TeamPoule
Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 2e klasse C
Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 2e klasse D
Thetis Da1 (Dames) 1e klasse A
Thetis Da2 (Dames) 3e klasse B
Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 3e klasse C
Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse C
Thetis H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie B
Thetis H2 (Heren) 3e klasse B
Thetis H3 (Heren) 4e klasse D
DatumTijdWedstrijdLocatie
7 dec 14:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 dec 14:45 Thetis Da2 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 dec 15:15 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Valkenhuizen
7 dec 16:30 De Rijn EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad De Bongerd
7 dec 16:30 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
7 dec 20:00 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad Olympia
8 dec 17:30 De Spreng Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Rhienderoord
14 dec 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 dec 14:45 Hydrofiel H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
14 dec 14:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 dec 15:30 Thetis H2 (Heren) - RZC H1 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 dec 15:55 Livo DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
14 dec 16:15 De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Lentebad
1 jan 00:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
11 jan 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
11 jan 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
11 jan 15:30 Thetis Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
11 jan 16:30 Thetis H2 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
11 jan 17:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
11 jan 17:45 De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)Van Pallandtbad
18 jan 14:00 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
18 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)Valkenhuizen
18 jan 14:45 Thetis Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
18 jan 15:10 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)De Grote Koppel
18 jan 15:30 Thetis H2 (Heren) - Flevo H4 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
18 jan 16:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
18 jan 17:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Sprenkelaar
25 jan 18:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
25 jan 18:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
25 jan 19:30 Thetis Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
25 jan 20:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)LACO Sportcentrum Lingewaard
1 feb 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
1 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)Valkenhuizen
1 feb 14:45 Thetis Da2 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
1 feb 15:30 Thetis H2 (Heren) - DWK H3 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
1 feb 17:40 De Rijn H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Sportfondsenbad De Bongerd
1 feb 20:10 De Rijn H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Sportfondsenbad De Bongerd
8 feb 14:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
8 feb 14:45 Thetis Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
8 feb 15:45 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
8 feb 17:40 De Breuly H1 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Lentebad
15 feb 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
15 feb 16:15 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)De Grote Koppel
15 feb 17:15 TZC-Vahalis H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
15 feb 21:00 EZPC H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren)De Helster
16 feb 19:15 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
29 feb 17:30 Proteus Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Schaeck
29 feb 18:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
29 feb 18:45 Thetis H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
29 feb 19:30 Thetis Da2 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 maa 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 maa 14:45 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - EZPC DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 maa 15:30 Thetis H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 maa 16:15 Thetis Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
7 maa 16:45 Livo CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)t Walfort
7 maa 16:45 DOS Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)Van Pallandtbad
7 maa 19:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 maa 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 maa 15:30 Thetis Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
14 maa 18:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)De Peppel
14 maa 19:20 Nunspeet Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Brake
15 maa 17:25 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)t Timpke
21 maa 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
21 maa 14:45 Thetis H3 (Heren) - De Gendten H2 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
21 maa 15:20 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Valkenhuizen
21 maa 15:30 Thetis H2 (Heren) - EZPC H2 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
21 maa 16:15 De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)Lentebad
21 maa 16:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
21 maa 16:15 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)De Grote Koppel
28 maa 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Sportf.bad Nijmegen-West
28 maa 14:45 Aqua-Novio'94 H5 (Heren) - Thetis H3 (Heren)Sportf.bad Nijmegen-West
28 maa 16:40 Natare DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)t Walfort
28 maa 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)De Vlaskoel
28 maa 17:50 PFC Rheden Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)De Grote Koppel
