TeamPoule
Oceanus Da1 (Dames) 1e klasse A
Oceanus Da2 (Dames) 3e klasse C
Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) 4e Klasse (5x5) A
Oceanus H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
Oceanus H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Oceanus H4 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:00 Watervlo Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Fletiomare
31 okt 16:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
31 okt 17:30 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
31 okt 18:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
31 okt 19:45 Watervlo Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Fletiomare
1 nov 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Meerkamp
7 nov 17:15 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)MFA Safari
7 nov 18:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sportplaza Mercator
7 nov 18:15 Aquarijn Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
7 nov 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Fletiomare
7 nov 19:30 Het Y Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportfondsenbad Oost
7 nov 19:40 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Planeet
7 nov 20:35 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
14 nov 16:15 Oceanus H4 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)De Waterlelie
14 nov 17:15 Oceanus Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)De Waterlelie
14 nov 18:30 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
14 nov 20:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
15 nov 15:30 De Amstel Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Het Veenweidebad
21 nov 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Waterlelie
21 nov 17:00 Oceanus H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Waterlelie
21 nov 18:10 DAW Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
21 nov 19:00 DAW H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
21 nov 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
21 nov 20:00 DAW H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
21 nov 21:25 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sloterparkbad
28 nov 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
28 nov 16:15 Oceanus Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)De Waterlelie
28 nov 17:30 Oceanus H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Waterlelie
28 nov 18:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
28 nov 19:00 De Meerkoeten H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Mirandabad
28 nov 20:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
5 dec 18:00 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
6 dec 18:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
6 dec 19:30 De Ham H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Crommenije
6 dec 20:25 De Ham Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Crommenije
12 dec 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)De Waterlelie
12 dec 17:15 Oceanus H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Waterlelie
12 dec 18:15 Oceanus Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)De Waterlelie
12 dec 19:30 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
12 dec 20:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
13 dec 17:00 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
19 dec 19:30 DWK H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Veluwehal
1 jan 00:00 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
1 jan 00:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)De Waterlelie
9 jan 16:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
9 jan 17:00 Oceanus Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)De Waterlelie
9 jan 17:45 Oceanus H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)De Waterlelie
9 jan 19:00 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
9 jan 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Wel
9 jan 21:20 West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Waterhoorn
16 jan 16:15 Oceanus H3 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
16 jan 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
16 jan 17:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
16 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)De Kwakel
16 jan 20:00 Het Y H5 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sportfondsenbad Oost
23 jan 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 jan 18:25 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sportfondsenbad Oost
23 jan 18:30 Oceanus Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)De Waterlelie
23 jan 19:15 Oceanus H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)De Waterlelie
23 jan 21:45 Het Y H3 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
30 jan 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
30 jan 15:45 De Ham H7 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Crommenije
30 jan 16:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
30 jan 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)De Waterlelie
30 jan 17:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Mirandabad
30 jan 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
30 jan 19:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
6 feb 16:15 Oceanus Da2 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)De Waterlelie
6 feb 17:00 Oceanus H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Waterlelie
6 feb 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 17:45 Oceanus Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)De Waterlelie
6 feb 18:15 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
6 feb 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
13 feb 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
13 feb 16:00 Oceanus Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)De Waterlelie
13 feb 16:45 Oceanus H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Waterlelie
13 feb 17:30 Oceanus Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)De Waterlelie
13 feb 18:30 Oceanus H3 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
27 feb 14:50 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
27 feb 15:30 Oceanus Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)De Waterlelie
27 feb 16:15 Oceanus H4 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Waterlelie
27 feb 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
6 maa 15:40 De Dolfijn H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sloterparkbad
6 maa 17:15 De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
6 maa 17:15 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
6 maa 19:30 DWT Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Boerhaavebad
6 maa 20:30 DWT H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
13 maa 16:00 Oceanus Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Waterlelie
13 maa 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)De Waterlelie
13 maa 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
13 maa 19:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
13 maa 19:25 DWT Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Boerhaavebad
13 maa 19:35 De Snippen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Meerkamp
20 maa 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
20 maa 20:00 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))De Heerenduinen
20 maa 21:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 maa 19:30 UZSC Da4 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)De Krommerijn
27 maa 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)De Waterlelie
27 maa 16:15 Oceanus H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Waterlelie
27 maa 17:00 Oceanus Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)De Waterlelie
27 maa 18:00 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
10 apr 15:15 Oceanus DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Waterlelie
10 apr 16:00 Oceanus Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)De Waterlelie
10 apr 17:00 Oceanus H3 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Waterlelie
10 apr 18:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
10 apr 18:10 ZPCH Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 19:05 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
10 apr 21:10 KZC H5 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
17 apr 15:10 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Mirandabad
17 apr 17:30 DJK-ZAR Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportplaza Mercator
17 apr 19:05 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Weth. F.B. Duran
17 apr 20:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
17 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)De Kwakel
24 apr 16:15 Oceanus Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)De Waterlelie
24 apr 17:15 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))De Waterlelie
24 apr 18:15 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
24 apr 18:55 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Weth. F.B. Duran
24 apr 19:50 ZV De Zaan H10 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Slag
Verenigingsinformatie
NaamOceanus
AccommodatiegegevensDe Waterlelie
AALSMEER