DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:15 BZ&PC H8 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)De Kuil
14 dec 15:45 BZ&PC H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Kuil
14 dec 17:30 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Zwembad Maesemunde
14 dec 17:45 Katwijk H5 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)Aquamar
14 dec 18:15 WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Sterrenbad
14 dec 18:25 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 dec 19:00 Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Zwembad Maesemunde
14 dec 20:00 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Overbosch
15 dec 13:45 Wave H2 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Kerkpolder
15 dec 13:50 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
15 dec 14:30 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)Rivièrabad
15 dec 15:15 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
15 dec 16:00 De Kempvis Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
15 dec 16:45 De Kempvis Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)Rivièrabad
15 dec 17:35 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
11 jan 13:15 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
11 jan 13:30 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)De Kulk
11 jan 14:45 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
11 jan 14:45 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
11 jan 15:30 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
11 jan 16:15 De Kempvis Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames)Rivièrabad
11 jan 17:00 De Kempvis H7 (Heren) - BZC H5 (Heren)Rivièrabad
11 jan 17:10 ZVVS Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Kulk
11 jan 17:45 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)H2O
11 jan 17:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
11 jan 18:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
11 jan 18:45 ZPS Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Hofstee
11 jan 19:15 De Kempvis H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)Rivièrabad
11 jan 20:00 De Kempvis H5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)Rivièrabad
11 jan 20:00 OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))H2O
11 jan 20:25 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 20:45 De Kempvis H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)Rivièrabad
11 jan 21:30 De Kempvis H6 (Heren) - BZC H2 (Heren)Rivièrabad
18 jan 09:00 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
18 jan 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
18 jan 16:10 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
18 jan 16:55 De Kempvis Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)Rivièrabad
18 jan 17:05 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 17:10 BZ&PC Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Kuil
18 jan 17:45 De Kempvis H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Rivièrabad
18 jan 18:30 De Kempvis H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)Rivièrabad
18 jan 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Rozenburcht
18 jan 18:45 BZ&PC H5 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Kuil
18 jan 19:15 De Kempvis Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
18 jan 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
19 jan 16:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
19 jan 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Rozenburcht
19 jan 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)De Rozenburcht
25 jan 09:00 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
25 jan 09:00 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
25 jan 13:25 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 14:40 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 15:25 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 16:10 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 16:35 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
25 jan 16:50 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Blokweer
25 jan 17:15 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
25 jan 17:50 Z&PC Rotterdam H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 18:00 De Kempvis H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)Rivièrabad
25 jan 18:45 De Kempvis H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Rivièrabad
25 jan 19:30 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Rivièrabad
25 jan 20:35 De Kempvis Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)Rivièrabad
25 jan 21:20 De Kempvis Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Rivièrabad
26 jan 14:45 WZC (SG) Da4 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Veur
1 feb 13:15 Katwijk EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11)Aquamar
1 feb 13:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 15:30 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
1 feb 16:15 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
1 feb 17:00 De Kempvis H7 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)Rivièrabad
1 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
1 feb 17:15 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Caribabad
1 feb 17:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
1 feb 18:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
1 feb 18:45 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Caribabad
1 feb 19:00 Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
1 feb 19:15 De Kempvis H5 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)Rivièrabad
1 feb 19:35 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Caribabad
1 feb 20:00 De Kempvis H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)Rivièrabad
1 feb 20:45 De Kempvis H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)Rivièrabad
1 feb 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Wel
2 feb 17:30 MNC Dordrecht H6 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Sportboulevard
8 feb 09:00 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
8 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)De Zijl
8 feb 14:45 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 15:45 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
8 feb 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
8 feb 16:25 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)Rivièrabad
8 feb 17:10 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)Rivièrabad
8 feb 17:30 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Polderbad
8 feb 17:45 Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Aquamar
8 feb 17:55 De Kempvis H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Rivièrabad
8 feb 18:00 ZVVS Da5 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Kulk
8 feb 18:40 De Kempvis Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
8 feb 19:30 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
