DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 18:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Slag
31 okt 19:35 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
31 okt 20:15 De Snippen H3 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Meerkamp
7 nov 15:15 Watervlo H5 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)Fletiomare
7 nov 15:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Mirandabad
7 nov 16:40 HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
7 nov 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Meerkamp
7 nov 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
14 nov 16:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Mirandabad
14 nov 19:35 De Snippen H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)De Meerkamp
14 nov 20:20 De Snippen H2 (Heren) - De Vaart H4 (Heren)De Meerkamp
14 nov 20:30 De Plas H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Wel
21 nov 17:00 Oceanus H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Waterlelie
21 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Kwakel
21 nov 20:00 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
21 nov 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Meerkamp
22 nov 17:35 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
28 nov 16:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Slag
28 nov 18:00 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
28 nov 19:35 De Snippen H3 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)De Meerkamp
28 nov 20:20 De Snippen H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)De Meerkamp
28 nov 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
6 dec 17:05 De Ham H7 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Crommenije
6 dec 18:25 DWT H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
6 dec 19:00 De Fuut H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)MFA Safari
12 dec 17:45 ZPCH Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 20:15 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
13 dec 17:00 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
19 dec 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Meerkamp
19 dec 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
1 jan 00:00 De Meerkoeten H2 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Mirandabad
9 jan 17:30 DJK-ZAR H5 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sportplaza Mercator
9 jan 17:50 De Fuut DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)MFA Safari
9 jan 19:00 De Aalscholver H5 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)Almere Poort
9 jan 19:55 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
9 jan 20:25 De Snippen Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)De Meerkamp
16 jan 16:50 De Dolfijn H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sloterparkbad
16 jan 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Meerkamp
17 jan 20:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
23 jan 16:15 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Sloterparkbad
23 jan 19:35 De Snippen H2 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)De Meerkamp
23 jan 20:20 De Snippen H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Meerkamp
23 jan 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
30 jan 18:00 ZPC Woerden H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)Het Batensteinbad
30 jan 19:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
30 jan 19:35 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
30 jan 20:15 De Snippen H3 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Meerkamp
30 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Waterhoorn
6 feb 16:15 De Meer H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterlinie
6 feb 18:25 KZC H5 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
6 feb 20:30 De Snippen H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Meerkamp
13 feb 14:15 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
13 feb 15:30 Watervlo Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Fletiomare
13 feb 19:30 De Snippen H3 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Meerkamp
13 feb 20:15 De Snippen H2 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)De Meerkamp
13 feb 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
20 feb 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Meerkamp
21 feb 17:00 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Albatros DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
27 feb 19:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Veluwehal
6 maa 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Slag
6 maa 18:45 De Vaart H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Duker
6 maa 20:15 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
7 maa 17:00 De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
13 maa 17:00 De Albatros DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum Helsdingen
13 maa 19:35 De Snippen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Meerkamp
20 maa 18:50 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sloterparkbad
20 maa 19:00 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
20 maa 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Meerkamp
20 maa 21:20 West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
27 maa 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)De Planeet
27 maa 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Meerkamp
10 apr 19:10 De Reuring Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Duikerdel
10 apr 19:35 De Snippen H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Meerkamp
10 apr 20:20 De Snippen H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)De Meerkamp
10 apr 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
17 apr 20:10 DAW H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
17 apr 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Meerkamp
18 apr 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Meerkamp
24 apr 19:35 De Snippen H3 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Meerkamp
24 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Kwakel
24 apr 20:20 De Snippen H2 (Heren) - De Aalscholver H5 (Heren)De Meerkamp
24 apr 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
Verenigingsinformatie
NaamDe Snippen
AccommodatiegegevensDe Meerkamp
AMSTELVEEN