DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportf.bad Nijmegen-West
14 dec 17:30 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
14 dec 18:15 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)De Vrolijkheid
14 dec 18:40 EZC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Slagman
14 dec 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
14 dec 19:30 DWK Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Veluwehal
14 dec 19:45 ZVV H2 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Koekoek
14 dec 20:20 SWOL 1894 H4 (Heren) - Flevo H2 (Heren)De Vrolijkheid
14 dec 21:05 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)De Vrolijkheid
15 dec 16:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Malkander
21 dec 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad De Steur
11 jan 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
11 jan 17:45 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
11 jan 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Jaap van der Krol Bad
11 jan 18:15 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)De Vrolijkheid
11 jan 18:30 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)De Vrolijkheid
11 jan 19:15 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
11 jan 19:15 SWOL 1894 H7 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)De Vrolijkheid
11 jan 19:30 Flevo H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Jaap van der Krol Bad
11 jan 20:10 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vrolijkheid
11 jan 20:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
12 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportcomplex Amerena
12 jan 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
18 jan 00:00 WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sportbad Twentebad
18 jan 16:45 Aquapoldro Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Sprenkelaar
18 jan 17:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)De Vrolijkheid
18 jan 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)De Vrolijkheid
18 jan 18:50 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
18 jan 18:55 Triton Putten H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Bosbad Putten
18 jan 19:00 EZC H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)Het Slagman
18 jan 19:15 De Woelwaters H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Sportcentrum De Sijpel
18 jan 19:15 WS Twente Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Sportbad Twentebad
25 jan 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Vijf Heuvels
25 jan 17:00 Octopus H2 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Berghuizerbad
25 jan 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
25 jan 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
25 jan 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Stamper
25 jan 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Veluwehal
25 jan 18:45 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)t Timpke
25 jan 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
25 jan 19:15 Triton Putten H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Bosbad Putten
25 jan 21:25 Nunspeet H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Brake
26 jan 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
1 feb 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
1 feb 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)De Vrolijkheid
1 feb 18:00 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)De Marke
1 feb 18:40 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 feb 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)De Vrolijkheid
1 feb 19:00 ZVV H2 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Koekoek
1 feb 19:30 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Brandenburg
1 feb 19:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Losser Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
1 feb 19:45 ZVV Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)Koekoek
1 feb 20:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
2 feb 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
2 feb 17:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)t Timpke
8 feb 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Zwembad De Steur
8 feb 17:15 Octopus H2 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Berghuizerbad
8 feb 17:55 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)Jaap van der Krol Bad
8 feb 18:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
8 feb 18:30 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
8 feb 18:40 SWOL 1894 Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)De Vrolijkheid
8 feb 19:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)De Vrolijkheid
8 feb 19:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
8 feb 20:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)De Vrolijkheid
8 feb 20:35 De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sloterparkbad
9 feb 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
15 feb 18:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
15 feb 18:45 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)De Vrolijkheid
15 feb 18:50 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Tongelreep
15 feb 19:30 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
22 feb 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
29 feb 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)De Schaeck
29 feb 17:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)Valkenhuizen
29 feb 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Brake
29 feb 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
29 feb 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Zijl
29 feb 18:00 SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)De Vrolijkheid
29 feb 18:10 SWOL 1894 H4 (Heren) - Flevo H1 (Heren)De Vrolijkheid
29 feb 18:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)De Vrolijkheid
29 feb 18:55 SWOL 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)De Vrolijkheid
29 feb 19:30 De Mors Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)De Koerbelt
29 feb 19:40 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
1 maa 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
7 maa 15:45 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Overboord
7 maa 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
7 maa 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
7 maa 18:00 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Brake
7 maa 18:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - TriVia Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
7 maa 19:00 ZVV H2 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Koekoek
7 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
7 maa 20:20 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)De Vrolijkheid
7 maa 20:45 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)De IJsselslag
7 maa 21:20 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)De Vrolijkheid
8 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
8 maa 16:00 De Meer H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Waterlinie