8 feb 20:35 De Kempvis Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)Rivièrabad
8 feb 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Zuiderparkbad
8 feb 21:20 De Kempvis H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)Rivièrabad
9 feb 14:45 WZC (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Veur
9 feb 18:40 MNC Dordrecht H10 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)Sportboulevard
15 feb 09:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)De Hofstee
15 feb 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11)De Sniep
15 feb 14:45 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
15 feb 15:30 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
15 feb 16:15 De Kempvis Da3 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)Rivièrabad
15 feb 17:00 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Does
15 feb 17:00 De Kempvis H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)Rivièrabad
15 feb 17:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CM*1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
15 feb 18:10 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)De Kuil
15 feb 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Aquamar
15 feb 18:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
15 feb 19:05 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Polderbad
15 feb 19:15 De Kempvis H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)Rivièrabad
15 feb 19:50 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Polderbad
15 feb 20:00 De Kempvis H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren)Rivièrabad
15 feb 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
7 maa 13:15 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 13:55 Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 14:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
7 maa 15:30 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
7 maa 16:15 De Kempvis H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren)Rivièrabad
7 maa 16:45 ZVVS Da3 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Kulk
7 maa 17:00 De Kempvis H4 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)Rivièrabad
7 maa 17:35 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 17:45 De Kempvis H6 (Heren) - OZV H2 (Heren)Rivièrabad
7 maa 18:10 Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)Sportcentrum Blokweer
7 maa 18:30 De Kempvis Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)Rivièrabad
7 maa 19:15 De Kempvis H7 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)Rivièrabad
7 maa 19:40 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
7 maa 19:40 De Vliet (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
8 maa 16:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
8 maa 16:00 d'ELFT H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)Kerkpolder
14 maa 09:00 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11 1e deel)Rivièrabad
14 maa 15:30 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
14 maa 15:45 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)De Hoge Devel B.V.
14 maa 16:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 16:10 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
14 maa 16:45 WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)Polderbad
14 maa 16:55 De Kempvis H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)Rivièrabad
14 maa 17:15 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
14 maa 17:30 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 17:40 De Kempvis Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)Rivièrabad
14 maa 18:15 NZ&PC H1 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)Binnenzee
14 maa 18:25 De Kempvis H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)Rivièrabad
14 maa 18:45 ZPS H1 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Hofstee
14 maa 19:00 d'ELFT H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Kerkpolder
14 maa 19:10 De Kempvis Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Rivièrabad
14 maa 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
21 maa 08:30 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)De Rozenburcht
21 maa 09:00 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Rivièrabad
21 maa 14:00 DWF H2 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)De Lockhorst
21 maa 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
21 maa 18:15 Alkemade H3 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Tweesprong
21 maa 18:35 SVH Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
21 maa 19:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
21 maa 20:05 De Kempvis H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)Rivièrabad
21 maa 20:50 De Kempvis H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)Rivièrabad
21 maa 21:10 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Sniep
22 maa 15:50 MNC Dordrecht H7 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)Sportboulevard
22 maa 16:15 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
22 maa 17:00 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
22 maa 17:45 De Kempvis Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Rivièrabad
22 maa 18:35 De Kempvis Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)Rivièrabad
28 maa 17:30 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Groenhovenbad
4 apr 09:00 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
4 apr 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11)De Zijl
4 apr 15:00 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
4 apr 15:20 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
4 apr 15:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
4 apr 16:30 De Kempvis Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Rivièrabad
4 apr 17:15 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15)Rivièrabad
4 apr 18:00 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)Rivièrabad
4 apr 18:15 ZVVS H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Kulk
4 apr 18:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)De Veur
4 apr 18:45 De Kempvis Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)Rivièrabad
4 apr 19:00 MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
4 apr 19:05 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Sniep
4 apr 19:30 De Kempvis H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)Rivièrabad
4 apr 20:00 De Reigers (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)Overbosch
4 apr 20:15 De Kempvis H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren)Rivièrabad
4 apr 21:00 De Kempvis H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)Rivièrabad
11 apr 18:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
13 apr 09:00 De Kempvis MINI (Mini polo) - De Kempvis MINI (Mini polo)Rivièrabad
18 apr 09:00 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
18 apr 14:10 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 16:30 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
18 apr 17:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
