TeamPoule
PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie B
PSV CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse A
PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
PSV Da1 (Dames (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) Bond Reserve Eredivisie A
PSV Da3 (Dames) 1e klasse A
PSV DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
PSV EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse B
PSV H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
PSV H4 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
PSV H5 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 1e klasse A
PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 3e klasse B
PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) 3e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 15:15 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
29 jan 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
29 jan 17:55 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Zijl
29 jan 18:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
29 jan 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
29 jan 19:05 PSV H4 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
29 jan 19:05 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
29 jan 19:40 Nayade Classic H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Sportcentrum voor studenten
29 jan 20:05 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
29 jan 21:15 De Treffers Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
30 jan 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
30 jan 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
30 jan 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
5 feb 15:30 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De Vennen
5 feb 15:35 Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
5 feb 17:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Olympia
5 feb 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 19:00 Spio H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)Feel Fit Center Venray
5 feb 19:20 SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
5 feb 19:50 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 20:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
5 feb 20:05 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
5 feb 21:20 PSV H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
6 feb 15:00 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
6 feb 17:00 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
6 feb 17:10 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
6 feb 17:40 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
6 feb 17:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
6 feb 18:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
6 feb 19:00 SWNZ (SG) H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Zwembad Molenheide
12 feb 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
12 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)De Tongelreep
12 feb 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
12 feb 15:35 PSV H5 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De Tongelreep
12 feb 16:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
12 feb 16:25 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
12 feb 16:35 PSV Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)De Tongelreep
12 feb 17:15 AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Olympia
12 feb 17:35 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
12 feb 18:55 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
12 feb 19:25 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Zwembad De Stok
19 feb 19:00 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
19 feb 20:20 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
26 feb 15:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
5 maa 14:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
6 maa 16:00 PSV H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
12 maa 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
12 maa 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
12 maa 15:50 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)De Tongelreep
12 maa 16:30 Hellas-Glana Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 16:40 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)De Tongelreep
12 maa 17:30 PSV H4 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)De Tongelreep
12 maa 17:45 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
12 maa 18:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
12 maa 19:25 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
12 maa 19:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
12 maa 20:55 PSV H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
13 maa 18:00 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)LACO sportcentrum
13 maa 18:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
13 maa 18:15 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
19 maa 16:00 Nayade Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
19 maa 17:35 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
19 maa 17:50 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
19 maa 18:00 Lutra H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)Recreatiebad De Wissen
19 maa 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))De Peppel
19 maa 18:15 Argo H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Zwembad de Neul
19 maa 19:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
19 maa 19:00 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
19 maa 19:50 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
19 maa 19:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
19 maa 20:50 PSV H5 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
20 maa 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
26 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)De Tongelreep
26 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
26 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
26 maa 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
26 maa 15:25 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
26 maa 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De Warande
26 maa 15:35 PSV Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)De Tongelreep
26 maa 16:35 PSV H5 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
26 maa 17:35 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
26 maa 18:00 Gorgo H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)De Beemd
26 maa 18:40 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
26 maa 18:45 Gorgo H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)De Beemd
26 maa 19:35 PSV H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
27 maa 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
2 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Tongelreep
2 apr 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
2 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)De Tongelreep
2 apr 15:10 PSV H5 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
2 apr 16:00 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 16:10 PSV Da3 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)De Tongelreep
2 apr 17:10 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
2 apr 17:15 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)Recreatiebad De Wissen
2 apr 18:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
2 apr 18:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
2 apr 19:50 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
3 apr 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportstad Heerenveen BV
3 apr 16:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Drieburcht
9 apr 17:15 Thalassa H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)Recreatiebad De Wissen
9 apr 17:15 VZV Njord H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren)Zwembad Den Ekkerman
9 apr 17:40 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
9 apr 19:15 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)LACO sportcentrum
10 apr 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
10 apr 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum voor studenten
10 apr 14:10 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
10 apr 14:50 ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
10 apr 15:00 PSV Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
16 apr 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
16 apr 15:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
23 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Aegir H3 (Heren)De Tongelreep
23 apr 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
23 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)De Tongelreep
23 apr 15:10 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
23 apr 16:00 DIO BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17)De Banakker
23 apr 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Vliegende Vaart
23 apr 16:15 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
23 apr 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
23 apr 17:20 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
23 apr 18:35 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Golfbad Oss
23 apr 18:50 HZPC H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
23 apr 19:00 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
24 apr 17:00 TRB-RES Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)Drieburcht
1 mei 00:00 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)Sportcentrum voor studenten
1 mei 00:00 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
1 mei 12:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Tongelreep
1 mei 20:15 RZ H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren)Recreatiebad De Roerdomp
2 mei 00:00 PSV Da3 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)De Tongelreep
2 mei 16:30 PSV H4 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Sportcentrum voor studenten
7 mei 15:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))Sportcentrum voor studenten
7 mei 16:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
8 mei 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
14 mei 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 mei 18:05 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
21 mei 18:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
