TeamPoule
Losser BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
Losser CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
Losser Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
Losser Da2 (Dames) 3e klasse A
Losser DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
Losser EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
Losser H1 (Heren) 1e klasse (oost) A
Losser H2 (Heren) 2e klasse B
Losser H3 (Heren) 4e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 19:15 De Woelwaters H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
7 dec 19:35 Losser H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)Brilmansdennen
7 dec 20:30 Piranha Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Het Slagman
8 dec 13:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
14 dec 16:30 Losser Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
14 dec 17:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
14 dec 17:25 Losser H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)Brilmansdennen
14 dec 18:20 Losser Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)Brilmansdennen
14 dec 19:05 Losser H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)Brilmansdennen
14 dec 19:50 Losser H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren)Brilmansdennen
21 dec 20:00 Scholtenhagen H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Wilder
11 jan 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
11 jan 17:10 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
11 jan 17:30 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))t Timpke
11 jan 17:50 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
11 jan 18:35 Losser Da2 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)Brilmansdennen
11 jan 19:20 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
11 jan 19:40 Triton Putten H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Bosbad Putten
11 jan 20:05 Losser H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)Brilmansdennen
18 jan 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
18 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
18 jan 17:05 NDD H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)Sportcentrum Rozengaarde
18 jan 17:15 Losser H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)Brilmansdennen
18 jan 18:30 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Zwem- en recreatiebad It Rak
18 jan 20:10 WS Twente Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Sportbad Twentebad
19 jan 17:00 Piranha H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)Het Slagman
25 jan 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
25 jan 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
25 jan 17:30 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)Vondersweijde
25 jan 17:55 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
25 jan 18:40 Losser Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
25 jan 19:35 Losser Da2 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)Brilmansdennen
25 jan 20:20 Losser H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)Brilmansdennen
25 jan 20:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)Veluwehal
1 feb 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
1 feb 17:10 Losser H3 (Heren) - EZC H5 (Heren)Brilmansdennen
1 feb 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
1 feb 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)t Wooldrik
1 feb 17:55 Losser H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)Brilmansdennen
1 feb 19:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Losser Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
1 feb 19:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)Vondersweijde
1 feb 20:35 OZ&PC H3 (Heren) - Losser H2 (Heren)Vondersweijde
2 feb 15:00 EZC Da4 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Het Slagman
8 feb 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
8 feb 17:10 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
8 feb 17:50 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
8 feb 18:15 PFC Rheden H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Grote Koppel
8 feb 18:35 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
8 feb 19:00 VZ&PC H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Stamper
8 feb 19:20 Losser H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)Brilmansdennen
8 feb 20:05 Losser Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))Brilmansdennen
15 feb 17:20 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)t Timpke
15 feb 18:10 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)Het Slagman
29 feb 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
29 feb 17:10 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)Brilmansdennen
29 feb 17:50 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
29 feb 18:35 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
29 feb 19:15 ZPC De Hof H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)De Vijf Heuvels
29 feb 19:20 Losser Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)Brilmansdennen
29 feb 20:05 Losser Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))Brilmansdennen
29 feb 21:00 Losser H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)Brilmansdennen
7 maa 15:20 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
7 maa 16:30 Losser H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren)Brilmansdennen
7 maa 16:40 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Ravijn
7 maa 16:45 DWV H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)Zwembad Den Helder
7 maa 17:15 De Veene Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Het Sportpark
7 maa 18:15 De Zandstuve H1 (Heren) - Losser H3 (Heren)De Stamper
7 maa 18:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Sportbad Twentebad
7 maa 19:30 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Slag
14 maa 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Stamper
14 maa 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
14 maa 17:10 Losser H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)Brilmansdennen
14 maa 17:55 Losser Da2 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames)Brilmansdennen
14 maa 18:40 Losser H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)Brilmansdennen
14 maa 20:00 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Sportbad Twentebad
21 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
21 maa 15:00 Het Ravijn H4 (Heren) - Losser H3 (Heren)Het Ravijn
21 maa 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)Brilmansdennen