18 apr 17:10 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17)Rivièrabad
18 apr 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)De Rozenburcht
18 apr 17:35 ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)De Zijl
18 apr 17:45 ZVS H2 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)De Wellen
18 apr 17:55 De Kempvis H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)Rivièrabad
18 apr 18:30 ZVS H1 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Wellen
18 apr 18:35 SVH H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 18:40 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
18 apr 19:45 De Kempvis Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Rivièrabad
18 apr 20:35 De Kempvis H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)Rivièrabad
19 apr 19:00 Sassenheim Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Wasbeek
19 apr 19:45 AZC H6 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)AquaRijn
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 15:30 AZC H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 16 - 6
7 dec 21:30 De Kempvis H6 (Heren) - AZC H6 (Heren) 8 - 5
7 dec 20:45 De Kempvis H4 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 5 - 10
7 dec 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 10 - 8
7 dec 20:00 De Kempvis Da2 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 7 - 3
7 dec 19:15 De Kempvis H5 (Heren) - SVH H4 (Heren) 5 - 13
7 dec 18:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 5
7 dec 17:45 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 7 - 8
7 dec 17:10 Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 2
7 dec 17:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL/WZK CM*2 (Meisjes-C <15) 2 - 9
7 dec 16:30 SVH Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 5 - 7
7 dec 16:15 De Kempvis H7 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 10 - 5
7 dec 16:05 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 13
7 dec 15:30 De Kempvis Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 16 - 1
7 dec 15:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) 16 - 4
7 dec 14:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
1 dec 16:35 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM 1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 3
1 dec 15:05 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 1 - 14
30 nov 19:45 De Plas H2 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 5 - 9
30 nov 19:05 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 11 - 4
30 nov 19:00 De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 6 - 10
30 nov 18:20 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 11 - 6
30 nov 18:10 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 2
30 nov 18:05 De Kempvis H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren) 8 - 5
30 nov 17:40 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 3
30 nov 17:30 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 10
30 nov 17:15 De Kempvis Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 5 - 8
30 nov 17:00 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 4 - 5
30 nov 16:10 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 10 - 10
30 nov 15:25 De Kempvis H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 4 - 6
30 nov 14:45 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 0
30 nov 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) 26 - 0
24 nov 17:25 Sassenheim H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 11 - 3
24 nov 17:15 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) 16 - 2
23 nov 20:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 5 - 20
23 nov 20:00 De Kempvis H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren) 5 - 10
23 nov 19:40 De Vliet (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 4 - 6
23 nov 19:15 De Kempvis H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 5 - 7
23 nov 18:30 De Kempvis H6 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 7 - 12
23 nov 17:45 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 9
23 nov 17:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 5
23 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 5 - 7
23 nov 16:15 De Kempvis H7 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren) 9 - 6
23 nov 16:10 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 16
23 nov 16:00 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 7
23 nov 15:45 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 12
23 nov 15:30 De Kempvis Da3 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames) 3 - 10
23 nov 14:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 20
23 nov 14:00 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
16 nov 20:25 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
16 nov 19:30 Poseidon'56 H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 11 - 5
16 nov 18:45 De Kempvis H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren) 8 - 5
16 nov 18:05 MNC Dordrecht Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 14 - 5
16 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 11 - 8
16 nov 18:00 De Kempvis H4 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 4 - 9
16 nov 17:15 De Kempvis H6 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 7 - 9
16 nov 17:05 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 0
16 nov 16:30 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) 3 - 7
16 nov 16:30 De Kempvis H7 (Heren) - DWF H2 (Heren) 4 - 4
16 nov 16:00 BZ&PC Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 3 - 5
16 nov 15:45 De Kempvis Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 13 - 9
16 nov 15:00 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 4
16 nov 15:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) 6 - 6
16 nov 14:20 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 11
9 nov 20:25 De Kempvis H3 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 6 - 5
9 nov 19:55 ZVVS H4 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 6 - 9
9 nov 19:20 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
9 nov 19:15 OZV H2 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 4 - 4
9 nov 18:30 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) 6 - 8
9 nov 18:30 De Kempvis Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 8 - 6
9 nov 17:45 De Kempvis H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren) 7 - 5
9 nov 17:40 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 11 - 1
9 nov 17:20 Wiekslag H6 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 2 - 6
9 nov 17:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 15 - 8
9 nov 17:00 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
9 nov 16:15 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) 14 - 3
9 nov 15:30 De Kempvis Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 5 - 6
9 nov 14:50 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 2
9 nov 14:10 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 3