8 maa 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)Sportcentrum Rozengaarde
14 maa 14:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)HIS/ Willem Alexander Bad
14 maa 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
14 maa 18:10 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
14 maa 18:25 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
14 maa 18:55 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)De Vrolijkheid
14 maa 19:40 EZC Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Het Slagman
14 maa 19:40 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)De Vrolijkheid
14 maa 20:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)De Vrolijkheid
14 maa 20:55 WS Twente H3 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
15 maa 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
15 maa 16:10 Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)Sportf.bad Nijmegen-West
21 maa 15:45 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Het Ravijn
21 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Waterwyck
21 maa 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
21 maa 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)De Koploper
21 maa 17:55 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)De Vrolijkheid
21 maa 18:00 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
21 maa 18:40 SWOL 1894 H5 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)De Vrolijkheid
21 maa 18:40 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)De Koploper
21 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
21 maa 20:15 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
21 maa 21:20 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)De Vrolijkheid
22 maa 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
28 maa 17:30 Triton Putten H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)Bosbad Putten
28 maa 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
28 maa 18:10 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)De Vrolijkheid
28 maa 18:30 WS Twente H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)Sportbad Twentebad
28 maa 18:55 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)De Vrolijkheid
28 maa 19:40 SWOL 1894 H4 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)De Vrolijkheid
28 maa 20:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - Octopus H2 (Heren)De Vrolijkheid
29 maa 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Peppel
29 maa 18:45 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
4 apr 16:00 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Steur
4 apr 18:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Koerbelt
4 apr 18:05 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)t Timpke
4 apr 18:30 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Zwem- en recreatiebad It Rak
4 apr 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)De Vrolijkheid
4 apr 19:10 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZVV H2 (Heren)De Vrolijkheid
4 apr 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)Tijenraan
4 apr 19:55 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)De Vrolijkheid
4 apr 20:40 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)De Vrolijkheid
5 apr 19:00 EZPC H1 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)De Helster
11 apr 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
11 apr 20:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Vrolijkheid
18 apr 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)De Schaeck
18 apr 16:15 Aqua-Novio'94 H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
18 apr 17:25 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)De Vrolijkheid
18 apr 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)De Vrolijkheid
18 apr 18:15 Proteus Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)De Schaeck
18 apr 18:30 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
18 apr 18:35 Deltasteur H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)Zwembad De Steur
18 apr 18:45 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)De Vrolijkheid
18 apr 19:00 Triton Putten H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)Bosbad Putten
18 apr 19:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
18 apr 20:30 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Orca H1 (Heren (Bond))De Vrolijkheid
19 apr 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Vrolijkheid
26 apr 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Valkenhuizen
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 28 - 7
8 dec 15:30 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 23
7 dec 20:00 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 8 - 11
7 dec 20:00 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 3 - 11
7 dec 19:15 SWOL 1894 H6 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 6 - 7
7 dec 19:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 8 - 12
7 dec 18:30 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 22 - 5
7 dec 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 9
7 dec 17:15 Octopus H2 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren) 6 - 11
7 dec 17:00 De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 3
7 dec 17:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 12
7 dec 16:30 De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 19
7 dec 16:15 WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 5 - 20
1 dec 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 14
30 nov 20:10 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 27 - 8
30 nov 19:45 Flevo Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames) 19 - 6
30 nov 19:35 De Houtrib H2 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 9 - 13
30 nov 19:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZVV H2 (Heren) 10 - 9
30 nov 19:15 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) 15 - 5
30 nov 18:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 10 - 5
30 nov 18:10 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 10
30 nov 17:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
30 nov 17:15 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 15 - 15
30 nov 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
30 nov 14:35 Hydrofiel H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 10 - 5
24 nov 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 16 - 7
23 nov 21:20 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 17 - 12
23 nov 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren) 2 - 11
23 nov 18:40 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 5 - 8
23 nov 18:30 DWK H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 10 - 16
23 nov 18:15 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) 6 - 13
23 nov 18:00 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 15
23 nov 17:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 8
23 nov 17:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 17 - 6
23 nov 17:25 Deltasteur Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 2 - 15
23 nov 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 6
