TeamPoule
KZC BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse B
KZC CJ1 (Jongens-C <15) 1e klasse A
KZC Da1 (Dames 1e deel) 1e klasse A
KZC Da2 (Dames) 3e klasse C
KZC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 2e klasse B
KZC H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
KZC H2 (Heren) 2e klasse A
KZC H3 (Heren) 3e klasse A
KZC H4 (Heren) 4e klasse E
KZC H5 (Heren) 4e klasse D
KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 1e klasse A
KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
7 dec 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)De Crommenije
7 dec 17:40 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
7 dec 18:25 KZC Da1 (Dames 1e deel) - UZSC Da4 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Beverwijk
7 dec 19:25 KZC H3 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 dec 20:00 WZ&PC Purmerend Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
7 dec 20:10 KZC H2 (Heren) - DAW H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 dec 20:55 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Koning Willem Alexander
7 dec 20:55 KZC H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 dec 21:40 KZC H5 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
8 dec 18:30 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - KZC H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
14 dec 15:15 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
14 dec 17:40 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
14 dec 18:25 KZC H3 (Heren) - DAW H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
14 dec 18:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Slag
14 dec 19:10 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
14 dec 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
14 dec 19:55 KZC H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
14 dec 20:10 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames)Het Heersdiep
14 dec 20:40 KZC Da1 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Beverwijk
15 dec 15:00 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
15 dec 17:00 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
11 jan 10:00 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)Boerhaavebad
11 jan 16:30 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)De Crommenije
11 jan 17:05 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
11 jan 17:15 De Meerkoeten H1 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Mirandabad
11 jan 17:50 KZC Da2 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
11 jan 18:30 De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)Duikerdel
11 jan 18:35 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
11 jan 19:20 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
11 jan 19:55 De Reuring H3 (Heren) - KZC H4 (Heren)Duikerdel
11 jan 20:00 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel)Sloterparkbad
11 jan 20:10 KZC H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Beverwijk
11 jan 21:05 De Snippen H3 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Meerkamp
12 jan 15:45 De Ham H5 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Crommenije
18 jan 13:25 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 16:25 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 16:45 VZV Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Heerenduinen
18 jan 17:00 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 17:45 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 18:30 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcentrum De Zandzee
18 jan 19:15 KZC Da1 (Dames 1e deel) - Watervlo Da1 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 20:00 KZC H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 20:30 Triton H1 (Heren) - KZC H2 (Heren)Victoriabad
18 jan 20:45 KZC H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 21:30 KZC H5 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
25 jan 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Slag
25 jan 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
25 jan 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
25 jan 17:00 KZC H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
25 jan 17:40 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
25 jan 17:45 KZC H5 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
25 jan 18:30 KZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
25 jan 19:15 KZC H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
25 jan 20:00 KZC H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Beverwijk
25 jan 20:15 De Ham Da3 (Dames) - KZC Da1 (Dames 1e deel)De Crommenije
26 jan 17:45 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
1 feb 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
1 feb 16:25 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 17:00 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 17:15 AZVD H1 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Crommenije
1 feb 17:45 KZC Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 18:30 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 19:20 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 19:25 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
1 feb 19:35 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)Weth. F.B. Duran
1 feb 20:05 KZC H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 20:50 KZC H5 (Heren) - De Ham H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 21:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Slag
8 feb 16:45 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)De Heerenduinen
8 feb 17:00 Aquarius H1 (Heren) - KZC H4 (Heren)Kombibad De Wiel
8 feb 17:25 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)De Waardergolf
8 feb 17:55 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
8 feb 18:15 ZPCH H2 (Heren) - KZC H2 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 feb 18:40 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
8 feb 18:45 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
8 feb 18:55 AquaWaarD Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames)De Waardergolf
8 feb 19:15 DWT H4 (Heren) - KZC H5 (Heren)Boerhaavebad
8 feb 19:25 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
8 feb 20:10 KZC Da1 (Dames 1e deel) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Beverwijk
8 feb 21:10 KZC H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Sportfondsenbad Beverwijk