9 nov 13:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 8 - 13
3 nov 19:05 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 21 - 9
2 nov 21:15 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 2 - 7
2 nov 20:30 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 3 - 7
2 nov 19:40 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 9 - 20
2 nov 19:15 De Kempvis H5 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren) 6 - 8
2 nov 18:30 De Kempvis H4 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 4 - 18
2 nov 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 1 - 13
2 nov 17:45 De Kempvis H6 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 10 - 4
2 nov 17:00 De Kempvis H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 5 - 4
2 nov 16:15 De Kempvis Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 7
2 nov 16:05 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) 25 - 0
2 nov 15:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) 7 - 0
2 nov 14:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WSG NieMo (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 5
2 nov 14:00 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
2 nov 13:50 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 3 - 6
27 okt 14:00 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
26 okt 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
26 okt 15:55 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 4
26 okt 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) 30 - 0
19 okt 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
19 okt 16:00 d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) 4 - 3
19 okt 15:55 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 2
19 okt 15:45 De Kempvis Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 7 - 5
19 okt 15:00 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) 1 - 9
13 okt 17:30 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 6
13 okt 17:00 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/Den Haag CM*1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 7
13 okt 13:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 1
12 okt 20:50 De Kempvis Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 3 - 7
12 okt 20:05 De Kempvis H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 6 - 7
12 okt 19:55 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 5 - 13
12 okt 19:45 Poseidon'56 H4 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 7 - 10
12 okt 19:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
12 okt 18:15 De Kempvis H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 13 - 8
12 okt 17:30 De Kempvis Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 4 - 5
12 okt 17:30 Poseidon'56 H2 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 8 - 5
12 okt 17:05 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 8 - 6
12 okt 16:45 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
12 okt 16:45 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 6 - 9
12 okt 16:00 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 3
12 okt 15:20 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 1 - 23
12 okt 14:40 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
12 okt 14:00 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
5 okt 20:00 Alkemade Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 2 - 13
5 okt 19:40 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
5 okt 18:30 De Kempvis H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 8 - 6
5 okt 17:45 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 8
5 okt 17:00 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 4
5 okt 17:00 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15) 15 - 4
5 okt 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 22
5 okt 16:30 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 9 - 9
5 okt 16:25 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 9 - 7
5 okt 16:25 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) 10 - 5
5 okt 16:15 De Kempvis H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 10 - 4
5 okt 15:40 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 10 - 9
5 okt 15:30 De Kempvis Da3 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames) 8 - 5
5 okt 14:45 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
5 okt 14:00 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
29 sep 18:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 8 - 6
29 sep 16:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 7 - 1
29 sep 13:45 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 16
28 sep 20:45 BZC H2 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 7 - 6
28 sep 20:15 De Lansingh H2 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren) 8 - 10
28 sep 20:00 Katwijk H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 6 - 7
28 sep 20:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 8
28 sep 19:10 De Kempvis Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 7 - 2
28 sep 18:30 BZC H5 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 4 - 14
28 sep 18:30 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 10
28 sep 18:25 De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 6 - 10
28 sep 17:40 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) 10 - 8
28 sep 17:25 ZVVS ZVVS/Westland/Delft CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 4
28 sep 16:55 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 5
28 sep 16:15 d'ELFT Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 15 - 8
28 sep 16:10 De Kempvis Da2 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 4 - 5
28 sep 15:30 De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 6
28 sep 14:50 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 4
28 sep 14:10 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) 1 - 15
21 sep 19:15 De Kempvis H7 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 11 - 2
21 sep 18:30 De Kempvis H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 3 - 2
21 sep 17:45 De Kempvis H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 9 - 17
21 sep 17:00 De Kempvis H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 6 - 15
21 sep 16:15 De Kempvis H5 (Heren) - Wave H2 (Heren) 11 - 8
21 sep 16:00 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 5 - 13
21 sep 15:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) 6 - 1
21 sep 14:50 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 22
21 sep 14:10 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 6 - 7
21 sep 14:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 7 - 10
21 sep 13:00 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 6
21 sep 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 7
15 sep 15:45 De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK/ZVL CM*1 (Meisjes-C <15) 13 - 1
15 sep 15:00 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 12
Verenigingsinformatie
NaamDe Kempvis
AccommodatiegegevensRivièrabad
SPIJKENISSE