DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
29 jan 16:30 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
29 jan 17:45 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
29 jan 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
29 jan 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
6 feb 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
12 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
12 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
12 feb 16:45 De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Vliegende Vaart
12 feb 17:40 De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)De Warande
12 feb 18:40 De Warande H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)De Warande
12 feb 19:30 De Warande H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Warande
19 feb 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
12 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DBD H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 20:00 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Fletiomare
19 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
26 maa 16:20 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)De Warande
26 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
26 maa 17:00 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum Vliegende Vaart
26 maa 18:10 AquAmigos H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)Zwembad Olympia
26 maa 18:15 De Treffers Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
26 maa 19:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)De Schelp
26 maa 19:15 De Dokkelaers H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)Laco sportcentrum Hilvarenbeek
2 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
2 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
2 apr 18:05 Arethusa Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Golfbad Oss
2 apr 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Aquamar
3 apr 17:45 TRB-RES H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)Drieburcht
9 apr 14:20 SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad de Wisselaar
9 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)Vrijburgbad Vlissingen
9 apr 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
9 apr 17:45 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
9 apr 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
10 apr 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
23 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 17:20 De Vennen H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)De Vennen
23 apr 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 19:05 Hellas-Glana Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
23 apr 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
24 apr 15:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)Drieburcht
30 apr 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Wasbeek
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15)Vrijburgbad Vlissingen
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
1 mei 16:20 DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)De Banakker
14 mei 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
21 mei 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
28 mei 16:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))De Vennen
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 6 - 10
27 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Vennen H4 (Heren) 9 - 4
27 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 0
27 nov 14:20 SBC2000 H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 5 - 6
27 nov 14:20 SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 2
20 nov 20:00 Lutra Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 16 - 3
20 nov 18:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 2
20 nov 16:50 De Vennen H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 6 - 12
20 nov 16:00 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
20 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 1
13 nov 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren) 14 - 1
13 nov 19:00 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 13
13 nov 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
13 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 5 - 9
13 nov 17:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 9
13 nov 16:00 Nayade H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 13 - 5
7 nov 15:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 1
6 nov 19:10 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 5 - 7
30 okt 19:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 3 - 3
30 okt 19:00 Nayade Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 18 - 3
30 okt 17:00 DBD H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 9 - 2
30 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
30 okt 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
24 okt 16:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 okt 18:15 De Krabben De Krabben-Hieronymus CG2 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 2
16 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
9 okt 21:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
9 okt 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - De Warande H3 (Heren) 5 - 8
9 okt 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - De Warande H4 (Heren) 19 - 5
9 okt 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 3 - 13
9 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 20
9 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
9 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 5
2 okt 21:30 Zeester-Meerval H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 7 - 9
2 okt 18:40 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
2 okt 18:30 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 19
2 okt 18:30 PSV Da3 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 16 - 6
2 okt 18:15 AquAmigos H5 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 6 - 14
2 okt 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
2 okt 16:15 De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 18 - 2
26 sep 17:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
25 sep 18:00 AquAmigos H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 9 - 7
25 sep 17:45 HZPC Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 3 - 4
25 sep 16:50 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
25 sep 16:15 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
25 sep 14:20 SBC2000 H5 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) 7 - 11
18 sep 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 17 - 5
18 sep 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren) 20 - 4
18 sep 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 3 - 8
18 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 5
Verenigingsinformatie
NaamZPC De Zeeuwse Kust
AccommodatiegegevensVrijburgbad Vlissingen
VLISSINGEN