DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 17:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
14 dec 18:05 De Reest H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)Bad Hesselingen
14 dec 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
14 dec 19:45 De Reest H3 (Heren) - PWC H1 (Heren)Bad Hesselingen
15 dec 14:00 HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Sportstad Heerenveen BV
21 dec 16:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
21 dec 17:15 DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Welle
21 dec 17:15 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
21 dec 17:45 WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Aquarena
21 dec 18:00 De Reest Reest D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames)Bad Hesselingen
22 dec 14:30 Azuro H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Dubbelslag
11 jan 15:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
11 jan 16:30 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
11 jan 18:15 Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)De Bonte Wever
11 jan 19:00 EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reest H1 (Heren (Bond))Het Slagman
12 jan 13:00 GZVW BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)De Smelte
12 jan 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Pagedal
12 jan 17:30 GZVW H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Watertoren
18 jan 14:00 De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) - WSG Westergo (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9)Helperbad
18 jan 14:30 TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9)Helperbad
18 jan 18:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
18 jan 19:15 De Reest Reest D1 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)Bad Hesselingen
18 jan 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
18 jan 20:10 De Reest H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)Bad Hesselingen
18 jan 21:05 De Reest H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)Bad Hesselingen
25 jan 15:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
25 jan 16:05 De Reest H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)Bad Hesselingen
25 jan 17:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
25 jan 18:25 Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex De Swaneburg
25 jan 21:15 Orca H3 (Heren) - De Reest H3 (Heren)De Blauwe Golf
1 feb 13:50 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Helperbad
1 feb 14:30 TriVia CG2 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)Helperbad
1 feb 17:00 De Reest H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)Bad Hesselingen
1 feb 18:45 WSG Westergo (SG) H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Vitaloo
1 feb 19:15 De Veene H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Het Sportpark
2 feb 13:30 De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9)Sportstad Heerenveen BV
2 feb 14:00 Middelsé-Skelp (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9)Sportstad Heerenveen BV
8 feb 17:30 ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reest H1 (Heren (Bond))De Vijf Heuvels
8 feb 17:45 De Reest H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)Bad Hesselingen
8 feb 18:30 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG2 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
8 feb 20:00 De Reest Reest D1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)Bad Hesselingen
8 feb 20:55 De Reest H3 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)Bad Hesselingen
15 feb 14:00 TriVia BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Helperbad
15 feb 19:45 WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)Recreatiebad Bloemketerp
15 feb 20:45 Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren)It Gryn
15 feb 21:20 TriVia H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Helperbad
29 feb 13:30 GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien)De Hullen
29 feb 14:10 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien)De Hullen
29 feb 15:10 SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien)De Hullen
29 feb 16:10 SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien)De Hullen
29 feb 18:00 Moby Dick Da1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)Sportcomplex De Swaneburg
7 maa 15:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
7 maa 16:05 De Reest Reest D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)Bad Hesselingen
7 maa 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Zwem- en recreatiebad It Rak
7 maa 17:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
14 maa 18:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
14 maa 18:45 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
14 maa 19:30 De Reest H3 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)Bad Hesselingen
14 maa 20:25 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Bad Hesselingen
14 maa 20:25 De Reest H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren)Bad Hesselingen
21 maa 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Aquarena
21 maa 16:00 HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9)Vitaloo
21 maa 17:00 De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) - HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9)Vitaloo
21 maa 17:15 WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)Aquarena
21 maa 18:05 DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)De Welle
21 maa 18:30 Orca Da1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)De Blauwe Golf
21 maa 20:00 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))Sprenkelaar
21 maa 20:30 Orca H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)De Blauwe Golf
21 maa 21:30 HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Sportstad Heerenveen BV
28 maa 19:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)Bad Hesselingen
28 maa 19:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
4 apr 17:00 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13)Bad Hesselingen
4 apr 17:00 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien)De Smelte
4 apr 17:40 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien)De Smelte
4 apr 17:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)Bad Hesselingen
4 apr 17:45 De Reest H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren)Bad Hesselingen
4 apr 18:40 De Reest H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))Bad Hesselingen
4 apr 18:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien)De Smelte
4 apr 19:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien)De Smelte
4 apr 20:45 De Reest H3 (Heren) - TriVia H3 (Heren)Bad Hesselingen
11 apr 13:55 Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)De Wetterstins
11 apr 17:45 De Reest H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)Bad Hesselingen
11 apr 18:15 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Bad Hesselingen
11 apr 19:00 De Inktvis Da1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)De Kalkwijck
11 apr 20:45 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)Bad Hesselingen
18 apr 14:00 WSG Westergo (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9)Sportstad Heerenveen BV
18 apr 14:30 HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9)Sportstad Heerenveen BV
18 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)Sportstad Heerenveen BV
18 apr 17:25 Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reest H1 (Heren (Bond))Zwembad De Steur
18 apr 17:50 De Granaet H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren)Tolhuisbad
18 apr 18:40 PWC H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren)Tolhuisbad
