TeamPoule
De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse C
De Rog Da1 (Dames) 2e klasse A
De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
De Rog H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
De Rog H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:30 Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 dec 18:00 HZPC Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Zwembad De Berkel
14 dec 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
12 jan 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
12 jan 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
12 jan 20:25 De Rog Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)De IJzeren Man
18 jan 15:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
19 jan 17:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Wiemel
19 jan 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
25 jan 17:00 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
25 jan 18:00 Arethusa Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Golfbad Oss
25 jan 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
26 jan 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
2 feb 17:45 De Rog Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)De IJzeren Man
2 feb 18:30 De Rog H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
2 feb 18:50 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
2 feb 19:35 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
8 feb 18:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
8 feb 19:00 De Treffers Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
16 feb 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
16 feb 18:30 De Rog Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)De IJzeren Man
16 feb 19:15 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
29 feb 13:25 Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Rog H1 (Heren (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
29 feb 18:30 Zeester-Meerval Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Zwembad Drie Essen
1 maa 16:45 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
1 maa 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
7 maa 16:00 VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
8 maa 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
8 maa 18:30 De Rog Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)De IJzeren Man
8 maa 19:15 De Rog H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve)De IJzeren Man
8 maa 20:10 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
15 maa 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
21 maa 17:15 VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
21 maa 19:20 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
21 maa 21:05 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
22 maa 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
22 maa 18:00 TRB-RES Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Drieburcht
4 apr 16:30 Aegir DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)Ir. Ottenbad
4 apr 17:40 DBD Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 18:25 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
4 apr 20:15 DBD H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
19 apr 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
19 apr 19:10 De Rog Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)De IJzeren Man
19 apr 19:55 De Rog H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 19:30 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 11 - 9
7 dec 18:40 VZV Njord Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 6 - 6
7 dec 17:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
7 dec 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
1 dec 20:10 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 6 - 14
1 dec 19:10 De Rog H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 6 - 12
1 dec 18:25 De Rog Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 7 - 10
1 dec 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
24 nov 18:45 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 13 - 18
24 nov 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 5 - 11
17 nov 18:30 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG2 (Gemengd-C <15) 6 - 1
17 nov 17:45 De Rog Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 3 - 9
16 nov 17:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
10 nov 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 16
10 nov 15:10 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 11 - 8
9 nov 19:30 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
9 nov 18:30 De Dokkelaers Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 7 - 3
9 nov 16:15 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 2
3 nov 20:15 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 14 - 14
3 nov 19:15 De Rog H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve) 12 - 15
3 nov 18:30 De Rog Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 12 - 11
3 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 4
2 nov 16:30 Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 12
26 okt 19:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 16 - 13
26 okt 19:15 SBC2000 H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 11 - 9
26 okt 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 12 - 4
20 okt 19:00 De Rog Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 3 - 13
20 okt 17:45 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
13 okt 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 8
12 okt 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 6 - 7
12 okt 16:45 AquAmigos Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 7 - 6
12 okt 16:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 16 - 13
6 okt 19:15 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
6 okt 18:30 De Rog Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 4 - 8
6 okt 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 5
5 okt 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 7
29 sep 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 14
29 sep 15:40 De Meer H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 19 - 15
28 sep 20:00 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 16 - 14
28 sep 17:45 HZPC HZPC/SPIO 1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 10
28 sep 16:15 Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames) 6 - 12
22 sep 18:45 De Rog Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 6 - 10
15 sep 19:25 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 7 - 8
15 sep 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) 7 - 8
15 sep 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15) 20 - 6
Verenigingsinformatie
NaamDe Rog
AccommodatiegegevensDe IJzeren Man
WEERT