DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 dec 14:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
14 dec 16:00 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
14 dec 16:15 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
14 dec 17:00 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
14 dec 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 dec 18:20 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))De Peppel
14 dec 19:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Peppel
14 dec 20:15 DWK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Veluwehal
14 dec 20:45 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)AquaRijn
14 dec 21:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
15 dec 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
15 dec 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
15 dec 19:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Tongelreep
21 dec 17:15 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
21 dec 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
21 dec 19:00 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Het Ravijn
21 dec 19:45 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Krommerijn
22 dec 15:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
11 jan 13:30 Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)Sportf.bad Nijmegen-West
11 jan 14:10 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
11 jan 15:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
11 jan 16:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))De Peppel
11 jan 16:45 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
11 jan 17:00 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Slag
11 jan 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)De Peppel
11 jan 18:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
11 jan 19:15 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
11 jan 19:15 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Slag
11 jan 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Zijl
12 jan 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
12 jan 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
12 jan 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
18 jan 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)De Schaeck
18 jan 16:15 De Meer BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)De Waterlinie
18 jan 17:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)De Vrolijkheid
18 jan 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))De Peppel
18 jan 18:45 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
18 jan 19:15 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Peppel
18 jan 20:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Peppel
18 jan 20:15 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
19 jan 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
25 jan 13:15 Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Erica Terpstra Sportfondsenbad
25 jan 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
25 jan 14:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 16:40 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Peppel
25 jan 17:00 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Jaap van der Krol Bad
25 jan 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
25 jan 17:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
25 jan 18:40 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
25 jan 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Peppel
25 jan 18:55 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportcentrum de Wilgenring
25 jan 20:10 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))De Peppel
25 jan 20:45 Flevo H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Jaap van der Krol Bad
25 jan 21:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
25 jan 21:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
26 jan 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Vallei
26 jan 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
1 feb 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
1 feb 14:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
1 feb 15:40 Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)Overboord
1 feb 16:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))De Peppel
1 feb 17:00 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))De Vennen
1 feb 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))De Peppel
1 feb 18:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
1 feb 19:05 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Slag
1 feb 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)De Peppel
1 feb 20:25 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Slag
1 feb 21:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
2 feb 15:30 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
2 feb 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
2 feb 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
2 feb 17:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
2 feb 18:00 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
8 feb 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
8 feb 15:35 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
8 feb 16:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
8 feb 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
8 feb 17:20 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 18:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
8 feb 18:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Peppel
8 feb 18:50 Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Golfbad Oss
8 feb 20:00 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
9 feb 15:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
9 feb 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Vallei
9 feb 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
15 feb 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 feb 17:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Krommerijn
15 feb 17:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
15 feb 19:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Peppel
15 feb 20:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
15 feb 21:45 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
16 feb 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Drie Essen
16 feb 16:20 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
16 feb 18:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
22 feb 17:00 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Krommerijn
22 feb 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
22 feb 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
29 feb 14:00 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
29 feb 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
29 feb 15:45 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Peppel
29 feb 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad De Bongerd
29 feb 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)De Peppel
29 feb 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
29 feb 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Peppel
29 feb 19:15 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Peppel
29 feb 20:30 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Krommerijn
29 feb 20:45 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
1 maa 16:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
1 maa 17:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
1 maa 19:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
7 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
7 maa 15:20 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
7 maa 16:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
7 maa 16:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
7 maa 16:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
7 maa 17:10 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Zijl
7 maa 18:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
7 maa 18:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))De Peppel
7 maa 18:50 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
7 maa 19:00 Polar Bears H5 (Heren) - Flevo H1 (Heren)De Peppel
7 maa 20:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
7 maa 20:10 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Het Ravijn
7 maa 21:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Peppel
8 maa 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
8 maa 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
8 maa 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
14 maa 16:40 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
14 maa 18:00 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Tongelreep
14 maa 18:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
14 maa 19:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
14 maa 19:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
14 maa 20:15 Polar Bears H5 (Heren) - De Meer H2 (Heren)De Peppel
15 maa 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
15 maa 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
15 maa 17:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))De Peppel
15 maa 18:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
15 maa 19:45 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
21 maa 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
21 maa 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
21 maa 17:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
21 maa 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)De Koploper
21 maa 18:15 Aquapoldro H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sprenkelaar
21 maa 18:20 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Peppel
21 maa 19:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
21 maa 20:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
22 maa 16:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
22 maa 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
22 maa 17:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
28 maa 14:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
28 maa 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
28 maa 16:00 Polar Bears H5 (Heren) - EZPC H1 (Heren)De Peppel
28 maa 19:20 Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)De Brake
28 maa 20:00 Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
29 maa 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
29 maa 16:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
29 maa 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
29 maa 17:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
29 maa 18:45 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
4 apr 15:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
4 apr 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
4 apr 15:35 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
4 apr 16:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
4 apr 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Sprenkelaar
4 apr 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))De Peppel
4 apr 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
4 apr 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)t Timpke
5 apr 16:15 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Inge de Bruijn Zwembad
5 apr 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
5 apr 18:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
5 apr 18:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
11 apr 15:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Peppel
