DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 18:20 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
9 jan 18:50 WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
15 jan 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
15 jan 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
15 jan 16:35 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
15 jan 17:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
15 jan 17:30 VZV Njord H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
15 jan 18:30 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
15 jan 18:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
15 jan 18:50 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
15 jan 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
15 jan 19:30 VZV Njord Da2 (Dames) - DBD Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
15 jan 19:45 Arethusa H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
16 jan 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
16 jan 17:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)LACO sportcentrum
22 jan 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad de Wisselaar
22 jan 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
22 jan 16:05 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
22 jan 16:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
22 jan 17:00 VZV Njord H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
22 jan 18:00 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
22 jan 19:05 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
22 jan 20:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 jan 16:20 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 jan 17:25 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
23 jan 18:20 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
29 jan 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
29 jan 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
29 jan 16:00 Aegir H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Ir. Ottenbad
29 jan 16:30 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
29 jan 17:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
29 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
29 jan 17:25 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
29 jan 18:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Drieburcht
29 jan 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))t Walfort
29 jan 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
29 jan 20:30 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Sloterparkbad
5 feb 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 17:00 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
5 feb 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
5 feb 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Geusseltbad
5 feb 18:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 18:50 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 19:50 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 20:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Fletiomare
5 feb 20:45 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
6 feb 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
6 feb 17:00 De Treffers H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
12 feb 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
12 feb 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
12 feb 15:45 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
12 feb 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
12 feb 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
12 feb 18:00 Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad De Stok
12 feb 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
12 feb 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 feb 18:45 HZPC H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
19 feb 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 feb 16:40 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 feb 17:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 maa 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
12 maa 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
12 maa 16:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
12 maa 17:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
12 maa 17:35 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 18:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
12 maa 18:15 Argo Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)Zwembad de Neul
12 maa 18:20 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 maa 19:00 Argo H2 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Zwembad de Neul
12 maa 19:25 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
13 maa 17:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
13 maa 18:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
19 maa 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
19 maa 16:45 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
19 maa 17:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
19 maa 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
19 maa 18:00 SWNZ (SG) H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Zwembad Molenheide
19 maa 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 maa 18:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
19 maa 19:00 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
19 maa 19:20 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
20 maa 17:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
26 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
26 maa 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
26 maa 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Zeesterbad
26 maa 16:30 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
26 maa 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Vrijburgbad Vlissingen
26 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
26 maa 17:30 VZV Njord H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
26 maa 18:30 VZV Njord Da2 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
26 maa 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
26 maa 20:50 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Berenschot
27 maa 16:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
27 maa 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
2 apr 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 16:00 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 16:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)De Vennen
2 apr 16:45 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 17:40 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 18:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)Zwembad Molenheide
2 apr 18:45 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
2 apr 19:50 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 20:15 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
3 apr 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
3 apr 16:45 DZT'62 Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)LACO sportcentrum
9 apr 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
9 apr 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
9 apr 15:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
9 apr 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
9 apr 17:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
9 apr 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
9 apr 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
9 apr 17:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
9 apr 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
9 apr 18:30 DBD H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 21:25 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Wasbeek
10 apr 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
23 apr 15:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
23 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 16:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
23 apr 17:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 apr 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
23 apr 18:25 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 apr 19:30 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
23 apr 20:20 Gorgo H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)De Beemd
24 apr 17:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
24 apr 18:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
30 apr 17:30 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
30 apr 20:00 d'ELFT H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)Vrijburgbad Vlissingen
1 mei 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 mei 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 mei 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
14 mei 15:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
14 mei 16:30 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
14 mei 17:30 De Vennen H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))De Vennen
15 mei 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
21 mei 18:00 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
21 mei 18:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
21 mei 19:20 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Ekkerman
22 mei 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
28 mei 19:30 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
29 mei 17:00 DZT'62 H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))LACO sportcentrum
29 mei 19:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 15:25 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 3 - 29
28 nov 14:50 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 8
27 nov 18:20 VZV Njord H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 8 - 9
27 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 18
27 nov 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 10 - 7
27 nov 16:30 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 17
27 nov 16:10 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 15 - 11
27 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 8
21 nov 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 7 - 7
20 nov 20:35 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 4 - 11
20 nov 19:15 NDD Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
20 nov 18:50 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
20 nov 17:45 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 13 - 5
20 nov 16:45 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 5
20 nov 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 10 - 9
20 nov 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
20 nov 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 7
14 nov 16:30 VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 29
14 nov 15:00 PSV H4 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 12 - 6
13 nov 21:30 De Treffers H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
13 nov 19:35 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) 9 - 8
13 nov 18:35 VZV Njord Da2 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames) 5 - 6
13 nov 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 30
13 nov 17:35 VZV Njord H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 17 - 1
13 nov 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 19
13 nov 16:30 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 10
13 nov 16:20 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 21
13 nov 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 21
13 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 5
7 nov 18:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 2
7 nov 17:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 11
6 nov 20:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 7
6 nov 19:10 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond)) 5 - 7
6 nov 18:00 Lutra Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 4 - 6
6 nov 17:05 Nayade Classic H2 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 6 - 8
6 nov 17:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 5 - 6
6 nov 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 2
6 nov 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
6 nov 14:15 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 7 - 9
31 okt 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 13 - 8
30 okt 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 12 - 7
30 okt 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - Argo H2 (Heren) 6 - 8
30 okt 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - Argo Da1 (Dames) 8 - 6
30 okt 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 15
30 okt 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 20
30 okt 15:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
30 okt 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 8 - 13
30 okt 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 5
24 okt 19:00 ZVVS H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
16 okt 20:00 Katwijk H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
16 okt 18:45 Gorgo H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 7 - 12
16 okt 18:20 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) 6 - 13
16 okt 15:25 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 14
9 okt 21:00 De Treffers Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 7 - 6
9 okt 20:15 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 15 - 12
9 okt 20:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 5 - 11
9 okt 19:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 7
9 okt 18:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 11
9 okt 18:20 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
9 okt 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 7 - 7
9 okt 17:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 6 - 17
9 okt 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 22
9 okt 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 14
9 okt 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 1
3 okt 16:30 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 19 - 6
2 okt 19:20 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 11 - 6
2 okt 18:40 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 27
2 okt 18:15 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond)) 20 - 10
2 okt 18:00 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
2 okt 17:30 PSV H5 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 7 - 14
2 okt 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 16 - 3
2 okt 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 4 - 10
2 okt 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20
2 okt 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 16
2 okt 15:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 11
2 okt 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 19 - 6
25 sep 20:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 6 - 2
25 sep 19:40 Arethusa H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 4 - 7
25 sep 17:45 DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 2 - 3
25 sep 17:40 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 1
25 sep 16:45 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
25 sep 16:00 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 4
25 sep 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
19 sep 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 33
18 sep 20:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 11 - 13
18 sep 17:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 28
18 sep 17:10 VZV Njord H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 15 - 2
18 sep 16:50 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 23
18 sep 16:15 VZV Njord Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 17 - 5
18 sep 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
Verenigingsinformatie
NaamVZV Njord
AccommodatiegegevensZwembad Den Ekkerman
VELDHOVEN