28 maa 18:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)LACO Sportcentrum Lingewaard
28 maa 18:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)LACO Sportcentrum Lingewaard
28 maa 19:30 TZC-Vahalis H1 (Heren) - Thetis H2 (Heren)Sportplaza Tiel/Groenendaal-plus
4 apr 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))Zwembad Den Helder
18 apr 14:00 Thetis H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)LACO Sportcentrum Lingewaard
18 apr 14:45 Thetis Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)LACO Sportcentrum Lingewaard
18 apr 15:45 Thetis H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
18 apr 17:45 RZC H1 (Heren) - Thetis H2 (Heren)MFC Doelum
19 apr 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)Sportcentrum Rozengaarde
DatumTijdWedstrijdUitslag
30 nov 21:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 10 - 6
30 nov 20:30 EZPC H2 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 7 - 10
30 nov 20:15 Thetis Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 9 - 3
30 nov 19:30 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 2 - 28
30 nov 19:00 EZPC DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 3
30 nov 18:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 5
30 nov 18:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 5
30 nov 16:45 Proteus Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames) 8 - 7
30 nov 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 13
24 nov 16:40 Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 5
24 nov 15:15 Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 4
23 nov 16:15 Thetis Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames) 11 - 6
23 nov 15:30 Thetis H2 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) 7 - 6
23 nov 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 6
23 nov 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 6
16 nov 18:25 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
16 nov 17:30 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 1
16 nov 17:05 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 6
16 nov 17:00 De Gendten H2 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 19 - 1
16 nov 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
16 nov 14:45 Thetis Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 9 - 5
16 nov 14:00 Thetis H2 (Heren) - EZPC H3 (Heren) 16 - 12
10 nov 16:30 ZPC De Hof Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 10 - 9
9 nov 20:00 TZC-Vahalis H2 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 11 - 6
9 nov 15:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
9 nov 14:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 7
9 nov 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
2 nov 21:00 Flevo H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 16 - 8
2 nov 17:30 VZV Njord H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 24 - 13
2 nov 15:30 Thetis Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 9 - 6
2 nov 15:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 29 - 1
2 nov 14:45 Thetis H3 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren) 3 - 15
2 nov 14:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 30
26 okt 20:05 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 11 - 8
26 okt 19:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 16 - 13
26 okt 18:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 4
26 okt 18:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
26 okt 17:45 De Berkelduikers Da1 (Dames) - Thetis Da2 (Dames) 4 - 14
26 okt 17:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 8 - 8
26 okt 17:15 Montferland EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
26 okt 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 13
19 okt 20:30 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 23 - 8
12 okt 20:30 EZPC Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames) 8 - 11
12 okt 16:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 11 - 18
12 okt 16:30 TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 0
12 okt 15:30 Thetis Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 16 - 7
12 okt 14:45 Thetis H2 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 12 - 16
12 okt 14:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) 16 - 2
5 okt 19:00 DWK H3 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 12 - 12
5 okt 16:15 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 15 - 14
5 okt 14:45 Thetis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 3 - 17
5 okt 14:15 Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 18 - 9
29 sep 16:00 Aqua-Novio'94 H4 (Heren) - Thetis H3 (Heren) 19 - 8
28 sep 19:55 De Breuly Da1 (Dames) - Thetis Da2 (Dames) 7 - 4
28 sep 18:45 Thetis Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 13 - 4
28 sep 18:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 10
28 sep 17:00 DBD H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 21 - 8
28 sep 16:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 5
22 sep 15:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 9
21 sep 19:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 26 - 9
21 sep 17:45 De Gendten Da1 (Dames) - Thetis Da2 (Dames) 6 - 15
21 sep 17:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 6 - 12
21 sep 14:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
21 sep 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 10
14 sep 17:15 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 1
14 sep 17:00 RZC BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 4
14 sep 16:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
14 sep 16:15 PFC Rheden H2 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 10 - 7
14 sep 15:30 Thetis Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames) 9 - 6
14 sep 14:45 Thetis H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren) 4 - 21
14 sep 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
Verenigingsinformatie
NaamThetis
AccommodatiegegevensLACO Sportcentrum Lingewaard
BEMMEL