DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 15:05 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
14 dec 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
14 dec 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
14 dec 17:55 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
14 dec 18:15 De Houtrib H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Koploper
14 dec 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)De Brake
14 dec 19:35 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond))De Brake
14 dec 21:00 Flevo H1 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Jaap van der Krol Bad
21 dec 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
11 jan 17:00 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Calluna
11 jan 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))De Vlaskoel
11 jan 19:40 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
18 jan 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)t Timpke
25 jan 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
25 jan 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
25 jan 17:55 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
25 jan 18:40 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
25 jan 19:25 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Brake
25 jan 20:30 Nunspeet Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)De Brake
25 jan 21:25 Nunspeet H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Brake
1 feb 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
1 feb 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Vrolijkheid
1 feb 18:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Vijf Heuvels
1 feb 18:30 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
1 feb 19:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Peppel
8 feb 18:00 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
8 feb 18:00 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum De Sijpel
8 feb 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)De Brake
8 feb 19:30 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
8 feb 20:25 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Brake
8 feb 20:45 Flevo H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Jaap van der Krol Bad
8 feb 21:30 Nunspeet H4 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)De Brake
15 feb 14:00 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
15 feb 16:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
15 feb 17:25 Deltasteur H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Zwembad De Steur
15 feb 18:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
15 feb 20:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Helperbad
29 feb 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
29 feb 17:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
29 feb 18:00 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
29 feb 18:30 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
29 feb 18:55 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))De Brake
29 feb 20:00 Nunspeet H4 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)De Brake
7 maa 15:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
7 maa 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
7 maa 16:45 Deltasteur H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)Zwembad De Steur
7 maa 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)De Vlaskoel
7 maa 18:00 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
7 maa 18:40 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
7 maa 19:25 Nunspeet H4 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)De Brake
7 maa 20:15 HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
14 maa 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)De Brake
14 maa 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
14 maa 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)De Brake
14 maa 19:20 Nunspeet Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Brake
14 maa 20:15 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
14 maa 21:10 Nunspeet H3 (Heren) - Flevo H1 (Heren)De Brake
21 maa 15:45 Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)Overboord
21 maa 16:30 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Brake
21 maa 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Sijpel
21 maa 17:05 De Meer H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Waterlinie
21 maa 17:25 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Brake
21 maa 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Sprenkelaar
21 maa 17:45 De Woelwaters H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
21 maa 19:40 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
28 maa 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
28 maa 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)De Brake
28 maa 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)De Brake
28 maa 19:20 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
28 maa 20:05 Nunspeet Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)De Brake
28 maa 20:55 Nunspeet H3 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Brake
28 maa 21:40 Nunspeet H4 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)De Brake
4 apr 15:00 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Overboord
4 apr 16:45 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
4 apr 17:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
4 apr 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
4 apr 18:00 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
4 apr 18:45 Nunspeet Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)De Brake
4 apr 19:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
4 apr 19:40 Nunspeet H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Brake
4 apr 20:15 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)Waterwyck
18 apr 17:00 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum De Sijpel
18 apr 17:15 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
18 apr 18:00 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))De Brake
18 apr 18:00 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)Sportf.bad Nijmegen-West
18 apr 18:55 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Brake
18 apr 19:00 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
18 apr 20:30 EZPC H1 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Helster
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 17:45 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
7 dec 17:40 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 2
7 dec 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13
7 dec 13:15 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
30 nov 20:45 Nunspeet H4 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 8 - 10
30 nov 19:40 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
30 nov 18:45 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 11
30 nov 18:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 7 - 8
30 nov 18:00 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 5
30 nov 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
30 nov 17:15 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 7
30 nov 16:45 Aquapoldro H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 2 - 7
23 nov 21:00 Nunspeet H4 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 13 - 8
23 nov 20:15 Nunspeet H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 7 - 8
23 nov 19:20 Nunspeet Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 5 - 7
23 nov 18:35 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 10
23 nov 18:00 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 5
23 nov 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 18 - 7
23 nov 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 12
16 nov 21:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 9
16 nov 18:40 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 nov 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 6
16 nov 14:45 Thetis Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 9 - 5
9 nov 21:20 Nunspeet H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 5 - 11
9 nov 20:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 10 - 5
9 nov 19:20 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
9 nov 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) 0 - 13
9 nov 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 3
9 nov 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 4
9 nov 16:45 De Eerste Kolk H1 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 15 - 7
2 nov 17:55 De Veene H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
2 nov 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
2 nov 16:45 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 13
2 nov 16:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
2 nov 15:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 5
26 okt 20:50 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 5 - 12
26 okt 20:05 Nunspeet H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 0 - 25
26 okt 19:20 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 14
26 okt 19:20 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 9
26 okt 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 8
26 okt 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 8
26 okt 17:45 De Spreng Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 12 - 6
26 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 18
19 okt 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 10 - 5
19 okt 17:30 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
12 okt 21:25 Nunspeet H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 7 - 6
12 okt 20:20 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
12 okt 20:10 De Houtrib H2 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 3 - 11
12 okt 19:25 Nunspeet Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 6 - 10
12 okt 18:40 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 11
12 okt 17:55 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 7
12 okt 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 10
12 okt 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
5 okt 20:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 13 - 9
5 okt 19:20 Nunspeet H4 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 9 - 10
5 okt 19:15 Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 5
5 okt 18:55 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
5 okt 18:35 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 2
5 okt 17:55 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 9
5 okt 17:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
5 okt 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 15
5 okt 16:45 Proteus Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 6 - 10
28 sep 20:30 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 19 - 18
28 sep 19:35 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 14
28 sep 18:45 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) 14 - 0
28 sep 18:40 Nunspeet Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 6 - 6
28 sep 18:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 4
28 sep 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 7
28 sep 17:55 Nunspeet H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 6 - 14
28 sep 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 13
28 sep 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 15 - 6
21 sep 18:15 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 0
21 sep 17:30 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 3
21 sep 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 8 - 9
21 sep 13:30 Hydrofiel H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 13 - 4
14 sep 19:50 Nunspeet H4 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren) 16 - 4
14 sep 19:05 Nunspeet H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 11 - 6
14 sep 18:55 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
14 sep 18:10 Nunspeet Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 7 - 7
14 sep 18:00 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 1
14 sep 17:15 Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 2
14 sep 16:40 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 3
14 sep 15:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 0
Verenigingsinformatie
NaamNunspeet
AccommodatiegegevensDe Brake
NUNSPEET