DatumTijdWedstrijdLocatie
13 dec 20:30 BZC H3 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Hofstee
13 dec 21:15 BZC Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Hofstee
14 dec 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)De Does
14 dec 17:10 WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)De Veur
14 dec 17:40 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)De Zijl
14 dec 18:00 d'ELFT Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Kerkpolder
14 dec 18:00 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Lansingh
14 dec 18:40 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)De Zijl
14 dec 19:05 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
14 dec 19:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 20:55 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)De Zijl
14 dec 21:20 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
11 jan 17:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
11 jan 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)Wasbeek
11 jan 18:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
11 jan 19:55 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Wasbeek
11 jan 20:50 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))Wasbeek
12 jan 16:00 Sassenheim Da3 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames)Wasbeek
12 jan 16:45 Sassenheim Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)Wasbeek
12 jan 17:30 Sassenheim H4 (Heren) - Vivax H1 (Heren)Wasbeek
12 jan 18:15 Sassenheim H3 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)Wasbeek
12 jan 19:00 Sassenheim H2 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)Wasbeek
18 jan 15:30 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)De Does
18 jan 16:00 d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
18 jan 16:00 NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Binnenzee
18 jan 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Binnenzee
18 jan 17:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))Wasbeek
18 jan 17:00 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)De Hoge Devel B.V.
18 jan 17:45 ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)De Hoge Devel B.V.
18 jan 19:30 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Sniep
18 jan 21:00 WZC (SG) H4 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Veur
19 jan 19:50 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
25 jan 16:10 BZ&PC Da4 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Kuil
25 jan 17:15 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)Kerkpolder
25 jan 17:30 WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)De Veur
25 jan 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
25 jan 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Vijf Meibad
25 jan 18:45 Poseidon'56 H1 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)De Fakkel
25 jan 19:00 Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Does
25 jan 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
25 jan 21:15 Aquadraat (SG) H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)De Does
1 feb 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Wasbeek
1 feb 17:40 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)Wasbeek
1 feb 18:25 Sassenheim Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)Wasbeek
1 feb 19:10 Sassenheim H4 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)Wasbeek
1 feb 19:55 Sassenheim H3 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)Wasbeek
1 feb 20:40 Sassenheim H2 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)Wasbeek
1 feb 21:25 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Wasbeek
2 feb 16:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13)Wasbeek
2 feb 16:45 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
2 feb 17:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
2 feb 18:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)Wasbeek
2 feb 19:00 Sassenheim Da3 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)Wasbeek
2 feb 19:45 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Wasbeek
8 feb 09:00 BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)De Kuil
8 feb 16:30 BZ&PC Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)De Kuil
8 feb 16:45 d'ELFT H5 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Kerkpolder
8 feb 17:00 WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)De Veur
8 feb 17:15 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Zijl
8 feb 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
8 feb 17:55 De Kempvis H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Rivièrabad
8 feb 18:40 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))De Zijl
8 feb 19:00 AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Fluit
8 feb 19:00 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
9 feb 16:45 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
15 feb 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Wasbeek
15 feb 17:40 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
15 feb 18:25 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
15 feb 19:10 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)Wasbeek
15 feb 19:55 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17)Wasbeek
15 feb 20:40 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond))Wasbeek
16 feb 16:00 Sassenheim Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Wasbeek
16 feb 16:45 Sassenheim Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)Wasbeek
16 feb 17:30 Sassenheim H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)Wasbeek
16 feb 18:15 Sassenheim H3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)Wasbeek
29 feb 15:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))De Slag
29 feb 20:00 DWT H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
7 maa 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11)Wasbeek
7 maa 17:40 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)Wasbeek
7 maa 18:25 Sassenheim Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames)Wasbeek
7 maa 19:10 Sassenheim Da2 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)Wasbeek
7 maa 19:55 Sassenheim H4 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)Wasbeek
7 maa 20:40 Sassenheim H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)Wasbeek
7 maa 21:25 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Wasbeek