17 nov 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 9
17 nov 14:45 Aquapoldro H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 5 - 16
16 nov 20:15 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 15 - 10
16 nov 19:45 DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 9 - 17
16 nov 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) 5 - 18
16 nov 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 15 - 2
16 nov 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 4 - 5
16 nov 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 10
16 nov 17:20 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 10
16 nov 16:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 5
10 nov 14:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 7
9 nov 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 20 - 7
9 nov 19:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 19 - 7
9 nov 19:15 TriVia Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 7
9 nov 18:50 SWOL 1894 H6 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 5 - 10
9 nov 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames) 14 - 4
9 nov 18:15 WS Twente H4 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 10 - 18
9 nov 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 4 - 11
9 nov 18:05 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 11
9 nov 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 19 - 10
9 nov 17:30 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - NDD H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
9 nov 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 17
9 nov 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
2 nov 20:35 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 9 - 11
2 nov 20:25 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 15 - 7
2 nov 20:15 Flevo H1 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 8 - 9
2 nov 19:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 12 - 5
2 nov 19:20 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 13 - 15
2 nov 18:45 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 12 - 3
2 nov 18:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZVV H2 (Heren) 9 - 8
2 nov 18:00 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 12
2 nov 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 2
2 nov 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
27 okt 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 10
26 okt 20:30 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 42 - 5
26 okt 20:10 SWOL 1894 H7 (Heren) - Octopus H2 (Heren) 13 - 8
26 okt 20:00 SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZVV Da1 (Dames) 7 - 12
26 okt 19:55 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 13 - 9
26 okt 19:25 SWOL 1894 H4 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 11 - 8
26 okt 19:15 De Houtrib H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 10 - 10
26 okt 19:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren) 19 - 11
26 okt 18:30 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 23 - 2
26 okt 18:30 HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 10 - 9
26 okt 18:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 18 - 5
26 okt 17:45 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
26 okt 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 14
26 okt 16:45 VZ&PC Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 4 - 2
26 okt 15:45 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 12 - 13
19 okt 20:05 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Dolfijn H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 7 - 7
19 okt 19:00 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 20 - 7
13 okt 16:00 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 9
12 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 7 - 7
12 okt 19:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 1 - 13
12 okt 19:00 SWOL 1894 H5 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 10 - 6
12 okt 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
12 okt 18:00 Losser Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 9
12 okt 18:00 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 14 - 10
12 okt 17:55 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 7
12 okt 17:30 De Eerste Kolk Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames) 6 - 12
12 okt 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 16
12 okt 16:45 De Eerste Kolk H1 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 9 - 4
12 okt 16:25 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 15 - 15
6 okt 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 10
5 okt 20:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 15 - 15
5 okt 20:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 13 - 9
5 okt 19:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 6 - 2
5 okt 19:30 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 6 - 51
5 okt 19:20 Nunspeet H4 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 9 - 10
5 okt 19:00 SWOL 1894 H5 (Heren) - Octopus H2 (Heren) 12 - 9
5 okt 18:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 14 - 5
5 okt 18:15 SWOL 1894 H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 11 - 5
5 okt 17:30 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
5 okt 17:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 6 - 8
5 okt 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
5 okt 16:10 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 30 - 2
29 sep 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 22 - 15
28 sep 20:10 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 16 - 12
28 sep 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 14 - 17
28 sep 19:00 De Houtrib Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 5 - 7
28 sep 18:15 HZC de Robben H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 13 - 9
28 sep 18:00 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 12
28 sep 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 6 - 5
28 sep 17:15 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 9 - 7
28 sep 17:15 Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 13
28 sep 17:15 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 9
28 sep 15:30 Polar Bears H5 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 6 - 8
28 sep 14:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 3
21 sep 19:45 De Rijn H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 15 - 22
20 sep 21:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 11 - 17
14 sep 19:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 15 - 11
14 sep 19:30 De Woelwaters Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames) 22 - 2
14 sep 18:45 SWOL 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 17 - 3
14 sep 18:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 4 - 2
14 sep 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 3
14 sep 17:00 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 4
14 sep 16:30 De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
Verenigingsinformatie
NaamSWOL 1894
AccommodatiegegevensDe Vrolijkheid
ZWOLLE