TeamPoule
SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eerste divisie A
SVH CJ2 (Jongens-C <15) 2e klasse B
SVH Da1 (Dames) 1e klasse A
SVH Da2 (Dames) 3e klasse B
SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 2e klasse I
SVH EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse E
SVH EG3 (Gemengd-E <11) 2e klasse D
SVH H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve eredivisie (Bond) A
SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
SVH H4 (Heren) 3e klasse C
SVH H5 (Heren) 4e klasse C
SVH H6 (Heren) 4e klasse D
SVH MINI (Mini polo) ZRO SVH
SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) 2e klasse B
SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 1e klasse B
SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 1e klasse A
SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 2e klasse D
SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) 2e klasse E
DatumTijdWedstrijdLocatie
21 dec 19:00 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 09:00 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 09:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
11 jan 15:35 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 16:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 16:30 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)De Hofstee
11 jan 17:05 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 17:50 SVH H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 18:35 SVH H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 19:20 SVH Da2 (Dames) - ZVVS Da5 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportcentrum de Wilgenring
11 jan 21:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 21:25 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
12 jan 16:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
12 jan 17:15 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
12 jan 18:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)AquaRijn
18 jan 09:00 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 15:35 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 15:45 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)De Rozenburcht
18 jan 15:55 ZVVS BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)De Kulk
18 jan 16:20 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 16:25 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)De Rozenburcht
18 jan 17:05 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 17:25 ZVVS H6 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Kulk
18 jan 17:45 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - SVH Da2 (Dames)Zwembad Maesemunde
18 jan 17:50 SVH Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 18:15 d'ELFT H4 (Heren) - SVH H4 (Heren)Kerkpolder
18 jan 18:30 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - SVH H5 (Heren)De Hoge Devel B.V.
25 jan 14:10 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 15:35 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
25 jan 15:55 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
25 jan 16:20 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
25 jan 16:55 BZ&PC Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames)De Kuil
25 jan 17:05 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
25 jan 17:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)De Fakkel
25 jan 17:50 SVH Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
25 jan 18:55 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportcentrum de Wilgenring
25 jan 18:55 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
25 jan 19:30 Poseidon'56 H3 (Heren) - SVH H5 (Heren)De Fakkel
25 jan 21:15 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Veur
26 jan 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
26 jan 16:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 09:00 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcentrum de Wilgenring
1 feb 09:00 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
1 feb 13:40 ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)De Kulk
1 feb 14:45 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Aquamar
1 feb 15:35 SVH Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
1 feb 15:55 ZVVS Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)De Kulk
1 feb 16:20 SVH H5 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
1 feb 17:20 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 17:50 SVH H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
1 feb 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
1 feb 18:35 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
1 feb 19:20 SVH H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
1 feb 20:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 14:15 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Zwembad Hoogvliet
8 feb 14:45 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 15:05 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
8 feb 15:30 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 16:00 ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)De Hoge Devel B.V.
8 feb 16:15 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)De Zijl
8 feb 17:00 SVH Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 17:10 De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)Rivièrabad
8 feb 17:50 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 18:00 ZPS H2 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Hofstee
8 feb 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
8 feb 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)De Rozenburcht
8 feb 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportcentrum de Wilgenring
9 feb 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
9 feb 18:30 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - SVH Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 feb 19:25 MNC Dordrecht H8 (Heren) - SVH H5 (Heren)Sportboulevard
15 feb 09:00 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 09:00 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 09:40 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 16:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)Inge de Bruijn Zwembad
15 feb 16:30 d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Kerkpolder
15 feb 17:05 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 17:30 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
15 feb 17:50 SVH Da2 (Dames) - Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 18:30 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
15 feb 18:35 SVH H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 19:20 SVH H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 20:05 SVH H4 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
15 feb 21:00 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
15 feb 21:45 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
16 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
16 feb 15:00 Alkemade Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)De Tweesprong
16 feb 17:15 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
22 feb 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
29 feb 18:15 De Ham H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Crommenije
29 feb 19:45 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
1 maa 19:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
7 maa 09:00 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 09:00 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 09:40 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 15:00 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 15:45 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 16:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)De Fakkel
7 maa 16:30 SVH H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 16:50 Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 maa 17:15 SVH H5 (Heren) - DWF H1 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 18:00 SVH H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 18:25 Sassenheim Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames)Wasbeek
7 maa 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 20:20 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Caribabad