22 mei 21:00 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
28 mei 13:30 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
28 mei 16:15 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 jan 16:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 6 - 9
22 jan 16:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 4 - 17
22 jan 15:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 15 - 5
15 jan 18:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) 4 - 16
8 jan 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 12 - 9
18 dec 16:25 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 6 - 9
11 dec 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 19 - 9
11 dec 17:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 7 - 21
5 dec 14:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 13 - 10
4 dec 19:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
4 dec 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 13 - 1
28 nov 15:40 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
28 nov 14:50 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 8
28 nov 14:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
28 nov 12:40 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 14
27 nov 21:55 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 24
27 nov 21:00 PSV H5 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 17 - 11
27 nov 19:40 PSV H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 8 - 22
27 nov 19:00 Mosa-Regio H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) 10 - 11
27 nov 18:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 15
27 nov 18:10 PSV Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 7 - 13
27 nov 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 9
27 nov 17:00 PSV Da3 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 16 - 1
27 nov 16:00 Aegir H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 12 - 4
21 nov 17:15 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 1
21 nov 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 19
20 nov 21:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 22 - 6
20 nov 20:35 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 4 - 11
20 nov 19:45 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Thalassa H2 (Heren) 14 - 5
20 nov 19:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
20 nov 19:05 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames) 5 - 14
20 nov 18:45 De Treffers H3 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 14 - 7
20 nov 18:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 18
20 nov 17:55 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 24
20 nov 17:40 De Vennen H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 6 - 14
20 nov 15:30 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 3
20 nov 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 18
20 nov 14:15 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) 8 - 6
20 nov 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 13
14 nov 15:00 PSV H4 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 12 - 6
14 nov 14:10 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 1
14 nov 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 15
14 nov 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 42 - 2
13 nov 20:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 9 - 5
13 nov 20:15 De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
13 nov 20:10 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 22
13 nov 19:10 Arethusa H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 14 - 4
13 nov 18:50 PSV Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
13 nov 18:40 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
13 nov 18:00 De Punderman H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) 9 - 11
13 nov 17:45 HZPC Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames) 5 - 11
13 nov 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 2
13 nov 17:15 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 20
13 nov 16:15 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
7 nov 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 1 - 18
7 nov 18:30 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames) 5 - 8
6 nov 20:20 PSV H4 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve) 15 - 4
6 nov 19:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 7
6 nov 19:15 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
6 nov 19:00 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 18 - 8
6 nov 18:25 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) 18 - 8
6 nov 18:10 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 19 - 8
6 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 1
6 nov 16:20 De Vennen H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 9 - 11
6 nov 16:00 De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 14
6 nov 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 15
31 okt 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 7
30 okt 20:20 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 10 - 6
30 okt 20:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 22 - 8
30 okt 18:45 Gorgo H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) 6 - 10
30 okt 18:00 Gorgo H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 11 - 3
30 okt 17:40 PSV H5 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 11 - 25
30 okt 16:40 PSV Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 10 - 11
30 okt 16:40 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 27 - 1
30 okt 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 20 - 6
30 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 15
30 okt 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
24 okt 16:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 15 - 8
23 okt 16:05 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) 10 - 10
23 okt 14:45 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
17 okt 17:00 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 20
16 okt 18:05 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
16 okt 16:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) 19 - 12
16 okt 15:35 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 13 - 8
16 okt 15:25 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 14
16 okt 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 7
10 okt 17:30 SWNZ (SG) H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 5 - 8
10 okt 12:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 8
9 okt 21:30 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 26 - 5
9 okt 20:10 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 9 - 19
9 okt 19:15 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 7
9 okt 18:50 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 7 - 12
9 okt 18:00 Lutra Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames) 8 - 12
9 okt 18:00 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
9 okt 17:10 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 16
9 okt 17:10 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 0
9 okt 16:05 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 18 - 11
9 okt 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 1
9 okt 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 14 - 15
9 okt 14:45 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 9 - 12
3 okt 16:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) 40 - 5
2 okt 20:50 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 4
2 okt 20:15 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 21
2 okt 19:35 AZC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 17 - 4
2 okt 19:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) 12 - 17
2 okt 19:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 8 - 19
2 okt 18:30 PSV Da3 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 16 - 6
2 okt 17:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond)) 19 - 7
2 okt 17:30 PSV H5 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 7 - 14
2 okt 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
2 okt 16:40 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Spio H3 (Heren) 10 - 9
2 okt 16:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 6
2 okt 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 24
2 okt 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20
2 okt 15:50 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 2 - 6
2 okt 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 29 - 10
26 sep 20:20 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren) 29 - 3
26 sep 19:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 4 - 7
25 sep 20:20 PSV H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 7 - 10
25 sep 19:30 HZPC H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve) 8 - 25
25 sep 19:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 14 - 15
25 sep 18:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 14
25 sep 18:10 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 4
25 sep 17:30 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
25 sep 15:15 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 2 - 9
25 sep 14:20 SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 27
19 sep 20:20 PSV H5 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 14 - 8
19 sep 19:20 PSV H4 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 18 - 8
19 sep 18:00 PSV H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
18 sep 20:30 De Treffers H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 5 - 9
18 sep 19:20 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 4 - 14
18 sep 18:55 SVH H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond)) 14 - 19
18 sep 18:20 PSV Da3 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 6 - 3
18 sep 18:00 Zwemsport Parkstad H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) 12 - 19
18 sep 17:45 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 29 - 1
18 sep 17:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
18 sep 17:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 28
18 sep 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 16
18 sep 16:00 De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 24
11 sep 17:30 DBD H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 8 - 21
Verenigingsinformatie
NaamPSV
AccommodatiegegevensDe Tongelreep
EINDHOVEN