 nov 15:30 Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 14
26 okt 19:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
26 okt 18:50 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 17 - 13
26 okt 18:05 Katwijk H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren) 4 - 10
26 okt 17:25 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 6 - 4
26 okt 17:15 Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 15
26 okt 16:35 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 9
26 okt 15:45 Katwijk Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 12 - 7
19 okt 19:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 3 - 7
19 okt 18:10 Katwijk Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 10 - 4
19 okt 18:00 Z&PC Rotterdam H2 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 8 - 3
19 okt 17:20 Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 23
19 okt 16:40 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 11
19 okt 16:40 MNC Dordrecht H5 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 12 - 9
19 okt 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
14 okt 21:15 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
12 okt 20:00 Katwijk H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren) 6 - 6
12 okt 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 6 - 5
12 okt 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 16 - 18
12 okt 19:15 Katwijk H6 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 9 - 6
12 okt 18:35 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 5 - 14
12 okt 18:30 Katwijk H5 (Heren) - OZV H2 (Heren) 3 - 12
12 okt 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 9 - 0
12 okt 17:50 BZ&PC Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 8 - 9
12 okt 17:45 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) 1 - 8
12 okt 17:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
12 okt 16:00 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 3
12 okt 14:10 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) 25 - 0
5 okt 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 13 - 6
5 okt 18:55 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 17
5 okt 18:00 BZC H3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 4 - 9
5 okt 18:00 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 13 - 7
5 okt 17:15 Katwijk Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 1 - 5
5 okt 16:30 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 15
5 okt 14:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 9
4 okt 20:30 BZC H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 12 - 6
28 sep 21:15 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 9 - 13
28 sep 21:10 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 9
28 sep 20:00 Katwijk H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 6 - 7
28 sep 19:15 Katwijk H6 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 11 - 3
28 sep 18:30 Katwijk H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 8 - 9
28 sep 18:25 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 2 - 9
28 sep 17:45 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
28 sep 17:45 ZVVS Da4 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 2 - 5
28 sep 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 5 - 11
28 sep 17:30 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
28 sep 16:55 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 5
28 sep 13:30 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
21 sep 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
21 sep 19:30 d'ELFT H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 8 - 6
21 sep 19:15 Katwijk Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 5 - 4
21 sep 18:30 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 9
21 sep 18:30 De Kempvis H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 3 - 2
21 sep 18:25 Aquadraat (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 6 - 9
21 sep 17:45 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) 17 - 0
21 sep 17:40 Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
21 sep 17:00 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 18
21 sep 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Katwijk Da1 (Dames (Bond)) 22 - 2
21 sep 16:10 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 2
14 sep 20:30 AZL H1 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 5 - 12
14 sep 20:15 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 7
14 sep 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond)) 15 - 5
14 sep 19:05 Katwijk H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren) 11 - 11
14 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 3
14 sep 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 6 - 5
14 sep 17:30 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 2 - 13
14 sep 17:15 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 6 - 4
14 sep 16:45 Katwijk Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 0 - 14
Verenigingsinformatie
NaamKatwijk
AccommodatiegegevensAquamar
KATWIJK ZH