TeamPoule
Oceanus Da1 (Dames) 1e klasse P
Oceanus Da2 (Dames) 3e klasse A
Oceanus H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
Oceanus H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Oceanus H4 (Heren) 4e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Waterlelie
14 dec 17:50 ZPC Woerden H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Het Batensteinbad
14 dec 18:15 Oceanus Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)De Waterlelie
14 dec 19:15 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
14 dec 19:30 DWT H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Boerhaavebad
11 jan 17:45 Aquarijn Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
11 jan 18:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
11 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Kwakel
11 jan 20:50 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Wasbeek
11 jan 21:05 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Het Batensteinbad
18 jan 15:25 Watervlo Da4 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Fletiomare
18 jan 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
18 jan 18:00 Oceanus H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Waterlelie
18 jan 18:45 Oceanus Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames 1e deel)De Waterlelie
18 jan 21:00 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Waterthor
25 jan 18:30 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
25 jan 19:30 DAW H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
25 jan 19:30 Oceanus Da2 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)De Waterlelie
25 jan 20:15 Het Y H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
25 jan 20:15 Oceanus H4 (Heren) - De Amstel H2 (Heren)De Waterlelie
1 feb 15:00 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
1 feb 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Waterlelie
1 feb 18:00 Oceanus H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Waterlelie
1 feb 18:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
1 feb 19:50 De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
8 feb 17:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
8 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)De Kwakel
8 feb 18:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
8 feb 18:45 Oceanus Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames 1e deel)De Waterlelie
8 feb 19:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 feb 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Meerkamp
15 feb 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
15 feb 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Waterlelie
15 feb 19:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
15 feb 19:30 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
29 feb 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
1 maa 17:55 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
7 maa 18:20 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
7 maa 19:15 Oceanus H4 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren)Het Batensteinbad
7 maa 19:25 DAW H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
7 maa 19:25 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportplaza Mercator
7 maa 20:20 DAW Da1 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
7 maa 20:45 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
14 maa 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)De Waterlelie
14 maa 17:45 Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)De Waterlelie
14 maa 19:15 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Fletiomare
15 maa 17:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Meerkamp
21 maa 17:00 Oceanus H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Waterlelie
21 maa 17:15 De Aalscholver Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Almere Poort
21 maa 17:30 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
21 maa 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
21 maa 18:30 Oceanus Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames)De Waterlelie
21 maa 21:05 KZC H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad Beverwijk
28 maa 17:50 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Brandenburg
28 maa 18:00 VZV Da2 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames)De Heerenduinen
28 maa 18:45 De Fuut H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)MFA Safari
4 apr 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)De Waterlelie
4 apr 17:30 De Amstel H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Het Veenweidebad
4 apr 17:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
4 apr 18:50 Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel)De Waterlelie
5 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
5 apr 17:45 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
18 apr 17:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
18 apr 18:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
18 apr 19:05 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
18 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames)De Waterhoorn
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:35 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 9 - 8
7 dec 19:00 Oceanus Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames 1e deel) 13 - 3
7 dec 18:15 Oceanus H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 9 - 7
7 dec 17:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 14 - 7
30 nov 20:55 DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 4 - 10
30 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 1 - 11
30 nov 18:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) 8 - 10
30 nov 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 8 - 8
30 nov 17:00 Oceanus H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 11 - 6
24 nov 17:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 7 - 4
23 nov 17:45 Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) 7 - 8
23 nov 17:00 Oceanus H4 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren) 6 - 8
16 nov 18:30 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
16 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 14 - 8
16 nov 17:30 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 8
16 nov 16:30 Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) 8 - 3
16 nov 15:45 Oceanus H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 18 - 9
16 nov 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 8 - 8
9 nov 20:15 De Ham Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 11 - 10
9 nov 19:40 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 8 - 6
9 nov 19:15 Aquarijn H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 10 - 3
9 nov 18:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 6 - 6
9 nov 17:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 8
9 nov 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 3 - 3
3 nov 17:00 De Amstel H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 8 - 10
2 nov 20:45 ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 5
2 nov 17:10 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 11 - 7
2 nov 15:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 9 - 13
26 okt 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 10
26 okt 19:50 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames) 6 - 19
26 okt 17:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
19 okt 18:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 10 - 4
19 okt 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 3 - 5
19 okt 16:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 7 - 8
19 okt 15:45 Oceanus Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 10 - 5
19 okt 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 3 - 6
13 okt 15:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 4 - 3
12 okt 19:50 Oceanus Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames) 5 - 10
12 okt 19:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames) 5 - 9
12 okt 19:30 De Fuut H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 3 - 11
12 okt 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 1
5 okt 18:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
5 okt 18:00 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
5 okt 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 9 - 7
5 okt 17:00 Oceanus H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 12 - 8
5 okt 16:45 De Amstel Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 4 - 4
28 sep 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 4 - 12
28 sep 19:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 4 - 8
28 sep 18:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 11
28 sep 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve) 12 - 7
28 sep 17:45 Oceanus Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 12 - 4
28 sep 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames) 6 - 8
21 sep 18:50 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 8 - 2
21 sep 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 5 - 6
21 sep 17:00 Oceanus H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 8 - 7
Verenigingsinformatie
NaamOceanus
AccommodatiegegevensDe Waterlelie
AALSMEER