TeamPoule
De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse B
De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
De Mors Da1 (Dames) 2e klasse A
De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
De Mors H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie B
De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
De Mors H4 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 19:45 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
14 dec 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Stamper
14 dec 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
14 dec 16:30 De Mors Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)De Koerbelt
14 dec 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
14 dec 18:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
14 dec 19:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
11 jan 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
11 jan 15:45 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Ravijn
11 jan 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
11 jan 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
11 jan 17:30 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Stamper
11 jan 18:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
11 jan 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Tijenraan
11 jan 19:05 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Welle
11 jan 20:45 De Grunte H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Slag
18 jan 15:00 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)De Koerbelt
18 jan 15:45 De Mors Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Koerbelt
18 jan 18:30 WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De Scheg
25 jan 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
25 jan 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
25 jan 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
25 jan 17:15 De Mors H4 (Heren) - De Veene H2 (Heren)De Koerbelt
25 jan 20:00 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sportstad Heerenveen BV
25 jan 21:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
25 jan 21:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
1 feb 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
1 feb 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
1 feb 17:15 De Mors Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)De Koerbelt
1 feb 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
1 feb 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
1 feb 19:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Vondersweijde
8 feb 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
8 feb 16:30 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
8 feb 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
8 feb 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
8 feb 17:30 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Stamper
8 feb 20:55 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sportbad Twentebad
8 feb 21:30 OZ&PC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)Vondersweijde
15 feb 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)De Vijf Heuvels
15 feb 17:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
15 feb 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Koerbelt
29 feb 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Brilmansdennen
29 feb 16:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Stamper
29 feb 18:00 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
29 feb 18:45 De Mors H4 (Heren) - EZC H4 (Heren)De Koerbelt
29 feb 19:30 De Mors Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Koerbelt
7 maa 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
7 maa 16:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
7 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)De Stamper
7 maa 17:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
7 maa 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)De IJsselslag
7 maa 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Koerbelt
7 maa 19:10 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Sportbad Twentebad
14 maa 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
14 maa 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
14 maa 16:30 De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Koerbelt
14 maa 17:00 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Vondersweijde
14 maa 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren)De Vlaskoel
21 maa 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
21 maa 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
21 maa 16:30 De Mors Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)De Koerbelt
21 maa 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
21 maa 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
21 maa 18:30 De Veene DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)Het Sportpark
21 maa 18:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
21 maa 19:40 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
28 maa 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)De Koerbelt
28 maa 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
28 maa 17:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17)De Koerbelt
28 maa 17:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)Het Slagman
28 maa 18:00 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)De Koerbelt
28 maa 18:50 EZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Het Slagman
28 maa 19:20 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
4 apr 15:15 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)De Koerbelt
4 apr 16:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
4 apr 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
4 apr 17:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
4 apr 17:15 DWK Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)Veluwehal
4 apr 17:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren)t Timpke
4 apr 17:40 Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)Het Ravijn
4 apr 18:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Koerbelt
4 apr 18:30 De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)De Beemd
18 apr 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)De Koerbelt
18 apr 15:45 De Mors H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)De Koerbelt
18 apr 16:30 De Mors Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Koerbelt
18 apr 17:15 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)Het Sportpark
18 apr 18:00 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))De Brake
18 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))Aquarena
18 apr 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
Verenigingsinformatie
NaamDe Mors
AccommodatiegegevensDe Koerbelt
RIJSSEN