TeamPoule
De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
De Mors Da1 (Dames) 2e klasse B
De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse D
De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
De Mors H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 15:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
29 jan 16:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
29 jan 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
29 jan 17:00 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
29 jan 17:45 De Mors Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)De Koerbelt
29 jan 18:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
29 jan 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Het Slagman
29 jan 21:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
5 feb 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
5 feb 16:00 De Mors Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)De Koerbelt
5 feb 17:30 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Twentebad
5 feb 19:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
5 feb 21:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
12 feb 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
12 feb 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
12 feb 16:30 De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)De Koerbelt
12 feb 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)t Wooldrik
12 feb 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
12 feb 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
19 feb 14:00 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
19 feb 17:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Vlaskoel
19 feb 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
5 maa 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
5 maa 17:05 NDD Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
5 maa 18:50 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
12 maa 14:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
12 maa 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
12 maa 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
12 maa 16:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
12 maa 17:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
12 maa 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Twentebad
12 maa 17:45 TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Helperbad
19 maa 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
19 maa 15:45 De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Koerbelt
19 maa 16:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
19 maa 17:45 De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Dorper Esch
19 maa 19:30 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Lieberg
26 maa 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Vijf Heuvels
26 maa 16:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
26 maa 16:45 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Vijf Heuvels
26 maa 17:30 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Vijf Heuvels
26 maa 18:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
26 maa 18:00 Piranha Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Het Slagman
26 maa 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
26 maa 19:25 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))De Brake
2 apr 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
2 apr 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
2 apr 16:30 De Mors Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)De Koerbelt
2 apr 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
2 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Kwakel
9 apr 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
9 apr 16:30 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
9 apr 16:30 Losser CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Brilmansdennen
9 apr 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
9 apr 18:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
9 apr 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
23 apr 15:30 De Mors Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames)De Koerbelt
23 apr 16:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
23 apr 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
23 apr 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
30 apr 18:30 VKC'03 Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Vlaskoel
14 mei 16:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
14 mei 17:20 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
21 mei 17:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
21 mei 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
21 mei 19:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
28 mei 16:20 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Valkenhuizen
28 mei 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:15 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
27 nov 17:15 De Mors Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 6 - 10
27 nov 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 6
27 nov 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 17
27 nov 15:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
27 nov 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 5
20 nov 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 10
20 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 19 - 12
20 nov 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 5 - 6
20 nov 17:20 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 19
20 nov 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 1
20 nov 16:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 8
13 nov 18:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
13 nov 17:55 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 5
13 nov 17:15 De Mors Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 3 - 7
13 nov 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 4
13 nov 15:45 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 10
13 nov 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
13 nov 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
6 nov 20:35 EZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 10 - 10
6 nov 20:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 10
6 nov 19:00 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
6 nov 18:00 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 0
6 nov 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 8
6 nov 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 4
6 nov 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) 30 - 1
6 nov 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 8
30 okt 18:00 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 20
30 okt 17:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 5
23 okt 17:45 Montferland Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 4 - 6
16 okt 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
16 okt 17:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 14
16 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 24 - 3
9 okt 21:30 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 17 - 17
9 okt 16:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 10
9 okt 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 7
9 okt 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 5
2 okt 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
2 okt 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 7
2 okt 16:30 De Mors Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 6 - 6
2 okt 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 6
2 okt 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 20
2 okt 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
2 okt 14:10 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 7
25 sep 19:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 7 - 5
25 sep 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 2
25 sep 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 5
25 sep 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 4
18 sep 17:40 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 26
18 sep 16:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 2
18 sep 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 5
Verenigingsinformatie
NaamDe Mors
AccommodatiegegevensDe Koerbelt
RIJSSEN