DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
14 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
14 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Vrijburgbad Vlissingen
14 dec 18:15 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Optisport AquaAltena
14 dec 20:45 DBD H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)ZIB Zwemcentrum Best BV
15 dec 16:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
15 dec 17:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
1 jan 09:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Watervlo H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
18 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
25 jan 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad de Wisselaar
25 jan 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
25 jan 17:25 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 17:55 Aegir H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Ir. Ottenbad
25 jan 18:00 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)De Tongelreep
25 jan 19:30 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)De Schelp
25 jan 21:30 ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Kulk
1 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
8 feb 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
8 feb 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
8 feb 17:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
8 feb 18:15 AquAmigos H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad Olympia
8 feb 19:00 AquAmigos Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Zwembad Olympia
8 feb 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Fletiomare
15 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 20:05 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
29 feb 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
29 feb 16:50 Nayade Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
29 feb 17:00 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vennen
29 feb 18:45 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
29 feb 18:50 De Warande H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Warande
7 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 20:05 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
14 maa 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
14 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
21 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
21 maa 16:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
21 maa 16:15 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Banakker
21 maa 16:15 Lutra Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
21 maa 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
21 maa 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
21 maa 21:30 De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Combibad Kwekkelstijn
28 maa 18:00 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)Zwembad De Stok
29 maa 19:00 JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Mirandabad
4 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)Optisport AquaAltena
4 apr 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
18 apr 17:45 Argo Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
18 apr 18:30 De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
18 apr 20:00 Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Aquamar
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 18:00 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 5
7 dec 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 9
7 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 8 - 2
7 dec 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 8
1 dec 17:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 12 - 9
30 nov 20:30 De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 14 - 6
30 nov 19:30 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 8 - 7
30 nov 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 17
30 nov 17:30 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 8
30 nov 16:45 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
30 nov 16:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
23 nov 16:45 BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 8
23 nov 16:15 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 8 - 6
16 nov 20:05 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 4 - 8
16 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 5
16 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 8 - 6
16 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 10 - 11
16 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 12
16 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
16 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 7
9 nov 20:15 SBC2000 Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 12 - 9
9 nov 19:45 Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 8
9 nov 19:25 De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 9
9 nov 16:00 De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 19
9 nov 15:00 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
9 nov 14:15 SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
2 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Vennen H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
2 nov 18:45 Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 8
2 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 5 - 4
2 nov 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames) 13 - 11
2 nov 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 13
2 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 3
2 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 4
27 okt 18:55 AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 6
27 okt 17:00 De Treffers Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 7 - 12
26 okt 17:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 17
26 okt 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
26 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
26 okt 15:00 SBC2000 H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 17 - 6
19 okt 19:45 De Mors H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 5 - 21
19 okt 19:20 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 3 - 9
19 okt 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
19 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 7
12 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 15
12 okt 19:15 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 11 - 7
12 okt 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 5
12 okt 17:10 De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 12 - 12
12 okt 15:00 Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 15
12 okt 15:00 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 10
5 okt 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 10 - 9
5 okt 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Aegir H1 (Heren) 5 - 11
5 okt 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) 9 - 11
5 okt 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 10
5 okt 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
5 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
5 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 2
28 sep 18:45 De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
28 sep 18:45 Hellas-Glana Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 15 - 14
28 sep 18:30 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 15
28 sep 16:10 De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 17
28 sep 15:00 SBC2000 H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 11 - 12
28 sep 14:40 Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
21 sep 18:00 Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 23
21 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 16 - 9
15 sep 18:00 DZT'62 Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 4 - 14
15 sep 17:00 DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 5 - 8
14 sep 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 7 - 6
14 sep 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 11
14 sep 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 9
14 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 1
14 sep 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 2
Verenigingsinformatie
NaamZPC De Zeeuwse Kust
AccommodatiegegevensVrijburgbad Vlissingen
VLISSINGEN