TeamPoule
Livo CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
Livo Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie A
Livo Da2 (Dames) 2e klasse B
Livo DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
Livo H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
Livo H3 (Heren) 2e klasse B
Livo H4 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 18:00 Livo H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren)t Walfort
7 dec 18:45 Livo Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)t Walfort
7 dec 19:50 Z&PC De Gouwe Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Sniep
7 dec 20:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Vallei
14 dec 14:00 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
14 dec 15:55 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
14 dec 16:00 DWV H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)Zwembad Den Helder
14 dec 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)t Walfort
14 dec 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))t Walfort
15 dec 17:20 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Malkander
11 jan 16:45 DOS Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Van Pallandtbad
11 jan 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
11 jan 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Livo Da1 (Dames (Bond))Hofbad
11 jan 18:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
11 jan 19:00 EZPC DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)De Helster
11 jan 21:40 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Oost
12 jan 17:45 NDD H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
18 jan 17:45 Livo H4 (Heren) - Natare H2 (Heren)t Walfort
18 jan 18:30 Livo Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)t Walfort
18 jan 19:15 Natare H1 (Heren) - Livo H3 (Heren)t Walfort
18 jan 20:00 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Planeet
25 jan 14:50 Natare DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
25 jan 15:30 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
25 jan 17:00 Livo H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)t Walfort
25 jan 17:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
25 jan 18:15 DWV Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Zwembad Den Helder
25 jan 18:35 NDD H4 (Heren) - Livo H4 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
25 jan 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))t Walfort
25 jan 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)t Walfort
1 feb 17:20 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
1 feb 17:45 Livo Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)t Walfort
1 feb 17:50 NDD H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
1 feb 18:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Heerenduinen
1 feb 18:30 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
1 feb 19:25 Livo Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))t Walfort
8 feb 17:15 Livo H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)t Walfort
8 feb 18:00 Livo H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)t Walfort
8 feb 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)t Walfort
9 feb 16:00 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Livo Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
15 feb 17:00 De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
15 feb 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)MFC Doelum
15 feb 17:50 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)t Walfort
15 feb 18:30 De Berkelduikers H1 (Heren) - Livo H3 (Heren)De Beemd
15 feb 18:30 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
15 feb 19:30 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))t Walfort
15 feb 19:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Kuil
22 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) - Livo Da1 (Dames (Bond))Sportboulevard
29 feb 16:45 DOS H1 (Heren) - Livo H4 (Heren)Van Pallandtbad
29 feb 17:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
29 feb 18:00 Livo Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)t Walfort
29 feb 18:30 OZ&PC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren)Vondersweijde
29 feb 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)t Walfort
29 feb 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))t Walfort
7 maa 16:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
7 maa 17:15 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 17:15 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
7 maa 17:30 Livo H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)t Walfort
7 maa 18:15 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
8 maa 17:05 NDD Da3 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
14 maa 16:35 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
14 maa 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)De IJsselslag
14 maa 17:15 Livo H4 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)t Walfort
14 maa 17:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)De Vijf Heuvels
14 maa 18:45 Livo Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)t Walfort
14 maa 19:30 Livo Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)t Walfort
14 maa 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
21 maa 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Helder
21 maa 17:15 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
21 maa 18:00 Livo H3 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Walfort
21 maa 18:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
21 maa 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))t Walfort
21 maa 20:00 WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) - Livo H4 (Heren)De Scheg
21 maa 20:25 HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Livo Da1 (Dames (Bond))Sportstad Heerenveen BV
22 maa 16:45 Proteus H2 (Heren) - Livo H4 (Heren)De Schaeck
28 maa 16:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
28 maa 17:20 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
28 maa 18:00 Livo Da2 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)t Walfort
28 maa 19:45 De Dinkel H1 (Heren) - Livo H3 (Heren)Dorper Esch
29 maa 15:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)t Walfort
4 apr 16:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
4 apr 18:25 BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Livo Da1 (Dames (Bond))De Kuil
4 apr 20:30 BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Livo H1 (Heren (Bond))Brandenburg
11 apr 17:45 Montferland Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
18 apr 16:15 Livo H4 (Heren) - DWV H3 (Heren)t Walfort
18 apr 17:00 Livo H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)t Walfort
18 apr 17:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
18 apr 18:45 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)t Walfort
18 apr 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))t Walfort
25 apr 18:30 Livo Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))t Walfort
2 mei 18:50 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
9 mei 20:00 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))Het Slagman
Verenigingsinformatie
NaamLivo
Accommodatiegegevenst Walfort
AALTEN