7 maa 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
7 maa 21:25 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
8 maa 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
14 maa 14:00 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Kulk
14 maa 16:20 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
14 maa 17:05 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
14 maa 17:15 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)De Hofstee
14 maa 17:45 OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)H2O
14 maa 17:50 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
14 maa 18:35 SVH Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
14 maa 19:10 ZVVS H5 (Heren) - SVH H5 (Heren)De Kulk
14 maa 19:25 SVH Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
14 maa 19:45 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) - SVH H4 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 maa 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
15 maa 17:15 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
21 maa 14:00 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)De Kulk
21 maa 14:30 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
21 maa 16:15 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
21 maa 16:20 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
21 maa 17:00 SVH H6 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
21 maa 17:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)Berenschot
21 maa 17:45 SVH Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
21 maa 18:35 SVH Da2 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
21 maa 18:45 Z&PC De Gouwe H5 (Heren) - SVH H5 (Heren)De Sniep
21 maa 20:05 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - SVH H4 (Heren)Berenschot
22 maa 16:15 De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Rivièrabad
22 maa 17:00 De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Rivièrabad
22 maa 17:15 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
29 maa 14:15 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
29 maa 17:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
4 apr 09:00 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
4 apr 16:00 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum Blokweer
4 apr 16:15 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
4 apr 17:00 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
4 apr 17:30 Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17)Zwembad Maesemunde
4 apr 17:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcentrum de Wilgenring
4 apr 18:30 SVH Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
4 apr 19:20 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
4 apr 20:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
4 apr 20:35 WSG NieMo (SG) H4 (Heren) - SVH H5 (Heren)Polderbad
4 apr 21:15 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
5 apr 17:30 SVH H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
5 apr 18:50 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportcentrum de Wilgenring
11 apr 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
11 apr 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 09:00 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)Polderbad
18 apr 16:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 16:40 Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)Aquamar
18 apr 16:45 WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)Polderbad
18 apr 17:05 SVH H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 17:50 SVH H5 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 18:35 SVH H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 19:05 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))De Zijl
18 apr 19:20 SVH Da2 (Dames) - WZC (SG) Da4 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 19:45 De Kempvis Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)Rivièrabad
18 apr 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
18 apr 20:50 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))De Waterthor
19 apr 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
19 apr 18:20 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
26 apr 13:30 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 dec 18:00 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 1
15 dec 17:15 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 6
15 dec 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 12
14 dec 21:15 De Lansingh H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 9 - 10
14 dec 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 11 - 13
14 dec 20:00 BZC H4 (Heren) - SVH H5 (Heren) 7 - 12
14 dec 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
14 dec 17:50 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 22 - 6
14 dec 17:30 Wiekslag H4 (Heren) - SVH H6 (Heren) 11 - 2
14 dec 17:00 SVH Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 3 - 7
8 dec 16:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 20 - 0
8 dec 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 12
8 dec 13:45 d'ELFT H7 (Heren) - SVH H5 (Heren) 3 - 23
7 dec 21:15 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 8
7 dec 19:55 Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 7
7 dec 19:15 De Kempvis H5 (Heren) - SVH H4 (Heren) 5 - 13
7 dec 18:35 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 21 - 7
7 dec 17:45 De Lansingh H3 (Heren) - SVH H6 (Heren) 11 - 5
7 dec 16:50 BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) 10 - 6
7 dec 16:30 SVH Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 5 - 7
7 dec 16:15 WZC (SG) Da4 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 5 - 6
7 dec 15:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 5
7 dec 15:00 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 2
7 dec 14:15 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
1 dec 15:40 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 13
30 nov 20:40 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 11
30 nov 19:35 MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 4
30 nov 19:15 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 13 - 3
30 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15) 18 - 2
30 nov 17:10 SVH H4 (Heren) - Wave H2 (Heren) 13 - 2
30 nov 16:45 De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) 11 - 2
30 nov 16:25 SVH H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 7 - 6
30 nov 15:40 SVH Da2 (Dames) - d'ELFT Da2 (Dames) 6 - 9
30 nov 15:20 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 16 - 3
30 nov 14:55 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 13
30 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 3 - 3
30 nov 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) 5 - 1
30 nov 13:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 9
24 nov 18:10 SVH H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
24 nov 17:15 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) 16 - 2
24 nov 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 16 - 7
23 nov 20:50 SVH H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren) 8 - 3
23 nov 20:05 SVH H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) 6 - 7
23 nov 19:30 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 9
23 nov 19:10 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 12
23 nov 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 9 - 22
23 nov 18:40 Wiekslag Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 5 - 7
23 nov 18:00 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) 7 - 2
23 nov 17:55 Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) 9 - 10
23 nov 17:15 SVH H6 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 4 - 4
23 nov 16:30 SVH Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) 5 - 11
23 nov 15:45 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 12
23 nov 15:00 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 8
23 nov 14:20 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 9
23 nov 14:00 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
