TeamPoule
OZV Da1 (Dames) 2e klasse A
OZV EG1 (Gemengd-E <11) 2e klasse B
OZV H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
OZV H2 (Heren) 3e klasse C
OZV H3 (Heren) 5e klasse B
OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 2e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 16:30 De Kempvis Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Rivièrabad
29 jan 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)H2O
29 jan 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)H2O
29 jan 18:55 OZV H3 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)H2O
29 jan 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
5 feb 16:25 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 feb 16:30 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
5 feb 19:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - OZV H2 (Heren)De Fakkel
12 feb 17:40 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
12 feb 19:35 De Kempvis H5 (Heren) - OZV H3 (Heren)Rivièrabad
19 feb 17:30 OZV Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)H2O
19 feb 18:15 OZV H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)H2O
19 feb 19:00 OZV H2 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren)H2O
19 feb 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))H2O
12 maa 14:30 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
12 maa 17:15 Katwijk Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Aquamar
12 maa 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13)H2O
12 maa 19:00 OZV H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)H2O
12 maa 19:00 De Lansingh H2 (Heren) - OZV H2 (Heren)De Lansingh
12 maa 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))H2O
19 maa 16:55 Aquadraat (SG) Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)De Does
19 maa 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)H2O
19 maa 18:10 OZV H3 (Heren) - BZC H4 (Heren)H2O
19 maa 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))H2O
26 maa 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)H2O
26 maa 18:10 OZV H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)H2O
26 maa 18:55 OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames)H2O
26 maa 20:45 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Veur
2 apr 16:45 Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
2 apr 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13)H2O
2 apr 18:15 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))H2O
2 apr 19:15 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - OZV H2 (Heren)Berenschot
2 apr 19:30 Wave Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)Kerkpolder
9 apr 16:00 De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)De Wel
9 apr 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)H2O
9 apr 19:00 OZV Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)H2O
9 apr 19:00 Poseidon'56 H3 (Heren) - OZV H3 (Heren)De Fakkel
9 apr 19:15 BZC H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Hofstee
9 apr 19:45 OZV H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)H2O
23 apr 16:30 ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)De Zijl
23 apr 18:00 OZV H3 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren)H2O
23 apr 18:30 De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
23 apr 18:45 OZV H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)H2O
23 apr 19:30 OZV H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))H2O
23 apr 20:55 ZVVS Da3 (Dames) - OZV Da1 (Dames)De Kulk
14 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
28 mei 20:00 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 nov 15:45 WZC (SG) H8 (Heren) - OZV H3 (Heren) 7 - 8
27 nov 20:25 OZV H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
27 nov 19:40 OZV Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 10 - 4
27 nov 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
27 nov 18:10 SVH H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 7 - 7
27 nov 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 19 - 0
20 nov 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 5
20 nov 19:00 d'ELFT H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 10 - 15
20 nov 18:15 OZV H3 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 19 - 1
20 nov 18:00 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 5 - 11
20 nov 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
14 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 13 - 7
13 nov 18:55 OZV H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 13 - 5
13 nov 18:10 OZV Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 15 - 3
13 nov 18:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 13 - 7
13 nov 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 13 - 2
6 nov 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
6 nov 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
6 nov 16:25 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 5 - 8
6 nov 16:05 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 15
6 nov 15:00 De Kempvis H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 5 - 16
30 okt 21:15 Wave H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 4 - 6
30 okt 18:55 OZV H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 9 - 5
30 okt 18:10 OZV Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 6 - 5
30 okt 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 7
30 okt 17:10 Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 11
30 okt 14:45 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - OZV H3 (Heren) 6 - 6
16 okt 16:00 De Plas EG1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 7
9 okt 19:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 6 - 11
9 okt 18:15 NieMo Barracuda H3 (Heren) - OZV H2 (Heren) 10 - 10
2 okt 20:25 OZV H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 4 - 3
2 okt 19:40 OZV H2 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 6 - 3
2 okt 18:55 OZV H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 8 - 4
2 okt 18:10 OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 5 - 6
2 okt 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 11
2 okt 14:55 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 8
25 sep 17:50 De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 5
25 sep 17:15 ZVL-1886 Center Da6 (Dames) - OZV Da1 (Dames) 4 - 4
19 sep 15:30 MNC Dordrecht H10 (Heren) - OZV H3 (Heren) 3 - 7
18 sep 20:10 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
18 sep 19:30 BZC H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 4 - 8
18 sep 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
Verenigingsinformatie
NaamOZV
AccommodatiegegevensH2O
HARMELEN