8 maa 16:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
8 maa 16:45 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)Wasbeek
8 maa 17:30 Sassenheim H3 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Wasbeek
8 maa 18:15 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Wasbeek
14 maa 15:30 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)AquaRijn
14 maa 16:00 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 16:45 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 16:50 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)De Zijl
14 maa 17:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))Wasbeek
14 maa 18:10 De Vliet (SG) deVliet/AZL DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Forum Kwadraat
14 maa 19:40 De Vliet (SG) H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
14 maa 19:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Sterrenbad
14 maa 20:30 Z&PC Rotterdam H4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 09:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
21 maa 17:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Wasbeek
21 maa 17:30 De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)De Wel
21 maa 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Sterrenbad
21 maa 18:30 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Berenschot
21 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)Zuiderparkbad
21 maa 19:00 De Plas Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)De Wel
21 maa 19:45 De Plas H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)De Wel
21 maa 20:05 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Caribabad
21 maa 21:10 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Waterthor
21 maa 21:15 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)De Does
4 apr 14:40 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
4 apr 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
4 apr 16:00 Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Maesemunde
4 apr 16:10 Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17)Aquamar
4 apr 16:45 Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Maesemunde
4 apr 17:40 Katwijk H6 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)Aquamar
4 apr 18:15 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)Zwembad Maesemunde
4 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)Zuiderparkbad
4 apr 19:45 WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)Sterrenbad
4 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)Zuiderparkbad
4 apr 20:35 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))De Planeet
4 apr 21:35 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 apr 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) WSG NieMo (SG) EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel)Wasbeek
18 apr 17:40 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)Wasbeek
18 apr 18:25 Sassenheim H3 (Heren) - AZL H1 (Heren)Wasbeek
18 apr 19:10 Sassenheim H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)Wasbeek
18 apr 19:55 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Wasbeek
18 apr 20:50 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))Wasbeek
19 apr 16:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - AZL DG1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
19 apr 16:45 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
19 apr 17:30 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)Wasbeek
19 apr 18:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17)Wasbeek
19 apr 19:00 Sassenheim Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Wasbeek
19 apr 19:45 Sassenheim Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)Wasbeek
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:40 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
8 dec 14:30 d'ELFT Da3 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 4 - 6
7 dec 21:05 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 9 - 2
7 dec 20:45 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) 0 - 16
7 dec 20:30 AZL H1 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 5 - 9
7 dec 19:05 WSG NieMo (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 4 - 5
7 dec 19:00 AZL DG1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 21
7 dec 18:50 DAW H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
7 dec 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 6
7 dec 15:30 De Kempvis Da3 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 16 - 1
7 dec 14:30 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 7
1 dec 19:40 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 18 - 5
1 dec 18:55 Sassenheim H2 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 11 - 7
1 dec 18:10 Sassenheim Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 6 - 6
1 dec 17:25 Sassenheim Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) 2 - 13
1 dec 16:40 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 12 - 7
1 dec 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 2
30 nov 21:30 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) 7 - 9
30 nov 20:45 Sassenheim H3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 2 - 16
30 nov 20:00 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 7
30 nov 19:15 Sassenheim H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 7 - 6
30 nov 18:30 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 8
30 nov 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 18
30 nov 17:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 3
24 nov 17:25 Sassenheim H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 11 - 3
24 nov 16:40 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17) 6 - 1
24 nov 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
23 nov 20:45 Sassenheim Da3 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 3 - 14
23 nov 20:00 Sassenheim Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 7 - 5
23 nov 19:15 Sassenheim H4 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 6 - 5
23 nov 18:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
23 nov 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) 4 - 5
23 nov 17:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
17 nov 18:10 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 5
17 nov 17:25 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17) 8 - 2
