TeamPoule
De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse A
De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse C
De Rijn Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
De Rijn Da2 (Dames) 2e klasse A
De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
De Rijn H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie A
De Rijn H2 (Heren) 2e klasse C
De Rijn H3 (Heren) 4e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 15:55 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
29 jan 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
29 jan 17:00 DWV H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Zwembad Den Helder
29 jan 17:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
29 jan 18:25 De Rijn Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
29 jan 19:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
5 feb 17:30 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
5 feb 18:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
5 feb 19:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
5 feb 19:10 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Vennen
5 feb 19:55 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
5 feb 21:15 De Rijn H2 (Heren) - Flevo H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 16:30 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
12 feb 09:00 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
12 feb 18:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
12 feb 19:10 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
12 feb 19:30 PFC Rheden H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Biljoenbad
12 feb 20:00 De Rijn Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
12 feb 20:45 De Rijn H2 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
19 feb 14:15 Thetis DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 feb 17:00 De Rijn Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
19 feb 17:45 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
19 feb 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
19 feb 18:45 Flevo H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
26 feb 17:00 De Meer De Meer / TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Waterlinie
5 maa 19:40 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
5 maa 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Sprenkelaar
5 maa 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)De Peppel
5 maa 20:25 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
12 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Berenschot
12 maa 17:35 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
12 maa 17:45 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Biljoenbad
12 maa 18:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
12 maa 19:15 De Rijn Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
12 maa 20:00 De Rijn H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
19 maa 15:45 Thetis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 maa 16:30 De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Sijpel
19 maa 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Helster
19 maa 19:40 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
19 maa 20:00 Flevo H1 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)Jaap van der Krol Bad
19 maa 20:25 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
19 maa 21:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 16:30 De Rijn Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 13:30 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Erica Terpstra Sportfondsenbad
26 maa 17:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 17:05 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
26 maa 17:25 Deltasteur Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Zwembad De Steur
26 maa 17:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 18:25 De Rijn H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
26 maa 19:10 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
2 apr 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
2 apr 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
2 apr 17:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
2 apr 18:40 NDD Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
2 apr 18:40 De Rijn Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
2 apr 19:10 Montferland H1 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
2 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
9 apr 15:00 Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
9 apr 15:15 Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Peppel
9 apr 17:00 De Meer H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
9 apr 18:45 De Rijn Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
9 apr 19:30 De Rijn H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
9 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
16 apr 17:00 De Meer H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren)De Waterlinie
23 apr 17:40 De Breuly H2 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Lentebad
23 apr 20:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
7 mei 17:30 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Peppel
14 mei 18:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
14 mei 20:15 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
21 mei 18:00 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
21 mei 19:00 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
28 mei 18:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))t Walfort
Verenigingsinformatie
NaamDe Rijn
AccommodatiegegevensSportfondsenbad De Bongerd
WAGENINGEN