15 feb 20:40 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond))Wasbeek
29 feb 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Waterhoorn
29 feb 20:00 KZC H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Beverwijk
1 maa 16:00 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel)De Krommerijn
7 maa 15:00 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - KZC H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
7 maa 16:25 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 17:00 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 17:45 DAW Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
7 maa 17:45 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 18:30 KZC H3 (Heren) - Het Y H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 19:15 KZC H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 20:00 KZC H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 20:45 KZC H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
8 maa 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
14 maa 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
14 maa 15:50 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
14 maa 16:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
14 maa 17:10 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
14 maa 18:00 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
14 maa 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Planeet
14 maa 18:45 KZC H2 (Heren) - Triton H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
14 maa 19:30 KZC Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
14 maa 20:15 KZC H5 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
14 maa 20:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - KZC H3 (Heren)Het Heersdiep
14 maa 20:25 DWT Da1 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel)Boerhaavebad
14 maa 20:30 WZ&PC Purmerend H2 (Heren) - KZC H4 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
21 maa 15:45 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)Fletiomare
21 maa 16:20 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 17:05 KZC H5 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 17:50 KZC Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 18:30 De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)Duikerdel
21 maa 18:35 KZC H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 19:00 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - KZC H2 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
21 maa 19:00 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
21 maa 19:20 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 20:05 KZC Da1 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 21:05 KZC H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Beverwijk
28 maa 14:55 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Crommenije
28 maa 15:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
28 maa 15:45 De Ham H7 (Heren) - KZC H4 (Heren)De Crommenije
28 maa 16:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Slag
28 maa 17:10 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
28 maa 17:45 Watervlo Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames 1e deel)Fletiomare
28 maa 17:55 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
28 maa 18:40 KZC Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
28 maa 18:45 De Waterwolf H2 (Heren) - KZC H5 (Heren)Sloterparkbad
28 maa 19:25 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
28 maa 20:15 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
29 maa 19:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Meerkamp
4 apr 16:30 De Meerkoeten H2 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Mirandabad
4 apr 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
4 apr 17:05 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 17:40 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 18:25 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 19:00 Aquafit H2 (Heren) - KZC H4 (Heren)Zwembad de Witte Brug
4 apr 19:10 KZC Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 20:10 KZC H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 20:45 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
4 apr 20:55 KZC H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
4 apr 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
5 apr 19:40 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)De Meerkamp
11 apr 21:20 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - KZC H4 (Heren)De Waterhoorn
18 apr 15:55 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
18 apr 17:40 KZC Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
18 apr 18:25 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
18 apr 19:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Planeet
18 apr 19:15 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
18 apr 19:35 DAW H3 (Heren) - KZC H2 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
18 apr 20:00 KZC H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sportfondsenbad Beverwijk
DatumTijdWedstrijdUitslag
30 nov 21:40 KZC H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 7 - 11
30 nov 21:00 AquaWaarD H1 (Heren) - KZC H2 (Heren) 10 - 2
30 nov 20:55 KZC Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 9 - 4
30 nov 20:40 De Reuring H2 (Heren) - KZC H3 (Heren) 10 - 7
30 nov 19:50 KZC H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
30 nov 19:15 ZPCH H4 (Heren) - KZC H5 (Heren) 11 - 6
30 nov 19:05 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 2
30 nov 18:15 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 7 - 12
30 nov 17:30 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
30 nov 16:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 2 - 8
30 nov 14:45 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 17
24 nov 17:05 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 4
23 nov 21:20 KZC H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 6 - 5
23 nov 21:00 KZC Da1 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) 10 - 11
23 nov 20:35 KZC H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 7 - 7
23 nov 19:50 KZC Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 6 - 4
23 nov 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
23 nov 19:05 KZC H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 12 - 6
23 nov 18:55 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 12
23 nov 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 6
