TeamPoule
De Rog CG1 (Gemengd-C <15) 1e klasse C
De Rog Da1 (Dames) 2e klasse A
De Rog DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse B
De Rog H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie D
De Rog H2 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
31 okt 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
31 okt 21:00 DZT'62 Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Zwembad De Wiemel
1 nov 18:00 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
1 nov 19:05 De Rog H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
7 nov 16:20 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad Den Ekkerman
7 nov 18:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
8 nov 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
8 nov 18:25 De Rog Da1 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames)De IJzeren Man
8 nov 19:10 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
14 nov 17:00 Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad t Hoogkoor
14 nov 17:45 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
14 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Golfbad Oss
15 nov 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
15 nov 19:00 De Rog H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
21 nov 18:15 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
21 nov 19:05 DBD H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
22 nov 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
22 nov 18:30 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
22 nov 19:15 De Rog Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)De IJzeren Man
28 nov 14:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
28 nov 19:55 VZV Njord Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
29 nov 17:50 De Rog H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
29 nov 18:40 De Rog H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
5 dec 20:55 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
6 dec 18:30 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
13 dec 12:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
13 dec 13:20 PSV H4 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Sportcentrum voor studenten
13 dec 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
13 dec 19:00 De Rog Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)De IJzeren Man
9 jan 18:15 Argo Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Zwembad Molenheide
10 jan 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
10 jan 19:00 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
16 jan 16:00 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
16 jan 19:10 HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)De Sprank
17 jan 17:00 De Treffers Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Combibad Kwekkelstijn
17 jan 17:50 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
17 jan 18:45 De Rog H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
23 jan 19:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
23 jan 21:05 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
24 jan 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
24 jan 18:30 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
24 jan 19:10 De Rog Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)De IJzeren Man
30 jan 14:15 Waterproof CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
30 jan 18:30 DBD Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)ZIB Zwemcentrum Best BV
31 jan 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
31 jan 19:00 De Rog H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
6 feb 14:55 Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 16:00 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
7 feb 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - PSV DG1 (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
7 feb 18:25 De Rog Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)De IJzeren Man
7 feb 19:10 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
27 feb 17:15 Waterproof Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Geusseltbad
27 feb 19:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)De Sprank
28 feb 13:20 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum voor studenten
28 feb 17:55 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
28 feb 19:00 De Rog H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)De IJzeren Man
6 maa 19:15 Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad Drie Essen
7 maa 17:45 De Rog DG1 (Gemengd-D <13) - Merlet MERLET/BZ&PC (Gemengd-D <13)De IJzeren Man
7 maa 18:15 DZT'62 H3 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad De Wiemel
7 maa 18:25 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/SPIO CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
7 maa 19:10 De Rog Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)De IJzeren Man
13 maa 16:15 Lutra DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)Recreatiebad De Wissen
13 maa 16:15 VZV Njord Da3 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Zwembad Den Ekkerman
13 maa 16:30 Hellas-Glana Hellas-glana / Parkstad (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 17:50 De Rog H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
14 maa 18:45 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
20 maa 17:15 Hellas-Glana H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Combibad De Nieuwe Hateboer
20 maa 17:30 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
21 maa 19:10 De Rog Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)De IJzeren Man
27 maa 19:15 HZPC H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Zwembad De Berkel
28 maa 18:00 De Rog Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)De IJzeren Man
28 maa 18:00 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
10 apr 15:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Den Ekkerman
10 apr 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Sportcentrum voor studenten
10 apr 17:00 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
11 apr 17:55 De Rog H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)De IJzeren Man
11 apr 18:45 De Rog H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
17 apr 16:15 Lutra Da2 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)Recreatiebad De Wissen
17 apr 19:25 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
18 apr 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)De IJzeren Man
18 apr 18:30 De Rog H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)De IJzeren Man
24 apr 16:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)De Vennen
24 apr 18:30 HZPC H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Zwembad De Berkel
25 apr 17:45 De Rog Da1 (Dames) - Argo Da1 (Dames)De IJzeren Man
Verenigingsinformatie
NaamDe Rog
AccommodatiegegevensDe IJzeren Man
WEERT