TeamPoule
OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie A
OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
OZ&PC H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie C
OZ&PC H3 (Heren) 2e klasse B
OZ&PC H4 (Heren) 3e klasse A
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 21:30 OZ&PC H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 3 - 16
7 dec 20:45 OZ&PC H3 (Heren) - EZC H3 (Heren) 11 - 7
7 dec 19:30 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
7 dec 18:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 5 - 9
7 dec 17:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 12
7 dec 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 13
7 dec 16:20 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 4
7 dec 15:40 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 4
30 nov 21:00 WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 16
30 nov 20:25 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 15 - 8
30 nov 18:40 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 16
30 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 18 - 9
30 nov 18:05 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 21 - 9
30 nov 18:00 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 6
30 nov 17:50 NDD H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 9 - 5
27 nov 21:00 OZ&PC H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 7 - 10
24 nov 19:00 EZC H4 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 10 - 7
23 nov 18:30 Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 12 - 6
23 nov 17:30 OZ&PC H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 12 - 10
23 nov 17:00 De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 11
23 nov 16:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 6
23 nov 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 6
23 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
23 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
17 nov 13:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 13
16 nov 21:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 9
16 nov 20:10 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 8
16 nov 18:45 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
16 nov 18:30 De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 13
16 nov 18:15 Natare H1 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 7 - 5
16 nov 17:30 WS Twente H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 6 - 5
16 nov 17:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 13 - 7
16 nov 16:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 4
16 nov 16:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 4
10 nov 15:15 EZC Da2 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 10 - 5
10 nov 15:00 ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 4
9 nov 20:05 BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 11 - 13
9 nov 17:45 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 11
9 nov 17:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 6
9 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 19 - 6
9 nov 17:00 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
2 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 14 - 11
2 nov 20:15 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 8 - 6
2 nov 18:45 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
2 nov 18:25 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
2 nov 17:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 15
2 nov 17:30 Livo H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 13 - 17
2 nov 16:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
2 nov 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 1
30 okt 21:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
26 okt 20:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) 12 - 11
26 okt 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) 17 - 16
26 okt 18:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 5
26 okt 18:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 11
26 okt 17:00 H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 18 - 11
26 okt 16:30 Losser EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
26 okt 16:30 OZ&PC H4 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 4 - 18
26 okt 16:00 De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 19
26 okt 15:45 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 17
20 okt 12:15 Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 6 - 8
19 okt 20:20 MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 18 - 8
19 okt 19:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 3
13 okt 16:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 22 - 21
12 okt 19:45 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 10 - 14
12 okt 18:15 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 13 - 14
12 okt 17:20 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 10 - 11
12 okt 17:15 De Mors H4 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren) 5 - 5
12 okt 16:40 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 9
12 okt 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 7
12 okt 16:30 Losser H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 8 - 8
12 okt 16:00 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 8
5 okt 19:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
5 okt 19:00 OZ&PC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 10 - 10
5 okt 18:15 OZ&PC H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 5 - 3
5 okt 17:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
5 okt 14:20 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 10
29 sep 15:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 17
28 sep 21:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 9 - 9
28 sep 20:20 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 11
28 sep 20:10 ZVVS Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 17 - 5
28 sep 19:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
28 sep 18:15 ZPC De Hof H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren) 7 - 14
28 sep 18:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 7
28 sep 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 1
21 sep 19:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 12 - 8
21 sep 18:35 Losser BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 3
21 sep 18:15 OZ&PC H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 9 - 12
21 sep 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 20
21 sep 16:00 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 8 - 22
15 sep 16:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 6
14 sep 21:00 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 9 - 8
14 sep 20:10 ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 17
14 sep 19:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 3
14 sep 18:25 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
14 sep 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 39 - 0
Verenigingsinformatie
NaamOZ&PC
AccommodatiegegevensVondersweijde
OLDENZAAL