21 maa 17:15 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Rhienderoord
21 maa 17:15 Losser H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)Brilmansdennen
21 maa 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Het Slagman
21 maa 18:00 Livo H3 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Walfort
21 maa 18:10 Losser Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))Brilmansdennen
28 maa 16:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
28 maa 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
28 maa 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
28 maa 17:10 Losser Da2 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)Brilmansdennen
28 maa 21:15 Proteus H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Schaeck
4 apr 14:40 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
4 apr 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
4 apr 17:55 Losser H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren)Brilmansdennen
4 apr 19:15 De Dinkel Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)Dorper Esch
4 apr 20:10 De Houtrib H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)De Koploper
18 apr 15:30 Natare H1 (Heren) - Losser H2 (Heren)t Walfort
18 apr 16:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
18 apr 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
18 apr 17:10 Losser H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)Brilmansdennen
18 apr 17:40 Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
18 apr 19:15 De Dinkel H2 (Heren) - Losser H3 (Heren)Dorper Esch
19 apr 14:10 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)Het Slagman
19 apr 16:30 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
DatumTijdWedstrijdUitslag
30 nov 20:30 De Zandstuve Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 8 - 12
30 nov 16:30 VKC'03 H3 (Heren) - Losser H3 (Heren) 9 - 10
23 nov 18:40 Losser Da2 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 8 - 5
23 nov 18:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 4
23 nov 17:55 Losser H2 (Heren) - Livo H3 (Heren) 8 - 7
23 nov 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 7
23 nov 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 6
23 nov 15:15 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 2
22 nov 20:15 De Spreng H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 11 - 7
17 nov 14:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 5 - 3
16 nov 19:15 De Dinkel H1 (Heren) - Losser H2 (Heren) 11 - 9
16 nov 18:00 Losser H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) 14 - 11
16 nov 17:25 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 1
16 nov 17:15 Losser H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 4 - 12
16 nov 16:30 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 2
10 nov 15:45 ZPC De Hof Da3 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 7 - 8
9 nov 20:20 Losser H2 (Heren) - DWV H2 (Heren) 4 - 11
9 nov 19:35 Losser H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren) 11 - 7
9 nov 18:40 Losser Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 7 - 1
9 nov 17:55 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 5
9 nov 17:45 ZEW H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 10 - 9
9 nov 17:10 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 10
9 nov 16:30 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
2 nov 20:15 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 8 - 6
2 nov 19:55 De Grunte H3 (Heren) - Losser H3 (Heren) 8 - 6
2 nov 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
2 nov 17:45 WWV Winterswijk H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 16 - 11
2 nov 16:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
2 nov 13:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
26 okt 21:10 Losser Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 8 - 3
26 okt 20:15 Losser H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 9 - 8
26 okt 19:20 Losser Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 8 - 5
26 okt 19:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 9 - 7
26 okt 18:35 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 3
26 okt 17:50 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 15
26 okt 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
12 okt 20:00 Piranha H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 9 - 4
12 okt 18:00 Losser Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 9
12 okt 17:30 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 1
12 okt 17:15 Losser H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren) 10 - 9
12 okt 16:30 Losser H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 8 - 8
12 okt 16:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 11
12 okt 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 5 - 11
6 okt 17:30 EZC H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 10 - 7
5 okt 19:00 EZC H5 (Heren) - Losser H3 (Heren) 9 - 10
5 okt 18:15 Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 4
5 okt 17:10 Losser H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 10 - 14
5 okt 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 4
5 okt 16:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 6 - 8
29 sep 15:15 Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 1
28 sep 18:00 Losser Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 7 - 17
28 sep 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 11
28 sep 17:15 Losser H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 8 - 7
28 sep 16:30 Losser H2 (Heren) - NDD H2 (Heren) 7 - 10
21 sep 20:15 Losser Da2 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 3 - 11
21 sep 19:20 Losser H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren) 13 - 8
21 sep 18:45 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 11 - 8
21 sep 18:35 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 3
21 sep 17:50 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 15
21 sep 17:45 De Berkelduikers H1 (Heren) - Losser H2 (Heren) 9 - 8
21 sep 17:10 Losser DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 8
21 sep 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 17
14 sep 19:30 VKC'03 Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 11 - 5
14 sep 19:15 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 7
14 sep 17:15 De Grunte H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 8 - 8
14 sep 16:35 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
14 sep 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 9
Verenigingsinformatie
NaamLosser
AccommodatiegegevensBrilmansdennen
LOSSER