TeamPoule
Orca BG1 (Gemengd-B <17) 1e klasse A
Orca CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
Orca Da1 (Dames) 1e klasse A
Orca H1 (Heren (Bond)) Bond 2e divisie A
Orca H2 (Heren) 1e klasse A
Orca H3 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
Orca H4 (Heren) 2e klasse A
Orca H5 (Heren) 3e klasse A
Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 1e klasse A
Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 12:45 TriVia H5 (Heren) - Orca H4 (Heren)Helperbad
29 jan 13:45 TriVia Da2 (Dames) - Orca Da1 (Dames)Helperbad
29 jan 16:45 Neptunia'24 Neptunia'24 DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
29 jan 17:45 De Spatters H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)De Peppel
29 jan 19:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
5 feb 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
5 feb 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
5 feb 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
5 feb 17:45 Orca H4 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)De Blauwe Golf
5 feb 18:45 Orca H3 (Heren Reserve) - PWC H1 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
5 feb 19:45 Orca H5 (Heren) - GZVW H3 (Heren)De Blauwe Golf
5 feb 20:45 Orca Da1 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)De Blauwe Golf
6 feb 17:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
6 feb 18:45 Orca H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)De Blauwe Golf
12 feb 15:05 De Walvisch H3 (Heren) - Orca H4 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 17:00 De Granaet H1 (Heren) - Orca H2 (Heren)Tolhuisbad
12 feb 17:15 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
12 feb 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Het Heersdiep
12 feb 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
12 feb 19:45 De Inktvis H1 (Heren) - Orca H5 (Heren)De Kalkwijck
13 feb 14:30 Azuro H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)Dubbelslag
19 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Kwakel
12 maa 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
12 maa 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
12 maa 17:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
12 maa 18:05 Orca H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)De Blauwe Golf
12 maa 19:00 Orca Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)De Blauwe Golf
12 maa 20:00 Orca H3 (Heren Reserve) - SGHA H4 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
12 maa 21:00 Orca H4 (Heren) - Azuro H2 (Heren)De Blauwe Golf
12 maa 22:00 Orca H5 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)De Blauwe Golf
19 maa 16:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 17:30 Orca Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)De Blauwe Golf
19 maa 17:45 SGHA H5 (Heren) - Orca H5 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 18:30 Orca H4 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)De Blauwe Golf
19 maa 18:35 SGHA H4 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)Sportstad Heerenveen BV
19 maa 19:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
19 maa 20:45 Orca H2 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)De Blauwe Golf
26 maa 14:00 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Helperbad
26 maa 14:45 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
26 maa 15:45 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)Helperbad
26 maa 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))De Stamper
26 maa 19:00 Aqua'68 H2 (Heren) - Orca H5 (Heren)De Bonte Wever
26 maa 20:05 Aqua'68 H1 (Heren) - Orca H2 (Heren)De Bonte Wever
27 maa 15:30 GZVW H2 (Heren) - Orca H4 (Heren)De Watertoren
2 apr 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
2 apr 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
2 apr 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
2 apr 17:45 Orca H3 (Heren Reserve) - GZVW H1 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
2 apr 18:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
2 apr 20:00 Orca H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Blauwe Golf
2 apr 21:00 Orca H5 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren)De Blauwe Golf
2 apr 22:00 Orca H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)De Blauwe Golf
9 apr 15:05 De Walvisch H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 16:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Aquarena
9 apr 18:00 Wetterwille H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)De Wetterstins
9 apr 18:00 De Plons Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames)De Slag
9 apr 18:45 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
9 apr 18:45 De Spatters H2 (Heren) - Orca H5 (Heren)De Peppel
9 apr 19:55 Livo H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))t Walfort
23 apr 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 Neptunia'24 DG1* (Gemengd-D <13)De Blauwe Golf
23 apr 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15)De Blauwe Golf
23 apr 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17)De Blauwe Golf
23 apr 17:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
23 apr 19:00 Orca H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)De Blauwe Golf
23 apr 20:00 Orca H4 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)De Blauwe Golf
23 apr 21:00 Orca H3 (Heren Reserve) - De Spatters H1 (Heren Reserve)De Blauwe Golf
24 apr 17:30 Orca Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)De Blauwe Golf
24 apr 18:30 Orca H5 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren)De Blauwe Golf
14 mei 19:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))Het Slagman
21 mei 17:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))De Blauwe Golf
28 mei 17:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13)Aquarena