17 nov 16:40 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) 8 - 12
17 nov 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 14
16 nov 21:30 Sassenheim H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 5 - 5
16 nov 20:45 Sassenheim H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren) 2 - 12
16 nov 20:00 Sassenheim H4 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 7 - 10
16 nov 19:15 Sassenheim Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames) 10 - 2
16 nov 18:30 Sassenheim Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) 5 - 4
16 nov 18:00 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 14 - 2
16 nov 17:45 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
16 nov 17:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) 13 - 1
10 nov 20:20 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 8 - 7
10 nov 18:00 SVH Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 16 - 2
10 nov 14:15 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) 4 - 12
9 nov 20:45 WZC (SG) H6 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 9 - 3
9 nov 20:45 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
9 nov 19:10 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 4 - 3
9 nov 19:05 Alkemade H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 6 - 6
9 nov 18:15 Alkemade Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 6 - 14
9 nov 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
9 nov 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 23
9 nov 15:30 Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 8
3 nov 20:25 Sassenheim H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 8 - 11
3 nov 19:40 Sassenheim H4 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 8 - 6
3 nov 18:55 Sassenheim Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 2 - 7
3 nov 18:10 Sassenheim Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 6 - 9
2 nov 20:55 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 15 - 9
2 nov 20:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 8 - 13
2 nov 19:15 Sassenheim H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren) 10 - 5
2 nov 18:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) 10 - 4
2 nov 17:45 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 13
2 nov 17:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - De Vliet (SG) deVliet/AZL DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
26 okt 20:00 KZC H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 4 - 16
26 okt 18:15 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) 2 - 9
26 okt 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 9 - 6
19 okt 18:10 d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
19 okt 17:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 19 - 5
13 okt 15:30 ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG*2 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 8
12 okt 21:25 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 12 - 5
12 okt 20:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 3 - 5
12 okt 20:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 7 - 10
12 okt 20:00 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 4 - 6
12 okt 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 11 - 4
12 okt 18:15 Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 11 - 5
12 okt 17:45 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 6
12 okt 17:30 Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 5
12 okt 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 16
12 okt 16:00 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) 7 - 9
12 okt 15:45 ZVVS Da5 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 7 - 5
6 okt 18:10 Sassenheim H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) 7 - 9
6 okt 17:25 Sassenheim H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 4 - 12
6 okt 16:40 Sassenheim Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 8 - 3
6 okt 16:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
5 okt 21:05 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) 10 - 5
5 okt 20:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 15 - 3
5 okt 19:15 Sassenheim H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren) 6 - 7
5 okt 18:30 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) 9 - 2
5 okt 17:45 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - Aquadraat (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 2
5 okt 17:00 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT d'Elft BM*1 (Meisjes-B <17) 6 - 6
29 sep 15:30 WZC (SG) Da3 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 3 - 5
28 sep 20:25 De Vliet (SG) H1 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 8 - 7
28 sep 19:45 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 4 - 8
28 sep 19:40 Vivax H1 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 6 - 8
28 sep 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 5 - 3
28 sep 19:00 WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 7
28 sep 18:30 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) 11 - 4
28 sep 18:10 Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 10
28 sep 15:00 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 4
21 sep 19:10 WZC (SG) Da4 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 1 - 6
21 sep 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) 8 - 4
15 sep 19:45 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
15 sep 19:00 Sassenheim H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) 13 - 7
15 sep 18:15 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 7
15 sep 17:30 Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 9
15 sep 16:45 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 3
15 sep 16:00 Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) 8 - 5
14 sep 21:25 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 20 - 9
14 sep 19:55 Sassenheim H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) 7 - 8
14 sep 19:10 Sassenheim Da2 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 7 - 5
14 sep 18:25 Sassenheim Da3 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 6 - 16
14 sep 17:40 Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) 9 - 5
14 sep 17:00 Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 16 - 5
Verenigingsinformatie
NaamSassenheim
AccommodatiegegevensWasbeek
SASSENHEIM