DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:35 AZC H7 (Heren) - De Plas H4 (Heren)AquaRijn
14 dec 19:00 Vivax H1 (Heren) - De Plas H3 (Heren)Poelmeer
14 dec 19:45 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17)Sterrenbad
1 jan 00:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
11 jan 16:45 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Wel
11 jan 17:30 De Plas H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)De Wel
11 jan 18:15 De Plas Da1 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)De Wel
11 jan 19:00 De Plas H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)De Wel
11 jan 19:45 De Plas H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)De Wel
11 jan 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Wel
18 jan 16:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 17:00 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)H2O
18 jan 18:55 De Vliet (SG) H3 (Heren) - De Plas H3 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
18 jan 19:15 OZV H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)H2O
25 jan 16:45 WZC (SG) H3 (Heren) - De Plas H2 (Heren)De Veur
25 jan 19:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Waterthor
25 jan 20:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Plas H3 (Heren)De Waterthor
26 jan 14:00 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)De Veur
26 jan 16:15 DES H1 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Overbosch
26 jan 17:35 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17)De Sniep
26 jan 18:20 Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Sniep
1 feb 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)De Wel
1 feb 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17)De Wel
1 feb 18:15 De Plas H4 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)De Wel
1 feb 19:00 De Plas Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)De Wel
1 feb 19:45 De Plas H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Wel
1 feb 20:30 De Plas H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)De Wel
1 feb 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))De Wel
8 feb 16:20 WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)Groenhovenbad
8 feb 17:30 d'ELFT H6 (Heren) - De Plas H4 (Heren)Kerkpolder
8 feb 18:15 NZ&PC H2 (Heren) - De Plas H3 (Heren)Binnenzee
8 feb 18:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
8 feb 18:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Sniep
8 feb 19:00 NZ&PC H1 (Heren) - De Plas H2 (Heren)Binnenzee
15 feb 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)De Wel
15 feb 17:30 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)De Wel
15 feb 18:15 De Plas H3 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren)De Wel
15 feb 19:00 De Plas H2 (Heren) - OZV H2 (Heren)De Wel
15 feb 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Wel
29 feb 20:00 WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Plas H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
7 maa 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)De Wel
7 maa 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17)De Wel
7 maa 18:15 De Plas H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)De Wel
7 maa 19:00 De Plas Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)De Wel
7 maa 19:45 De Plas H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)De Wel
7 maa 20:30 De Plas H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Wel
7 maa 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))De Wel
14 maa 14:00 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
14 maa 17:00 WZC (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren)De Veur
14 maa 17:45 WZC (SG) H6 (Heren) - De Plas H3 (Heren)De Veur
14 maa 18:15 Alkemade Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Tweesprong
14 maa 19:05 Alkemade H3 (Heren) - De Plas H2 (Heren)De Tweesprong
21 maa 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)De Wel
21 maa 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Wel
21 maa 18:15 De Plas H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)De Wel
21 maa 19:00 De Plas Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Wel
21 maa 19:45 De Plas H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)De Wel
21 maa 20:30 De Plas H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Wel
21 maa 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))De Wel
4 apr 15:35 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)De Zijl
4 apr 19:45 AZL H2 (Heren) - De Plas H4 (Heren)De Fluit
4 apr 20:15 De Kempvis H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren)Rivièrabad
4 apr 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))Zwembad de Wisselaar
5 apr 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17)Zuiderparkbad
18 apr 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13)De Wel
18 apr 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)De Wel
18 apr 18:15 De Plas H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)De Wel
18 apr 19:00 De Plas Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Wel
18 apr 19:45 De Plas H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)De Wel
18 apr 20:30 De Plas H2 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Wel
18 apr 21:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Wel
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
7 dec 19:15 BZC Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 1 - 9
7 dec 18:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 10 - 4
7 dec 17:50 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 5 - 4
7 dec 16:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 13 - 6
7 dec 15:30 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 11 - 5
6 dec 20:30 BZC H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 7 - 5
30 nov 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 15 - 7
30 nov 19:45 De Plas H2 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 5 - 9
30 nov 19:00 De Plas H4 (Heren) - AZL H2 (Heren) 4 - 7
30 nov 18:15 De Plas Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 4 - 2
30 nov 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 15
30 nov 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 7
23 nov 19:45 De Plas H2 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 10 - 6
23 nov 19:00 De Plas H3 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren) 5 - 9
23 nov 18:15 De Plas H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 7 - 9
23 nov 17:30 De Plas Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 7 - 4
23 nov 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) 6 - 5
17 nov 17:25 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 2
16 nov 20:00 Sassenheim H4 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 7 - 10
16 nov 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 9 - 1
16 nov 19:15 Sassenheim Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 10 - 2
16 nov 19:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 10 - 11
16 nov 17:10 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
16 nov 15:55 AZC H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 6 - 7
10 nov 16:55 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
9 nov 20:45 Wave H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 6 - 8
9 nov 19:45 WSG NieMo (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 9 - 5
9 nov 18:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 5 - 12
9 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 7 - 4
9 nov 18:30 Katwijk H5 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 7 - 6
9 nov 17:45 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 19 - 4
2 nov 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 12
2 nov 19:45 De Plas H2 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 4 - 8
2 nov 19:00 De Plas H3 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 9 - 3
2 nov 18:15 De Plas H4 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 3 - 7
2 nov 17:30 De Plas Da1 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 13 - 5
2 nov 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) 7 - 8
26 okt 18:30 OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
19 okt 18:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 14 - 13
19 okt 17:55 WZC (SG) Da3 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 2 - 4
19 okt 17:30 De Plas H3 (Heren) - Vivax H1 (Heren) 17 - 5
19 okt 16:45 De Plas H4 (Heren) - DES H1 (Heren) 4 - 14
13 okt 15:45 d'ELFT H5 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 6 - 8
12 okt 21:15 BZ&PC H6 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 20 - 3
12 okt 20:30 BZ&PC H5 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 11 - 3
12 okt 19:00 AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 9
12 okt 19:00 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
12 okt 16:25 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 7 - 6
12 okt 14:50 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 14 - 4
11 okt 20:45 De Plas Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames) 10 - 10
5 okt 19:45 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 8 - 13
5 okt 19:00 De Plas H2 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 5 - 16
5 okt 18:15 De Plas H3 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren) 8 - 4
5 okt 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 27
5 okt 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 9
28 sep 21:15 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
28 sep 19:10 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 6 - 5
28 sep 18:25 Aquadraat (SG) H4 (Heren) - De Plas H4 (Heren) 11 - 6
28 sep 17:45 BZ&PC Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 6 - 10
28 sep 16:55 Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 8
28 sep 16:30 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 5 - 12
21 sep 18:45 d'ELFT Da3 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 3 - 3
21 sep 16:45 De Plas H4 (Heren) - AZC H7 (Heren) 6 - 7
14 sep 18:15 De Plas H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond)) 11 - 14
14 sep 17:30 De Plas Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 4 - 3
14 sep 16:45 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 5
Verenigingsinformatie
NaamDe Plas
AccommodatiegegevensDe Wel
NIEUWKOOP