TeamPoule
AZC AJ1 (Jongens-A <19) 1e klasse A
AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
AZC CJ1 (Jongens-C <15) 1e klasse A
AZC Da1 (Dames) 2e klasse A
AZC EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
AZC H1 (Heren (Bond)) Bond Ronde 1 R1
AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve eredivisie (Bond) A
AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
AZC H5 (Heren) 2e klasse A
AZC H6 (Heren) 3e klasse B
AZC H7 (Heren) 4e klasse B
AZC MINI (Mini polo) GR AZC
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:40 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
14 dec 15:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
14 dec 16:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
14 dec 16:35 AZC H7 (Heren) - De Plas H4 (Heren)AquaRijn
14 dec 16:45 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)De Sniep
14 dec 17:15 ZVVS Da4 (Dames) - AZC Da1 (Dames)De Kulk
14 dec 17:20 AZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)AquaRijn
14 dec 18:05 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
14 dec 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))AquaRijn
14 dec 20:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)AquaRijn
14 dec 21:30 BZC H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Hofstee
15 dec 14:30 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard
15 dec 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
5 jan 21:10 d'ELFT H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)Kerkpolder
11 jan 15:30 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
11 jan 16:05 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)Groenhovenbad
11 jan 16:15 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
11 jan 17:00 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
11 jan 17:10 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
11 jan 17:15 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)De Veur
11 jan 17:25 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
11 jan 17:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - AZC H5 (Heren)Sportboulevard
11 jan 17:45 AZC Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)AquaRijn
11 jan 18:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
11 jan 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - AZC H7 (Heren)Zuiderparkbad
12 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
12 jan 18:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
18 jan 15:35 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
18 jan 16:05 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
18 jan 16:30 AZC H5 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)AquaRijn
18 jan 17:00 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - AZC H7 (Heren)De Does
18 jan 17:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)AquaRijn
18 jan 17:40 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 18:00 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)AquaRijn
18 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Zijl
18 jan 19:00 NZ&PC H1 (Heren) - AZC H6 (Heren)Binnenzee
19 jan 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
25 jan 09:00 ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)Overbosch
25 jan 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 14:40 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)De Kuil
25 jan 15:30 AZC H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)AquaRijn
25 jan 16:15 AZC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)AquaRijn
25 jan 17:00 AZC H7 (Heren) - AZL H2 (Heren)AquaRijn
25 jan 17:00 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Aquamar
25 jan 17:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)De Sniep
25 jan 18:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))AquaRijn
25 jan 18:55 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Vijf Meibad
25 jan 19:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)AquaRijn
25 jan 19:55 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)De Zijl
26 jan 14:00 AZC MINI (Mini polo) - AZC MINI (Mini polo)AquaRijn
26 jan 16:45 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
26 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
26 jan 18:15 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
1 feb 09:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)AquaRijn
1 feb 14:00 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)AquaRijn
1 feb 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
1 feb 15:20 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Vijf Meibad
1 feb 15:30 AZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)AquaRijn
1 feb 16:15 AZC H6 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)AquaRijn
1 feb 17:00 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
1 feb 17:55 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
1 feb 18:00 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
1 feb 18:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
1 feb 18:40 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
1 feb 18:50 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - AZC H7 (Heren)Groenhovenbad
1 feb 19:05 WSG NieMo (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)Polderbad
1 feb 19:45 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
2 feb 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
8 feb 10:00 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)Binnenzee
8 feb 16:00 AZC H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)AquaRijn
8 feb 16:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
8 feb 17:00 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)H2O
8 feb 18:00 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)AquaRijn
8 feb 18:05 BZ&PC H5 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Kuil
8 feb 18:35 MNC Dordrecht Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)Sportboulevard
8 feb 19:00 d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)Kerkpolder
8 feb 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))AquaRijn
8 feb 19:45 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - AZC H7 (Heren)Polderbad
8 feb 21:20 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
9 feb 16:00 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
9 feb 16:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)De Sniep
9 feb 16:45 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
9 feb 18:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
15 feb 09:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11)AquaRijn
15 feb 14:00 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
15 feb 14:55 AZC H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)AquaRijn
15 feb 15:30 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportboulevard
15 feb 15:40 AZC H6 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)AquaRijn
15 feb 16:25 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)AquaRijn
15 feb 17:10 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)AquaRijn
15 feb 17:55 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
15 feb 18:40 AZC Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)AquaRijn
15 feb 18:45 d'ELFT H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)Kerkpolder
15 feb 19:10 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)Wasbeek
15 feb 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
15 feb 19:25 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
15 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))t Timpke
15 feb 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
16 feb 18:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
22 feb 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))AquaRijn
29 feb 19:15 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Peppel
29 feb 20:45 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