17 nov 17:30 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 11
16 nov 20:15 SVH H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 11 - 2
16 nov 20:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
16 nov 19:20 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 5
16 nov 19:00 ZPC Numansdorp H1 (Heren) - SVH H6 (Heren) 18 - 11
16 nov 18:35 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 9
16 nov 18:35 SVH H4 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 7 - 2
16 nov 18:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 6 - 6
16 nov 18:05 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 9
16 nov 17:20 ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) 21 - 3
16 nov 17:05 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 0
16 nov 16:20 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 15
16 nov 15:45 De Kempvis Da3 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 13 - 9
16 nov 15:35 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 14
16 nov 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) 6 - 5
16 nov 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 9 - 4
10 nov 18:45 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 13
10 nov 18:00 SVH Da2 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames) 16 - 2
10 nov 17:15 SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 2
10 nov 13:00 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 12
9 nov 20:50 Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 5
9 nov 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 14
9 nov 19:00 WSG NieMo (SG) H6 (Heren) - SVH H6 (Heren) 7 - 10
9 nov 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
9 nov 18:00 SVH Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 9 - 8
9 nov 17:30 Z&PC De Gouwe H4 (Heren) - SVH H4 (Heren) 11 - 17
9 nov 17:15 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 5
9 nov 17:00 ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 2
9 nov 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 5 - 7
9 nov 16:30 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 9
9 nov 15:50 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15) 15 - 4
9 nov 14:45 DWF H1 (Heren) - SVH H5 (Heren) 5 - 11
3 nov 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 2
2 nov 20:30 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 7
2 nov 20:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 6
2 nov 19:45 SVH H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Heren) 6 - 11
2 nov 19:15 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 16 - 12
2 nov 19:00 MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 2
2 nov 19:00 SVH H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 2 - 16
2 nov 18:15 SVH H5 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 18 - 5
2 nov 18:10 BZ&PC Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 6 - 3
2 nov 17:30 Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 15 - 7
2 nov 17:30 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 9
2 nov 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 5 - 3
2 nov 16:45 SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 11
2 nov 16:30 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 2 - 7
2 nov 16:05 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) 2 - 4
2 nov 15:25 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 8
2 nov 14:45 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 1 - 5
2 nov 14:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) 11 - 2
27 okt 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 13
27 okt 14:45 ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 10
27 okt 13:15 ZVVS DG2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 14
26 okt 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 12 - 13
26 okt 19:45 Wave H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 4 - 5
26 okt 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
26 okt 17:10 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 6 - 3
26 okt 15:15 MNC Dordrecht H9 (Heren) - SVH H6 (Heren) 10 - 7
19 okt 18:10 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
19 okt 17:45 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 13
19 okt 17:25 d'ELFT Da2 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 13 - 4
19 okt 17:00 SVH H5 (Heren) - BZC H4 (Heren) 9 - 8
19 okt 16:40 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 7
19 okt 16:15 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - d'ELFT d'Elft CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 5
19 okt 15:35 SVH EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 9
19 okt 14:55 SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 5
19 okt 14:15 SVH EG3 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 15
13 okt 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
12 okt 20:40 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - SVH H6 (Heren) 7 - 6
12 okt 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - SVH H4 (Heren) 6 - 8
12 okt 19:10 SVH H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
12 okt 18:20 SVH Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 8 - 2
12 okt 17:55 Wiekslag H5 (Heren) - SVH H5 (Heren) 11 - 9
12 okt 17:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 4 - 8
12 okt 16:50 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 33
12 okt 16:40 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 10 - 5
12 okt 15:20 De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 1 - 23
12 okt 14:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 1 - 7
12 okt 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 17 - 1
12 okt 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 4
6 okt 19:55 SVH H4 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 12 - 3
6 okt 19:10 SVH H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 19 - 1
6 okt 18:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 9
6 okt 18:25 SVH Da2 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames) 2 - 6
5 okt 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 8
5 okt 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 16 - 12
5 okt 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 7 - 7
5 okt 17:50 SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 10
5 okt 17:05 SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
5 okt 16:20 SVH H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 6 - 16
5 okt 12:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) 16 - 5
29 sep 16:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 12
29 sep 16:20 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 10
28 sep 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 17
28 sep 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
28 sep 19:20 Z&PC Rotterdam H8 (Heren) - SVH H5 (Heren) 8 - 12
28 sep 18:35 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - SVH H6 (Heren) 18 - 6
28 sep 17:00 ZVVS Da5 (Dames) - SVH Da2 (Dames) 9 - 4
28 sep 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
28 sep 16:20 Z&PC Rotterdam BJ1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*2 (Jongens-B <17) 11 - 0
28 sep 15:45 SVH Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 7 - 8
28 sep 15:10 Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 5
28 sep 15:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 4
28 sep 15:00 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15) 9 - 2
28 sep 14:15 SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 9
28 sep 13:00 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 4
22 sep 13:40 MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 12
22 sep 13:00 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 14 - 0
21 sep 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 8
21 sep 13:00 SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 6
14 sep 19:45 SVH H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 13 - 8
14 sep 19:00 SVH H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 4 - 17
14 sep 18:15 Katwijk Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 6 - 5
Verenigingsinformatie
NaamSVH
AccommodatiegegevensSportcentrum de Wilgenring
ROTTERDAM