31 mei 12:45 TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren) - Orca H2 (Heren)Helperbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 14:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 3 - 13
28 nov 13:15 SGHA SGHA DG1* (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 4 - 4
27 nov 21:05 Neptunia'24 H3 (Heren) - Orca H4 (Heren) 2 - 21
27 nov 20:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames) 7 - 7
27 nov 19:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 7 - 12
27 nov 17:00 Neptunia'24 Neptunia'24 CG1* (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 27 - 5
27 nov 15:00 Wetterwille H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 8 - 13
21 nov 17:30 Orca H3 (Heren Reserve) - Azuro H1 (Heren Reserve) 10 - 4
20 nov 20:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 7 - 16
20 nov 19:00 Orca H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 12 - 6
20 nov 18:00 Orca H5 (Heren) - De Spatters H2 (Heren) 8 - 3
20 nov 17:00 Orca Da1 (Dames) - De Plons Da1 (Dames) 7 - 7
20 nov 16:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 27 - 5
20 nov 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 12
13 nov 20:00 WSG Westergo (SG) H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 18 - 16
13 nov 19:50 De Reest H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 7 - 12
13 nov 19:00 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - Orca H4 (Heren) 9 - 14
13 nov 18:45 HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
13 nov 17:40 PWC H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 17 - 9
13 nov 17:15 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) CG2* (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
13 nov 16:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 16
13 nov 12:15 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 15
6 nov 20:15 Orca H4 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 17 - 3
6 nov 19:15 Orca H5 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren) 6 - 7
6 nov 18:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
6 nov 17:15 Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) - PWC PWC EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
6 nov 17:00 Orca H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 12 - 7
6 nov 16:45 Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
6 nov 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15) 4 - 25
6 nov 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 Neptunia'24 DG1* (Gemengd-D <13) 8 - 5
31 okt 13:30 Azuro H2 (Heren) - Orca H4 (Heren) 11 - 8
30 okt 18:45 De Reest Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames) 5 - 3
30 okt 18:00 Wetterwille H1 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 6 - 3
30 okt 18:00 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - Orca H2 (Heren) 9 - 8
30 okt 17:30 MSV-Zeemacht BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 13
30 okt 17:15 Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 7 - 2
30 okt 17:15 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 6
30 okt 15:30 Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp EG1 (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 14:30 Neptunia'24 Neptunia EG1 (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
30 okt 14:00 PWC PWC EG1 (Gemengd-E <11) - Orca Orca EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 0
16 okt 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
9 okt 21:50 Orca H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 24 - 10
9 okt 20:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
9 okt 19:45 Orca H5 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren) 3 - 11
9 okt 18:45 Orca H4 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 20 - 5
9 okt 17:45 Orca H3 (Heren Reserve) - GZVW H1 (Heren Reserve) 5 - 7
9 okt 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 22 - 10
9 okt 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 22
9 okt 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 3
3 okt 19:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - Orca H2 (Heren) 12 - 12
3 okt 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) - Orca H4 (Heren) 6 - 18
3 okt 16:30 Azuro Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames) 2 - 7
3 okt 14:30 GZVW H3 (Heren) - Orca H5 (Heren) 9 - 6
2 okt 19:45 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
2 okt 18:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 28
2 okt 13:45 TriVia TriVia H4 op verzoek per 11-09-"21. (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve) 11 - 6
2 okt 13:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 8
2 okt 12:15 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) 1 - 14
25 sep 21:45 Orca H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren) 11 - 12
25 sep 20:45 Orca Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames) 3 - 11
25 sep 19:45 Orca H5 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 7 - 7
25 sep 18:45 Orca H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 7 - 7
25 sep 17:45 Orca H3 (Heren Reserve) - Azuro H1 (Heren Reserve) 8 - 12
25 sep 17:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 25 - 2
25 sep 16:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - SGHA SGHA CG1* (Gemengd-C <15) 4 - 18
25 sep 15:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
19 sep 16:30 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Orca H2 (Heren) 5 - 15
18 sep 18:15 Orca H3 (Heren Reserve) - PWC H1 (Heren Reserve) 18 - 10
18 sep 17:45 Moby Dick H2 (Heren) - Orca H5 (Heren) 12 - 6
18 sep 17:30 Orca Orca DG1* (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 2
18 sep 16:45 Moby Dick H1 (Heren) - Orca H4 (Heren) 3 - 12
Verenigingsinformatie
NaamOrca
AccommodatiegegevensDe Blauwe Golf
LEEUWARDEN