11 apr 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Peppel
11 apr 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
11 apr 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))De Peppel
11 apr 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Peppel
18 apr 14:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)Het Ravijn
18 apr 14:35 Hydrofiel H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
18 apr 17:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)De Peppel
18 apr 18:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Crommenije
18 apr 18:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
18 apr 19:30 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
18 apr 19:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
18 apr 21:05 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
19 apr 14:30 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportboulevard
19 apr 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
19 apr 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
26 apr 14:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Sprenkelaar
26 apr 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 19:30 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 0 - 0
8 dec 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 5
8 dec 17:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 0
8 dec 17:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 9 - 28
8 dec 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
8 dec 16:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
8 dec 15:30 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 23
7 dec 20:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 9
7 dec 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 16 - 14
7 dec 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 9
7 dec 17:45 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 5
7 dec 17:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 8
1 dec 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 21 - 13
1 dec 16:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 9
1 dec 15:15 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 16
30 nov 21:15 EZPC H1 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 5 - 5
30 nov 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 17 - 7
30 nov 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
30 nov 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 11 - 11
30 nov 16:25 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 19 - 11
30 nov 15:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 1 - 11
30 nov 14:45 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 14
30 nov 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 13
24 nov 18:15 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 6 - 5
24 nov 17:45 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 8
24 nov 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 2
24 nov 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 9 - 13
23 nov 20:20 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 8 - 17
23 nov 19:45 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 19 - 11
23 nov 19:30 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
23 nov 18:45 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 6
23 nov 18:15 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) 19 - 1
23 nov 17:45 Polar Bears H5 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 5 - 6
23 nov 16:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
23 nov 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
23 nov 15:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 27
23 nov 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 16
23 nov 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 5
17 nov 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 11
17 nov 17:15 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 12
17 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 22 - 9
17 nov 16:20 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 14
16 nov 19:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 19 - 11
16 nov 19:30 De Meer H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 9 - 7
16 nov 18:20 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 9 - 17
16 nov 18:10 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 6 - 12
16 nov 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
16 nov 17:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 17 - 5
16 nov 16:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 34 - 2
16 nov 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 15 - 4
16 nov 15:15 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 10
10 nov 18:45 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 13
10 nov 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 12
10 nov 16:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 12 - 19
9 nov 20:50 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 24
9 nov 20:45 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 7
9 nov 20:30 Flevo H1 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 10 - 5
9 nov 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
9 nov 19:15 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 13 - 14
9 nov 19:00 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
9 nov 18:30 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 11 - 12
9 nov 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 19 - 10
9 nov 17:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
9 nov 16:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 17
9 nov 15:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 6
9 nov 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 30
9 nov 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 14
6 nov 21:00 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
3 nov 18:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 36
3 nov 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 8
3 nov 17:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 7
3 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 30 - 6
2 nov 20:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 6
2 nov 19:45 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 11 - 14
2 nov 19:15 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 16 - 12
2 nov 17:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 0 - 26
2 nov 16:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 9 - 14
2 nov 16:15 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 13
2 nov 15:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 5
2 nov 14:05 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 2
27 okt 19:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 38 - 0
27 okt 18:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 20 - 2
27 okt 17:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 2
27 okt 16:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 0
27 okt 15:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 8 - 18
27 okt 14:55 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 12
27 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 20
26 okt 20:45 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 10
26 okt 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 12 - 13
26 okt 19:00 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 5 - 7
26 okt 18:55 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
26 okt 18:45 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) 21 - 2
26 okt 16:10 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 15 - 8
19 okt 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 6 - 26
19 okt 20:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 21 - 10
19 okt 19:15 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 5
19 okt 18:55 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 8 - 9
19 okt 17:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 20
19 okt 17:30 Deltasteur H2 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 7 - 7
19 okt 15:45 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 6
13 okt 19:30 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 10
13 okt 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
13 okt 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 28 - 2
12 okt 21:25 Nunspeet H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 7 - 6
12 okt 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 9 - 8
12 okt 19:10 SVH H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
12 okt 18:15 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 17 - 9
12 okt 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 10
12 okt 16:55 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 8 - 6
6 okt 19:30 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
6 okt 18:45 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 32 - 3
6 okt 18:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 11
6 okt 17:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 14 - 4
6 okt 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 10
6 okt 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 32
6 okt 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 2
5 okt 21:15 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 24 - 20
5 okt 21:00 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 11 - 12
5 okt 20:30 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 18 - 10
5 okt 19:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
5 okt 18:15 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond)) 18 - 6
5 okt 17:30 Polar Bears H5 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 2 - 16
29 sep 17:50 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 19 - 11
29 sep 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 18
28 sep 21:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 18 - 13
28 sep 19:50 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 15 - 8
28 sep 19:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 11 - 6
28 sep 19:15 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) 16 - 9
28 sep 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
28 sep 17:50 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 9 - 9
28 sep 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 20 - 5
28 sep 17:30 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 16 - 10
28 sep 16:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
28 sep 15:30 Polar Bears H5 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 6 - 8
28 sep 14:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 3
26 sep 20:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 0 - 0
22 sep 15:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 19 - 7
21 sep 20:30 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 15 - 13
21 sep 19:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 9
21 sep 18:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 24
21 sep 18:00 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 9 - 13
21 sep 17:15 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren) 6 - 5
21 sep 17:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 15 - 5
21 sep 15:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 8
21 sep 15:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 7
21 sep 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 12
21 sep 13:55 - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
14 sep 15:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 0
14 sep 15:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
14 sep 15:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
Verenigingsinformatie
NaamPolar Bears
AccommodatiegegevensDe Peppel
EDE GLD