TeamPoule
Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) 1e klasse A
Nuenen Da1 (Dames) 3e klasse B
Nuenen H1 (Heren) 1e klasse (zuid) A
DatumTijdWedstrijdLocatie
18 sep 16:45 [Concept]Nayade Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
18 sep 17:45 [Concept]De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)De Schelp
18 sep 18:00 [Concept]Aegir H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Ir. Ottenbad
25 sep 15:15 [Concept]Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
2 okt 16:15 [Concept]Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
2 okt 17:00 [Concept]Nuenen Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
2 okt 17:45 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
9 okt 15:15 [Concept]Nayade Classic Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
9 okt 15:30 [Concept]DIO BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)De Banakker
10 okt 18:15 [Concept]SWNZ (SG) H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Zwembad Molenheide
30 okt 17:30 [Concept]Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
30 okt 18:15 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
6 nov 16:00 [Concept]Nayade Classic H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
7 nov 17:30 [Concept]DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
13 nov 10:30 [Concept]De Schelde H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Sportcentrum Vliegende Vaart
13 nov 16:40 [Concept]DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
13 nov 17:25 [Concept]DBD Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
20 nov 09:00 [Concept]Arethusa Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Golfbad Oss
20 nov 18:15 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
27 nov 09:45 [Concept]De Punderman Da1 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
28 nov 19:15 [Concept]DZT'62 H2 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)LACO sportcentrum
11 dec 15:15 [Concept]Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
11 dec 16:00 [Concept]Nuenen Da1 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
11 dec 16:45 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
18 dec 17:00 [Concept]Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
18 dec 17:45 [Concept]Nuenen Da1 (Dames) - Argo Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
18 dec 18:30 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
15 jan 15:50 [Concept]PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
22 jan 16:45 [Concept]Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
22 jan 17:30 [Concept]Nuenen Da1 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
22 jan 18:15 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
29 jan 17:15 [Concept]Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)Recreatiebad De Wissen
29 jan 19:45 [Concept]Argo Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Zwembad de Neul
29 jan 20:30 [Concept]Argo H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Zwembad de Neul
5 feb 16:30 [Concept]Hellas-Glana Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
5 feb 17:50 [Concept]Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
5 feb 19:15 [Concept]RZ H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
12 feb 16:45 [Concept]Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
12 feb 17:30 [Concept]Nuenen Da1 (Dames) - Nayade Classic Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
12 feb 18:15 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
12 maa 19:00 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Optisport AquaAltena
12 maa 20:30 [Concept]De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)Combibad Kwekkelstijn
19 maa 18:45 [Concept]Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)Zwembad Dr Pool
19 maa 21:00 [Concept]De Krabben H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)De Schelp
20 maa 18:30 [Concept]De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
26 maa 16:00 [Concept]Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
26 maa 16:45 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
2 apr 15:15 [Concept]Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
2 apr 16:00 [Concept]Nuenen Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)Sportcentrum voor studenten
2 apr 16:45 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
9 apr 16:15 [Concept]Thalassa H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)Recreatiebad De Wissen
9 apr 19:20 [Concept]Nuenen Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 apr 16:00 [Concept]Nuenen Da1 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
23 apr 16:45 [Concept]Nuenen H1 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)Sportcentrum voor studenten
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamNuenen
AccommodatiegegevensSportcentrum voor studenten
EINDHOVEN