DatumTijdWedstrijdLocatie
11 jan 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15)De Meerkamp
11 jan 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterthor
11 jan 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Meerkamp
11 jan 21:05 De Snippen H3 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Meerkamp
18 jan 16:30 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15)Almere Poort
18 jan 17:30 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
18 jan 19:15 Aquarijn Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
18 jan 21:30 KZC H5 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
19 jan 17:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Meerkamp
25 jan 17:40 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15)Dijnselburg
25 jan 18:00 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)Weth. F.B. Duran
25 jan 19:35 De Snippen H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)De Meerkamp
25 jan 19:55 De Fuut H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)MFA Safari
25 jan 19:55 De Reuring Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Duikerdel
25 jan 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
1 feb 16:30 De Meerkoeten H2 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Mirandabad
1 feb 16:30 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)Dijnselburg
1 feb 18:00 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15)Weth. F.B. Duran
1 feb 20:45 De Snippen Da1 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames)De Meerkamp
1 feb 21:20 ZPC Woerden H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)Het Batensteinbad
1 feb 21:40 DAW H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
8 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)De Kwakel
8 feb 18:45 Watervlo Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Fletiomare
8 feb 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15)De Meerkamp
8 feb 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)De Meerkamp
8 feb 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Meerkamp
15 feb 19:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))De Waterlelie
22 feb 19:35 De Snippen H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)De Meerkamp
22 feb 20:20 De Snippen H2 (Heren) - De Amstel H2 (Heren)De Meerkamp
29 feb 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
29 feb 20:20 De Snippen H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)De Meerkamp
7 maa 19:25 DWT H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Boerhaavebad
7 maa 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
7 maa 20:15 De Snippen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Meerkamp
7 maa 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Meerkamp
14 maa 17:15 De Ham H6 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)De Crommenije
14 maa 17:45 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15)De Duker
14 maa 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Meerkamp
14 maa 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Meerkamp
14 maa 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
15 maa 17:00 De Amstel H2 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)Het Veenweidebad
21 maa 16:30 De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15)Almere Poort
21 maa 17:05 KZC H5 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 19:15 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
21 maa 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
22 maa 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Mirandabad
22 maa 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Meerkamp
28 maa 15:00 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)De Waterhoorn
28 maa 18:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
28 maa 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15)De Meerkamp
28 maa 20:20 De Snippen H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Meerkamp
28 maa 21:05 De Snippen H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Meerkamp
29 maa 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
4 apr 17:45 ZPCH H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 apr 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15)De Meerkamp
4 apr 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)De Meerkamp
4 apr 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
5 apr 14:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
18 apr 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
18 apr 20:10 DWT H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
18 apr 20:15 De Snippen H3 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Meerkamp
18 apr 20:45 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)Noorderparkbad
18 apr 21:00 De Snippen H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Meerkamp
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 19:20 ZPCH Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 5 - 4
14 dec 19:35 De Snippen H3 (Heren) - DWT H4 (Heren) 3 - 20
14 dec 18:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 14 - 6
14 dec 18:45 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 7
14 dec 17:15 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) 8 - 7
7 dec 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 11 - 2
7 dec 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 9 - 2
7 dec 19:25 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 13 - 5
7 dec 18:30 WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
7 dec 18:00 IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) 10 - 7
7 dec 17:15 Aquarijn H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 16 - 6
30 nov 20:15 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 2
30 nov 19:50 KZC H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
30 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 10
30 nov 16:30 De Ham Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 2 - 1
24 nov 17:50 De Snippen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 4 - 15
23 nov 21:00 De Snippen Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 9 - 4
23 nov 20:40 DWT H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 17 - 3
23 nov 20:15 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 9 - 11
23 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 6
17 nov 16:20 Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) 10 - 18
16 nov 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
16 nov 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 1 - 6
16 nov 18:45 DWT DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 3
16 nov 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 24 - 5
16 nov 15:45 Oceanus H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 18 - 9
10 nov 20:00 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
10 nov 14:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
9 nov 21:05 De Snippen H3 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren) 3 - 13
9 nov 20:20 De Snippen H2 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren) 3 - 10
9 nov 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 14
2 nov 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
2 nov 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 5 - 8
2 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 14 - 2
26 okt 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 10
26 okt 19:35 De Snippen H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 2 - 16
19 okt 20:20 De Snippen H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 7 - 10
19 okt 19:50 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 11 - 13
19 okt 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15) 2 - 22
12 okt 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 15 - 15
12 okt 20:15 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 13
12 okt 20:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 9 - 6
12 okt 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
6 okt 18:00 De Snippen Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 8 - 6
6 okt 17:15 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 0
6 okt 14:45 De Ham H6 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 21 - 1
5 okt 20:00 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 15 - 3
5 okt 18:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) 7 - 17
5 okt 17:30 De Amstel H2 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 4 - 9
28 sep 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 9
28 sep 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 4 - 12
28 sep 19:35 De Snippen H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 1 - 20
28 sep 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 4 - 4
21 sep 21:35 ZPC Woerden H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 12 - 6
21 sep 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 6 - 6
21 sep 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
21 sep 18:00 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) 10 - 2
21 sep 16:45 De Meerkoeten H2 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 19 - 3
14 sep 21:05 De Snippen H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 5 - 17
14 sep 20:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 11 - 18
14 sep 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 8 - 10
14 sep 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15) 11 - 3
Verenigingsinformatie
NaamDe Snippen
AccommodatiegegevensDe Meerkamp
AMSTELVEEN