23 nov 18:20 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 12 - 1
23 nov 17:30 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 17 - 2
16 nov 20:30 KZC H5 (Heren) - DWT H4 (Heren) 3 - 11
16 nov 19:45 KZC H4 (Heren) - Aquarius H1 (Heren) 2 - 9
16 nov 19:45 Aquafit Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 4 - 8
16 nov 19:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 8
16 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 5 - 6
16 nov 19:00 KZC H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 2 - 11
16 nov 18:30 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
16 nov 18:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
16 nov 18:15 KZC H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 10 - 3
16 nov 17:30 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 8
16 nov 16:40 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 4
16 nov 16:00 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
16 nov 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 12
10 nov 16:10 Het Y H6 (Heren) - KZC H3 (Heren) 5 - 6
9 nov 21:20 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - KZC H2 (Heren) 5 - 3
9 nov 21:05 KZC Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 13 - 5
9 nov 20:20 KZC Da1 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel) 4 - 7
9 nov 19:15 KZC H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 11
9 nov 18:25 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) 5 - 4
9 nov 18:15 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 7 - 12
9 nov 17:45 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
9 nov 17:35 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 0 - 9
9 nov 17:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - KZC H4 (Heren) 13 - 3
9 nov 17:00 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 16
9 nov 16:30 De Ham H6 (Heren) - KZC H5 (Heren) 8 - 1
3 nov 17:45 DWT Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 3 - 12
2 nov 20:45 DAW H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 12
2 nov 19:55 KZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 10 - 6
2 nov 19:40 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 13
2 nov 19:10 KZC H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 11 - 7
2 nov 19:00 Aquafit H2 (Heren) - KZC H4 (Heren) 9 - 5
2 nov 18:25 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 6 - 2
2 nov 17:40 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
2 nov 16:30 De Meerkoeten H2 (Heren) - KZC H5 (Heren) 8 - 5
2 nov 14:40 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 15
26 okt 20:00 KZC H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 4 - 16
19 okt 20:40 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - KZC H1 (Heren (Bond)) 17 - 11
19 okt 17:15 UZSC Da4 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 4 - 5
13 okt 17:00 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 14
13 okt 14:45 De Ham H7 (Heren) - KZC H4 (Heren) 5 - 4
13 okt 14:25 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 1
12 okt 21:55 KZC Da1 (Dames 1e deel) - DAW Da1 (Dames 1e deel) 7 - 8
12 okt 21:10 KZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 3 - 8
12 okt 20:05 KZC H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
12 okt 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 3 - 15
12 okt 19:20 KZC H3 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 13 - 9
12 okt 18:35 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 7
12 okt 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - KZC H5 (Heren) 2 - 1
12 okt 17:50 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13) 10 - 7
12 okt 16:00 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
12 okt 14:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 12
5 okt 21:10 KZC H5 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 3 - 8
5 okt 20:25 KZC H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 2 - 9
5 okt 19:45 Aquafit H1 (Heren) - KZC H2 (Heren) 7 - 7
5 okt 19:40 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 20
5 okt 19:30 DWT H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
5 okt 18:55 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 9 - 1
5 okt 18:45 DWT Da1 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 5 - 9
5 okt 18:10 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 5
5 okt 18:10 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 5
5 okt 17:55 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren) 12 - 3
5 okt 17:40 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
29 sep 21:35 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
29 sep 17:00 Aquarius H1 (Heren) - KZC H4 (Heren) 13 - 4
28 sep 20:00 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel) 8 - 6
28 sep 19:55 De Reuring Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 4 - 8
28 sep 19:50 KZC H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 5 - 7
28 sep 19:30 DWT H4 (Heren) - KZC H5 (Heren) 9 - 2
28 sep 19:05 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 20 - 3
28 sep 18:20 KZC H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 1 - 8
28 sep 17:40 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 3
28 sep 17:15 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 9
28 sep 17:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
28 sep 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 3 - 11
21 sep 21:25 KZC H5 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 2 - 17
21 sep 20:40 KZC H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 5 - 13
21 sep 19:35 KZC H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 10 - 7
21 sep 18:50 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 14
21 sep 18:15 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 13
21 sep 18:00 DAW H4 (Heren) - KZC H3 (Heren) 4 - 5
21 sep 18:00 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 16 - 3
21 sep 17:15 KZC Da2 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames) 13 - 10
21 sep 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 4
21 sep 16:30 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 5
21 sep 16:00 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 5
14 sep 19:45 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 17 - 4
14 sep 18:00 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 13 - 6
14 sep 16:00 VZV H3 (Heren) - KZC H2 (Heren) 9 - 8
Verenigingsinformatie
NaamKZC
AccommodatiegegevensSportfondsenbad Beverwijk
BEVERWIJK