25 apr 17:45 De Reest H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)Bad Hesselingen
25 apr 20:45 De Reest H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren)Bad Hesselingen
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:40 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 9
7 dec 19:45 De Reest Reest D1 (Dames) - Orca Da1 (Dames) 7 - 5
7 dec 19:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 12 - 7
7 dec 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 16 - 16
7 dec 18:15 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 4
7 dec 17:45 WSG ESTA (SG) H4 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 8 - 9
7 dec 16:40 De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 12 - 3
7 dec 16:15 Neptunia'24 EG2(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) 18 - 1
7 dec 16:00 De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) - Neptunia'24 FG1(2019) (Gemengd-F <9) 14 - 9
7 dec 15:50 De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 5 - 3
7 dec 15:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 0
7 dec 15:25 De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 5 - 2
7 dec 15:00 De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG2(2019) (Gemengd-E <11) 9 - 4
7 dec 15:00 De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) 11 - 7
1 dec 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 7 - 5
30 nov 19:00 TriVia H3 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 10 - 4
30 nov 18:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 5
30 nov 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
30 nov 18:00 TriVia H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 8 - 7
30 nov 18:00 WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 10
30 nov 15:00 TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 8
23 nov 19:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 6
23 nov 16:00 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
23 nov 14:30 De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) - HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) 2 - 13
23 nov 14:00 Neptunia'24 FG1(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) 5 - 8
16 nov 19:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien) 6 - 2
16 nov 18:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien) 9 - 2
16 nov 18:40 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17) 16 - 13
16 nov 17:55 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
16 nov 17:40 GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) 4 - 6
16 nov 17:00 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) 8 - 2
16 nov 17:00 De Reest H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 6 - 6
16 nov 16:05 De Reest Reest D1 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames) 8 - 5
16 nov 15:25 De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) 8 - 1
16 nov 15:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
16 nov 14:35 PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) 0 - 9
16 nov 14:10 De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 14
9 nov 20:15 Nunspeet H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 10 - 5
9 nov 18:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 13
9 nov 17:45 Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 11 - 10
9 nov 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 8
9 nov 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 1 - 17
9 nov 15:30 Wetterwille H1 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 3 - 6
2 nov 19:40 SC Bartje 2 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) 5 - 5
2 nov 18:40 SC Bartje 1 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) 1 - 6
2 nov 17:40 De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) - GSV Roden 2 (Waterbasketbal toernooien) 4 - 2
2 nov 17:00 GSV Roden 1 (Waterbasketbal toernooien) - De Reest 1 (Waterbasketbal toernooien) 3 - 3
2 nov 16:30 Middelsé-Skelp (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) 4 - 16
2 nov 16:00 Orca EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 9
2 nov 15:35 De Reest Reest D1 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames) 11 - 7
2 nov 15:30 HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 15
2 nov 14:30 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 7 - 13
26 okt 16:30 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
12 okt 15:55 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
12 okt 15:30 De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 0 - 4
12 okt 15:00 Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 8
12 okt 15:00 De Reest H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren) 15 - 11
12 okt 14:30 Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) 12 - 3
12 okt 14:00 Neptunia'24 EG2(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) 4 - 8
5 okt 20:30 De Reest H3 (Heren) - Orca H3 (Heren) 17 - 11
5 okt 20:00 Aqua'68 H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 16 - 1
5 okt 19:30 De Reest Reest D1 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames) 5 - 2
5 okt 19:15 TriVia H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
5 okt 18:45 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 1
5 okt 18:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Moby Dick CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 4
5 okt 16:40 De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) - TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) 15 - 2
5 okt 16:40 De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) 4 - 6
5 okt 16:15 De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 15 - 0
5 okt 15:50 De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) - HZPC/Avéna (SG) SGHA EG1 (2019) (Gemengd-E <11) 16 - 0
5 okt 15:50 De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG2(2019) (Gemengd-E <11) 7 - 9
5 okt 15:25 Neptunia'24 EG2(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) 2 - 13
5 okt 15:00 De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 16
5 okt 15:00 De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Middelsé-Skelp (SG) EG1(2019) (Gemengd-E <11) 18 - 3
29 sep 13:15 HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
28 sep 19:00 De Reest H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren) 14 - 7
28 sep 18:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 18 - 8
28 sep 18:05 De Reest H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 13 - 10
28 sep 17:15 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 13
28 sep 17:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 19
28 sep 16:15 De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Orca EG1(2019) (Gemengd-E <11) 17 - 2
28 sep 15:45 TriVia EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG1(2019) (Gemengd-E <11) 0 - 11
21 sep 18:30 Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
21 sep 18:05 DraGor (SG) H2 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 11 - 5
21 sep 17:30 Orca CG2 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 21
21 sep 17:15 WSG ESTA (SG) Da3 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 4 - 5
21 sep 16:25 De Walvisch H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 5 - 8
21 sep 14:20 TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 3
15 sep 18:30 Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 14 - 16
14 sep 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
14 sep 18:45 De Reest H3 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren) 6 - 6
14 sep 18:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15) 11 - 7
14 sep 17:15 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17) 33 - 2
14 sep 16:30 De Reest DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 2
Verenigingsinformatie
NaamDe Reest
AccommodatiegegevensBad Hesselingen
MEPPEL