1 maa 17:15 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
7 maa 09:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)AquaRijn
7 maa 14:00 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)AquaRijn
7 maa 14:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
7 maa 15:30 AZC Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)AquaRijn
7 maa 16:15 AZC H6 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)AquaRijn
7 maa 17:00 AZC H7 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)AquaRijn
7 maa 17:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
7 maa 17:25 WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)De Veur
7 maa 17:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
7 maa 18:15 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)De Sniep
7 maa 18:25 ZVVS H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)De Kulk
7 maa 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 19:15 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
7 maa 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
14 maa 09:00 Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
14 maa 14:00 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
14 maa 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
14 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)De Zijl
14 maa 15:30 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
14 maa 16:10 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
14 maa 19:15 OZV H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)H2O
15 maa 15:30 DES H1 (Heren) - AZC H7 (Heren)Overbosch
15 maa 15:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
15 maa 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
15 maa 18:15 AZC H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)AquaRijn
21 maa 09:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
21 maa 14:00 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)AquaRijn
21 maa 14:10 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
21 maa 15:30 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
21 maa 16:15 AZC Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)AquaRijn
21 maa 17:00 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
21 maa 17:00 d'ELFT H6 (Heren) - AZC H7 (Heren)Kerkpolder
21 maa 17:05 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)De Kulk
21 maa 19:00 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)De Does
21 maa 19:15 Katwijk H4 (Heren) - AZC H5 (Heren)Aquamar
21 maa 20:30 De Plas H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Wel
21 maa 21:30 ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
22 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zuiderparkbad
28 maa 15:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)De Zijl
29 maa 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
4 apr 09:00 WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)Polderbad
4 apr 14:55 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)AquaRijn
4 apr 15:40 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
4 apr 16:15 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)De Hofstee
4 apr 16:25 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
4 apr 16:55 Katwijk H5 (Heren) - AZC H6 (Heren)Aquamar
4 apr 17:20 AZC H5 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)AquaRijn
4 apr 18:05 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
4 apr 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))AquaRijn
4 apr 20:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
4 apr 20:50 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)AquaRijn
5 apr 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames)De Sniep
5 apr 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Zijl
5 apr 18:20 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
11 apr 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))AquaRijn
11 apr 19:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)AquaRijn
18 apr 14:00 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
18 apr 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
18 apr 15:30 AZC Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)AquaRijn
18 apr 16:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
18 apr 16:40 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
18 apr 17:55 De Kempvis H3 (Heren) - AZC H5 (Heren)Rivièrabad
18 apr 20:10 WZC (SG) H5 (Heren) - AZC H7 (Heren)De Veur
18 apr 21:05 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
19 apr 17:30 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)Wasbeek
19 apr 18:30 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
19 apr 19:45 AZC H6 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)AquaRijn
26 apr 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:30 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 13
8 dec 16:20 AZC H7 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 8 - 11
8 dec 16:00 d'ELFT Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 9 - 5
8 dec 15:30 AZC H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren) 16 - 6
8 dec 15:15 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
7 dec 21:30 De Kempvis H6 (Heren) - AZC H6 (Heren) 8 - 5
7 dec 19:55 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
7 dec 19:15 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 20
7 dec 17:15 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 11
7 dec 17:00 WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 12 - 1
7 dec 15:35 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 16 - 0
7 dec 14:30 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 7
1 dec 19:00 AZC Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 9 - 2
1 dec 18:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 3
1 dec 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 9
30 nov 20:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 12 - 11
30 nov 19:45 WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 11
30 nov 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
30 nov 18:50 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 12
30 nov 18:00 BZ&PC H4 (Heren) - AZC H5 (Heren) 9 - 6
30 nov 17:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 15
30 nov 17:10 AZC H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 10 - 7
30 nov 16:40 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 19
30 nov 16:25 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
30 nov 15:35 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) 6 - 5
24 nov 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 16 - 7
24 nov 15:30 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 22 - 12
23 nov 21:20 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - AZC H5 (Heren) 0 - 3
23 nov 18:45 AZC Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames) 5 - 3
23 nov 18:15 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
23 nov 18:00 AZC H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 11 - 8
23 nov 17:15 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 5
23 nov 17:00 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 7
23 nov 16:30 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) 14 - 5
23 nov 15:45 AZC H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 6 - 15
23 nov 15:45 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 12
23 nov 14:50 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 8
17 nov 19:00 AZC H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 3 - 12
17 nov 18:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 16 - 2
17 nov 16:40 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 8 - 12
17 nov 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
16 nov 20:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 8
16 nov 20:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
