TeamPoule
Oceanus Da1 (Dames) 1e klasse A
Oceanus Da2 (Dames) 3e klasse B
Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
Oceanus H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie A
Oceanus H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Oceanus H4 (Heren) 4e klasse A
Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) B
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 19:45 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 11
21 mei 16:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 3
20 mei 19:30 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
14 mei 16:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
14 mei 14:30 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 18 - 5
7 mei 18:15 ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
7 mei 18:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 15 - 8
30 apr 17:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 3 - 9
23 apr 19:35 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
23 apr 18:40 De Ham H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 5 - 5
23 apr 18:30 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 6
23 apr 17:45 Oceanus Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 6 - 7
23 apr 16:45 Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames) 7 - 7
23 apr 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
23 apr 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 22
16 apr 17:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 7
13 apr 20:45 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 6
9 apr 21:40 DAW H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
9 apr 18:45 DWT Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 4 - 10
9 apr 18:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 4 - 20
9 apr 18:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 2
3 apr 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 6
2 apr 19:05 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond)) 15 - 8
2 apr 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 7
2 apr 18:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 9 - 5
2 apr 17:05 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 4
2 apr 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 9 - 9
2 apr 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 4 - 3
2 apr 15:45 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 3 - 10
26 maa 19:30 UZSC Da4 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 11 - 4
26 maa 19:25 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 6
26 maa 19:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 3
26 maa 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 7 - 6
26 maa 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 2 - 12
26 maa 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve) 6 - 18
26 maa 16:35 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 6
26 maa 16:15 Oceanus H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 4 - 10
19 maa 19:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 4 - 14
19 maa 18:50 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 5
19 maa 18:15 Oceanus Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 10 - 5
19 maa 17:30 Oceanus H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 16 - 6
19 maa 16:45 Oceanus Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 5 - 4
19 maa 16:00 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 8
19 maa 15:15 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 2
12 maa 19:35 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 4
12 maa 18:30 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
12 maa 16:45 Oceanus Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames) 7 - 7
12 maa 16:00 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
12 maa 15:15 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 7
5 maa 21:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
19 feb 19:45 DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
19 feb 18:05 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 5
19 feb 16:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 4 - 11
12 feb 19:20 DAW Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 7 - 3
12 feb 19:15 Aquarijn Da4 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 16 - 4
12 feb 17:50 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 1
12 feb 17:20 MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
12 feb 17:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 8
12 feb 16:15 Oceanus H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 9 - 6
5 feb 20:25 Het Y H3 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 3 - 10
5 feb 19:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 12
5 feb 18:50 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 10
5 feb 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
5 feb 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
5 feb 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 7 - 11
5 feb 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames) 11 - 8
5 feb 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) 10 - 7
29 jan 19:30 Watervlo Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 7 - 5
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 8 - 10
27 nov 20:00 De Aalscholver Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 7 - 4
27 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 6 - 6
27 nov 17:45 Oceanus H4 (Heren) - KZC H4 (Heren) 9 - 5
27 nov 16:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 6 - 8
27 nov 16:00 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7
27 nov 15:15 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 3
21 nov 17:00 De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 4
20 nov 19:50 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 9
20 nov 18:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
20 nov 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 7 - 3
20 nov 16:15 Oceanus H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 22 - 2
20 nov 16:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
13 nov 20:10 De Ham Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 13 - 10
13 nov 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
13 nov 18:15 Triton Putten H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
13 nov 17:45 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 3
13 nov 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 8 - 10
13 nov 17:00 Oceanus H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren) 12 - 5
13 nov 16:30 ZPCH Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 10 - 7
13 nov 16:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 11
7 nov 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 9 - 6
6 nov 19:30 HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 17 - 7
6 nov 18:10 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
6 nov 17:45 Oceanus Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 2 - 21
6 nov 16:45 Oceanus Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames) 9 - 8
6 nov 16:05 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 5
6 nov 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
6 nov 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 37
30 okt 20:40 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 4 - 15
30 okt 19:30 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
30 okt 19:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 6 - 8
30 okt 16:15 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
23 okt 14:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 4
23 okt 13:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 5 - 10
23 okt 13:00 Oceanus Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 6 - 6
23 okt 12:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 29
16 okt 19:30 Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 10 - 6
16 okt 18:30 Oceanus Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 8 - 12
16 okt 18:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
16 okt 18:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
16 okt 17:30 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve) 9 - 7
16 okt 16:45 Oceanus H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 10 - 6
16 okt 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 6
16 okt 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 10
9 okt 21:10 DWT H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 7 - 4
9 okt 19:35 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 3 - 4
9 okt 18:50 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
9 okt 17:45 ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
3 okt 19:15 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 2 - 5
3 okt 19:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
2 okt 20:10 KZC Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 9 - 5
2 okt 18:15 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 4
25 sep 20:10 DAW H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 9 - 4
25 sep 17:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
25 sep 16:45 Oceanus Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 8 - 4
25 sep 16:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 8 - 9
25 sep 16:00 Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 8
25 sep 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 20
18 sep 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
18 sep 18:30 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
18 sep 18:00 Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 3 - 20
18 sep 17:15 Oceanus H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 9 - 11
18 sep 17:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
18 sep 16:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 6 - 5
Verenigingsinformatie
NaamOceanus
AccommodatiegegevensDe Waterlelie
AALSMEER