TeamPoule
De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse B
De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse A
De Rijn Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie C
De Rijn Da2 (Dames) 2e klasse A
De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse A
De Rijn H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
De Rijn H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
De Rijn H3 (Heren) 4e klasse F
DatumTijdWedstrijdLocatie
25 okt 16:00 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
25 okt 16:45 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
25 okt 17:30 De Rijn Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
25 okt 18:15 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
25 okt 19:15 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
31 okt 08:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
31 okt 16:20 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Vennen
31 okt 17:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Zwembad Den Helder
31 okt 17:45 Montferland Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Laco Sportcentrum 's Heerenberg
31 okt 20:25 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
1 nov 14:00 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
7 nov 16:15 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
7 nov 16:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
7 nov 17:00 EZC H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Het Slagman
7 nov 17:00 RZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)MFC Doelum
7 nov 17:40 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
7 nov 18:55 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
7 nov 19:55 De Rijn Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
7 nov 21:10 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
14 nov 14:45 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 nov 16:15 DOS BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Van Pallandtbad
14 nov 17:00 TZC-Vahalis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
14 nov 19:25 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
14 nov 20:20 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
21 nov 18:40 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
21 nov 19:25 De Rijn Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
21 nov 20:10 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
21 nov 21:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
22 nov 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
22 nov 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
22 nov 17:55 De Rijn H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
22 nov 18:40 De Rijn H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
28 nov 13:15 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
28 nov 16:25 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
28 nov 17:10 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Valkenhuizen
28 nov 19:00 PFC Rheden H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)De Grote Koppel
28 nov 20:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
28 nov 21:10 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
5 dec 16:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
12 dec 16:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
12 dec 19:00 TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
13 dec 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
19 dec 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
19 dec 16:30 Thetis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
19 dec 17:00 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
19 dec 17:45 NDD Da3 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
19 dec 18:45 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 09:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 16:30 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 17:15 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Lentebad
9 jan 17:15 De Rijn Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 18:00 De Rijn H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 18:45 De Rijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))De IJsselslag
16 jan 15:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
16 jan 16:00 PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Biljoenbad
16 jan 16:15 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Valkenhuizen
16 jan 18:00 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
16 jan 19:30 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
16 jan 20:30 De Rijn H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
16 jan 21:15 De Rijn Da2 (Dames) - Livo Da2 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 18:40 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 19:25 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 20:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 20:15 EZPC Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)De Helster
23 jan 21:25 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
24 jan 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
24 jan 17:10 De Rijn H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
30 jan 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 15:20 De Meer DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Waterlinie
30 jan 17:30 DOS Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Van Pallandtbad
30 jan 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
30 jan 18:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
30 jan 19:45 De Rijn H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
31 jan 19:40 NDD Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 17:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 18:10 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 18:55 De Rijn H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 19:40 De Rijn Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 20:25 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 21:15 WS Twente H3 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Twentebad
6 feb 21:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
20 feb 13:15 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
20 feb 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
27 feb 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
27 feb 17:10 De Rijn H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
27 feb 17:45 De Breuly Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Lentebad
27 feb 17:55 De Rijn H3 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
27 feb 18:45 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
27 feb 20:00 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))De Peppel
28 feb 16:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)De Peppel
6 maa 18:00 TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
6 maa 20:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
6 maa 21:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
7 maa 16:30 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
7 maa 17:15 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
13 maa 14:30 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
13 maa 17:10 Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)t Timpke
13 maa 17:30 TZC-Vahalis H2 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
13 maa 17:30 PFC Rheden Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Biljoenbad
13 maa 17:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
13 maa 19:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
13 maa 20:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
14 maa 17:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)t Timpke
20 maa 08:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)Valkenhuizen
20 maa 15:40 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)Valkenhuizen
20 maa 18:15 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 19:00 De Rijn Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 19:45 De Rijn H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 20:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 21:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 17:45 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)MFC Doelum
27 maa 17:55 De Rijn Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 18:40 De Rijn H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 19:25 De Rijn H3 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 20:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
10 apr 16:55 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)MFC Doelum
10 apr 18:00 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
10 apr 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Veluwehal
10 apr 18:40 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
10 apr 18:50 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
10 apr 19:30 EZPC CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)De Helster
11 apr 16:10 Aqua-Novio'94 H6 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)Erica Terpstra Sportfondsenbad
17 apr 17:40 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
17 apr 18:40 De Rijn Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)Sportfondsenbad De Bongerd
17 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
17 apr 20:40 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 17:10 De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 17:45 NDD Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)Sportcentrum Rozengaarde
24 apr 17:50 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)Jaspers
24 apr 17:55 De Rijn BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 18:40 De Rijn H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
Verenigingsinformatie
NaamDe Rijn
AccommodatiegegevensSportfondsenbad De Bongerd
WAGENINGEN