TeamPoule
Nayade Da1 (Dames) 1e klasse A
Nayade Da2 (Dames) 3e klasse B
Nayade H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
Nayade H2 (Heren) 2e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 15:15 Nuenen Da1 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
31 okt 16:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
31 okt 19:15 Merlet H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Laco Sportcentrum De Kwel
7 nov 18:00 De Treffers Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
7 nov 18:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
8 nov 17:15 SWNZ (SG) Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
14 nov 15:15 Nayade Da2 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
14 nov 16:00 Nayade Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
14 nov 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
14 nov 19:45 Spio H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)De Sprank
21 nov 18:15 Nayade Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
21 nov 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad Drie Essen
21 nov 19:00 Nayade Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
21 nov 19:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
28 nov 17:15 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
28 nov 17:15 Nayade H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Sportcentrum voor studenten
28 nov 18:00 Hellas-Glana Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
28 nov 21:15 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
5 dec 16:15 Thalassa H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Recreatiebad De Wissen
5 dec 18:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
12 dec 17:45 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
12 dec 18:15 Nayade H2 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
12 dec 18:30 Lutra Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
12 dec 19:00 Nayade Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
9 jan 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad Dr Pool
9 jan 18:30 Nayade Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
9 jan 19:15 Nayade Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
9 jan 20:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
16 jan 16:30 Nayade Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
16 jan 17:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
16 jan 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Zwembad Dr Pool
16 jan 20:00 BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
23 jan 16:00 Nayade Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 jan 16:45 Nayade H2 (Heren) - HZPC H3 (Heren)Sportcentrum voor studenten
23 jan 20:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
24 jan 18:00 TRB-RES Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Drieburcht
30 jan 16:15 Waterproof H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Geusseltbad
30 jan 16:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
30 jan 18:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
30 jan 19:05 Nayade Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
6 feb 17:00 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
6 feb 18:15 Nayade Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
6 feb 19:00 Nayade H2 (Heren) - Merlet H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
27 feb 18:00 Nayade Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
27 feb 18:45 Nayade Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
28 feb 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
6 maa 16:15 DBD Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
6 maa 18:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
6 maa 19:20 Nayade H2 (Heren) - Spio H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
7 maa 16:15 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
13 maa 17:55 Arethusa Da3 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Golfbad Oss
13 maa 18:00 Nayade H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
13 maa 20:50 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
14 maa 20:30 PSV Da3 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)De Tongelreep
20 maa 16:00 Nayade Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
20 maa 16:45 Nayade Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
20 maa 17:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
20 maa 20:00 Arethusa H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Golfbad Oss
27 maa 16:00 Nayade Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
27 maa 17:00 Nayade Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
10 apr 18:00 HZPC Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
10 apr 18:15 Nayade H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
10 apr 20:50 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
17 apr 16:00 DBD Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
17 apr 17:00 BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)Zwembad t Hoogkoor
17 apr 18:45 Nayade Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
17 apr 19:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
24 apr 16:00 SBC2000 Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Zwembad de Wisselaar
24 apr 16:45 Nayade H2 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
24 apr 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Zwembad Dr Pool
24 apr 20:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
Verenigingsinformatie
NaamNayade
AccommodatiegegevensSportcentrum voor studenten
EINDHOVEN