16 nov 18:35 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 9
16 nov 17:35 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) 9 - 7
16 nov 17:25 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 13 - 11
16 nov 16:40 AZC H5 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 8 - 5
16 nov 16:25 Katwijk Da3 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 4 - 4
16 nov 15:55 AZC H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 6 - 7
16 nov 15:15 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 8
16 nov 15:00 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 4
16 nov 15:00 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 9
10 nov 16:40 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 26 - 6
10 nov 16:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 9 - 10
10 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13
10 nov 15:00 Alkemade H3 (Heren) - AZC H6 (Heren) 11 - 7
9 nov 20:50 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 24
9 nov 20:05 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 16
9 nov 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
9 nov 19:15 Wave Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 8 - 9
9 nov 18:55 BZ&PC H6 (Heren) - AZC H7 (Heren) 14 - 8
9 nov 18:15 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 11
9 nov 18:00 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 14
9 nov 17:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
9 nov 16:40 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 0 - 10
9 nov 16:30 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 9
9 nov 16:30 AZC H5 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 11 - 6
9 nov 15:45 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) 6 - 7
3 nov 20:00 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 10 - 12
3 nov 19:05 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 21 - 9
3 nov 18:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 36
2 nov 20:10 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
2 nov 18:50 Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 2
2 nov 18:25 AZC H7 (Heren) - DES H1 (Heren) 11 - 7
2 nov 18:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - AZC H5 (Heren) 4 - 12
2 nov 17:40 AZC Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 6 - 9
2 nov 17:20 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 10
2 nov 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 7
2 nov 17:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 26 - 1
2 nov 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) 7 - 8
2 nov 16:15 AZC H6 (Heren) - OZV H2 (Heren) 7 - 11
2 nov 15:20 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 16
2 nov 15:00 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
2 nov 14:15 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 13 - 5
27 okt 15:50 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 8
27 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 13
26 okt 19:30 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
26 okt 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 14 - 8
26 okt 16:30 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 7 - 18
26 okt 16:15 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 9
26 okt 15:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
19 okt 20:10 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 6
19 okt 18:50 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
19 okt 17:40 AZC Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 8 - 4
19 okt 17:35 BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 10
19 okt 17:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - AZC H5 (Heren) 8 - 12
19 okt 16:50 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 6
19 okt 16:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) 12 - 9
19 okt 15:40 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 11
13 okt 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - AZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 19
13 okt 16:45 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 27 - 0
12 okt 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 15 - 7
12 okt 18:00 AZC H7 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 11 - 10
12 okt 17:35 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 6 - 4
12 okt 17:20 WZC (SG) H3 (Heren) - AZC H6 (Heren) 18 - 4
12 okt 17:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
12 okt 17:15 AZC H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 7 - 6
12 okt 16:55 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) 1 - 3
12 okt 16:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) 19 - 4
12 okt 16:20 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) 8 - 9
12 okt 15:45 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) 6 - 7
12 okt 13:30 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 22
6 okt 19:45 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 28
6 okt 18:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 9
6 okt 18:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 13
6 okt 17:00 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - AZC H5 (Heren) 6 - 10
5 okt 21:15 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 7 - 11
5 okt 20:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
5 okt 19:45 AZL H2 (Heren) - AZC H7 (Heren) 10 - 9
5 okt 19:45 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - AZC H6 (Heren) 7 - 14
5 okt 18:25 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 7
5 okt 17:45 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) 18 - 2
5 okt 17:00 AZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) 4 - 10
5 okt 16:20 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 8
5 okt 16:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 10
5 okt 15:45 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) 9 - 1
5 okt 15:30 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 18
29 sep 17:15 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 4
29 sep 16:15 WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) 15 - 2
28 sep 21:00 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 6
28 sep 19:45 Poseidon'56 Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 4 - 5
28 sep 19:30 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 11
28 sep 19:30 De Ham H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 16
28 sep 18:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 11
28 sep 18:35 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 8
28 sep 17:50 AZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 7 - 6
28 sep 17:05 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 10
28 sep 16:20 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) 15 - 2
28 sep 15:35 AZC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 7 - 4
28 sep 15:30 Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 13
28 sep 14:45 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 9
28 sep 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
22 sep 17:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
22 sep 15:10 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
21 sep 18:20 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 9 - 6
21 sep 18:10 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 15 - 11
21 sep 17:40 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames) 8 - 2
21 sep 17:25 AZC H6 (Heren) - BZC H2 (Heren) 5 - 3
21 sep 16:45 De Plas H4 (Heren) - AZC H7 (Heren) 6 - 7
21 sep 16:30 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 13
21 sep 15:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) 10 - 5
21 sep 15:25 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 3 - 9
14 sep 19:45 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - AZC H5 (Heren) 5 - 7
Verenigingsinformatie
NaamAZC
AccommodatiegegevensAquaRijn
ALPHEN AAN DEN RIJN